Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
Online Kurumsal Alışveriş Sitesi

Saç ve Vücut Bakım Ürünleri

Cilt Bakım Ürünleri

Mersea Bakım Ürünler

Bu Kategoride 3 Ürün Bulundu

MerSea; zarif kadınlar için seçkin ve kaliteli Aromaterapik ve Fitosaniter güzellik & bakım ürünleri sunar. MerSea Laboratuarları, iksirlerindeki formül içeriklerini egzotik bitki özleri ile destekler, doğal biyolojik unsurları ön planda tutar. MerSea; Aromaterapik ve Fitosaniter içerikli çok özel ürünleri ile kadınların dünyasında hem fiziki, hem de moral yönlerden katkıda bulunmayı ilke edinmiştir. Kadının güzelliği; sağlıklı ve formda bir bedende, sağlıklı ve huzurlu bir duygu dünyasının var olması ile en üst noktaya çıkar: çekicilik bir anlamda budur..

Aromaterapi: Kokusunu veren yani aromatik bazı bitkilerin kabukları, çiçekleri yaprakları, dalları, kozalakları, tohumları veya meyvelerinin damıtılmasıyla elde ettiğimiz öz yağların ( İngilizcesi essential oil) fiziksel, duygusal ve ruhsal sağlık için kullanımına ”Aromaterapi” denmekte.

Fitosaniter Sağlık (phytosanitary wellness): bitkilerden, özellikle ağaç ve tahılların özlerinden gelen ve fiziki olarak insan sağlığına onarıcı katkısı olan doğal unsurların sağlık için kullanılmasına “Fitosaniter sağlık” yani “bitkilerden gelen sağlık” anlamında kullanılmaktadır.

Wellness: Wellness, farkındalığın aktif sürecidir ve sağlıklı bir yaşama doğru seçimler yapmaktır. Wellness yaşam için bir yoldur, esenliğe kavuşmak ve esenlik içinde yaşamak amacı ile en yüksek potansiyelinizi elde etmek için tasarladığınız bir yaşam biçimidir.

Fiyatı

30,00 TL +KDV

35,40 TL
Fiyatı

50,00 TL +KDV

59,00 TL
YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et