İş Tulumu İmalatı


Yayın Tarihi: 04.10.2018 10:51 Güncellenme Tarihi: 13.02.2019 11:26
İş Güvenliği
İş Tulumu İmalatı

İş Tulumu İmalatı

İnsanların yapmış oldukları işlerden bazılarından bir takım kıyafetlerin giyilmesi gerekmektedir. İşin türüne göre giyilecek olan kıyafetin özellikleri de farklılık göstermektedir. İş güvenliği ve işçi sağlığını korumak adına kullanılan kıyafetlerden bir tanesi de iş tulumu olup bu kıyafet tek parçadan oluşmaktadır. Firmamız tarafından da üretimi yapılan iş tulumları vücudun büyük bir bölümünü sarmakta ve çalışanları dış etkenlerden korumaktadır. Yapılacak olan işin türüne bağlı olarak firmamız tarafından ona uygun kumaş seçimi yapılmakta ve böylece müşterilerimizin kıyafetten beklentisi sağlanmış olmaktadır. Ayrıca farklı modellerde de üretimler yapılmakta ve bunlar firmamıza ait katalogda yer almaktadır. Müşterilerimiz söz konusu katalogdan rahatlıklar seçim yapabilmekte ve bu seçime göre de siparişlerini verebilmektedir.

İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız bünyesinde 30 uzman personel bulundurmaktadır. Bu personeller sayesinde müşterilerimizden gelen yüklü iş tulumu siparişleri rahatlıkla yapılabilmekte ve zamanında müşterilerimize teslim edilmektedir. Ayrıca iş tulumu üretimi sırasındaki kesim, dikim ve tasarım aşamaların tamamı uzman personelimiz sayesinde son derece kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Bu aşamaların her birinde kalite kontrol yapılmakta ve belirlenen kriterlere uymayan ürünler müşterilerimize gönderilmemektedir. Bu ve bunun gibi farklı yöntemler sayesinde ürünlerimizin kalitesi artmakta ve uluslararası kalite standartlarına uygun hale gelmektedir. Müşterilerimiz firmamızdan perakende ve toptan olarak iş tulumu alabilmektedir. Bunun için online sipariş verme seçeneği de bulunmakta olup üretimi tamamlanan ürünler hızlı bir şekilde müşterilerimize gönderilmek üzere kargoya verilmektedir.

Firmamız tarafından üretimi yapılan ürünlerde kullanılan kumaşların kaliteli ve kısa sürede yırtılacak cinsten olmamasına özen gösterilmektedir. İş tulumu kullanan personellerin yapmış olduğu farklı işlerden dolayı dayanıklı olması ve kısa sürede yıpranmayacak özellikte olması firmamız üretimlerinin genel özellikleri arasında yer almaktadır. Ayrıca iş tulumu imalatı yapılırken ürünler kışlık ve yazlık olarak ayrı kumaşlardan üretilmektedir. Kış mevsiminde kullanılacak ürünlerin çalışanları sıcak tutacak kalınlıkta ve özellikte olmasına özen gösterilirken yaz mevsiminde kullanılacak ürünlerin ise çalışanları terletmeyecek ve ter emici özellikte olması sağlanmaktadır. Ayrıca iş tulumu vücudun büyük bölümünü sardığı için yaz mevsiminde kullanılacak ürünlerin bazı noktalarında havalandırma delikleri bulunmaktadır. Bu da işçilerin daha rahat ve bunalmadan çalışmalarını sağlamaktadır.

İş tulumu üreten firmalar arasında üretmiş olduğu kaliteli ürünlerle bir adım öne çıkan firmamız çalışanların bu tulumlar içerisinde rahat edebilmesi için tercihe bağlı olarak likralı ve pamuklu kumaşlar da kullanmaktadır. Bu kumaşların dışında çalışanların hareketlerini kısıtlayan dikim ve kesimlerden kaçınılmaktadır. Firmamız tarafından üretilen iş tulumu kullanan işçilerin olabildiğince rahat hareket etmesi sağlanmakta ve bu sayede işçilerin performanslarının artması hedeflenmektedir. Ayrıca çalışanların yaptıkları işe bağlı olarak diz, dirsek gibi eklem noktalarına destek olması amacıyla özel eklentiler yapılabilmektedir. Bu da işçilerin zarar görmeden daha rahat çalışmalarını sağlamaktadır.

Firmamız tarafından üretilen iş tulumu ve diğer iş kıyafetleri hem kaliteli hem de uygun fiyatlıdır. Bu kaliteli ürünlerin fiyatlarının dışarıdaki mağazalara göre çok daha uygun olmasının temel nedeni üreticiden müşteriye doğrudan ulaşmasıdır. Araya aracı girmesi, aracı mağazanın kar ve masrafları ürüne eklemesine neden olmakta bu da fiyatları artırmaktadır. Firmamızda böyle bir durum olmadığı için fiyatlarımız son derece uygundur. Firmamızda bulunan 30 uzman personel sayesinde aylık 100.000 gibi büyük bir rakamda üretim yapılabilmektedir. İş tulumu üretimi konusundaki firmamızın kapasitesinin yüksek olması müşterilerimizin bu alandaki isteklerine rahatlıkla cevap verebilmeyi sağlamaktadır. Kaliteden ödün vermeden hem hızlı hem de uygun fiyata iş tulumlarını firmamız siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

Firmamız tarafından uzun zamandır toptan iş tulumu üretimi yapılmakta ve bundan dolayı büyük bir tecrübe elde etmiş durumdadır. Bu tecrübe sayesinde uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretmiş olduğu ürünlerle dikkat çekmektedir. Firmamızda online sipariş seçeneği de bulunmakta olup müşterilerimizin buradan ya da telefonla vermiş olduğu perakende ya da toptan siparişler çok kısa bir sürede tamamlanarak kargo ile müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Müşterilerimiz firmamıza ödemelerini kredi kartı ile de yapabilmekte ve bu şekilde yapılan ödemelerde 9 taksit seçeneği bulunmaktadır. Modaya uygun şekilde tasarlanan ve iş alanında hem hareket becerisini kısıtlamayan hem de dış etkenlere karşı koruma sağlayan tulumlardan almak için firmamıza ulaşmanız yeterlidir.