Whatsapp
Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
5 Ürün Bulundu
FİYAT ARALIĞI

Bozuk Para Sayma Makinesi Ürünlerimiz

Bozuk para sayma makinesi ürünlerimiz, hızlı sayım özelliğine sahip ürünlerdir. Bunun yanı sıra kolay kullanımlı ve dayanıklı olarak bozuk para sayma makinelerimiz, oldukça uygun fiyatlı olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Bozuk para sayma makinesinin genel çalışma prensibi; hazneye konan paraların kendi değerindeki oluğa bir çark vasıtasıyla ulaşmasına dayanmaktadır. Saat yönünde dönem bir tepsiye toplanan bozuk paralar kendi değerini yansıtan oluk geldiğinde bu oluğun içine düşmektedir. Böylece sayım işlemi gerçekleşmektedir. Dakikada 350 adet bozuk para sayımı yapan makinelerimiz dahi mevcuttur.

Bozuk para sayma makinesi kullanım alanları oldukça geniş bir yelpazeden oluşmaktadır. Fırınlar, marketler ya da akaryakıt istasyonları bozuk para sirkülasyonunun fazla olduğu yerlerdir. Dolayısıyla bu tarz işletmelerde bozuk para sayma makinelerine olan talep günden güne artmaktadır. Firmamız son model bozuk para makinelerini müşterilerimizin kullanımına sunarak onların işlerini kolaylaştırmaktadır. Zira bozuk para makineleri, karışık haldeki bozuk paraları dahi tek tek ayırarak sayabilmektedir. Karışık halde bulunan bozuk paraların sayım işleminin yapılabilmesi için bozuk paraların makinenin haznesine bırakılması yeterli olmaktadır.

Bozuk para sayma makinelerimiz başla butonuna basılmasının ardından otomatik olarak para sayma işlemini gerçekleştirmektedir. Paraları sayarak ayrıştıran bozuk para sayma makinesi ürünlerimiz en sonunda her bir bozuk parayı kendi kutusunda bırakarak toplam sonucu kullanıcıya bildirir. Bunun yanı sıra rapor butonu aracılığıyla hangi paradan kaçar tane bulunduğunun da öğrenilmesi mümkün olmaktadır. Ayrıca sahte para tespitinde de etkili olarak kullanılabilen bozuk para makinesi, işletmelere güvenli para kazanma olanağı da sunar. Sesli ya da yazılı ikaz fonksiyonlarının da bulunduğu bozuk para makinelerinde hata bildirim ikazları da mevcut durumdadır.

Firmamız bozuk para sayma makinesi ürünlerinde % 33 indirim uygulamaktadır. Bu avantaj dahi müşterilerimiz açısından önemli bir kazanım olarak karşımıza çıkmaktadır. Firmamız bünyesinde satın almış olduğunuz ürünler, garantili ürünlerdir. Firmamızda satın almış olduğunuz bozuk para makinesi ürünleri aynı gün kargoya verilmektedir.  Bütün bu bilgiler ışığında siz de firmamızın ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak isterseniz, internet sitemizden ürün seçerek ürünleri sepete eklemeniz yeterli olmaktadır.

bozuk para sayma makinesi
Fiyatı

1,00 TL +KDV

1,18 TL
Fiyatı

1,00 TL +KDV

1,18 TL
Fiyatı

1,00 TL +KDV

1,18 TL
Fiyatı

1,00 TL +KDV

1,18 TL
Fiyatı

1,00 TL +KDV

1,18 TL
YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et