Esnaf Web Sitesi Paket


Yayın Tarihi: 03.10.2018 17:25 Güncellenme Tarihi: 13.02.2019 11:05
Sosyal Medya Reklamcılığı
Esnaf Web Sitesi Paket

Esnaf Web Sitesi Paket

Ticaret alanında faaliyet gösteren bir işletmenin ayakta durabilmesi için gerekli olan hususlardan birisi belki de en önemlisi internet sitesi olması sebebiyle sitemizde sizler için hazırlanmış esnaf web sitesi paket seçenekleri bulunmaktadır. Bu paketler sayesinde halen daha bir web sitesine sahip değilseniz en kısa süre içerisinde web sitesine sahip olabilir ardından da müşterilerinize daha etkili yollardan ulaşabilirsiniz. Peki bu paketlerimiz içerisinde ne gibi hizmetler sunulmaktadır? işte bu konuyu ayrıntılı bir şekilde inceleyip sizleri bilgilendireceğiz.

Paket Özellikleri

Sitemizde yer alan paketler sayesinde sizler de herhangi bir kodlama bilgisine sahip olmadan sitenizi yönetebileceksiniz. Bunun için sizlere ayrılmış yönetici panelini kullanmanız yeterli olacaktır.

Birbirinden farklı site seçenekleri sitemizde sizler için demo olarak sunulmaktadır. Bunlar arasından beğendiğiniz bir tanesini bizlere bildirmeniz halinde sizlere uygun bir web sitesi oluşturulacaktır.

Neler Yapabileceksiniz?

Esnaf web sitesi paket seçenekleri ile sizlere işlem yapabileceğiniz geniş bir alan sunulmaktadır. Bu sayede yapabileceğiniz şeylerden bahsedelim. İlk olarak sitenize hiçbir kod bilgisine gerek olmadan resim ya da video gibi görseller ekleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kendinize özel tasarladığınız logolarınızı sitenize yerleştirebilirsiniz.

Bunların yanı sıra sosyal medya ikonları ekleyerek sitenizi takip eden kimselerin paylaşımlarda bulunmalarına katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca siteniz içerisinde yeni menüler ya da kategoriler ekleyebilir, duyurular ya da haberler paylaşabilirsiniz.

Sizler ile iletişime geçilebilmesi için iletişim bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Ana sayfanıza yazılar ekleyerek sitenize giren kimseleri karşılayan yazılar oluşturabilirsiniz.

Mobil Uygulama

Esnaf web sitesi paket seçeneklerinden birisini seçmeniz halinde sizler de artık bir web sitesine sahip olabileceksiniz. Ancak bu tek başına yeterli bir husus olmayacaktır. Nitekim artık herkes telefon uygulamaları kullanarak her seferinde sitelere yeniden girmek için uğraşmamaktadır. Ayrıca uygulamada direkt olarak kendi hesaplarına girebilmeleri de son derece avantajlı olacaktır. İşte bu sebeple sizlerin de bir mobil uygulamaya sahip olmanız son derece avantajlı olacaktır.

Bu mobil uygulamaya kavuşabilmek için ise ayrı bir talepte bulunmanız gerekecektir. Eğer böyle bir talepte bulunur iseniz Android telefonlarda kullanılmak üzere bir uygulama üretilecek ve bu uygulama Google Play Store’a da yüklenecektir.

Birbirinden Farklı Sektörler

Esnaf web sitesi paket seçenekleri deyince herkesin aklına ilk olarak belki de bakkallar gelmektedir. Ancak esnaf kavramı burada sınırlı olarak bir kesimi ifade etmemektedir. Zira sitemizi incelerseniz bu durumda anaokulu, inşaat sektörü, mimarlık ve fotoğrafçılık, mobilyacılık, emlak gibi daha birçok alanda sizlere web sitesi oluşturma imkanları tanınmaktadır.

Ömür Boyu Kullanılabilir

Bu paketleri tercih etmeniz halinde ödeyeceğiniz ücret bir defaya mahsus olacak ve ömür boyu bu site sizlerin kullanımına tahsis edilecektir. Sizlerden başka kimse bu siteleri yönetemeyecektir. Bu sayede de bir defa masraf yapacak ancak aynı zamanda da daha büyük gelirlere kapılarınızı açmış olacaksınız.

Mobil Uyumlu Siteler

Bu paketler ile sizler için hazırlanacak olan esnaf siteleri aynı zamanda mobil uyumlu olarak sizlere sunulacaktır. Bu sayede de müşteri kitlenize daha etkili bir şekilde ulaşabilmeniz mümkün olacaktır.

Ayrıca bu siteler için ayrıca bir kira ücreti ödemenize de gerek bulunmamaktadır. Sizler sadece anlaşma yapılan domain ve hosting ücretleri ödeyeceksiniz ki bu tüm siteler için geçerli olan bir durumdur.

Uygun Fiyatlar

Esnaf paketleri kapsamında sizlere sunulacak olan hizmetlere karşılık olarak ödeyeceğiniz ücretler son derece cüzi miktarlarda olacaktır. Bu sayede az bir masrafla son derece büyük bir adım atarak müşterilerinize çok daha fazla yaklaşmış olacaksınız.

Peki fiyatlar ne kadardan başlamaktadır diye bir soru aklınıza geliyorsa hemen cevaplayalım. Fiyatlarımız 250 TL’den başlamakta ancak talep ettiğiniz paketlerin çeşidine göre artmaktadır. Dolayısıyla üst sınırı sizlerin talepleri belirleyecektir. Ancak elde edilecek kaliteli bir site ile vereceğiniz ücret kıyaslandığında son derece cüzi bir ücret ödeyeceğinizi söylemek hiç de yanlış olmayacaktır.

Teknik Destek

10 yılı aşkın bir süredir sektör içerisinde yer alan firmamız ile birlikte sizler de her başınız sıkıştığında bizlerden yardım isteyebilirsiniz. Sizlere son derece açıklayıcı ifadeler ile yardımcı olacak uzmanlarımız problemlerinizi en kısa süre içerisinde ortadan kaldıracaklardır. Tüm bunlar için ise sizleri esnaf web sitesi paket seçenekleri almaya davet etmekteyiz.