İş Elbisesi


Yayın Tarihi: 03.10.2018 17:32 Güncellenme Tarihi: 13.02.2019 11:11
İş Güvenliği
İş Elbisesi

İş Elbisesi

İnsanlar hayatlarını devam ettirmek için farklı işlerde çalışmaktadır. Çalışanların bir kısmı kamu personeli olarak görev yaparken diğer kısmı ise özel sektörde görev yapmaktadır. Çalışanların bir kısmı görevlerini yerine getirirken özel elbiseler giymekte ve bu şekilde görevlerini yerine getirmektedir. Firmamız uzun yıllardır iş elbisesi üretimi yapmakta ve bu konuda olan ihtiyaca cevap vermektedir. İstanbul’da bulunan firmamız ülkenin her yerine bu elbiseleri gönderebilmektedir. Farklı model ve renkte çok sayıda elbisenin yer aldığı katalogdan müşterilerimiz istedikleri ürünü seçebilmekte ve firmamızda istenilen sayıda üretim yapmaktadır. Bu katalog sürekli güncellenmekte ve yeni ürünler eklenmektedir. Firmamız iş elbisesi üretimlerini uluslararası kalite standartlarına uygun olarak yapmaktadır. 

Perpa’da 3 katlı mağazası bulunan firmamızın bünyesinde toplam 30 çalışanı bulunmakta olup aylık 100.000 iş elbisesi imalatı yapabilmekte ve müşterilerimizin yüklü siparişlerinin üretimini kısa sürede tamamlamaktadır. İş elbisesi üretimi yapılırken kesiminden dikimine varıncaya kadar her aşamanın kusursuz bir şekilde yapılması için gereken özen gösterilmektedir. Ayrıca her aşamada yetkili kişiler tarafından kalite kontrol yapılmakta ve varsa hatalı işlemler düzeltilmektedir. Böylece üretim kalitesi sürekli artış göstermektedir. Ayrıca firmamız tarafından üretilen iş elbisesi fiyatı, dışarıdaki mağazalara göre çok daha uygun seviyelerdedir. Bunun en büyük nedeni ise ürünlerin üretimden sonra doğrudan müşteriye ulaşmasıdır. Araya aracı mağazalar girdiğinde bunlar masraf ve kar gibi ücretleri fiyatlara eklemekte ve böylece fiyatların daha yüksek olmasına neden olmaktadır.

İş elbisesi üretimi yapan firmalar arasında tecrübesiyle öne çıkan firmamız, müşteri memnuniyetini merkeze alarak hizmet vermektedir. Bundan dolayı da firmamız bu alanda en fazla tercih edilen bir marka haline gelmiştir. İş elbisesi imalatı yaparken ciddi bir profesyonellik ve tecrübe gerekmektedir. Dışarıdan bakıldığında herkes tarafından yapılabilecek bir kolaylıkta gözükmesine rağmen son derece zor ve bilinmesi gereken inceliklerin bulunduğu bir iştir. Öncelikle iş elbisesi üretiminde kullanılacak olan kumaşın belirlenmesi gerekmektedir. Her meslek için aynı kumaş kullanılamayacağı gibi her mevsim için de aynı kumaş kullanılamamaktadır. Yazları daha ince ve serin tutma özelliği bulunan kumaşlar tercih edilirken kışları kalın ve sıcak tutma özelliği bulunan kumaşlar kullanılmaktadır.

İş elbisesi üretiminde dikkat edilmesi gereken bir başka husus ise çalışanların söz konusu elbiselerin içinde rahat hareket etmeleridir. Çalışanların rahat hareket etmesi performanslarını da doğrudan etkilemekte ve bu da işin çok daha kaliteli ve kısa sürede bitmesini sağlamaktadır. Aksi durumda işçiler rahat hareket edememekte ve bundan dolayı da performans düşmesi olmaktadır. Bunun dışında iş elbisesi kullanışlı da olmak zorundadır. Elbisenin üzerinde bulunan cepler, yapılan işe büyük katkılar sağlayabilmekte ve ciddi zaman tasarrufu yapılabilmektedir. Yapılacak olan işe göre önde, yanlarda ve arkada farklı tipte cepler bulunabilmektedir.

Firmamız tarafından üretilen iş elbisesi üzerine istenilmesi halinde fosforlu bölümler de eklenmekte ve bu bölümler sayesinde işçiler karanlıkta dahi rahatlıkla görülebilmektedir. İş güvenliği açısından son derece önemli bir husus olan fosforlu bölümler hem ön ve arka bölümlere hem de yan bölümlere eklenebilmektedir. Bunun haricinde istenilmesi halinde elbiselerin üzerine firma logosu ya da ismi de yazılabilmektedir. Böylece hem firmanın prestiji artmakta hem de reklamı yapılmış olmaktadır. Firmamız tarafından farklı tipte iş elbisesi imalatı yapılmakta olup bunlar uygun olan işlerde rahatlıkla kullanılmaktadır. Hem işçilerin güvenliğini sağlayan elbiseler hem de ciddi bir performans artışına neden olmaktadır. İkaz yeleği, iş tulumu, işçi yeleği gibi farklı tarzda birçok ürün hem bay hem de bayan çalışanlar için üretilmektedir.

Firmamız tarafından üretimi yapılan iş elbisesi almak isteyenlerin en az 50 adet alması gerekmektedir. 50 ve daha üstünde sipariş veren müşterilerimizin ürünleri hızlı bir şekilde üretilmekte ve istenilen adrese kargo ile gönderilmektedir. Müşterilerimiz telefon ve SMS ile bize ulaşabildiği gibi online olarak da sipariş verebilmektedir. Ödeme seçenekleri arasında kredi kartı da bulunmakta olup ödemeler 9 takside kadar bölünebilmektedir. İş elbisesi fiyatları son derece uygun olup bunun nedeni yukarıda da açıklandığı gibi firmamızın üretimi olan ürünlerin doğrudan müşterilere ulaşmasıdır. Firmamızdan iş elbisesi ya da diğer iş kıyafetlerinden almak isteyen müşterilerimizin bize ulaşması yeterlidir.