Tedarikçiler

barkod ribon

NOT: LÜTFEN BARKOD RİBON SİPARİŞİ VERMEDEN ÖNCE BİZLERİ ARAYIP  BİLGİ ALARAK DOĞRU ÜRÜNÜ BELİRLEYİNİZ.

Barkod Ribon İlet Etiketleme Artık Çok Kolay

Barkod Ribon, son dönemlerde etkin bir şekilde etiketleme işlemlerinde tercih edilen bir malzeme olarak ön plana çıkmaktadır. Bu bağlamda zaman içerisinde gelişen yeni teknolojiler sayesinde bu ürünün kullanım özelliği de gün geçtikçe geliştirilmektedir. Barkod ribonu oldukça ekonomik bir etiketleme sistemi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Barkodların etikete işlenmesi işlemini hem ekonomik bir şekilde yürüten hem de oldukça kaliteli bir şekilde baskı yapan bu araçlar, kullanım özelliklerinin geliştirilmesi sayesinde yoğun bir şekilde talep görmektedir.

Bunun yanı sıra son zamanlarda argox barkod yazıcı ribon araçlarının yaygınlaşmasına paralel olarak barkod ribon malzemesinin kullanım alanında da ciddi bir genişleme söz konusu olmaktadır. Bu noktada firmamızın ziyaretçilere temin ettiği barkot ribon malzemelerinin hem kalitesiyle hem de uygun fiyat seçenekleriyle müşterilerin hizmetinde olduğu da bilinmektedir.

Barkod yazıcı ribon, barkod yazıcı araçları içerisinde en çok tercih edilen araçlar arasında yer almaktadır. Bu durumun oluşması ise barkod yazıcı ribon araçlarının etiketleme işlemlerinde oldukça pratik çözümler sunuyor olmasıdır. Ayrıca etiketleme, barkod ve raf etiketlerinde uygulanama yapabilen bu araçlar, sürekli yenilenen teknolojileri sayesinde kullanım alanlarını sürekli olarak arttırmaktadır.

Ribon malzemesinin içeriği sayesinde çok dayanıklı bir malzeme olması, etiketleme işlemlerinde yoğun bir şekilde tercih edilmesinde de etkili olmaktadır. Bu noktada zebra barkod yazıcı ribon araçlarının da oldukça işlevsel araçlar olarak adından sıkça söz ettirdiğini de belirtmek gerekmektedir.

Üretim dilinde tanımlı bir unsurlar sistemi olarak karşımıza çıkan barkod uygulamaları, yazıcı ribon araçları sayesinde çok daha pratik bir şekilde etiketlenebilmektedir. Firmamız gerek barkod ribon gerek barkod yazıcı ribon gerekse zebra barkod ribon araçlarının temini konusunda oldukça kaliteli ve güvenli bir hizmeti ziyaretçilerine sunmaktadır.

Barkod Ribon Çeşitleri Hakkında Genel Tanımlama

Barkod ribon  malzemesinin çeşitleri esasında ribon çeşitlerine bağlı olarak değişmektedir. Bu noktada ribon çeşitlerinden söz edecek olursak karşımız üç farklı çeşitte ribon çeşitleri çıkmaktadır. Bu ribon çeşitlerini sıralayacak olursak;

 • Wax Ribonlar
 • Wax/Resin Ribonlar
 • Resin Ribonlar

Olmak üzere üç farklı ribon çeşitlerinden söz etmek mümkün olmaktadır. Bu doğrultuda ribon malzemesinin çeşitlerinin, ribon malzemesinin kullanım alanlarını da şekillendirdiği bilinmektedir. Wax ribon malzemesi, standart etiket baskılarında kullanılırken resin ribon malzemesi kuşe kağıt gibi farklı malzemeler üzerindeki baskılarda kullanılmaktadır.

Barkod ribon malzemesi çoğu etiket uygulamalarında kalıcı ve dayanıklı çözümler sunmasıyla da tanınmaktadır. Bu noktada gerek zebra yazıcı ribon araçları gerekse standart ribon barkod yazıcıcı araçlarında olsun ribon malzemesinin oldukça etkili bir kullanım özelliğinin bulunduğundan da söz etmek doğru bir yaklaşım olmaktadır.

Esasında barkod uygulamalarında kullanılmak üzere son zamanların aranılan malzemesi olan barkod ribon malzemesine olan talep gün geçtikçe artmaktadır.

Bunun doğal sonucu olarak ise; barkod ribon fiyatları üzerinde ciddi oranda bir değişim yaşanmaktadır. Ancak firmamız barkod ribon temini noktasında günlük fiyat değişikliklerinden etkilenmeyen ve müşterilerine oldukça kazanımlı fırsatlar sunan bir firma olarak adından sıkça söz ettirmektedir.

