Özel Güvenlik Kıyafetleri ve Aksesuarları

Özel Güvenlik Kıyafetleri ve Aksesuarları

İş Güvenliği

Özel güvenlik son zamanlarda yaygınlaşan bir sektör olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu doğrultuda özel güvenlik sektöründe çalışanların pek çok ihtiyacı da ortaya çıkmaktadır. Firmamız bu ihtiyaçlara çözüm bulma konusunda oldukça iddialı bir firma konumundadır. Bu noktada müşteri memnuniyeti odaklı olarak pek çok farklı özel güvenlik kıyafetlerini ve aksesuarlarını müşterilerimize sunmaktadır. Özel güvenlik kıyafetlerinin kaliteli olması, özel güvenlik sektöründe çalışanların ihtiyaçlarını karşılıyor olması ve çok amaçlı bir kullanıma müsait olması oldukça önemlidir. Firmamızın kaliteli, dayanıklı ve şık bir görünümün oluşmasını sağlayan özel güvenlik kıyafetleri ve aksesuarları ürünlerini sıralayacak olursak;


İncele
Kışlık İşçi Parkası Ürünlerimiz

Kışlık İşçi Parkası Ürünlerimiz

İş Güvenliği

Kışlık İşçi parkası ürünleri işçilerin soğuk havalarda rahat bir şekilde çalışmaları açısından önemli bir ekipmandır. Kışlık işçi parkası ürünlerinin kaliteli olması ve fonksiyonel olması kötü hava koşullarında dahi çalışanlardan tam performans almak noktasında önemli bir kazanımdır. 


İncele
YDS İş Ayakkabısı Ürünlerimiz

YDS İş Ayakkabısı Ürünlerimiz

İş Güvenliği

YDS iş ayakkabısı ürünleri, iş emniyetinin sağlanması açısından oldukça önemli ürünler olarak ön plana çıkmaktadır. Bu noktada kompozit burunlu iş ayakkabılarından tutunda darbelere dayanıklı ayakkabılara varıncaya kadar pek çok farklı iş ayakkabı modellerinden söz etmek mümkün olmaktadır. Kompozit burunlu iş ayakkabılarının 2000 joile kadar koruma sağladığı düşünüldüğünde YDS iş ayakkabısı ürünlerinin ne kadar dayanıklı olduğu görülebilmektedir. Bunun yanı sıra YDS iş ayakkabısı modellerinin yırtılmaya ve aşınmaya karşıda oldukça dayanıklı olduğu da bilinmektedir. Firmamız YDS iş ayakkabıların hemen her modelini müşterilerine sunmaktadır.


İncele
Google Adwors Reklamları Hizmetimiz

Google Adwors Reklamları Hizmetimiz

Yazılım Ve Programlama

İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte internet üzerinden bilgiye ulaşmak da kolaylaşmıştır. Bu durumun ortaya çıkmasında şüphesiz Google arama motorunun katkısı oldukça fazladır. Günümüz itibariyle pek çok insan Google arama motorunu tercih ederek internet üzerinden aramalarını gerçekleştirmektedir.


İncele
Eczane Poşeti Ürünlerimiz

Eczane Poşeti Ürünlerimiz

Diğer Tüm Ürünler

Eczane poşeti ürünlerimiz çok amaçlı kullanıma uygun ürünler olarak ön plana çıkmaktadır. Bu doğrultuda gerek işlevselliği gerekse kullanım kolaylığı nedeniyle eczane poşeti ürünlerimize olan talep her geçen gün artmaktadır. Firmamız hemen her boy eczane poşeti ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. 


İncele
Yat ve Tekne Malzemeleri

Yat ve Tekne Malzemeleri

Yat Ve Tekne Ürünleri

Hiç kuşkusuz pek çok kişinin çocukluk gençlik hatta yetişkinlik hayatında günün birinde denize açılmak, tekne turu yapmak gibi hayalleri olmuştur. Günümüzde ekonomik koşulları iyi olan hemen herkesin edindiği yat ve tekneler geniş bir sektör oluşturmuştur. Gerek ilk üretiminde gerekse de onarım ve modifikasyonunda kullanılabilecek birçok malzemeye ihtiyaç duyulmuştur. Sektörde ürün temini konusunda güçlü olan firmamız Yat ve tekne malzemeleri temininde de deneyimli kadrosuyla sizlere hizmet sunmaktadır. Yat ve tekneler hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse, öncelikle yat ve teknelerin üretimi konusunda biraz bilgi sahibi olmakta fayda vardır diyebiliriz. Yat ve tekne imalatı aşamasında her üreticinin kullandığı farklı malzemeler vardır. İmalat aşamasında en çok kullanılan ana yapım malzemeler arasında çelik, alüminyum, kompozit ve ahşap bulunmaktadır. Yat ve tekne malzemeleri


