İş Kıyafeti


Yayın Tarihi: 04.10.2018 10:44 Güncellenme Tarihi: 13.02.2019 11:19
İş Güvenliği
İş Kıyafeti

İş Kıyafeti

Son dönemde iş güvenliği ve iş sağlığına her zamankinden daha fazla önem verilmeye başlanmıştır. Bundan dolayı da birçok alanda iş kıyafeti kullanımı zorunlu olmuştur. Uzun zamandır İstanbul’da iş kıyafeti üretimi yapan firmamızın ürünleri uluslararası kalite standartlarına uygun olup müşterilerimizin yoğun ilgisini çekmektedir. Kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektörün bu kıyafetlerin ihtiyaçlarına cevap veren firmamızın Perpa’da 3 katlı mağazası bulunmaktadır. Firmamız vermiş olduğu hizmetlerde müşteri memnuniyetini öncelik vermektedir. Üretimden sonra iş kıyafetlerinin doğrudan müşterilerimize ulaşması fiyatların da çok daha uygun seviyelerde olmasını sağlamaktadır. Firmamızın üretmiş olduğu iş kıyafetleri ile ilgili bir katalog bulunmakta ve müşterilerimiz bu katalogdan istedikleri ürünleri seçebilmektedir.

İş kıyafeti üretimi yapılırken firmamız müşterilerimizin ihtiyaçlarını dikkate almakta ve buna göre üretim yapmaktadır. Üretilen kıyafetlerde kullanılan malzemelerin kalitesi sayesinde bu kıyafetler uzun süre kullanılabilmektedir. İş kıyafeti imalatı sırasında kullanılacak olan işe göre kıyafete farklı özellikler eklenebilmekte ya da bazıları çıkartılabilmektedir. Kıyafetler cepli, cepsiz, yazlık ve kışlık olabilmektedir. Bu ve bunun gibi birçok seçenek arasından seçim yapacak olan müşterilerimize siparişleri çok kısa bir sürede teslim edilmektedir. Online satış seçeneği de firmamız tarafından müşterilerimize sağlanan bir kolaylık olarak dikkat çekmekte ve burada kredi kartı ile 9 taksite kadar ödeme seçeneği bulunmaktadır. Üretimi tamamlanan kıyafetler aynı gün içerisinde kargoya verilmekte ve olabildiğince erken bir şekilde müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

İş kıyafeti üretimi sırasında dikkat edilecek bir takım hususlar bulunmakta ve bu hususlar iş kıyafeti giyen kişilerin performansını doğrudan etkilemektedir. Firmamız tarafından yapılan üretimlerde bu hususa dikkat edilmekte ve iş kıyafetlerinin kullanımının kolay olmasına dikkat edilmektedir. Ayrıca kıyafetlerin işçilerin ve diğer personellerin hareketlerini kısıtlayıcı olmamasına dikkat edilmektedir. Firmamız tarafından üretilen iş kıyafetlerini giyen kişilerin hareketlerinde herhangi bir kısıtlama olmamakta bu da performansın düşmesini engellemektedir. Mevsimlerin özelliklerine uygun malzemeler iş kıyafeti imalatı sırasında kullanılmaktadır. Yazın daha ince ve serin tutma özelliği olan kumaşlar kullanılırken kışın ise daha sıcak tutan polar iş kıyafeti üretimi yapılmaktadır.

İş kıyafetlerinin asıl amacı çalışma alanlarında kişilerin güvenliğini sağlamaktır. Güvenlik konusu tamamen işverenin sorumluluğunda olup bunun için gereken tedbirleri alması gerekmektedir. Yapılan yasal düzenleme ile iş güvenliği konusunda bazı konular netlik kazanmış ve zorunlu hale getirilmiştir. Bunlardan bir tanesi de iş kıyafeti olup bazı iş sahalarında giyilmesi zorunlu olmuştur. İş kıyafeti üzerinde bulundurduğu fosfor sayesinde kişilerin uzakta ve karanlıkta rahatlıkla fark edilmesini sağlamaktadır. Bu da olası iş kazalarını büyük ölçüde azaltmaktadır. Firmamız üretimleri sırasında iş kıyafetlerinin üstlendiği rolün farkında olmakta ve buna göre özenli bir üretim yapmaktadır. Kullanılan kumaşlar, fosforlu bölümler ve işçilik kalitesi üst seviyede tutulmakta ve firmamız tarafından üretilen kıyafetler iş güvenliği konusunda beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır.

İş kıyafeti üretimi sırasında kıyafetin kullanılacağı alan dikkate alınmakta ve ona göre kıyafet üretilmektedir. Firmamız tarafından her iş alanı için farklı iş kıyafeti imalatı yapılmakta ve bu da daha iyi sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. İş kıyafeti üreten firmalar arasında bu özelliği ile dikkat çeken firmamız, müşterilerimizin her türlü isteğine cevap verebilme kapasitesine sahiptir. Firmamız bünyesinde 30 personel görev yapmakta olup bu sayede alınan toplu siparişler çok kısa zamanda hazırlanabilmektedir. Personellerimiz de uzun zamandır bu sektörde hizmet verdiğinden dolayı işçilikleri son derece kaliteli olup bu da üretilen iş kıyafetlerinde hissedilmektedir. Dikişlerden kesimlere kadar profesyonel bir şekilde üretilen kıyafetler müşterilerimiz tarafından beğenilmekte ve memnuniyet duymalarını sağlamaktadır.

Firmamız tarafından üretilen kıyafetlerin toptan ve perakende satışları yapılmaktadır. Müşterilerimiz siparişlerini verdikten sonra istenilen özelliklere göre kıyafetler üretilmeye başlanmakta ve kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Üretimin tamamlandığı gün içinde ürünler kargoya verilmekte ve müşterilerimize en kısa sürede ulaşması sağlanmaktadır. Firmamızdan iş kıyafeti almak isteyen müşterilerimiz online olarak da sipariş verebilmektedir. Kredi kartı ile 9 takside kadar ödeme seçeneği de yine firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize sunulan bir başka kolaylıktır. İş kıyafeti fiyatları kıyafetin özelliğine göre farklılık gösterse de firmamızda üretilen kıyafetler ilk elden müşterilerimizle buluştuğu için dışarıdaki mağazalara göre çok daha uygundur.