Barkod Ribon Nasıl Kullanılır?

Barkod ribon, barkod yazıcılarında kullanılan bir malzeme olarak tanımlanmaktadır. Bu noktada kaliteli ve dayanıklı barkot etiketlerinin oluşturulması sürecinde yoğun bir şekilde kullanılan barkod ribon malzemesinin dayanıklılığı da günden güne gelişmektedir. Barkod etiket ribon ürünlerinin kullanışlı ürünler olması esasında bu ürünlerin tercih edilmesindeki en temel faktördür.

Çok tercih edilmesi doğal olarak çok talep görmesine de sebep olmaktadır. Bundan dolayı ribon fiyatları dönemsel olarak dahi dalgalanabilmektedir. Ancak barkod ribon malzemesinin temini konusunda oldukça iddialı bir hizmet sunma noktasında başarılı olan firmamız, bu ürünleri uygun fiyat aralığında müşterilere sunmaktadır.

Firmamız; müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibine sahip bir firma özelliğinde olduğu için genel olarak müşterilerin lehine çalışmalara imza atmaktadır.

Barkod ribon malzemesine gösterilen yoğun ilgi doğal olarak ribon imalatı sektörünü de hareketlendirmiştir. Esasında ribon imalatı sektörünün gelişmesi ribon fiyatları konusunu da olumlu yönde etkilemektedir. Bundan dolayı barkod ribon imalatı konusunda hizmet sunacak olan firmaların çokluğu, müşteriler açısından önemli bir kazanımı beraberinde getirmektedir.

Bütün bu bilgiler ışığında barkot ribon malzemesine olan talebin sürekli arttığı ve bu durumun doğal sonucu olarak ise, barkod ribon malzemesinin temini konusunun önem kazandığı bilinmektedir. Tam da bu noktada firmamız oldukça iddialı bir barkod ribon temini hizmetini müşterilerine sunarak oldukça önemli bir işlevi yerine getirmektedir.

Barkod Ribon

Barkod Yazıcı Ribonları Wax Ribon, Resin Ribon, ribon etiket fiyatları, barkod etiket fiyatları, barkod etiketi online satış, Barkod Yazıcı Etiketler Ribonlar ve Termal Etiketler, Ribon Çeşitleri, Her tür, her renk, her ebat barkod etiketi imalatı.

Barkod Yazıcı Ribonları Wax Ribon, Resin Ribon,Barkod Yazıcılar ve Aplikatörler de kullanılmak üzere wax, wax rezin ve rezin Ribbon Ribon TTR satışı yapmaktayız. Barkod & Etiket & Ribon‎ Uygun Fiyatlara Barkod Etiketi Ribon, Wax, Resin,D110A

Wax Ribon, Wax-Resin Ribon, Resin Ribon, Tarih Kodlama Folyosu, Near Edge Ribon ve Renkli Ribon

Wax ribon tüm barkod yazıcılara uyumludur.Birçok ürün etiketlerinde kullanılabilmektedir. Uzun ömürlü baskı kalıcılığına sahip olan wax ribon uygun fiyatlı olduğu için tercih sebebi olmaktadır.

Wax ribon ile kuşe,vellum,kırılgan etiket gibi tüm kağıt bazlı etiketlere baskı alınabilmektedir. Wax Ribon Fiyat ve ölçüleri için bizimle iletişime geçin.

Birçok baskı malzemesi için uygun olan wax-resin ribon, sağladığı yüksek performans sayesinde kaliteli baskı almak için ideal bir seçimdir. Sürtünmeye ve dış etkenlere karşı yüksek dayanıklılık sağlayan wax-resin ribon ile kağıt bazlı ve sentetik üzerine baskı alınabilmektedir. Wax ribona göre maliyeti yüksektir.

Bu kategoride ulaştığınız ribonlar tüm ölçüleri ve kaliteleri barındırmaktadır. Aradığınız ürünün kalitesini ve ölçülerini sol blok ta veya aşağıdaki uzantılara tıklayarak devam edebilirsiniz.

Wax Ribon

Wax Resin Ribon

Resin Ribbon

D110A Resin Ribbon

Yıkama Talimatı Ribonu

Renkli Ribon

www.onlinesatinal.com.tr  olarak yurt dışından Getirttiğimiz Yarı mamul Jumbo bobinleri çözüm ortağı firmalarımızın fabrikalarında istenilen ölçülerde dilimleterek değerli bayilerimize hizmet vermekteyiz. Siz henüz bayi değil iseniz M2 fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız lütfen bizim ile iletişime geçiniz.

Wax Resin Ribon Fiyat ve ölçüleri için bizimle iletişime geçin.

