Bahçıvan İş Tulumu İmalatı


Yayın Tarihi: 04.10.2018 10:38 Güncellenme Tarihi: 13.02.2019 10:57
İş Güvenliği
Bahçıvan İş Tulumu İmalatı

Bahçıvan İş Tulumu İmalatı

İş kıyafetleri yapılan işin türüne göre farklılık göstermektedir. Her alanda aynı kıyafetin kullanılması hem işçinin sağlığına tehdit etmekte hem de performansını düşürmektedir. Bundan dolayı da işverenler, işçilerine uygun kıyafetleri giydirmektedir. Bahçe türü yerlerde, inşaat alanlarında ve sanayi sektöründe çalışan işçilerin kıyafetleri de buna bağlı olarak bahçıvan iş tulumu şeklinde olmaktadır. Bu kıyafet sayesinde çevreden gelen rahatsız edici etkenlerden korunan işçiler böylelikle işlerine daha rahat konsantre olabilmektedir. Bahçıvan iş tulumu bunlar dışında da farklı kolaylıklar ve avantajlar sağladığı için birçok alanda kullanılmaktadır. Uzun yıllardır iş kıyafetleri üreten firmamız bahçıvan iş tulumu üretimi de yapmakta ve müşterilerine ulaştırmaktadır.

Bahçıvan iş tulumu imalatı yapan firmamız kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektörün bu alandaki ihtiyaçlarını uzun süredir karşılamaktadır. İstanbul’da hizmet veren firmamızın Perpa’da 3 katlı bir mağazası bulunmaktadır. Firmamız 30 kişilik uzman personeliyle uluslararası kalite standartlarına uygun üretim yapmakta ve müşterilerimizin bu alandaki hizmetlerine cevap vermektedir. Firmamız bünyesinde bulunan personeller uzun yıllardır bu alanda hizmet verdiklerinden işçilikleri son derece kalitelidir. Bahçıvan iş tulumu üretiminde kullanılan malzemelerin tamamı kaliteli ürünler olup aynı zamanda personel tarafından yapılan işçilikte kalitelidir. Kıyafetlerin kesimleri ve kullanılan dikişlerin kalitesi dışarından dahi rahatlıkla fark edilmektedir. Firmamız tarafından üretilen bahçıvan iş tulumu fiyatları ise çok uygun seviyelerdedir.

Uzun yıllardır iş kıyafetleri ve benzer ürünlerin üretimlerini yapan bu konuda elde etmiş olduğu tecrübeyi ürünlerine yansıtmaktadır. Uluslararası kalite standartlarına sahip olan ürünler müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Bahçıvan iş tulumu üretimi sırasında kullanılan malzemeler sayesinde işçiler bu kıyafetlerin içerisinde rahat bir şekilde hareket edebilmekte ve hareketleri kısıtlanmamaktadır. Bu da işçilerin performansının kıyafet nedeniyle düşmemesini sağlamaktadır. Ayrıca firmamız tarafından üretilen farklı model ve özellikteki ürün sayesinde müşterilerimiz ihtiyaçları olan kıyafetleri rahatlıkla bulabilmektedir. Bahçıvan iş tulumu farklı tasarımlara sahip olabilirken kıyafetlerin kargo cepli, komando cepli ve önden cepli modelleri bulunmaktadır. Bu cepler yapılacak olan işe büyük katkılar sağladığından müşterilerimiz tarafından sıklıkla aranan özellikler arasında yer almaktadır.

Firmamız tarafından üretimi yapılan bahçıvan iş tulumu kıyafetlerinin farklı seçenekleri bulunmaktadır. Farklı seçenekler sayesinde müşterilerimiz farklı koşullarda çalışan işçilerine bu kıyafetlerden temin edebilmekte ve bu da performansa olumlu olarak yansımaktadır. Firmamız tarafından kış mevsimi için üretilen ürünlerde kalın ve sıcak tutma özelliği bulunan polar cinsinden kumaşlar kullanılırken yaz mevsimi için üretilen ürünlerde ise işçilerin daha rahat etmesi ve serin kalarak sıcaktan en az şekilde etkilenmesi için ince kumaş türleri tercih edilmektedir. Özellikle kışlık bahçıvan iş tulumu üretimi sırasında işçilerin hareketlerinin kısıtlanmamasına özen gösterilmektedir. Söz konusu ürünlerin üretiminde işçilerin sağlığı ve güvenliği düşünülmekte ve bundan dolayı da azami özen gösterilmektedir.

Bahçıvan iş tulumu imalatı yapan firmamız, üretmiş olduğu ürünleri doğrudan müşteriyle buluşturmaktadır. Bu da firmamızdan iş kıyafeti alan müşterilerimizin bunu oldukça uygun fiyatlara yapmasını sağlamaktadır. Kıyafetlerin üretimlerinden sonra araya farklı bir mağazanın girmemesi fiyatların daha uygun olmasının en önemli sebepleri arasında yer almaktadır. Firmamızda bulunan ürün çeşitliliğinden dolayı müşterilerimiz istedikleri kalitedeki ürünleri rahatlıkla bulurken ayrıca uygun fiyat avantajından da yararlanmaktadır. Toptan Bahçıvan iş tulumu kıyafetlerinin özelliklerine göre fiyatları farklılık göstermektedir. Fakat firmamız tarafından sunulan fiyatların dışarıda bulunması neredeyse imkansız olup bunu bizden sürekli alım yapan müşterilerimiz sıklıkla dile getirmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet veren firmamızın temel prensiplerinden bir tanesi kaliteli ürünleri uygun fiyata müşterilerimizle buluşturabilmektir.

Bahçıvan iş tulumu üretimi yapan firmamızın ürünlerinden almak isteyen müşterilerimizin telefon ya da SMS ile bize ulaşması yeterlidir. Firmamızdan sipariş edilen ürünlerin üretimlerine hemen başlanmakta ve kısa bir süre içinde de bitirilmektedir. Firmamızda bulunan 30 deneyimli personel sayesinde üretimlerimiz hem hızlı hem de kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Ürünlerin üretimleri tamamlandıktan sonra kargoya verilmekte ve müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Ayrıca müşterilerimiz firmamızdan online olarak da sipariş verebilmektedir. Ödeme seçenekleri arasında kredi kartına 9 takside kadar ödeme yapabilme imkanı bulunmaktadır. Uzun yıllardır sektörde hizmet veren firmamız her zaman kaliteden ödün vermeden müşterilerine en uygun fiyata ürünler sağlamayı hedeflemiş ve bunu da başarmıştır.