İş Yağmurluğu


Yayın Tarihi: 04.10.2018 10:54 Güncellenme Tarihi: 13.02.2019 11:28
İş Güvenliği
İş Yağmurluğu

İş Yağmurluğu

Yaşanan değişim ile birlikte insanların iş imkanları ve iş yaptıkları alanlarda değişiklik göstermektedir. Bazı işler masa başında yapılırken bazıları kapalı alanlarda yapılmakta bazıları da dışarıda yani açık havada yapılmaktadır. Dolayısıyla çalışanlardan bir kısmı dışarıdaki farklı şartlar altında görevlerini yerine getirmektedir. Dışarıda görev yaparken özellikle bahar ve kış mevsimlerinde çalışanlar yağmur ve kar gibi hava olaylarından etkilenmekte ve bunlar da çalışanların performanslarını ciddi şekilde etkilemektedir. Bundan dolayı dışarıda çalışan personeller bahsedilen mevsimlerde iş yağmurluğu giymekte ve hava olaylarından korunmaktadır. Uzun yıllardır kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör içi iş yağmurluğu üretimi yapan firmamız, üretmiş olduğu kaliteli ürünlerle müşterilerini memnun etmeyi başarmaktadır.

İstanbul’da üretimlerini gerçekleştiren firmamızın Perpa’da 3 katlı mağazası bulunmaktadır. Ayrıca firmamız bünyesinde alanında uzman 30 personeli istihdam etmekte ve bu sayede müşterilerimiz tarafından istenen büyük miktarlardaki iş yağmurluğu kıyafetlerini kısa sürede üreterek teslimatını yapmaktadır. Yıllardır bu sektörde bulunan firmamızın üretimleri her zaman uluslararası kalite standartlarında hatta bu standartların da üzerinde olmaktadır. Firmamızda bulunan 30 kaliteli personel sayesinde iş kıyafetlerinin kesim, dikim gibi bütün aşamaları kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Bunun dışında toptan iş yağmurluğu imalatı sırasında kullanılan malzemelerin birinci kalite olmasına da firmamız tarafından büyük özen gösterilmektedir. Firmamızda çok sayıda farklı iş yağmurluğu çeşitleri bulunmakta ve böylece müşterilerimiz istedikleri ürünleri rahatlıkla bulabilmektedir.

İş yağmurluğu dışarıda çalışan personeller için olmazsa olmazlar arasında bulunmaktadır. Çünkü özellikle yağmur ve kar gibi çalışanların ıslanmalarına sebep olan hava olayları, çalışanları olumsuz etkilemektedir. Yağmur ve kar hem o an işlerini tam performansla yapmalarını engellerken hem de daha sonrası için personellerin hastalanmalarına ya da farklı sağlık sorunları yaşamalarına neden olmaktadır. Bundan dolayı iş yağmurluğu kullanmak zaruri bir ihtiyaç halini almaktadır. Firmamız tarafından üretilen ürünler farklı özellikte ve ölçülerde olabilmektedir. Bayanlar için ayrı modeller bulunurken erkekler için ise farklı modeller firmamız tarafından üretilmektedir. Ayrıca tüm bu modeller katalogda yer almakta ve müşterilerimiz buradan seçimlerini rahatlıkla yapabilmektedir.

Firmamız tarafından yapılan iş yağmurluğu üretimleri sırasında işçiliğe çok büyük önem verilmektedir. Özellikle kullanılan dikişlerin su geçirmemesi için özel teknikler uygulanmakta ve daha sonrasında bunlar kontrol edilerek su geçirmediğinden emin olunmaktadır. İş yağmurluğu imalatı noktasında çok önemli bir marka haline gelen firmamız kaliteden ödün vermemektedir. Ayrıca firmamız tarafından üretilen ürünlerin fiyatları da çok uygun olmaktadır. İş yağmurluğu fiyatları dışarıdaki mağazalara göre çok uygun olup bunun temel sebebi firmamız tarafından üretilen ürünlerin birinci elden yani araya herhangi bir aracı girmeden doğrudan müşteriye ulaşmasıdır. Böylece aracıların yapmış oldukları masraf ve ekledikleri karlar ödenmek zorunda kalmadığından fiyatlar uygun seviyelerde olmaktadır. Firmamız hem kaliteli hem de ucuz ürünleri bu şekilde müşterilerimize sağlamaktadır.

İş yağmurluğu dışarıda görev yapan personellerin kış ve bahar mevsimlerinde neredeyse üzerinden hiç çıkarmadığı kıyafetler arasında bulunmaktadır. Bu kıyafetler dışarıda çalışan personellerin hava şartlarından etkilenmemesini sağlarken aynı zamanda çalışanların hareket kabiliyetlerini kısıtlamamalıdır. Bunun farkında olan firmamız üretimlerinde bu konuya büyük önem vermektedir. Firmamız tarafından üretimi yapılan iş yağmurlukları, kişilerin hareket kabiliyetlerini kısıtlamayacak özellikte olduğu gibi ayrıca çokta hafiftir. Çalışanlar söz konusu kıyafetlerin üzerinde olduğunu neredeyse hissetmemektedir. Ayrıca firmamız tarafından bu yağmurlukları giyen kişilerin rahat görülebilmesi için belli bölümlere fosforlu kumaşlar eklenmektedir. Böylelikle özellikle yoğun yağış altında çalışanlar rahatlıkla fark edilebilmektedir. Bu da iş kazalarına karşı da çalışanları korumaktadır.

İş yağmurluğu üreten firmalar arasında bir adım öne çıkan firmamızdan ürün almak isteyen müşterilerimiz telefon ya da SMS ile bize ulaşabilmektedir. Ayrıca firmamızdan online olarak da sipariş verilebilmektedir. Firmamız siparişleri aldıktan sonra planlamaları yapmakta ve kullanılacak olan kumaşları belirlemektedir. Kısa bir süre sonra da üretim aşamasına geçen firmamız üretimleri sayıya bağlı olarak farklı zamanlarda tamamlamaktadır. Daha sonra ise iş yağmurluğu içeren paketler müşterilerimize kargo ile gönderilmektedir. Toptan ve perakende satışlar yapan firmamız aylık 100.000 kıyafet üretme kapasitesine sahiptir. Müşterilerimiz ödemelerini dilerlerse kredi kartı ile 9 takside kadar yapabilmektedir. Hem kaliteli hem de uygun fiyata ürünler firmamızda yer almaktadır.