Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
Online Kurumsal Alışveriş Sitesi

Marin Güverte Kakıç

Marin Güverte Kakıç

Marin Güverte Kakıç

Bu Kategoride 1 Ürün Bulundu

Marin, Güverte, Yat Temizlik Malzemeleri

Denizde vakit geçirmeyi sevenlerin sahip oldukları tekneler veya yatların belli sürelerde bakımlarının ve temizliklerinin yapılması gerekmektedir. Bu temizlik ve bakım çalışmalarında kullanılması gereken bazı özel malzemeler bulunmaktadır. Marin, güverte, yat temizlik malzemeleri bu konuda temizlik ve bakım yapacak kişilere yardımcı olmaktadır. Teknelerin veya yatların sürekli denizin içinde olması ve yosunlu deniz suyunda bulunması sebebiyle yapılacak temizlikte kullanılan ürünlerin bu tuzu ve yosunu temizleyecek ürünler olması gerekmektedir. Marin, güverte, yat temizlik malzemelerinin temini konusunda firmamız müşterilerine oldukça alternatifi bol fırsatlar sunmaktadır.

Firmamız marin, güverte, yat temizlik malzemeleri temini konusunda pek çok ihtiyacı karşılamaktadır. Bu noktada sizlere sunmuş olduğumuz başlıca temizlik malzemelerini sıralayacak olursak

  • Marin, güverte, yat temizlik fırçaları
  • Marin, güverte, yat zemin temizlik sıvı deterjanları
  • Marin, güverte, yat temizlik hortumları
  •  Marin, güverte, yat temizlik kovaları
  • Marin, güverte, yat temizlik eldivenleri, güderi ve silikon cam kurulama ürünleri

Firmamız marin, güverte, yat temizlik malzemelerini sürekli olarak güncellemektedir. Böylece günümüzde ihtiyaç duyulan pek çok temizlik malzemesine firmamızdan ulaşmak mümkün olmaktadır.

Marin, güverte, yat temizlik fırçaları

Temizlikte kullanılan fırçalar, dayanıklı gövdesi ve fiber kılları ile kullanım sırasında kolaylık sağlamaktadır. Bu fırçalar ahşap ve plastik gövde olmak üzere iki şekilde tasarlanmıştır. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz temizlik fırçaları uslular arası standartları karşılar kalitedir. Ürünlerimizi müşterilerimizin talepleri doğrultusunda güncellemekteyiz.

Marin, güverte, yat zemin temizlik sıvı deterjanları

Güverte ve yatların genel temizliğinde kullanılan temizlik ürünlerinden sıvı temizlik ürünleri teknelerin boya ve cilasına zarar verecek kimyasallar içermeyen aynı zamanda kaydırmayan özelliklere sahip ürünlerdir. Bu deterjanlar kirin çok hızlı bir şekilde sökülmesini sağlamaktadır. Marin, güverte ve yatların zeminlerinde hijyen koşulunun sağlanması bakımından ürünlerimiz oldukça elverişlidir.

 

 

Marin, güverte, yat temizlik hortumları

Temizlik sırasında kullanılan hortumlar, tatlı ve tuzlu suda kullanım için uygundur. 30 ve 50 metre uzunluklarında bulunan hortumların uzatılması için bağlantı noktaları bulunmaktadır.

Marin, güverte, yat temizlik kovaları

Yat ve güverte temizliği sırasında kullanılan kovalar katlanabilir özelliğe sahiptir. 11 litre su taşıma kapasitesi bulunan bu kovalar katlandığı zaman çok az yer kaplamaktadır.

Marin, güverte, yat temizlik eldivenleri, güderi ve silikon cam kurulama ürünleri

Güverte ve yatın temizliği sırasında kullanılan eldivenler oldukça dayanıklıdır ve delinme, yıpranma söz konusu olmamaktadır.  Temizlik sırasında kurulama amacıyla kullanılan güderi ıslak zeminlerin kurulanmasında büyük kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca cam kısımların temizliğinde kullanılan silikon temizleyici suyu itici özelliğe sahip olduğu için kısa sürede kurulama sağlar.

Marin, güverte ve yat temizlik ürünlerinin teminiyle alakalı olarak profesyonel bir hizmeti müşterilerimize sunmaktayız. Faaliyetlerimizin odağında müşteri memnuniyeti yer almaktadır. Sizde marin, güverte ve yat temizlik malzemelerine ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyatı

EUR21,09 +KDV

EUR24,89
YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et