Whatsapp
Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
17 Ürün Bulundu
MARKALAR
FİYAT ARALIĞI

Para Sayma Makinesi Ürünlerimiz

Günümüzde sahte para sorunu ticari hayatı etkileyen en önemli sorunlardan birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Sahte para sorununun çözümü noktasında geliştirilmiş olan para sayma makineleri sayesinde bu sorun minimize edilmiş durumdadır. Para sayma makinesi içerisindeki sensör ve detektörler sayesinde sahte paraları ayırtı edebilmektedir. İlk olarak para sayma makinesinin üst haznesine konan para, buradaki sensör vasıtasıyla algılanır. Böylece makine çalışmaya başlar. Bu noktada para sayma makinesinin tek bir parayı kontrol amaçlı çalıştığını farz edersek; para öncelikli olarak sayım sensörlerinden geçer. Burada kızıl ötesi detektörler vasıtasıyla paranın bütünlüğü kontrol edilir. Yani paranın kesik ya eksik olup olmadığı kontrol edilir. Bu aşamadan sonra ise yine aynı sensörler paranın kağıt kalınlığını kontrol ederek parada bir anormalliğin olup olmadığını tespit ederler. Şayet yapılan bu kontrollerin herhangi bir aşamasında parada bir soruna rastlanırsa para sayma makinesi alarm verir. Şayet para sayma makinesi çift katlı ise hatalı olan para üst kata atılır. Böylece para sayma makinesi sayesinde sahte para sorununu halledilmiş olur.

Yeni Nesil Para Sayma Makinelerini Firmamızdan Temin Edebilirsiniz

Yeni nesil para sayma makinesi ürünlerinde 2D ve 3D sistemleri olarak isimlendiren yeni teknolojilerde bulunmaktadır. Bu sistemler sayesinde paranın yükseklik boyutu ölçülmektedir. Bu sayede ise çok daha etkili bir şekilde paranın gerçekliği ölçülebilmektedir. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz para sayma makineleri, en modern ürünlerden oluşmaktadır. Bu sayede ise hem çok daha kullanışlı hem de çok daha güvenli ölçümler yapar para sayma makinesi ürünlerini müşterilerimize sunmaktayız. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz para sayma makinelerinde 2D ve 3D sistemleri haricinde CIS sistemleri olarak isimlendirilen sistemlerde mevcuttur. Bu sistemler sayesinde çok daha seri bir şekilde paraların kontrolü yapılmaktadır. CIS sistemleri saniyenin onda biri kadar bir zamanda paranın tarama işlemini gerçekleştirmektedir. Bu durum ise para sayma makinesi ürünlerinin hızını etkilemektedir. Ürünlerimiz arasında dakikada 1500 adede varıncaya kadar farklı hızlarda para sayan makinelerimiz mevcuttur. Bu durum esasında müşterilerimize çok geniş bir yelpazede para sayma makinesi ürünlerini sunuyor olmamızdan kaynaklanmaktadır.

Para sayma makinesi ürünlerinin kullanımı beraberinde çok sayıda avantajı da getirmektedir. Para sayma makinelerinin en önemli avantajı; bu ürüne sahip olan bireylerin sahte para almalarının önüne geçmesidir. Bu durum esasında başlı başına önemli bir kazanımdır. Bunun yanı sıra para çekme makinesi ürünlerinin parayı hızlı bir şekilde sayarak kullanıcısına zaman kazandırdığı da bilinmektedir. Ayrıca para sayma makinesi ürünlerinin parayı güvenli bir şekilde sayarak yüzde yüz oranda doğru sayım yapabilmesi bu ürünü kullananlar için oldukça önemli avantajdır. Firmamız bünyesinde müşterilerimize sunulan para sayma makinesi ürünleri hem güvenli hem de hızlı bir şekilde paraları sayarak şayet sahte para olması durumunda bu paraları ayıklamaktadır. Böylece müşterilerimiz önemli bir riski bertaraf etmektedir.

Para Sayma Makinesi Cihazlarımız

Firmamız bünyesinde pek çok farklı marka ve modelde para sayma makinesi ürünleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çok farklı işlevleri olan para ile ilgili makineleri de müşterilerimize sunmaktayız. Bu noktada müşterilerimize sunmuş olduğumuz ürünleri sıralayacak olursak;

  • Sahte para test cihazları
  • Bozuk para sayma makineleri
  • Karışlık para sayma makineleri
  • Otomatik tanıma sistemli tasnifleme makineleri

Gibi pek çok farklı özelliği bulunan makinelere firmamız aracılığıyla ulaşmak mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra firmamız bünyesinde satın almış olduğunuz ürünler garantili ürünlerdir. Ayrıca firmamızdan satın aldığının ürünler aynı gün kargoya sunulmaktadır. Bütün bunların yanı sıra müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet sunan firmamız dönem dönem farklı kampanyalar düzenlemektedir. Bu noktada para sayma makinesi ürünlerimizde yüze 33 e varan bir indirim de söz konusu olmaktadır. Sizde hem kaliteli hem güvenli hem garantili hem de uygun fiyatlı para sayma makinesi ürünlerine sahip olmak isterseniz firmamızla irtibata geçmeniz yeterli olmaktadır.

Para Sayma Makinesi
Fiyatı

699,00 TL +KDV

824,82 TL
Fiyatı

1,00 TL +KDV

1,18 TL
Fiyatı

1,00 TL +KDV

1,18 TL
Fiyatı

1,00 TL +KDV

1,18 TL
Fiyatı

1,00 TL +KDV

1,18 TL
Fiyatı

1,00 TL +KDV

1,18 TL
Fiyatı

1,00 TL +KDV

1,18 TL
Fiyatı

1,00 TL +KDV

1,18 TL
Fiyatı

1,00 TL +KDV

1,18 TL
Fiyatı

1,00 TL +KDV

1,18 TL
Fiyatı

1,00 TL +KDV

1,18 TL
Fiyatı

1,00 TL +KDV

1,18 TL
Fiyatı

1,00 TL +KDV

1,18 TL
Fiyatı

1,00 TL +KDV

1,18 TL
Fiyatı

1,00 TL +KDV

1,18 TL
Fiyatı

1,00 TL +KDV

1,18 TL
Fiyatı

1,00 TL +KDV

1,18 TL
YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et