İncele
Para Sayma Makinesi Ürünleri

Para Sayma Makinesi Ürünleri

Diğer Tüm Ürünler

Günümüzde sahte para sorunu ticari hayatı etkileyen en önemli sorunlardan birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Sahte para sorununun çözümü noktasında geliştirilmiş olan para sayma makineleri sayesinde bu sorun minimize edilmiş durumdadır. Para sayma makinesi içerisindeki sensör ve detektörler sayesinde sahte paraları ayırtı edebilmektedir. İlk olarak para sayma makinesinin üst haznesine konan para, buradaki sensör vasıtasıyla algılanır. Böylece makine çalışmaya başlar. Bu noktada para sayma makinesinin tek bir parayı kontrol amaçlı çalıştığını farz edersek; para öncelikli olarak sayım sensörlerinden geçer. Burada kızıl ötesi detektörler vasıtasıyla paranın bütünlüğü kontrol edilir. Yani paranın kesik ya eksik olup olmadığı kontrol edilir. Bu aşamadan sonra ise yine aynı sensörler paranın kağıt kalınlığını kontrol ederek parada bir anormalliğin olup olmadığını tespit ederler. Şayet yapılan bu kontrollerin herhangi bir aşamasında parada bir soruna rastlanırsa para sayma makinesi alarm verir. Şayet para sayma makinesi çift katlı ise hatalı olan para üst kata atılır. Böylece para sayma makinesi sayesinde sahte para sorununu halledilmiş olur.


İncele
Toner

Toner

Toner Kartuş

Toner malzemesi, baskı kalitesini doğrudan etkilemektedir. Ayrıca toner malzemesi, yazıcı kartuşunun performansını yüzde yüz oranda etkileyen bir malzemedir. Bundan dolayı kaliteli baskıların yapılması ancak kaliteli toner malzemesi sayesinde mümkün olmaktadır. Bu doğrultuda firmamız kaliteli tonerleri müşterilerine temin etme konusunda oldukça başarılıdır. Son zamanlarda toner malzemesi üretim teknolojilerinin gelişmesi sayesinde tam anlamıyla profesyonel hizmet sunabilen keskin ve net hatlara sahip olan toner malzemeleri üretilmeye başlamıştır. Böylece firmamızda müşterilerine en son teknolojilerle üretilmiş olan oldukça kaliteli toner malzemelerini ulaştırabilmektedir.


İncele
Kullan At Beyaz Tulum

Kullan At Beyaz Tulum

İş Güvenliği

İş güvenliği materyalleri satışı yapan firmamız, kullan at beyaz tulum satışı da yapmaktadır. Üstün kaliteli ürün ve hizmet sunarak müşterilerimizi güvenine layık olmaya çalışmaktayız. Müşterilerimizin yükselen değerlerine paralel olarak ihtiyaç istek ve şartlarını müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda karşılamaya çalışıyoruz. Kullan at tulum, koruma dayanıklılık ve rahatlık gibi ihtiyaçlara cevap veren mükemmel birleşim kumaşlarının üretiminde kullanılan dokunmamış nowoven elyaf kumaştır. Kumaşlarımız, hiçbir avantaj kaybı yaşamaksızın yararlanılabilecek bir takım performans sunmaktadır. Misafir tulumu, kullan at tulum, tek kullanımlık tulum, kağıt tulum, ziyaretçi tulumu, non woven tulum olarak da adlandırılan kullan at tulum birçok alanda iş güvenliği ve iş kolaylığı sağlamaktadır.


İncele
İşçi Bareti

İşçi Bareti

İş Güvenliği

İşçi bareti, işyerlerinde çalışma esnasında güvenliğin sağlanabilmesi amacıyla kişisel koruyucu donanım malzemeleri arasında yer almaktadır. Meydana gelebilecek iş kazalarının önlenmesi ve kaza esnasında oluşabilecek hasarın en aza indirilebilmesi için kişisel koruyucu donanımlar kullanılması gerekmektedir.


