E-Ticaret Sitesi Çözümleri


Yayın Tarihi: 04.10.2018 09:49 Güncellenme Tarihi: 13.02.2019 11:01
Dijital Pazarlama
E-Ticaret Sitesi Çözümleri

E-Ticaret Sitesi

Gelişen teknoloji ile birlikte internetin kullanıldığı alanlar giderek çoğalmaktadır. Söz konusu alanlardan bir tanesi de alışveriş sektörüdür. Bundan dolayı son dönemlerde e-ticaret sitesi sayısı giderek artmaktadır. Öyle ki artık neredeyse mahalle bakkalları dahi bu sitelere sahip olarak buradan satış yapmak istemektedir. Firmamız e-ticaret sitesi hazırlama ve gerekli desteği verme konusunda müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Bu sitelerden hazırlayan çok yer olmasına rağmen hizmet alırken dikkat edilmesi gereken çok önemli hususlar bulunmaktadır. E-Ticaret sitesi hazırlamak son derece profesyonellik isteyen bir iş olup herkesi yapabileceği bir iş değildir. Firmamız bünyesinden bulundurmuş olduğu 30 profesyonel personel sayesinde söz konusu siteleri hem çok kısa sürelerde hem de çok uygun fiyatlara hazırlamaktadır.

İstanbul’da hizmet veren firmamızın Perpa’da 3 katlı mağazası bulunmaktadır. Firmamız uzun yıllardır bu sektörde yer almakta olduğundan dolayı e-ticaret sitesi hazırlama noktasında son derece tecrübelidir. İnternet sitesi hazırlama işinin her aşamasında gerekli kontroller yapılmakta ve sitenin gereken ihtiyaca cevap verecek kalitede olması bu şekilde sağlanmaktadır. Uluslararası kalite standartlarına uygun bir şekilde verilen hizmetlerimizin temel hedefi müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Firmamız tarafından günde 1 tane e-ticaret sitesi hazırlanabilmekte ve müşterilerin kullanımına sunulabilmektedir. Hazırlanan sitenin kullanımını son derece kolay hale getiren özel paneller yerleştirilmekte ve siteye giriş yapan kişiler istedikleri ürünleri kısa sürede rahatlıkla bulabilmektedir.

Firmamızın kurmuş olduğu e-ticaret sitesi lisanslı olup ömür boyu garantilidir. Ayrıca firmamızdan hizmet alan müşterilerimize sitenin kullanımı ve diğer hususlar hakkında ücretsiz eğitim verilmekte ve teknik destek sağlanmaktadır. Müşterilerimize farklı e-ticaret sitesi paketleri sunan firmamızın 150’den fazla referansı bulunmaktadır. Bu tecrübe sayesinde müşterilerimize hem kaliteli siteler hazırlanmakta hem de uygun fiyata bunlar yapılmaktadır. E-Ticaret sitesi fiyatları son derece uygun olup müşterilerimizi bu konuda memnun edecek seviyededir. Bizden hizmet alarak sitelerini hazırlatan müşterilerimizin yıllık ücret ödemeleri gerekmemektedir. Ayrıca firmamızla anlaşması olan Sürat Kargo, müşterilerimizin ürünlerini 50 daha uyguna taşımaktadır. Bu da e-ticaret sitesi sahibi müşterilerimiz için son derece önemli olup böylece ürünlerini gönderirken daha az kargo ücreti ödemiş olacaklardır.

Firmamız son derece profesyonel bir şekilde e-ticaret sitesi hazırlamakta ve sitenin içinde her türlü hususa özen gösterilmektedir. E-Ticaret sitesi kampanya sayesinde müşterilerimize firmamız tarafından ilk yıl sınırsız mail, sınırsız trafik ve sınırsız hosting verilmektedir ki bunlar müşterilerimiz için büyük avantaj sağlamaktadır. Canlı destek modülü, sanal pos kurulumu, site ziyaretçi takibi için sayaç modülü ve PayTR ödeme modülü gibi çok sayıda farklı özellik de firmamız tarafından kurulan sitenin içerisinde yer almaktadır. Firmamız tarafından hazırlanan sitelerin bütün kodları e-ticaret sitesi paketleri içerisinde yer almakta olup bundan dolayı herhangi bir kira ödenmesi asla söz konusu olmayacaktır. Firmamız tarafından ilk yıl ücretsiz olarak teknik destek sağlanmaktadır. Müşterilerimiz ilk yıldan sonra da teknik destek isterlerse sadece 150 TL karşılığında firmamız destek sağlamaktadır.

Firmamıza verilen e-ticaret sitesi bir gün gibi çok kısa bir süre içerisinde hazırlanmakta ve ertesi gün müşterilerimize gereken eğitimler verildikten sonra teslim edilmektedir. Firmamız tarafından hazırlanan sitenin özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • Markalar ve üreticiler bölümü
 • Özel admin (yönetici) paneli
 • Sadeleştirilmiş özel müşteri kayıt defteri
 • Canlı destek özelliği
 • Sınırsız bilgi sayfası, kategori ve alt kategori özelliği
 • Soru ve cevap modülü özelliği
 • Sadeleştirilmiş müşteri giriş sayfası özelliği
 • Tüm ödeme sistemleriyle uygum içinde çalışma özelliğine sahip bir altyapı
 • Stokta olmaya ürünlerle alakalı tükendi uyarısı ve indirim etiketi özelliği
 • Güncellenmiş ve geliştirilmiş SEO altyapısı özelliği
 • Facebook aracılığıyla hızlı kayıt özelliği
 • Kargo takibi modülü ve ürünlere özel kargo fiyatı seçeneği modülü
 • Üreticiye göre toplu fiyat düzenleme özelliği
 • Bu ürünü alan müşterilerimiz bunları da satın aldı modül özelliği
 • Yeni e-ticaret yasasına uyumlu tasarımlar, teknik alt yapı ve özellikler

Yukarıda belirtilen özellikler sürekli güncellenmekte ve çağın gerektirdiği ekstra özellikler eklenmektedir. E-Ticaret sitesi kuran işletmeler daha fazla pazara rahatlıkla ulaşabilmekte ve buna bağlı olarak satışlarını artırmaktadır. Türkiye’de yıllık 70 milyarlık alışverişin internet üzerinden yapıldığı düşünüldüğünde bu büyüklükteki bir pazardan uzak kalmamak için e-ticaret sitesi paketleri ile site sahibi olunması gerekmektedir.