Eczane Poşeti Ürünlerimiz


Yayın Tarihi: 04.10.2018 11:42 Güncellenme Tarihi: 13.02.2019 11:02
Barkod Ribon Etiket
Eczane Poşeti Ürünlerimiz

Eczane Poşeti Ürünlerimiz

Eczane poşeti ürünlerimiz çok amaçlı kullanıma uygun ürünler olarak ön plana çıkmaktadır. Bu doğrultuda gerek işlevselliği gerekse kullanım kolaylığı nedeniyle eczane poşeti ürünlerimize olan talep her geçen gün artmaktadır. Firmamız hemen her boy eczane poşeti ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Bu noktada mini boy eczane poşeti, küçük ve orta boy eczane poşetleri dahil olmak üzere pek çok farklı boyutta eczane poşetlerini firmamızdan oldukça uygun fiyat aralığında temin edebilirsiniz. Firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu eczane poşeti ürünlerini maddeler halinde sıralayacak olursak;

  • 10 kg Mini Boy El Geçme Bio Eczane Poşeti 15x25 cm

·Battal boy el geçme bio eczane poşeti 32x42 cm - 10 Kg

·Büyük boy el geçme bio eczane poşeti 28x41 cm - 10 Kg

·Mini Boy el geçme bio eczane poşeti 17x28 cm - 10 Kg

·Küçük boy atlet tipi bio eczane poşeti 22x33 cm - 10 Kg

·Orta boy atlet tipi bio eczane poşeti 25x44 cm - 10 Kg

·Orta boy el geçme bio eczane poşeti 24x31 cm - 10 Kg

·Karma Bio Eczane Poşeti (tüm çeşitlerden toplam 9 farklı boy) 20 kg

Sıralanan bu eczane poşeti ürünlerimiz sürekli olarak güncellenmektedir. Bu sayede müşterilerimizin talepleri en kısa zamanda karşılanabilmektedir.

Karma Bio Eczane Poşeti Ürünlerimiz (Paket İçeriği)

Karma Bio Eczane Poşeti paketimizin içeriğinde; üçer kilo atlet tipi küçük ve büyük boy eczane poşeti, üçer kilo mini ve orta boy el geçme eczane poşeti bulunmaktadır. Ayrıca ikişer kilo atlet tipi büyük ve battal boy eczane poşeti, iki kilo küçük boy el geçme eczane poşeti ve birer kilo büyük ve battal boy el geçme eczane poşeti bulunmaktadır. Bunun yanı sıra;  1 KG eczane poşeti de hediye olarak gönderilmektedir. Karma Bio Eczane Poşeti Paketimiz esasında bir eczanenin tüm poşet ihtiyacının karşılanacağı bir şekilde hazırlanmıştır.

Eczane poşeti ürünlerimiz Bio özelliğine sahip ürünlerdir. Bu noktada eczane poşeti ürünlerimizin kısa bir süre içerisinde yüzde yüz oranda çözünmesi sayesinde doğal kirliliğinde önüne geçilmektedir. Firmamızdan satın alacağınız eczane poşeti ürünleri aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir.