Akınsoft Muhasebe Programı


Yayın Tarihi: 03.10.2018 17:05 Güncellenme Tarihi: 13.02.2019 10:57
Yazılım Ve Programlama
Akınsoft Muhasebe Programı

Akınsoft Muhasebe Programı

Ticaret sektörü içerisinde faaliyet gösteren herkesin muhasebe kayıtları tutması yasal bir zorunluluk olduğundan Akınsoft muhasebe programı son derece önem arz etmektedir. Zira bu program sayesinde insan hesapları ile ortaya çıkabilecek yanlışların önü alınmaktadır. Eğer sizler de bu programdan faydalanmak isterseniz yazımızda yer alan özellikleri okuduktan sonra satın almak ve kurulumunu yaptırmak için bizleri arayabilirsiniz. Ardından ekiplerimiz sizlere gerekli bilgileri verecek ve kurulum işlemlerini en kısa süre içerisinde yapacaklardır. Peki bu programın özellikleri nelerdir?

Programın Özellikleri

Bu program ile muhasebe kayıtları alanında aklınıza gelen her türlü kaydı tutabilmeniz mümkün olmaktadır. Ayrıca bu programda yer lan çoklu kullanıcı özelliği ile birlikte sizler de farklı bilgisayarlardan bu programa girerek gerekli bilgileri ekleyebilirsiniz. Bu sayede çok geniş bir alan içerisinde faaliyet gösteren işletmelerin kayıtlarının tutulması daha kolay bir şekilde yapılmaktadır.

İkinci olarak SQL’in sağladığı özellikler sayesinde detaylı bir şekilde rapor alabilmeniz mümkündür. Bu sayede ticari faaliyetlerinizi daha detaylı bir şekilde görebilmek de mümkün olacaktır.

Üçüncüğ bir özellik olarak Akınsoft muhasebe programı ile Excel arasında dosya aktarımı yapabilmenizi sayabiliriz. Bu özellik son derece önemlidir. Zira bu sayede excelde tutulmuş kayıtlarınız da programa başarılı bir şekilde aktarabilecektir.

Bir diğer özellik ise kasa ve stok işlemlerinde rahatlıkla kullanılabiliyor olmasıdır. Bu sayede stoklarınızda ne kadar malzeme kaldığını en doğru bir şekilde takip edebilir ve bu sayede de daha net adımlar atabilirsiniz. Kasalar arasında da işbirliğini ve transferleri sağlayabilecek olan bu kasa sayesinde hesaplarınızda da bir yanılma ortaya çıkmayacaktır.

Alış ve satış fiyatlarını oluşturabilmenin yanı sıra bunları döviz birimlerine de çevirebilmesi bu programın en önemli özellikleri arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra bankalara ait kredi kartlarını ya da pos cihazlarını bu programa tanımlayabilirsiniz.

Önemli özellikler arasında yer alan fatura oluşturma özelliği sayesinde hem yurtiçi hem de yurtdışına faturalar düzenleyebilirsiniz. Bu program sayesinde stoklarınıza etiket dahi oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra yapmış olduğunuz kredi kartına taksitli satış işlemlerinin takibini de program üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Windows Uyumlu Olması

Windows bilgisayar kullananların bu sisteme alışmaları son derece kolay olacaktır. Zira ara yüzü Windows ile uyumlu bir şekilde üretilen Akınsoft muhasebe programı sayesinde sizler de artık tüm muhasebe işlemlerinizi bu program üzerinden yapabileceksiniz.

Program Eğitimi

Bu programı satın alan müşterilerimize programı en etkin ve doğru şekilde kullanabilmeleri için eğitim de verilecektir. Bu sayede programdan elde edilmek istenen verim de maksimize edilecektir. Bu eğitim için ise 105 TL’lik bir ücret talep edilecektir. Ancak eğitimin gerçekleştirileceği ile göre bu ücretin değişiklik arz edebileceğini de söylemek gerekmektedir.

Eğitim ücreti hariç program ücreti ise 560 TL ve KDV ücreti olmaktadır. görüldüğü üzere son derece uygun fiyata bir muhasebe programına sahip olmak mümkün olmaktadır. üstelik kullanımının da son derece basit olması tüm mali işlemlerinizi kolay bir şekilde takip edebilmenize de olanak vermektedir.

Demosunu Deneyiniz

Yukarıda özelliklerini ayrıntılı bir şekilde anlatmış olduğumuz Akınsoft muhasebe programı satın almak isteyenler için satın almada  demosunu deneme şansı bulunmaktadır. Bu sayede program hakkında daha net bilgiler elde edebilmeniz mümkün olacaktır. nitekim demo programı kullandıktan sonra programı satın almak için aceleci davranacağınızı da şimdiden görebiliriz.

Programın Kurulumu

Tüm bu özellikleri okuyup programı satın almak istediyseniz bizlerle iletişime geçerek programın kurulumunun yapılmasını talep edebilirsiniz. Bu sayede programınız en kısa süre içerisinde kurulacak ve sizlere teslim edilecektir. Ardından da derhal kullanıma hazır hale gelecek bu programı işyerlerinizde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Birden fazla kullanıcıya izin vererek sizler de birçok bilgisayardan programınıza veri girişi yapılmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle de işletmenize ait tüm veriler en doğru şekilde bir araya getirilecek ve sizlere rapor halinde sunulacaktır. Bunları ise yasal denetimler sırasında gönül rahatlığıyla kullanabilir ve herhangi bir açık çıkmasının da önüne geçebilirsiniz. Hiçbir hesap hatasına müsaade etmeyecek bu program sayesinde sizler de her zaman artıda olan bir bütçeye sahip olabilir ve böylelikle adımlarınızı daha net atabilir planlarınızı daha emin bir şekilde kurabilirsiniz.