Bilgisayar Teknik Destek Hizmetleri


Yayın Tarihi: 03.10.2018 17:00 Güncellenme Tarihi: 13.02.2019 10:58
Yazılım Ve Programlama
Bilgisayar Teknik Destek Hizmetleri

Bilgisayar Teknik Destek Hizmetleri

İster ticaret yapın isterseniz de çeşitli hizmetler sunun günümüz bilgisayar teknolojilerinde bilgisayar teknik destek hizmetleri almadan ciddi manada ilerlemeniz mümkün olmayacaktır. Bu kapsamda gerek yazılım gerekse de program alanlarında aklınıza gelen her türlü bilgisayar hizmetlerini sitemizden uygun fiyatlar ile tedarik edebilmeniz mümkündür. Bu yazımızda genel olarak sizlere sunmuş olduğumuz bilgisayar hizmetleri hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Bilgisayar teknik destek hizmetleri kapsamında sizlere genel olarak 3 çeşit hizmet sunmaktayız. Bunları şöyle sıralayabiliriz: bilgisayar bakım onarım, virüs temizleme ve veri kurtarma hizmeti.

Bilgisayar Bakım Onarım

İlk olarak bilgisayar bakım onarım hakkında bilgilendirmelerde bulunacak olursak her türlü bilgisayar arızasında bizlerden destek alabilirsiniz. Bu kapsamda bilgisayarlarınızın arızalanan parçalarının yerine yenilerini sitemizden temin edebilirsiniz. Bunun yanı sıra karşılaştığınız her türlü arıza durumunda bizleri arayabilir ve kısa süre içerisinde teknik destek alabilirsiniz. bu hizmetler kapsamında format atma, internet bağlama veya internet bağlantısı sorununu giderme, işletim sistemi çökmesi sorunlarını giderme ve bilgisayarınızın performansını test ederek maksimum düzeyde verim almayı sağlama gibi çeşitli hizmetleri bizlerden tedarik edebilirsiniz.

Virüs Temizleme

Bilgisayar teknik destek hizmetleri kapsamında sunulan ikinci hizmetimiz ise virüs temizleme hizmeti olmaktadır. Eğer dosyalarınıza, bilgisayarınıza ya da diğer cihazlarınıza virüs bulaşmış ise bu durumda virüs temizleme hizmeti almanız hayati önem arz etmektedir. Aksi takdirde virüsün çeşidine göre cihazınızda yer alan özel bilgilerinizi çaldırabilmeniz söz konusu olabilir. Bu bilgiler arasında şifreleriniz olabileceği gibi ticari sır niteliğinde olan sizler için son derece önemli olan bilgiler de yer alabilir. Tüm bunların önüne geçmek adına her türlü virüs çeşidi cihazlarınızdan kalıcı olarak temizlenmektedir. Böylelikle bilgisayarlarınız tertemiz olarak sizlere kısa süre içerisinde teslim edilecektir. Ayrıca sitemiz içerisinde temizlediğimiz önemli virüslerin adlarına da ulaşabilirsiniz.

Veri Kurtarma ve Yok Etme

Üçüncü olarak bilgisayar teknik destek hizmetleri kapsamında sizlere veri kurtarma hizmetleri sunmaktayız. Bu kapsamda bilgisayarınızda meydana gelen arızalar neticesinde harddisklerinizde yer alan bilgilerinizi kurtarmak için çalışmaktayız. Böylelikle emek vererek oluşturduğunuz tüm verilerin kurtarılması mümkün olacaktır. Ayrıca sitemiz sizlere sadece veri kurtarma hizmeti değil aynı zamanda da geri gönderilmeyecek şekilde veri yok etme hizmeti de sunmaktadır. Böylelikle ulaşılmasını istemediğiniz tüm bilgileri yok edebilmek mümkün olacaktır.

Veri kurtarma hizmeti içerisinde sunduğumuz hizmetleri şöyle sıralayabiliriz: Harddisk kurtarma, SSD disk kurtarma, flash bellek kurtarma, raid kurtarma, okuyucu kafa arızaları, NAS veri kurtarma ve elektronik kart arızaları çözümü.

Hizmetlerimizin Özellikleri

Yukarıda saymış olduğumuz 3 hizmet türünden hangi birisini seçerseniz seçin hizmetlerimiz en kaliteli şekillerde sizlere sunulmaktadır. Bu kapsamda kesin sonuç elde edilmeden sizlerden herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Ayrıca hizmetlerimiz uzun vadede dahi etkilerini koruyacakları için herhangi bir şekilde daha sonradan sorun yaşamanız mümkün olmayacaktır. Örnek olarak verecek olursak bilgisayar bakım ve onarımı işlemlerinde sorunlarınız geçici çözümler ile ortadan kaldırılmayacak kalıcı metotlar ile bir daha karşılaşılmamak üzere halledilecektir.

Yasal Faaliyet

Sunmuş olduğumuz bilgisayar teknik destek hizmetleri tamamen yasal şartlara uyularak gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla da herhangi bir şekilde bir problem yaşamayacağınızı sizlere garanti etmekteyiz. Ayrıca bunun da yanı sıra sizlerden talep edilen ücretler içerisinden KDV gibi vergiler de tahsil edilerek yasalara tam olarak uyulmaktadır. Bu sebeple sitemizden alacağınız hizmetlerin makbuzlarını da alarak işletmenizde gider olarak gösterebilmeniz söz konusu olabilecektir.

Hızlı ve Kaliteli Hizmet

Sitemiz içerisinde sizlere sunulan bilgisayar teknik destek hizmetleri en hızlı bir şekilde yerine getirilmekte ve bu sayede de sizler işlerinizden veya cihazlarınızdan daha uzun bir süre mahrum kalmamaktasınız. Bu kapsamda sunulan hizmetler en kaliteli ekipmanlar ve teknik personeller ile yerine getirildiğinden herhangi bir şekilde sorun yaşamanızın da önüne geçilmiş olacaktır.

Sitemizden alacağınız çeşitli hizmetlerde eğer kargolama ihtiyacı var ise bu da en geç bir gün içerisinde sizlerin eline ulaşacak şekilde ayarlanmaktadır. Bunun yanı sıra eğer almış olduğunuz hizmetlerin tutarı 300 TL ve üzerinde gerçekleşecek olursa bu durumda ürünleriniz ücretsiz bir şekilde sizlere kargo ile gönderilecektir. Ayrıca toptan alışverişlerinizde sizlere özel indirim ya da kampanyalar da uygulanacaktır