SEO Paketlerimiz


Yayın Tarihi: 04.10.2018 09:45 Güncellenme Tarihi: 13.02.2019 11:40
Yazılım Ve Programlama
SEO Paketlerimiz

SEO Paketlerimiz

Bilindiği üzere SEO çalışmaları her türlü site için son derece önem arz etmekte ve bunun farkında olan sitemizde birbirinden farklı SEO paketlerimiz ile sizlere hizmet sunmaktadır. Yazımız içerisinde bu paketlerin hangileri olduğunu öğrenebilir ve ardından da kapsamlı bir şekilde içerikleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Paket Çeşitleri

Sitemizde yer alan SEO paket çeşitleri şunlardır: E-ticaret siteleri için SEO çalışmaları, Google SEO çalışması, hızlandırılmış seo çalışması, kapsamlı SEO çalışması, SEO analiz paketi, SEO başlangıç paketi.

Görüldüğü üzere sitemizde yer alan SEO paketleri bir hayli fazladır. Eğer sizler de SEO paketlerimiz içerisinden birisini tercih ederek SEO hizmeti almak isterseniz bu hizmetleri daha iyi tanıyabilmeniz için içerisinde neler olduğunu sizlere aktaralım.

E-Ticaret Siteleri İçin SEO Çalışmaları

E-ticaret siteleri ürünlerini satabilmek için tanınırlıklarını artırmaları gerekmektedir. Bunun için de SEO çalışmaları hayati önem arz etmektedir. Peki bu kapsamda hangi tür seo çalışmaları yapılmaktadır?

Bu sorunun cevabı bir hayli uzun olacaktır. Ancak kısa ve öz bir şekilde son derece teknik olan bu konuya açıklık getirelim. E-ticaret siteleri için yapılan SEO çalışmalarında tüm ayrıntılar hakkıyla yerine getirilmelidir. Bu kapsamda ilk olarak anahtar kelimelerin seçimi iyi bir şekilde yapılmalı ve bu kelimelerde ilk sıralara çıkmak hedeflenmelidir.

Anahtar kelime çalışmaları kapsamında müşterilerin arayışlarına karşılık verecek anahtar kelimeler de tespit edilmeli bu sayede de rakiplerinize karşı daha etkili adımlar atabilmek mümkün hale getirilmelidir.

Backlink Çalışması

E-Ticaret sitesi için yapılacak çalışmalardan bir diğeri de backlink çalışması yapmaktır. Bu doğrultuda kaliteli sitelerden link almaya çalışılacak iken bunun yanı sıra kalitesiz olan zararlı backlinkleri de filtrelemek gerekmektedir. Bu sayede son derece başarılı bir şekilde sitenizin backlink kalitesini artırmış olacaksınız.

Lokal SEO Çalışmaları

Sitemiz tarafından sizlere sunulan SEO paketlerimiz kapsamında lokal SEO çalışmaları da yer almaktadır. yerel SEO olarak da adlandırılan bu çalışmalar ile sadece müşterilerinizi hedef kitlesine oturtabilirsiniz. Buna örnek olarak sadece belirli bir ilden arama motorlarına bağlanan kimselerin aramalarında sizin sitenizin daha önde çıkmasını verebiliriz. Bunun yanı sıra kadın kullanıcılar ile erkek kullanıcılar arasında da bir ayrım yaparak hedef kitlenize daha iyi bir şekilde yaklaşabilirsiniz.

Web Sitesi Düzenleme

Site içi SEO çalışmaları olarak da adlandırabileceğimiz bu çalışmalar ile birlikte sitenizde yer alan hataları ortadan kaldırmak mümkün olacaktır. Bu sayede müşterilerinizin 404 uyarısı ile karşılaşmalarının da önüne geçilecektir. Bunun yanı sıra sitenizin daha kullanışlı hale gelmesi adına da çalışmalar yapılacaktır.

Ayrıca sitenizde yer alan sayfaların hangisinde kullanıcıların daha çok vakit geçirdiklerini ya da hangi sayfadan kısa süre içerisinde ayrıldıklarını da uzman ekiplerimiz tespit edecek ve bunlara yönelik olarak çalışmalar yapacaklardır. Ardından da sorunlar giderilecek ve kullanıcıların sayfanızda daha çok vakit geçirmeleri sağlanacaktır.