İncele
İş Yağmurluğu

İş Yağmurluğu

İş Güvenliği

Yaşanan değişim ile birlikte insanların iş imkanları ve iş yaptıkları alanlarda değişiklik göstermektedir. Bazı işler masa başında yapılırken bazıları kapalı alanlarda yapılmakta bazıları da dışarıda yani açık havada yapılmaktadır. 


İncele
İş Tulumu İmalatı

İş Tulumu İmalatı

İş Güvenliği

İnsanların yapmış oldukları işlerden bazılarından bir takım kıyafetlerin giyilmesi gerekmektedir. İşin türüne göre giyilecek olan kıyafetin özellikleri de farklılık göstermektedir. İş güvenliği ve işçi sağlığını korumak adına kullanılan kıyafetlerden bir tanesi de iş tulumu olup bu kıyafet tek parçadan oluşmaktadır. 


İncele
İş Pantolonu İmalatı

İş Pantolonu İmalatı

İş Güvenliği

İnsanlar çalıştıkları işlerde farklı kıyafetler kullanmak suretiyle hem güvenliklerini sağlamakta hem de performanslarını artırabilmektedir. Bu kıyafetlerden bir tanesi de iş pantolonu olup çalışanlar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. İş pantolonları firmamız tarafından üretilmekte ve müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Firmamız tarafından üretilen ürünlerin farklı modelleri bulunmakta ve çalışanlar kendi pozisyonlarına göre uygun olanı seçmektedir. İstanbul’da faaliyet gösteren firmamızın Perpa’da 3 katlı mağazası bulunmaktadır. Yıllardır bu sektörde bulunan ve edinmiş olduğu tecrübe sayesinde kaliteli ve kullanışlı iş kıyafetleri üreten firmamız müşterilerimiz tarafından yoğun ilgi görmektedir. Uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretilen ürünler oldukça uzun ömürlüdür. İş pantolonu üretimi sırasında çalışanların ihtiyaçları dikkate alınmakta ve modeller buna göre tasarlanmaktadır.


İncele
İş Önlüğü İmalatı

İş Önlüğü İmalatı

İş Güvenliği

İnsanlar yapmış oldukları işlerde farklı kıyafetler giymekte ve böylece işlerini daha rahat yapmaktadırlar. İş kıyafetleri kimi zaman insanların sağlığını korurken kimi zaman da iş güvenliğine önemli katkı sağlamaktadır. İş önlüğü de bu kıyafetlerden bir tanesi olup bazı alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. 


İncele
İş Kıyafeti

İş Kıyafeti

İş Güvenliği

Son dönemde iş güvenliği ve iş sağlığına her zamankinden daha fazla önem verilmeye başlanmıştır. Bundan dolayı da birçok alanda iş kıyafeti kullanımı zorunlu olmuştur. Uzun zamandır İstanbul’da iş kıyafeti üretimi yapan firmamızın ürünleri uluslararası kalite standartlarına uygun olup müşterilerimizin yoğun ilgisini çekmektedir.


İncele
İkaz Yeleği İmalatı

İkaz Yeleği İmalatı

İş Güvenliği

İkaz yelekleri iş güvenliği açısından çok önemli bir rolü yerine getirmekte ve özellikle bazı alanlarda çalışanlara çok büyük fayda sağlamaktadır. Uzun yıllardır İstanbul’da ikaz yeleği satan firmamız, kamu kurumları ve özel kuruluşların bu alandaki ihtiyaçlarını karşılamaktadır. İkaz yeleği üretiminde çeşitliliğe sahip olan firmamız kollu ya da kolsuz yelek üretimi yapabildiği gibi yazlık ve kışlık ikaz yeleği üretimi de yapabilmektedir. 


İncele
Bahçıvan İş Tulumu İmalatı

Bahçıvan İş Tulumu İmalatı

İş Güvenliği

İş kıyafetleri yapılan işin türüne göre farklılık göstermektedir. Her alanda aynı kıyafetin kullanılması hem işçinin sağlığına tehdit etmekte hem de performansını düşürmektedir. Bundan dolayı da işverenler, işçilerine uygun kıyafetleri giydirmektedir. 


