Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
Online Kurumsal Alışveriş Sitesi

Kırılmaz şemsiyeler

Kırılmaz şemsiyeler

Kırılmaz şemsiyeler

Bu Kategoride 1 Ürün Bulundu

Rüzgara Dayanıklı Kırılmaz Şemsiyeler | Rüzgarda Kırılmayan Şemsiye | Toptan Şemsiye

şemsiye, kırılmaz şemsiye, rüzgarda kırılmayan şemsiye, dayanıklı şemsiye, kırılmaz şemsiye fiyatları, rüzgara dayanıklı şemsiye, rüzgara karşı dayanıklı şemsiye, rüzgara dayanıklı plaj şemsiyesi, şemsiye fiyatları, erkek şemsiye, yağmur şemsiye fiyatları, kaliteli şemsiye markaları, şemsiye satın al, ucuz şemsiye,şemsiye toptancıları, toptan şemsiyecitoptan şeffaf şemsiye, en ucuz toptan şemsiye fiyatları, toptan yağmur şemsiye fiyatları, en ucuz toptan şemsiye fiyatları, ucuz şemsiye fiyatları

Rüzgara Karşı Kırılmaz Şemsiyeler

Yağmurlu havalarda vazgeçilmez bir aksesuar olarak karşımıza çıkan şemsiyeler, günlük hayatta çok fazla kullandığımız ürünlerdir. Ancak şemsiye kullanımı bazı zorlukları da beraberinde getirmektedir. Çünkü çoğu zaman rüzgara ya da fırtınaya dayanıksız şemsiyeler kullanılmaktadır. Durum böyle olunca rüzgarlı havalarda kırılmış olan çok sayıda şemsiye çöpe atılmaktadır. Firmamızın müşterilerinin kullanıma sunmuş olduğu şemsiyeler kırılmaz şemsiye ürünleridir. Esnek karbon kırılmaz tel ile desteklenmiş olan bu ürünler, ıslanmayan güçlendirilmiş kumaşlardan üretilmektedir. Bundan dolayı rüzgara karşı son derece dayanıklı olarak üretilmiş olan bu şemsiyeler, uzun süreli olarak kullanım ömrü olan ürünlerdir. Firmamız rüzgarda kırılmayan şemsiye ürünlerini kalite kontrolden geçirdikten sonra temin etmektedir. Oldukça hassas bir kalite kontrolünden geçirerek müşterilerimizin beğenisine sunmuş olduğumuz kırılmaz şemsiyeler, kalitesiyle adından sıkça söz ettirmektedir.

Yağmurlu havalarda en çok ihtiyaç duyulan ürün olarak dikkatleri üzerine çeken şemsiyelerin rüzgarlı havalarda kalitesi test edilmektedir. Zira rüzgarlı havalarda kalitesiz olan şemsiyeler kırılmaktadır. Bu durumda şemsiye almak için harcadığımız paranın çöpe atılması anlamına gelmektedir. Firmamızın müşterilerinin kullanımına sunmuş olduğu rüzgara karşı dayanıklı şemsiye ürünleri, rüzgarda ters dönse dahi hasar görmemektedir. Rüzgarlı havalarda ters dönen kırılmaz şemsiye ürünlerimiz, hemen düzeltilip tekrar kullanılabilmektedir. Dayanıksız şemsiyelerden bıkan kullanıcılar için firmamızın sunmuş olduğu rüzgara karşı dayanıklı şemsiye ürünlerimiz, oldukça güzel bir alternatif seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Süper otomatik özelliği bulunan şemsiye ürünlerimiz, açılıp tekrar kapandıktan sonra üzerinde bulunan yağmur damlalarını atmaktadır. Su itici kumaş özelliği sayesinde kırılmaz şemsiye ürünlerimiz, kuru bir şekilde muhafaza edilebilmektedir.

Kırılmaz şemsiye fiyatları söz konusu olduğunda firmamızın oldukça cazip fiyat seçeneklerini müşterilerine sunmuş olduğu görülmektedir. Distribütör aracılığıyla toptan olarak satın almış olduğumuz ürünleri oldukça uygun fiyat seçenekleriyle müşterilerimize sunabilmekteyiz. Şemsiye fiyatları konusunda etkili fırsatları müşterilerine sunabilen firmamız, online olarak bu ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Firmamızdan satın alınan kırılmaz şemsiye ürünlerini aynı gün içerisinde kargoya vermekteyiz. Böylece satın aldığınız ürünün mümkün olan en kısa içerisinde müşterilerimize teslim edilmesini sağlamaktayız. Kırılmayan rüzgara karşı dayanıklı şemsiye ürünlerimiz, uluslar arası kalite standartlarını karşılayan ürünler olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Yüksek kalite standartlarıyla üretilmiş olan kırılmaz şemsiye ürünleri, son derece şık bir tasarım özelliğine sahiptir.

Firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu şemsiye modelleri iki temel başlık altında toplanabilmektedir. Bunlar;

  • Kısa Yağmur Şemsiyesi
  • Baston Yağmur Şemsiyesi

Olarak sıralanabilmektedir. Kısa yağmur şemsiyesi modellerimiz, kaliteli şemsiye markaları kategorisinde yer alan pek çok üründen oluşmaktadır. Kapalı olarak 30 cm ebadında olan bu ürünlerimizin açık hali ise 100 cm ölçüsündedir. 8 telli olarak üretilmiş olan kısa yağmur şemsiyesi ürünlerimiz, 56 cm iç yüksekliğine sahiptir. Karbon kırılmaz karbon tel ile desteklenmiş olan bu ürünlerimiz, otomatik olarak ( Open Close) açılır kapanır bir özelliğe de sahip olmaktadır. Kılıfı ile birlikte satışa sunulan kırılmaz şemsiye ürünlerimiz, 4 renk seçeneği ile müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Baston yağmur şemsiyesi modellerimiz ise; kapalı olarak 93 cm ölçüsünde olan, açık olarak ise; 115 cm ölçüsünde olan ürünlerdir. Açık iç yüksekliği 80 cm olan bu ürünlerimiz, 12 telli olarak üretilmektedir. Otomatik açılır kapanır özelliğine sahip olan baston yağmur şemsiyesi ürünlerimiz, kırılmaz karbon fiber teller ile desteklenmektedir. 4 farklı renk seçeneği ile müşterilerimize sunulan baston yağmur şemsiye ürünleri, kılıfıyla birlikte satılmaktadır.

Toptan yağmur şemsiye fiyatları söz konusu olduğunda firmamız pek çok avantajlı seçeneği müşterilerine sunabilmektedir. 50 adet ve üzeri toplu alımlarda avantajlı fiyat seçenekleriyle müşterilerinin karşısına çıkan firmamız, hem kalite standartları yüksek hem de uygun fiyatlı kırılmaz şemsiye ürünlerini müşterileriyle buluşturmaktadır. Firmamızın fiyat seçenekleri incelendiğinde en ucuz toptan şemsiye fiyatları fırsatlarının sunulduğu görülmektedir. Kırılmaz şemsiye ürünleri satın alınırken en çok dikkat edilmesi gerekli olan unsur; gerçekten de kırılmaz ve dayanıklı şemsiye ürünlerinin satın alınıp alınmadığıdır. Firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu kırılmaz şemsiye ürünleri, piyasanın en iyi ürünleridir. Bundan dolayı kalite ve fiyat dengesi söz konusu olduğunda en cazip fiyat seçeneklerinin firmamız tarafından sunulduğu görülmektedir.

Firmamız direk üreticiden temin etmiş olduğu rüzgara karşı dayanıklı şemsiye ürünlerini birinci elden müşterilerine sunmaktadır. Bundan dolayı ucuz şemsiye fiyatları ile müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. Müşterilerimizin kullanımına sunmuş olduğumuz kırılmaz şemsiye ürünleri, yüksek kaliteli ürünler olarak da dikkatleri üzerine çekmektedir. Kırılmaz, dayanıklı ve tam otomatik şemsiye ürünlerimize sahip olmak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. Firmamız 7/24 hizmetinizde olan bir firmadır. Müşteri memnuniyeti esasına dayalı olarak hizmet sunan firmamız, müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemektedir.

 

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et