Resin ribon; en dayanıklı ribon çeşididir.Maliyeti wax-resin ribona göre daha fazladır. Sürtünmeye, yüksek ısıya ve kimayasal maddelere maruz kalacak etiket çeşitlerinde kullanılmaktadır.Tekstil alanında yıkamalara karşı dayanıklılık sağlaması için kullanılmaktadır.

Resin Ribon Fiyat ve ölçüleri için bizimle iletişime geçin.

Wax ve resin olarak iki çeşit renkli ribon bulunmaktadır.Kırmızı,yeşil,mavi ve beyaz renkli ribonlar ile dikkat çekici ve kaliteli etiket baskıları alabilirsiniz. Baskılı etiketlere göre maliyeti düşüren renkli ribonlar wax,resin çeşitleri ile dayanıklı ve kalıcı baskılar sağlamaktadır.

Renkli Ribon Fiyat ve ölçüleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sektörde uzun yılların tecrübe ve bilgi birikimine sahip bir firma olarak siparişlerinizi bekliyoruz.

Ribon

Ribon nedir? Çeşitli materyaller üzerine ısı transferi ile baskı almak için kullanılan mürekkep şeritleridir. Barkod ribonu olarak da bilinir. Ribon 3 katmandan oluşur.

Alt taşıyıcı film, mürekkep katmanı, üst kaplama. Ribon çeşitleri: Wax ribonlar; Wax ribon mürekkep karışımının ağırlıklı olarak balmumu (wax) olduğu ribonlardır.

Genel kullanımlara uygundur. Sürtünme dayanıklılığı alt-orta sınıf olarak değerlendirilebilir. Düşük kafa ısıları ile baskı yapılabilir.

Wax – Resin ribonlar; Wax-resin ribonlar balmumu ve reçine karışımı ile imal edilen ribon çeşididir. Wax ribonlara göre sürtünme dayanıklılığı daha iyi olan wax resin ribonlar sürtünme riskinin olduğu ve dayanıklılığın ön planda olduğu uygulamalarda tercih edilmektedir. Çeşitlerine göre orta seviye ısı ile baskı alınabilir. Resin Ribonlar; Resin ribonlar reçine ağırlıklı imal edilen ribon çeşididir.


Resin ribonlar en dayanıklı ribonlardır. Çeşitlerine göre dayanıklılık seviyeleri değişmektedir. Ağır tekstil yıkamalarından, çeşitli kimyasallara ve ısıya dayanıklı resin ribonlar mevcuttur.

Ribon fiyatları dövizdeki kur dalgalanmaları ile değişebilmektedir. Firmamız kur dalgalanmalarından etkilenmemek ve bu fiyat artışlarını müşterilerine yansıtmamak için yüksek adette stoklu çalışmaktadır. Bu stoklu çalışma en ucuz ribon fiyatları nı sunmamızı sağlamaktadır. En kaliteli ribonları en ucuza almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçin.

 • Standard Resin Thermal Transfer Ribbon
 • Standard Wax Thermal Transfer Ribbon
 • High-Performance Wax & Resin Thermal Transfer Ribbon
 • Standard Wax & Resin Thermal Transfer Ribbon
 • Yakın Kenar Barkod Termal Transfer Ribbon
 • Yüksek Performanslı Wax Termal Transfer Ribbon
 • Yüksek Performanslı Reçine Termal Transfer Ribbon
 • Renkli Reçine Termal Transfer Ribbon
100mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 100mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
100mm x 300m Wax Standart Ribbon / Wax Standart Ribon / Wax Ribbon / 1'' Dışa Sarım 100mm x 300m Wax Standart Ribbon / Wax Standart Ribon / Wax Ribbon / 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
110mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 110mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
110mm x 300m Wax Ribon / Wax Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 110mm x 300m Wax Ribon / Wax Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 26,76 ₺ ($6.00) (KDV Hariç: 22,68 ₺ ($5.08) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
110mm x 300m Wax Standart Ribbon / Wax Standart Ribon / Wax Ribbon / 1'' Dışa Sarım 110mm x 300m Wax Standart Ribbon / Wax Standart Ribon / Wax Ribbon / 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
110mm x 74m / Resin Ribbon Premium - Resin Ribon Premium - Premium Resin Ribbon 1/2'' Dışa Sarım 110mm x 74m / Resin Ribbon Premium - Resin Ribon Premium - Premium Resin Ribbon 1/2'' Dışa Sarım
Fiyat: 66,86 ₺ ($14.99) (KDV Hariç: 56,66 ₺ ($12.70) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
120mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 120mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
120mm x 300m Wax Standart Ribon / Wax Standart Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 120mm x 300m Wax Standart Ribon / Wax Standart Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 160,02 ₺ ($35.88) (KDV Hariç: 135,61 ₺ ($30.41) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
130mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 130mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
130mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 130mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
140mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 140mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
140mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 140mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
150mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 150mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
150mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 150mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
160mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 160mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
160mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 160mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
160mm x 300m Wax Standart Ribbon / Wax Standart Ribon / 1 İnç Dışa Sarım 160mm x 300m Wax Standart Ribbon / Wax Standart Ribon / 1 İnç Dışa Sarım
Fiyat: 59,05 ₺ ($13.24) (KDV Hariç: 50,04 ₺ ($11.22) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
170mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 170mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
170mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 170mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
170mm x 300m Wax Standart Ribon / Wax Standart Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 170mm x 300m Wax Standart Ribon / Wax Standart Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
180mm x 300m Standart Wax Ribon / Standart Wax Ribbon / Standart Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 180mm x 300m Standart Wax Ribon / Standart Wax Ribbon / Standart Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
180mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 180mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
180mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 180mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
190mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 190mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
200mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 200mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
200mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 200mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
210mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 210mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
210mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 210mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
220mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 220mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
25mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 25mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
25mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 25mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
25mm x 300m Wax Standart Ribon / Wax Standart Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 25mm x 300m Wax Standart Ribon / Wax Standart Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
30mm x 300m Resin Ribon / Resin Ribbon Premium 1'' Dışa Sarım 30mm x 300m Resin Ribon / Resin Ribbon Premium 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 69,93 ₺ ($15.68) (KDV Hariç: 59,26 ₺ ($13.29) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
30mm x 300m Resin Ribon / Standart Resin Ribbon/ Standart Resin Ribon 1'' Dışa Sarım 30mm x 300m Resin Ribon / Standart Resin Ribbon/ Standart Resin Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 69,93 ₺ ($15.68) (KDV Hariç: 59,26 ₺ ($13.29) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
30mm x 300m Resin Ribon / Standart Resin Ribbon/ Standart Resin Ribon 1'' Dışa Sarım 30mm x 300m Resin Ribon / Standart Resin Ribbon/ Standart Resin Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 102,94 ₺ ($23.08) (KDV Hariç: 87,24 ₺ ($19.56) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
30mm x 300m Standart Wax/Resin Ribon / Standart Wax/Resin Ribbon/ Standart Wax/Resin Ribon 1'' Dışa Sarım 30mm x 300m Standart Wax/Resin Ribon / Standart Wax/Resin Ribbon/ Standart Wax/Resin Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 40,76 ₺ ($9.14) (KDV Hariç: 34,54 ₺ ($7.75) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
30mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 30mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
30mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon 1'' Dışa Sarım 30mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 21,76 ₺ ($4.88) (KDV Hariç: 18,44 ₺ ($4.14) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
35mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 35mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
35mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 35mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
40mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 40mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
40mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 40mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
40mm x 300m Wax Ribon / Wax Standart Ribbon 1'' Dışa Sarım 40mm x 300m Wax Ribon / Wax Standart Ribbon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 14,72 ₺ ($3.30) (KDV Hariç: 12,47 ₺ ($2.80) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
50mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 50mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
50mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 50mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
50mm x 300m Wax Standart Ribbon / Wax Standart Ribon 1'' Dışa Sarım 50mm x 300m Wax Standart Ribbon / Wax Standart Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 18,42 ₺ ($4.13) (KDV Hariç: 15,61 ₺ ($3.50) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
60mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 60mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
60mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 60mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
70mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 70mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
70mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 70mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
70mm x 300m Wax Standart Ribbon / Wax Standart Ribon / 1'' Dışa Sarım 70mm x 300m Wax Standart Ribbon / Wax Standart Ribon / 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 25,78 ₺ ($5.78) (KDV Hariç: 21,85 ₺ ($4.90) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
80mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 80mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
80mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 80mm x 300m Wax Premium Ribon / Wax Premium Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
90mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım 90mm x 300m Wax Premium Plus Ribon / Wax Premium Plus Ribbon / Wax Ribon 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
90mm x 300m Wax Standart Ribbon / Wax Standart Ribon / 1'' Dışa Sarım 90mm x 300m Wax Standart Ribbon / Wax Standart Ribon / 1'' Dışa Sarım
Fiyat: 12,84 ₺ ($2.88) (KDV Hariç: 10,88 ₺ ($2.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Evolis Primacy Ribon Evolis Primacy 300 Baskı Evolis Primacy Ribon Evolis Primacy 300 Baskı
Fiyat: 466,80 ₺ (KDV Hariç: 395,59 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Yazıcı ribonu | ribon fiyatları | ribon çeşitleri Yazıcı ribonu | ribon fiyatları | ribon çeşitleri
Fiyat: 118,80 ₺ (KDV Hariç: 100,68 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Yukarı
Mağaza görüntüleme modundadır
Sitenin tam sürümünü görüntüle
DMCA.com Protection Status
E-Ticaret Sitesi