Ofis Yazılımları


Yayın Tarihi: 03.10.2018 17:21 Güncellenme Tarihi: 13.02.2019 11:36
Yazılım Ve Programlama
Ofis Yazılımları

Ofis Yazılımları

Ofis yazılımları deyince Microsoft tarafından sunulan ofis program paketi anlaşılır. Her alanda, her sektörde ve her ölçekteki işyerinde kullanılan programlar Microsoft office yazılımlarıdır. Hatta öyle ki MS satış rakamları dudak uçuklatır cinstendir. Bu rakamlar ise kesinlikle kullanıcı memnuniyeti ile ilgilidir.

Ofis Yazılımları Nelerdir?

Ofis yazılımı denince akla ilk gelenler tabi ki en çok kullanılanlar olmaktadır. Yani Word ve Excel en bilinen ofis yazılımları olmaktadır. Bunun dışında Powerpoint, onenote ve outlook da diğer ofis yazılımlarıdır. Bu yazılımlardan word metinler için kullanılırken, excel tablolar için, Powerpoint slayt gibi görsel öğeler için, outlook haberleşme için ve onenote da mit defteri olarak kullanılmaktadır. Bu sayede ofiste ihtiyacınız olan bu mükemmel beşli ile ihtiyacınız olan tüm ofis yazılımları elinizin altında olacak. 

Microsoft Word

Microsoft word bir kelime işlemci programıdır ve günlük hayatta bilgisayar yoluyla yapılan tüm yazışmaları yapmanıza olanak verir. Bilgisayar8nızda bir yazı yazmak istediğinizde ya da size metin halinde gelen bir iletiyi açmak istediğinizde bir word programına ihtiyacınız olacak.

Microsoft Excel

İş hayatında sıklıkla kullanılan tabloları kolaylaştırmak ve profesyonel hale getirmek istiyorsanız bir excel programına ihtiyacınız var. Excel için profesyonel bir veri depolama alanıdır diyebiliriz. Bu sayede ofise ve işe ait her şey belirli biz düzen içerisinde listelenecektir.

Microsoft Powerpoint

İş hayatının olmazsa olmazlarından birisi de slaytlardır. Bir ürün tanıtımı veya veri analizi gibi pek çok konuda slayt hazırlanarak konu daha anlaşılır hale getirilmeye çalışılır. Çünkü slayt gösterileri bir görsel öğretme aracıdır ve öğrenmeyi kolaylaştırır. Ayrıca slaytlarda resim ve metinlerin beraber kullanılabilmesi nedeniyle çok amaçlı fayda sağlar.

Microsoft Outlook

Mail yoluyla haberleşmeyi sağlayan pek çok ofis yazılımları vardır. Bunlar kişisel tercihlere göre değişse de iş hayatında genelde outlook kullanılmaktadır. Bu yazılım sayesinde resmi yazışmalarınızı gerçekleştirebilir ve iletişim kurabilirsiniz.

Microsoft Noteone

İş hayatında her zaman not edecek bir şeyler vardır ancak her zaman yanınızda bir not defteri olmayabilir. Iste Microsoft noteone ile bu soruna bir çözüm sunulmuş.

Ofis Programları Üyelik

Ofis programlarına üye olarak tüm bu programları beraber olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Üyelikler bir yıl üzerinden gerçekleştirilir ve bir yılın dolması ile üyeliğin yenilenmesi gerekir.

Ofis 365 Bireysel

Üye olunması halinde ofis programları bir PC veya mac üzerine kurulur. Ayrıca buna ek olarak bir iPad veya Windows tablete de kurulum imkanı vardır. Yani bir ofis programı satın alarak bunu iki farklı cihazda kullanmanız mümkündür. Bu sayede ev ve ofisinizde kullandığınız cihazlara ayrı ayrı ofis yazılımı yükleyebilirsiniz.

Office 365 Ev

Bir yıllık üyelik satın alınması halinde toplam 5 PC veya Mac bilgisayar ile 5 tablet ve 5 telefona yüklenebilmektedir. Bu sayede tüm ev halkı ofis programlarından yararlanır. Ders yapanlar da işi olanlar da birbirine mani olmadan kardeşçe çalışabilir.

Ofis PC Ev Ve Öğrenci

Microsoft 2007 ve sonrası sürümleri ile uyumlu olan ofis programı bir PC için kurulmaktadır. Bu sayede öğrenciler bireysel olarak kullanabilmektedir. Ayrıca dört yıllık Üyeliklerde avantajlar mevcuttur.

Ofis 365 Ekstra

Tüm cihazlarda çalışan ofis ekstra ile işyerinizdeki tüm cihazlarda çalışabilirsiniz. PC, mac, iPad, tablet, telefon gibi ürünlerin hepsine yüklenebilmektedir. Bulut destekli olan yazılım ile işlerinizi daha da kolaylaştırır. Ayrıca her kullanıcı 5 PC ve 5 cihaza daha bu yazılımı yükleyebilmektedir. Bu yazılım büyük işletmeler tarafından profesyonel olarak kullanılmaktadır.

Ofis 365 İş Başlangıç

Küçük ölçekli işletmeler için bu yazılım daha uygundur. Ofis programları sayesinde planlı ve programlı bir çalışma ortamı sağlanır. Ofis içi uyum ve iletişim artarak profesyonel bir çalışma ortamı sağlanır.

Üyelik Satın Alma

Siz de ofis programları için üyelik satın almak istiyorsanız bu üyelik çeşitlerinden hangisinin size hitap ettiğine karar verin ve harekete geçin. Dilediğiniz üyeliği sitemizden anında satın alabilirsiniz. Firma olarak yalnızca ürün satmakla kalıyoruz ve size ürünün kurulum ve kullanım aşamalarında da hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Bilişim sektöründeki uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını kolayca anlayabilir ve onlara hemen çözün üretebilmekteyiz. Sitemizi deneyerek güvencemizden yararlanabilirsiniz.