Online Kurumsal Alışveriş Sitesi

Saç ve Vücut Bakım Ürünleri

Cilt Bakım Ürünleri

Mersea Bakım Ürünler

MerSea; zarif kadınlar için seçkin ve kaliteli Aromaterapik ve Fitosaniter güzellik & bakım ürünleri sunar. MerSea Laboratuarları, iksirlerindeki formül içeriklerini egzotik bitki özleri ile destekler, doğal biyolojik unsurları ön planda tutar. MerSea; Aromaterapik ve Fitosaniter içerikli çok özel ürünleri ile kadınların dünyasında hem fiziki, hem de moral yönlerden katkıda bulunmayı ilke edinmiştir. Kadının güzelliği; sağlıklı ve formda bir bedende, sağlıklı ve huzurlu bir duygu dünyasının var olması ile en üst noktaya çıkar: çekicilik bir anlamda budur..

Aromaterapi: Kokusunu veren yani aromatik bazı bitkilerin kabukları, çiçekleri yaprakları, dalları, kozalakları, tohumları veya meyvelerinin damıtılmasıyla elde ettiğimiz öz yağların ( İngilizcesi essential oil) fiziksel, duygusal ve ruhsal sağlık için kullanımına ”Aromaterapi” denmekte.

Fitosaniter Sağlık (phytosanitary wellness): bitkilerden, özellikle ağaç ve tahılların özlerinden gelen ve fiziki olarak insan sağlığına onarıcı katkısı olan doğal unsurların sağlık için kullanılmasına “Fitosaniter sağlık” yani “bitkilerden gelen sağlık” anlamında kullanılmaktadır.

Wellness: Wellness, farkındalığın aktif sürecidir ve sağlıklı bir yaşama doğru seçimler yapmaktır. Wellness yaşam için bir yoldur, esenliğe kavuşmak ve esenlik içinde yaşamak amacı ile en yüksek potansiyelinizi elde etmek için tasarladığınız bir yaşam biçimidir.

Değerli Müşterimiz web sitemiz de Tüm kurumsal ihtiyaçlarınızı bulabilirsiniz. Başta Ofis Tüketim ürünlerinden; toner , kartuş, yazıcı sarf malzemeleri, Diğer ürün gruplarımız; İş güvenliği alanında İş ayakkabıları , iş kıyafetleri , iş güvenlik ekipmanları ve malzemeleri gibi bir çok kurumsal firmaların ihtiyaçlarını tedarik etmekteyiz. Firmamız en uygun fiyat politikası ile sizlere hizmet vermektedir. Toplu alımlarda düşük kar marjları ile size en iyi fiyatları sunuyoruz. Bu nedenle Toplu alımlar da firmamız ile iletişime geçerek mutlaka teklif isteyin.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu