Yat ve Tekne Malzemeleri


Yayın Tarihi: 04.10.2018 11:40 Güncellenme Tarihi: 13.02.2019 11:45
Yat Ve Tekne Ürünleri
Yat ve Tekne Malzemeleri

Yat ve Tekne Malzemeleri

 

Hiç kuşkusuz pek çok kişinin çocukluk gençlik hatta yetişkinlik hayatında günün birinde denize açılmak, tekne turu yapmak gibi hayalleri olmuştur. Günümüzde ekonomik koşulları iyi olan hemen herkesin edindiği yat ve tekneler geniş bir sektör oluşturmuştur. Gerek ilk üretiminde gerekse de onarım ve modifikasyonunda kullanılabilecek birçok malzemeye ihtiyaç duyulmuştur. Sektörde ürün temini konusunda güçlü olan firmamız Yat ve tekne malzemeleri temininde de deneyimli kadrosuyla sizlere hizmet sunmaktadır. Yat ve tekneler hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse, öncelikle yat ve teknelerin üretimi konusunda biraz bilgi sahibi olmakta fayda vardır diyebiliriz. Yat ve tekne imalatı aşamasında her üreticinin kullandığı farklı malzemeler vardır. İmalat aşamasında en çok kullanılan ana yapım malzemeler arasında çelik, alüminyum, kompozit ve ahşap bulunmaktadır. Yat ve tekne malzemeleri

  • Çelik Tekneler; demir ile karbonun birleşiminden oluşan çelik, içerisinde bulunan karbon oranına göre bu malzemenin alaşım çeşitliliğini belirler. Plaka halinde olup, gemi imalatının yanı sıra yat ve tekne imalatında ve onarımında sıklıkla kullanılmaktadır. Çelik özgül ağırlığı yüksek olduğundan dolayı, en az 20 metre boyundaki yat ve teknelerde kullanılabilmektedir.
  • Alüminyum; gümüş renginde eğilebilen parlak bir metaldir. Oksitlenmeye karşı dayanıklı olup gemi ve havacılık sektörünün vazgeçilmezi bir metaldir. Kolay şekil alması ve hafif olması tercih sebebidir. Tamirinin daha zor olması, kullanılacak kaynağın argon olması dezavantajlı olmasına sebep olmaktadır.
  • Kompozit ya da GRP; Türkçesi cam elyaf takviyeli plastik olan kompozit yat ve tekne imalatında sıklıkla kullanılan bir malzemedir. Fiberin polyester gibi bir malzemenin içerisine konmasıyla meydana gelmektedir. Dezavantajı tekne gövdesine homojen olarak uygulanamamasıdır.
  • Ahşap, konvansiyonel tekne gövdesinde kullanılan en eski malzemedir. Günümüzde Yat ve teknelerin gövdesinden ziyade iç mekânlarda daha çok kullanılmaktadır.

 

Üretim malzemesi ne olursa olsun; her türlü Yat ve tekne malzemeleri satışı yaptığımız firmamız, alanında sayılı firmalardandır. Kaliteyi önceleyen anlayışıyla perpa ticaret merkezinde hizmet sunmaktayız. Tüm Yat ve tekne malzemeleri, ekipmanları ve aksesuar ürünlerini uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Bu kategorideki ve tüm kategorilerde ki ürünlerimizi stoktan aynı gün teslim etmekteyiz. Toplu alımlarda yaptığımız ilave indirimler sunuyoruz. 9 taksit ödeme seçeneği ile web sitemizde online olarak güvenle ürünlerimizi satın alabilirsiniz. Kaliteli Yat ve tekne malzemeleri için firmamızla irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Yat ve tekne malzemeleri fiyatları ile siz değerli müşterilerimize kaliteyi uygun fiyata sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Yüklü miktarlarda ürün temini yapıyor olmamız, firmamıza, satışa sunduğu ürünleri uygun fiyata temin edebilme olanağı sağlıyor. Geniş yelpazedeki ürün portföyümüzle müşterilerimize aradığı tüm ürünleri uygun fiyata alabilme olanağı sunuyoruz. Yat ve tekneler için her türlü marina güverte malzemelerini web sitemizden kredi kartınız ile yüzde o komisyonla 9 aya kadar taksitle satın alabilirsiniz. Bunun yanında havale, EFT ve kapıda ödeme seçeneklerimiz de bulunmaktadır. 10 yılı aşkın süredir hizmet sunmakta olan firmamız, sektörde bilinmektedir. Sektördeki deneyimimiz ve müşteri memnuniyeti politikamızın sonucu müşterilerimizin güvenini kazanıyoruz. Bu da müşterilerimizin deyim yerindeyse ihtiyacı olan ürünü gözü kapalı almasını sağlıyor.  

 

Firmamız müşteri memnuniyeti endeksli çalışmalarıyla, sizlere sunduğu tüm ürünlerin yanında Yat ve tekne malzemeleri fiyatları konusunda sizleri memnun edecek.

 

Yat ve tekne malzemeleri fiyatı konusunda siz değerli müşterilerimizi memnun edeceğimizi memnun edeceğimizi düşünüyoruz. Yat ve tekne malzemeleri denince, boya, krom-nikel aksam, dizel motorlar ve jeneratörler, güverte aksamı, manevra pervaneleri, dümen aksamı, egzost sistemleri, elektrik aksam, yelken malzemeleri, elektronik aksam, su sporu malzemeleri ve daha birçok ürünün bulunduğu son derece geniş bir ürün yelpazesi anlaşılmaktadır. Firmamız olarak, deneyimli ve nitelikli personeliyle hizmet sunarken yat ve tekne malzemelerini müşterilerine uygun Yat ve tekne malzemeleri fiyatı ile verebilmenin gurunu yaşıyoruz. Sürekli genişleyen kaliteli ürün yelpazesiyle siz deniz tutkunlarına hizmet sunuyoruz. Ürünlerimizi yat ve tekne malzemeleri online satış sistemimiz üzerinden de satın alabilirsiniz. Online siparişlerinizi verince sistem işlemeye başlar, deneyimli personelimiz marifetiyle siparişiniz aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. Tüm kredi kartlarına 9 taksit imkânıyla ürün alabileceğiniz gibi, kapıda ödeme, havale ve EFT ve düzenli alımları olan kurumsal firmalarla açık hesap çalışma yöntemi ile de ürün temin edilebilmektedir. Firma olarak keyifli alış verişler diliyoruz.