Online Kurumsal Alışveriş Sitesi

Sağlık Medikal Sarf Malzemeleri

Sağlık Medikal Dezenfektan

medikal ürünler

Değerli Müşterimiz,

Şuanda incelemekte olduğunuz kategorimizdeki ürünler anlık olarak stok durumları değişebilen hassas ürünlerdir. Sipariş vermeden önce bizleri arayarak stok durumları hakkında bilgi alarak sipariş vermenizi önemle rica ederiz. 0850 677 1020, 0212 931 6566, 0532 167 1440 veya destek@onlinesatinal.com.tr adresimize mail atabilirsiniz.

Firmamızdan Toptan cerrahi 3 katlı maske teklifi alabilirsiniz.

Değerli Müşterimiz web sitemiz de Tüm kurumsal ihtiyaçlarınızı bulabilirsiniz. Başta Ofis Tüketim ürünlerinden; toner , kartuş, yazıcı sarf malzemeleri, Diğer ürün gruplarımız; İş güvenliği alanında İş ayakkabıları , iş kıyafetleri , iş güvenlik ekipmanları ve malzemeleri gibi bir çok kurumsal firmaların ihtiyaçlarını tedarik etmekteyiz. Firmamız en uygun fiyat politikası ile sizlere hizmet vermektedir. Toplu alımlarda düşük kar marjları ile size en iyi fiyatları sunuyoruz. Bu nedenle Toplu alımlar da firmamız ile iletişime geçerek mutlaka teklif isteyin.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu