İkaz Yeleği İmalatı


Yayın Tarihi: 04.10.2018 10:40 Güncellenme Tarihi: 13.02.2019 11:09
İş Güvenliği
İkaz Yeleği İmalatı

İkaz Yeleği İmalatı

İkaz yelekleri iş güvenliği açısından çok önemli bir rolü yerine getirmekte ve özellikle bazı alanlarda çalışanlara çok büyük fayda sağlamaktadır. Uzun yıllardır İstanbul’da ikaz yeleği satan firmamız, kamu kurumları ve özel kuruluşların bu alandaki ihtiyaçlarını karşılamaktadır. İkaz yeleği üretiminde çeşitliliğe sahip olan firmamız kollu ya da kolsuz yelek üretimi yapabildiği gibi yazlık ve kışlık ikaz yeleği üretimi de yapabilmektedir. Bunun dışında talep edilen şekilde son derece kaliteli bir şekilde üretimi yapılan ikaz yeleklerinin cepli ve cepsiz modelleri de bulunmaktadır. İş güvenliği yasasının ilgili bölümleri incelendiğinde bazı sektörlerde görev yapan kişilerin giymesi zorunlu olan bu yelekleri firmamız Perpa’da bulunan üç katlı mağazada müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

İkaz yelekleri ilk anda sadece iş güvenliği için yani riskli işlerde kullanılıyor gibi düşünülse de durum tam olarak bu şekilde değildir. Oldukça geniş bir kullanım alanı olan ikaz yelekleri dernek, sendika toplantılarından spor müsabakalarına kadar oldukça geniş alanlarda kullanılmaktadır. İkaz yeleği imalatı yapan firmalar arasında bulunan ve 30 kişiye istihdam sağlayan firmamız, müşterilerimizin isteğine göre üretimlerini gerçekleştirmektedir. İkaz yelekleri istenilen modelde üretildiği gibi yeleklerin üzerine reklam ve logo da yerleştirilebilmektedir. Böylece ikaz yeleği daha özel bir hal alabilmektedir. İkaz yeleği üretimi yapılırken jandarma, polis gibi güvenlik güçlerine uygun olanları da üretilmektedir. Yeleklerin üzerinde bulunan fosforlu bölüm sayesinde uzaktan ve karanlıkta rahatlıkla fark edilebilmekte ve yeleği kullanan kişi dikkat çekmektedir.

İkaz yeleği özellikle iş güvenliği noktasında çok önemli bir işleve sahiptir. Riskli işlerde bu yeleklerin kullanılması zorunlu olup bu sayede güvenlik daha rahat sağlanmaktadır. Uzun yıllardır ikaz yeleği üretimi yapan firmamız bu konulara oldukça hakim ve üretimlerinde bu hususları dikkate almaktadır. Böylece firmamız tarafından üretilen ikaz yelekleri istenilen katkıyı sağlamaktadır. Son derece kaliteli malzemeden üretimi yapılan yeleklerin satışı firmamız tarafından toptan olarak yapılmaktadır. Üretim müşterilerimizin istekleri dikkate alınarak kollu, kolsuz, cepli, cepsiz şeklinde yapılabilmektedir. Ayrıca yine müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yazlık ve kışlık ikaz yeleği de firmamızın müşterilerimize sunmuş olduğu seçenekler arasında bulunmaktadır.

İnşaat sahası başta olmak üzere birçok alanda kullanılan ikaz yeleği yukarıda da bahsedildiği gibi fark edilmeyi kolaylaştırmakta ki bu da tehlikeli iş alanlarında güvenlik için çok önemli bir katkı sağlamaktadır. Firmamız tarafından uzun zamandır üretimi yapılan ikaz yelekleri, müşterilerimize toptan ya da perakende olarak satışa sunulmaktadır. Müşterilerimizden gelen yüklü siparişleri dahi çok kısa sürede hazırlama kapasitesine sahip olan firmamız bunu bünyesinde bulundurmuş olduğu 30 kişilik ekiple başarmaktadır. İkaz yeleği imalatı konusunda son derece tecrübeli olan personellerimiz, yaptıkları kaliteli işçilikle de dikkat çekmektedir. Firmamız tarafından üretimi yapılan ikaz yelekleri hem son derece kaliteli hem de son derece uygun fiyatlıdır.

İkaz yelekleri farklı meslek grupları tarafından kullanılmakta olup bunların bir kısmı iş alanların bir kısmı ise farklı alanlarda kullanılmaktadır. İkaz yeleği üretimi yapılırken bu husus dikkate alınmakta ve yelekler buna göre dizayn edilmektedir. Ayrıca ikaz yeleği imalatı sırasında kullanacak olan kişilerin hareketlerini kısıtlayıcı olmamasına özen gösterilmekte ve üretim buna göre yapılmaktadır. Bu da kişilerin iş alanlarında gösterdiği performansın daha yüksek olmasını sağlamaktadır. Ayrıca ikaz yeleği üretimi sırasında müşterilerimize ayrı beden seçenekleri de firmamız tarafından sunulmaktadır. İkaz yeleği fiyatları istenilen ürünün özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Fakat firmamız tarafından müşterilerimize sunulan fiyatlar çok uygun seviyededir. Bunun en büyük sebebi ise firmamızın ikaz yeleklerini hem üretmesi hem de satışa sunmasıdır.

Toptan ikaz yeleği üretimi konusunda çok önemli bir yere sahip olan firmamız müşterilerimize online satın alma imkanı da sağlamaktadır. İnternet sitemiz üzerinden verilen siparişler kısa sürede hazırlanmakta ve ürünlerin hazır olduğu aynı gün içinde kargoya verilmekte ve müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Kredi kartı ile de ödeme yapma seçeneğine sahip olan müşterilerimize ayrıca 9 taksit fırsatı da sunulmaktadır. Uluslararası kalite standartlarında olan ürünlerimizi çok uygun fiyata alabilmek için farklı seçenekler arasından seçil yapılması ve bunun firmamıza bildirilmesi yeterlidir. Firmamızdan ürün almak ya da sipariş vermek isteyen müşterilerimiz bize telefon ya da SMS ile ulaşabilmektedir.