Web düzenleme uygulamaları kapsamında aynı zamanda meta açıklamaları da anahtar kelimelerinize uyarlanmaktadır. Bu sayede kullanıcılar sitenize girmeden arama motorlarında çıkan açıklamaları okuyacak ve ardından da sitenizi kendilerine daha uygun görerek sitenize gireceklerdir.

Bir diğer önemli husus ise arama motorlarının web siteniz içerisinde indeksleme yaptığı robots.txt dosyalarını ayarlamak da seo uzmanlarımız tarafından itina ile yapılmaktadır. Bu sayede arama motorlarının algoritmalarına yani kriterlerine uyumluluk oranınız da artırılmış olacaktır.

SEO Raporları

Sitemiz tarafından sizlere sunulan seo hizmetlerinde her bir durum düzenli olarak sizlere rapor edilmektedir. Bu sayede gelişmelerden anında haberdar olabilmeniz mümkün olmakta ve bunun yanında da yaptığımız analizler ile birlikte rakiplerinizi de tanıma imkanınız ortay çıkmaktadır. Bu kapsamda rakiplerinizin hem iyi oldukları tarafları hem de zayıf oldukları yanları sizlere bildirilecektir.

Başarı Garantili Çalışmalar

Sitemizin sizlere sunmuş olduğu SEO paketlerimiz ile sizlere başarı garantisi sunulmaktadır. Bu ise 12 aylık süre içerisinde sizleri arama motorunda en üst sıralara getirme sözü olarak anlaşılabilir. Böylelikle vermiş olduğunuz paralar sizlere tekrar reklam geliri, ürün satışı vb. olarak geri dönecektir. Bu sebeple vermiş olduğunuz paraların hiçbir zaman boşa gitmeyeceğinin de garantisini almış olacaksınız.

Sitemiz kapsamında her siteye özel çalışmaların yapıldığını belirtmek isteriz. Böylelikle ister e-ticaret sitesi sahibi olun isterseniz de blog sahibi olun seo çalışmaları başarılı bir şekilde yapılacaktır. Bu sayede de alanınızda en başarılı kişiler olmaya çok yaklaşmış olacaksınız.

İlk Ay Ücretsiz Deneme

Sizlere sunulan bu paketlerde paranızın boşa gitmemesi için sürekli olarak uzmanlarımız çaba sarf etmektedir. Bu kapsamda ilk ay ücretsiz bir şekilde deneme yaptırabilir ve ardından da başarıya ulaşılır ve sizler de tatmin olursanız bizlerle devam etmeye karar verebilirsiniz. Bu kapsamda ilk ay içerisinde 15’lik bir ilerleme kaydetmeyi de yine uzmanlarımız sizlere taahhüt olarak vermektedir.

Sürekli Teknik Destek

Başarı garantili SEO çalışmaları kapsamında sadece sitenizi üst sıralara çıkararak görünürlüğünüzü artırmak değil aynı zamanda da sizlere teknik destek sağlamak görevlerimiz arasında yer almaktadır. Ortaya çıkan her yeni ihtiyacınıza uzman ekiplerimiz anında cevap verecekler ve sonrasında ise problemleriniz giderilecektir. Sürekli olarak yapılan faaliyetler sizlere rapor halinde sunulacağı için çalışmaların her safhasını da yakından takip edebileceksiniz.

Uzman Kadro

Sitemiz bünyesinde faaliyet gösteren SEO uzmanları sayısının bir hayli fazla olması ve bunlar arasında çeşitli dallarda uzmanlaşma olması başarıyı tetikleyen unsurlar olmaktadır. Bu kadromuza güvenerek sizler de SEO çalışmaları yaptırabilir ve uzun vadede arama motorlarında kalıcı bir yer edinebilmek için en büyük fırsatı yakalamış olursunuz. Bu kapsamda daha detaylı bilgiler edinebilmek için sitemizde yer alan iletişim bilgileri ile bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.