İncele
E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitesi

Yazılım Programlama

Gelişen teknoloji ile birlikte internetin kullanıldığı alanlar giderek çoğalmaktadır. Söz konusu alanlardan bir tanesi de alışveriş sektörüdür. Bundan dolayı son dönemlerde e-ticaret sitesi sayısı giderek artmaktadır. Öyle ki artık neredeyse mahalle bakkalları dahi bu sitelere sahip olarak buradan satış yapmak istemektedir. Firmamız e-ticaret sitesi hazırlama ve gerekli desteği verme konusunda müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Bu sitelerden hazırlayan çok yer olmasına rağmen hizmet alırken dikkat edilmesi gereken çok önemli hususlar bulunmaktadır. E-Ticaret sitesi hazırlamak son derece profesyonellik isteyen bir iş olup herkesi yapabileceği bir iş değildir. Firmamız bünyesinden bulundurmuş olduğu 30 profesyonel personel sayesinde söz konusu siteleri hem çok kısa sürelerde hem de çok uygun fiyatlara hazırlamaktadır.


İncele
SEO Paketlerimiz

SEO Paketlerimiz

Yazılım Programlama

SEO Paketlerimiz

Bilindiği üzere SEO çalışmaları her türlü site için son derece önem arz etmekte ve bunun farkında olan sitemizde birbirinden farklı SEO paketlerimiz ile sizlere hizmet sunmaktadır. Yazımız içerisinde bu paketlerin hangileri olduğunu öğrenebilir ve ardından da kapsamlı bir şekilde içerikleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 


İncele
Bitcoin Danışmanlığı Ajansı

Bitcoin Danışmanlığı Ajansı

Sosyal Medya Reklamcılığı

4 Adım da Bitcoin yatırımı yapmanızı sağlıyoruz. Firmamız size sadece danışmanlık yaparak Dijital para cüzdanınızı açarak Bitcoin alacağınız güvenilir kaynakların tavsilerin de bulunarak artılarını eksilerini anlatarak size yol göstermektedir. Bitcoin ile ilgili aklınıza birçok soru olduğunu, geceler boyu araştırma yapmaktan yorulduğunuzu, okuduklarınızın kafanızı daha çok karıştırdığını ve birileri ile konuşmak istediğinizi biliyoruz. Konusunda uzman ekibimizle merak ettiklerinizi Ofisimiz de Kahvenizi yudumlarken anlatmamızı ister misiniz?


İncele
Yüksekte Çalışma Malzemeleri

Yüksekte Çalışma Malzemeleri

İş Güvenliği

Yapı sektörü başta olmak üzere bazı sektörlerdeki çalışanların yüksekte çalışmaları gerekmektedir. Yüksekte çalışmak ise birçok risk içermekte olup buna uygun önlemlerin alınması gerekmektedir. Söz konusu önlemlere gereken özenin gösterilmemesi durumunda ortaya istenmeyen sonuçlar çıkacaktır. 


İncele
İş Elbisesi

İş Elbisesi

İş Güvenliği

İnsanlar hayatlarını devam ettirmek için farklı işlerde çalışmaktadır. Çalışanların bir kısmı kamu personeli olarak görev yaparken diğer kısmı ise özel sektörde görev yapmaktadır. Çalışanların bir kısmı görevlerini yerine getirirken özel elbiseler giymekte ve bu şekilde görevlerini yerine getirmektedir. 


İncele
İş Ayakkabıları

İş Ayakkabıları

İş Güvenliği

İnsanların çalıştıkları işlerde kullandıkları ayakkabılar iş güvenliği açısından son derece önemlidir. İş ayakkabıları yapılan işe, çalışılan ortama, mevsime ve hava sıcaklığı gibi birçok hususa bağlı olarak farklı özelliklerde olabilmektedir. 


İncele
E-Ticaret Sitesi Paket

E-Ticaret Sitesi Paket

Yazılım Programlama

E-Ticaret sitesi sahibi iseniz bu durumda sitenizi popüler hale getirmek için sitemizde yer alan E-ticaret sitesi paket seçeneklerini değerlendirmeniz gerekmektedir. Zira bu paketlerin içerisinde aradığınız her şey bulunmaktadır. Bu yazımız içerisinde sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin özelliklerini genel olarak bulabilirsiniz.


