Whatsapp
Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
15 Ürün Bulundu

Akıllı Çocuk Saati

Çocuğunuz ne kadar güvende. Günümüz dünyasında çocuklarımız çok farklı tehlikeli durumla karşı karşıya kalmaktadır.  Bu durumda aileleri çocuğum ne kadar güvende sorusunun yanıtını aramaya itmektedir. Teknolojinin de gelişmesine paralel olarak pek çok farklı uygulama hayata geçirilmiş durumdadır. Bu teknolojik uygulamalardan en çok dikkat çekici özelliği bulunan ürün ise; akıllı çocuk saati ürünleridir. Cihaz, çocuklarının güvenliğini düşünen aileler için mükemmel bir çözüm seçeneği olarak karşımıza çıkmaktadır. Akıllı çocuk saatleri ürünlerini kullanan aileler, çocukları ile gün içinde iletişim kurabildikleri ürünler olarak tanımlanmaktadır. Bu sayede birbirinden farklı ortamlarda aileler, (tatilde, site içerisinde, gezilerde) güvenlikten taviz veremeden çocuklarıyla özgür bir şekilde iletişim kurabilmektedir.

Ailelerin en çok endişe duydukları çocuklarının güvenliği konusuna harika bir çözüm önerisi olarak karşımıza çıkan akıllı çocuk telefonu, son teknolojik ürünler olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Teknoloji dünyasının son zamanlarda günlük hayatımızda kullanıma sunmuş olduğu akıllı saat telefonu; çocuk güvenliği konusunda öneli kazanımları ailelere sunmaktadır. Akıllı özelliği ile çocuğunuzun kolunda takılı olan bu saatler, çocuk güvenliği hususunda çocukların yüreğine su serpiyor.  Çocukların ana okula ya da yuvaya gitmesiyle birlikte aileler çocuklarıyla ayrı kalmaya başlamaktadır. Bu noktada aileler çocuklarının güvenliğiyle ilgili olarak ciddi endişeler yaşamaya başlamaktadır. Son dönemlerdeki çocuk kaçırılma hadiseleri bu endişeleri giderek arttırmaktadır. Bundan dolayı son zamanlarda akıllı çocuk saatleri ürünlerine olan talep oldukça hızlı bir şekilde artış göstermektedir.

Akıllı saat telefon ürünleri, pek çok teknolojik özelliği içeriğinde barındırmaktadır. Üzerindeki GPS sayesinde çocuklarının her an nerede olduğunu görebilen aileler, istedikleri zaman çocuklarıyla güvenli bir şekilde iletişim kurabilmektedir.  Akıllı çocuk saatleri ürünlerinin teknik özelliklerini sıralayacak olursak;

  • Adım sayar özelliği
  • Yakın mesafe takip özelliği
  • LBS konum belirleme özelliği
  • GPS konum belirleme özelliği
  • Aile numaraları arama ve aranma özelliği
  • SOS işlevi özelliği
  • Güvenli alan belirleme özelliği
  • Çarpma düşme uyarısı
  • Saat çıkma uyarısı
  • Hareket algısı özelliği

Yukarıda sıralanan özelliklerin tamamı, çocukların çok daha güvenli bir şekilde zaman geçirmelerini sağlamaya yönelik teknolojik özellikler olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Akıllı saat ürünü hem GPS hem de GSM üzerinden konum takibi yapma özelliğe sahip bir üründür. GSM yani baz istasyonları üzerinden konum takibi yapabilmesi ürünün erişim alanını da genişletmektedir. Bu sayede çocuğunuzu çok geniş bir alanda takip edebilme şansına sahip olan ailelerin güvenlik kaygısı azaltılmaktadır.

Akıllı saatürünleri, farklı tasarım özellikleri ve renk seçenekleriyle oldukça şık ve estetik bir görünüme sahip olmaktadır. Akılı saat takip cihazı ürünün SIM kartı ve GSM hattı ile çalışıyor olması, önemli bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır.  Türkçe kullanıma da müsait olan akıllı çocuk saatleri, CE sertifikasına da sahip bir üründür. Firmamızın kalite kontrolünden geçerek müşterilerinin hizmetine sunduğu akıllı çocuk saatleri, 3 yıl süreyle yedek parça ve teknik servis garantisini de müşterilerimize sunmaktadır. Dokunmatik ekran özelliği sayesinde çok rahat bir kullanım özelliği bulunan ürünlerimiz, 4 ile 12 yaş arasındaki çocukların kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.  Ayrıca 1.5 saat süre içerisinde şarj edildiğinde 3 gün süre ile kesintisiz bir kullanım olanağını sunmaktadır. Bunun yanı sıra, yüzde yüz yeni ve yüzde yüz yüksek kaliteli olan akıllı çocuk saatleri, uluslar arası tüm sertifikaları almış ürünler olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

Akıllı çocuk saatleri çok farklı modellerde piyasada bulunmaktadır. Firmamız en son model akıllı çocuk saatlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Böylece en yeni teknolojilerle donatılmış olan akıllı çocuk saatleri, müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Bütün bu bilgiler ışığında firmamızın ileri teknoloji ürünü akıllı çocuk saatlerinin tedariği konusunda oldukça etkili bir hizmeti sunduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Zira firmamız yüksek miktarda alımlar yaptığı için bu ürünleri uygun fiyatlı olarak temin etmektedir. Bu durum ise firmamızın müşterilerine kaliteli akıllı çocuk saatlerini uygun fiyatlı olarak sunmasını sağlamaktadır.  Sizlerde akıllı çocuk saatlerini satın alarak çocuğunuzun güvenliğinde önemli bir teknolojik olanağa sahip olmak istiyorsanız, firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. Firmamızdan satın alınan akıllı çocuk saatleri ürünleri, aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir. Böylece müşterilerimiz hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir alışverişi firmamızla yaşayabilmektedir.

 

Akıllı Çocuk Saatleri
Fiyatı

799,00 TL +KDV

942,82 TL
Fiyatı

599,00 TL +KDV

706,82 TL
Fiyatı

599,00 TL +KDV

706,82 TL
Fiyatı

599,00 TL +KDV

706,82 TL
Fiyatı

599,00 TL +KDV

706,82 TL
Fiyatı

599,00 TL +KDV

706,82 TL
Fiyatı

599,00 TL +KDV

706,82 TL
Fiyatı

599,00 TL +KDV

706,82 TL
Fiyatı

799,00 TL +KDV

942,82 TL
Fiyatı

799,00 TL +KDV

942,82 TL
Fiyatı

799,00 TL +KDV

942,82 TL
Fiyatı

599,00 TL +KDV

706,82 TL
Fiyatı

599,00 TL +KDV

706,82 TL
Fiyatı

599,00 TL +KDV

706,82 TL
Fiyatı

599,00 TL +KDV

706,82 TL
YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et