E-Ticaret Sitesi Paket


Yayın Tarihi: 03.10.2018 17:27 Güncellenme Tarihi: 13.02.2019 11:02
Yazılım Ve Programlama
E-Ticaret Sitesi Paket

E-Ticaret Sitesi Paket

E-Ticaret sitesi sahibi iseniz bu durumda sitenizi popüler hale getirmek için sitemizde yer alan E-ticaret sitesi paket seçeneklerini değerlendirmeniz gerekmektedir. Zira bu paketlerin içerisinde aradığınız her şey bulunmaktadır. Bu yazımız içerisinde sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmetlerin özelliklerini genel olarak bulabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Sitemizde yer alan paketlerden satın almanız durumunda faydalanabileceğiniz özellikler şunlar olacaktır: Paytr ödeme modülü, sanal pos kurulumu, İyzico ödeme modülü, sabit ip adresi, sitenizi yedekleme, 1 yıl boyunca kullanabileceğiniz Comodo Positive ücretsiz SSL sertifikası, sayaç modülü ve canlı destek modülü kurulumu sitemiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

İşte yukarıda saymış olduğumuz tüm özelliklerden sitemizde yer alan paketleri seçmeniz halinde faydalanabilirsiniz. Üstelik tüm bu özelliklerin hepsini 1 gün içerisinde elde edebilmeniz mümkün olacaktır. Böylelikle çok kısa süre içerisinde hazır bir e-ticaret sitesine kavuşabilmeniz söz konusu olacaktır.

Mobil Uygulama

E-ticaret sitesi paketlerimiz kapsamında sitelerinize uygun mobil uygulamalar da üretilmektedir. Bu sayede kullanıcılarınız çok daha kolay bir şekilde hizmetlerinizden faydalanabilecek ve ürünlerinizden sipariş verebilecekler. Bunun da yanı sıra düzenli aralıklarla uygulamanızı indiren müşterilerinize bildirim gönderebilmeniz de mümkün olacaktır. Bu da sizlerin sürekli olarak müşterileriniz tarafından takip edilmesini sağlayacaktır.

Paket İçerisinde Yer Alan Özellikler

Sitemizde birbirinden farklı birçok e-ticaret sitesi paket seçenekleri bulunmaktadır. Bu paketler arasından dilediğinizi tercih edebilir ve bu sayede de çeşitli hizmetlere kavuşabilirsiniz. Bu özellikleri alt başlıklar halinde sizlere sunuyoruz. Bu sayede özellikleri daha iyi kavrayabilmemiz mümkün olacaktır.

Ürün Yönetimi

Satın alacağınız paketler sayesinde son derece kaliteli kurulumlar yapılacaktır. Bu kapsamda ürün yönetimi konusunda tüm takdir yetkileri sizlerde toplanacaktır. Örnek olarak verecek olursak sitenize sınırsız sayıda ürün kaydedebilmeniz mümkün olacaktır. Bunun da yanı sıra ürünlere 4 farklı fiyat belirleyebilme özelliğine de kavuşacaksınız.

Ürünleri kategori etme konusunda da sizleri herhangi bir sınırlandırma beklemeyecektir. Bu sayede istediğiniz tarz ve sayıda alt kategoriler oluşturabilirsiniz.

Sınırlamanın olmadığı diğer bir husus da ürünlerin fotoğrafları konusunda kendisini göstermektedir. Bu kapsamda sitenize istediğiniz kadar fotoğraf yükleyebilirsiniz. Böylelikle ürünlerinizi de daha iyi bir şekilde sergileyebilmeniz mümkün olacaktır.

Bu paketler sayesinde ürünlerinize özel kampanyalar tanımlayabilir ya da kategorilere özel olarak kargo sürelerini ekleyebilirsiniz. Ödeme seçeneklerine ilişkin de kategorilere özel açıklamalar yapabilirsiniz.

Ürün yönetimi özellikleri arasında ürünler için yorum ekleyebilme özelliği de bulunmaktadır.

Görünüm Yönetimi

Satın aldığınız e-ticaret sitesi paketleri sayesinde sitenizi dilediğiniz gibi görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede her bir markaya özel olarak farklı görünüm ve vitrinler elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra sözleşme, garanti şartları vb. hukuki metinleri oluşturabileceğiniz farklı bir link elde edebilirsiniz.

Üye Yönetimi

Sitenize müşterilerin üye olmalarını sağlayabilirsiniz. Bu kapsamda satın alacağınız paketlerin içerisinde bu düzenlemelerde yer alacak ve bu sayede her bir müşterinize özel olarak kampanyalar yapabileceksiniz. Üyelerinizin geçmişte yapmış olduğu işlemleri listeleyebilecek bunun da yanı sıra özel genel kampanyaları karşılaştırabilmelerini de sağlayabileceksiniz. Sitenize üye olacak kimselerin e-postaları ile üye olabilmeleri de bu sayede mümkün olacaktır.

Sipariş Sistemi

E-Ticaret sitesi paket seçenekleri arasında sipariş yönetimi de bulunmaktadır. Bu sayede üyelerinizin vermiş olduğu siparişleri anlık olarak takip etmelerine fırsat verebileceksiniz. Bunun yanı sıra üyelerin geçmiş zamanlarda vermiş olduğu siparişleri de görebilmeleri mümkün olacaktır.

Ödeme Sistemleri

Sitemizde yer alan paketlerden yararlanmanız halinde tüm ödeme seçeneklerinden faydalanabilmeniz de mümkün olacaktır. Bu sayede müşterileriniz hangi banka ile anlaşmalı olursa olsun sizlerden ürün satın alırken herhangi bir sıkıntı yaşamayacaklardır.

Eğitim Hizmeti

Sitemizde yer alan e-ticaret paketi seçeneklerinden maksimum bir şekilde faydalanabilmeniz için sizlere eğitim hizmeti de verilmektedir. Bu eğitim hizmeti de ücret içerisinde dahil olacağı için ekstra bir ücret ödemenize gerek kalmayacaktır.

10 Yıllık Tecrübe

Sitemiz bu alanda 10 yıllık tecrübeye sahip olması sebebiyle alacağınız hizmetler kendi sektörü içerisinde en üst düzey hizmetler olacaktır. Sizler de bu hizmetlerden biran önce faydalanmak istiyorsanız bu durumda sitemizde yer alan paketlerden birini tercih edebilirsiniz. Bu paketler 1 gün gibi kısa bir süre içerisinde sitenize uyarlanacak ve bu sayede de hemencecik e-ticaret sitenize kavuşabileceksiniz. Sitemizde yer alan e-ticaret sitesi paket seçenekleri arasından dilediğinizi tercih edebilir ve bizlerden teknik destek alabilirsiniz.