İncele
Esnaf Web Sitesi Paket

Esnaf Web Sitesi Paket

Sosyal Medya Reklamcılığı

Ticaret alanında faaliyet gösteren bir işletmenin ayakta durabilmesi için gerekli olan hususlardan birisi belki de en önemlisi internet sitesi olması sebebiyle sitemizde sizler için hazırlanmış esnaf web sitesi paket seçenekleri bulunmaktadır.


İncele
Sosyal Medya Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Hizmetlerimiz

Yazılım Programlama

Bilindiği üzere sosyal medya platformları günümüzde internet pazarlamacılığı alanında son derece önem arz etmesi nedeniyle sizlere sunduğumuz sosyal medya hizmetlerimiz de işletmeleriniz adına hayati öneme sahip olacaktır. Bu sunduğumuz hizmetler sayesinde sosyal medya hesaplarınızdaki takipçi sayılarınız artmakla kalmayacak aynı zamanda buna bağlı olarak sizlerden alışveriş yapan kimselerin de sayıları bir hayli artacaktır. Bu kapsamda sizlere hangi hizmetleri sunduğumuzu yazımız içerisinde ayrıntılı bir şekilde anlatacağız.


İncele
Ofis Yazılımları

Ofis Yazılımları

Yazılım Programlama

Ofis yazılımları deyince Microsoft tarafından sunulan ofis program paketi anlaşılır. Her alanda, her sektörde ve her ölçekteki işyerinde kullanılan programlar Microsoft office yazılımlarıdır. Hatta öyle ki MS satış rakamları dudak uçuklatır cinstendir. Bu rakamlar ise kesinlikle kullanıcı memnuniyeti ile ilgilidir.


İncele
Opencart Modülleri

Opencart Modülleri

Yazılım Programlama

E-ticaret sitelerinde sıklıkla tercih edilen ve kullanılan opencart modülleri sayesinde sizler de sitenizde birçok şeyi kendiniz yönetebileceksiniz. Peki bu modüller ne demektir? İlk olarak bu sorunun cevabını vererek konuya giriş yapalım.


İncele
İşletim Sistemleri

İşletim Sistemleri

Yazılım Programlama

Bilgisayarın açılması ile hafızaya yüklenen ve diğer yazılımların çalışmasını sağlayan şey işletim sistemleri olmaktadır. Bu işletim sisteminin çalıştırdığı yazılımlara ise uygulama yazılımı ismi verilir. Mesela Windows 10 bir işletim sistemi iken, Microsoft office programları uygulama yazılımlardır. 


İncele
Güvenlik Yazılımları

Güvenlik Yazılımları

Web Tasarım Yazılım

Bilgisayarları zararlı yazılımlardan korumak için kullanılan programlar Antivirüs Programı veya güvenlik yazılımları olarak bilinir. Yani bu programın temel görevi bilgisayarınızın iyiliği için zararlıları bulmak ve yok etmektir. Bunun dışında daha pek çok ek görev de kişilerin tercihine göre yerine getirilmektedir.


İncele
Akınsoft Muhasebe Programı

Akınsoft Muhasebe Programı

Yazılım Programlama

Bu programı satın alan müşterilerimize programı en etkin ve doğru şekilde kullanabilmeleri için eğitim de verilecektir. Bu sayede programdan elde edilmek istenen verim de maksimize edilecektir. Bu eğitim için ise 105 TL’lik bir ücret talep edilecektir. Ancak eğitimin gerçekleştirileceği ile göre bu ücretin


İncele
Bilgisayar Teknik Destek Hizmetleri

Bilgisayar Teknik Destek Hizmetleri

Yazılım Programlama

İster ticaret yapın isterseniz de çeşitli hizmetler sunun günümüz bilgisayar teknolojilerinde bilgisayar teknik destek hizmetleri almadan ciddi manada ilerlemeniz mümkün olmayacaktır. Bu kapsamda gerek yazılım gerekse de program alanlarında aklınıza gelen her türlü bilgisayar hizmetlerini sitemizden


İncele
İş Güvenliği Gözlüğü

İş Güvenliği Gözlüğü

İş Güvenliği

İş güvenliği sayesinde çalışanların sağlıkları yani tüm vücutları korunmaktadır. Korunan bölgeler için kullanılan malzemeler farklılık göstermektedir. Çünkü vücutta bulunan bazı bölgeler çok daha hassas olup daha farklı yollarla korunması gerekmektedir.


İncele