Tedarikçiler

Hds İş Ayakkabıları İle Yere Daha Sağlam Basın

Ayakkabı, insanlar için günlük hayatta gösterecekleri performans açısından oldukça önemlidir. Özellikle çalışma hayatında uygun bir ayakkabıya sahip olmak çalışanın çok daha verimli çalışmalar ortaya koymasını sağlamaktadır. İş güvenliği konusunda çalışanların ayaklarının korunması ve rahat bir kullanım için Hds iş ayakkabısı modelleri kullanıcılar için oldukça rahat ve güvenli bir kullanım imkanı tanımaktadır.

Kaliteli ve iş güvenliği konusunda gerekli şartlara uygun olarak tasarlanmış olan ürünlerimiz farklı tarzlara ve farklı çalışma ortamlarına uygun olacak şekilde üretilmektedir. Hds iş ayakkabıları zorlu koşullarda çalışanlar için ileri teknoloji ile hazırlanmış olup uzun süreli ve sağlam bir kullanım alanı oluşturmaktadır. Firma olarak, Hds iş ayakkabı modelleri satışı konusunda çok yoğun bir çalışma performansı sergilemekteyiz. Müşterilerimize bu ürünleri en uygun ve en kaliteli ürünler olarak sunma konusunda kararlıyız.

Çalışanların ayaklarında güvenli ve sağlıklı bir ayakkabının bulunması için sürekli çalışmakta olan HDS firması olarak ayakkabı modellerimizde rahatlık, güvenlik, uzun süreli kullanım ve tarz konusuna önem vermekteyiz. Ayakkabılarda insan ayak yapısına uygun ürünlerin tasarlanmasına ve ayak sağlığının korunmasına da dikkat etmekteyiz. İş ayakkabısı modellerimizde son trendlerin takip edilmesi ve modaya uygunluk da söz konusudur. Hem şıklık hem de güvenli ve sağlıklı kullanım konusunda en üst seviyede kaliteye sahip ayakkabı tasarımlarımız mevcuttur. Ürünlerimiz CE EN ISO 20345 standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Bu sebeple iş yerlerinde yaşanabilecek her türlü iş kazasında Hds ayakkabıları güvenli ve koruyucu bir rol oynamaktadır.

Hds İş Ayakkabıları Teknik Özellikleri Nelerdir?

İş güvenliği standartlarına uygun olarak üretilmiş olan Hds iş ayakkabıları iş ortamlarının taşıdığı risklere karşı oldukça dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Bu model ayakkabılar teknik olarak şu özellikleri bünyesinde barındıracak şekilde tasarlanmıştır: 

  • 200 J dayanıklılığında kompozit veya çelik burun
  • Yağa karşı dayanıklı taban (FO)
  • Kaymaz taban (SR)
  • Topuk kısmında enerji
  • Anti statik (A)
  • Delinmeye karsı dayanıklı
  • Suya dayanıklı saya (WRU)

Bütün bu özelikler Hds ayakkabılarına uzun süreli ve sağlıklı bir kullanım özelliği katmaktadır. İş kazalarında özellikle ayak kısmında yaralanma riskinin yüksek olduğu iş güvenliği uzmanları tarafından rapor edilmektedir. Bu sebeple işyerlerinde kaza risklerinde ayakkabılar en çok koruyucu özelliğe sahip ürünler olarak tasarlanmalıdır.

Hds ayakkabı modelleri tüm teknik detayları hassas bir şekilde düşünülerek tasarlandığı için çalışma ortamlarında çalışanlara dayanıklı ve güvenli bir kullanım imkanı sunmaktadır. Firmamız Hds iş ayakkabısı toptan satış konusunda işyerlerine gerekli kolaylığı tanımaktadır. Toplu siparişlerde çok uygun fiyatların söz konusu olduğu iş ayakkabısı modelleri aynı zamanda günlük hayatta da kullanılabilecek şık modeller olarak kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Dayanıklı fiziki yapısı ve üzerindeki dayanıklı saya özellikleri sayesinde kullanıcılar tarafında çok uzun süre bozulmadan kullanım özeliğine sahip bulunmaktadır.

Hds İş Ayakkabısı Modelleri

İş ayakkabılarında çok kaliteli ürünlerin kullanılması sebebiyle fiyatlar oldukça fazla olabilmektedir. Hds iş ayakkabı fiyatları olarak incelendiğinde firmamız tarafından hem kaliteli hem de uygun fiyatlarla satışa sunulan bu ürünler kullanıcılar tarafından oldukça fazla beğeni almaktadır. Ayakkabı modellerimiz normal iş ayakkabılarından farklı olarak moda olan renk ve modellerde üretilmektedir. Bu ürünlerden HDS Basic 102 S3 İş Ayakkabısı ve HDS Basic 102 İş Ayakkabısı dayanıklılığın ve güvenli kullanımın ön planda olduğu ürünler olarak firmamız tarafından satışa sunulmaktadır. Bu modellerin yanında özellikle yaz mevsiminde kullanım için uygun olan HDS Basic 202 Yazlık Sandalet İş Ayakkabısı ve HDS Basic 202-S Süet Yazlık İş Ayakkabısı modelleri bulunmaktadır. Bu yazlık iş ayakkabıları uzun süreli kullanım sırasında yaz sıcağında ayakların zarar görmemesi için tasarlanmıştır. HDS Basic 116-S Süet İş Ayakkabısı modelinde ise kullanım sırasında nefes alabilen süet kaplama, çelik ara taban ve çelik burun özelliğiyle kaliteli bir ayakkabı kullanım imkanı sunmaktadır. HDS Basic 118 Süet Bağcıklı Çelik Burunlu İş Ayakkabısı modeli de yine nefes alabilen bir model olması sebebiyle ayakların rahat etmesi için tasarlanmış bir model olarak firmamız tarafından satışa sunulmaktadır. HDS 220-V Cilt Deri İş Ayakkabısı modelinde derinin sağlıklı ve aynı zamanda sağlam yapısının bir arada kullanılması söz konusudur. HDS Basic 2012-S S1 Süet Cırtlı İş Ayakkabısı modelimizde ise hem güvenli bir kullanım hem de cırtlı giyim özelliği ile de kullanım kolaylığı düşünülerek üretimi yapılmıştır. Hds iş ayakkabısı satışı konusunda firmamız satışa sunduğumuz modellerimizde özellikle şirketlerin toplu siparişlerinde oldukça uygun fiyat seçenekleri ile hizmet sunmaya devam etmektedir.

HDS 220-V Cilt Deri İş Ayakkabısı HDS 220-V Cilt Deri İş Ayakkabısı
Marka: HDS
Fiyat: 74,25 ₺ (KDV Hariç: 62,92 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
HDS Basic 102 İş Ayakkabısı HDS Basic 102 İş Ayakkabısı
Marka: HDS
Fiyat: 79,20 ₺ (KDV Hariç: 67,12 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
HDS Basic 102 S3 İş Ayakkabısı HDS Basic 102 S3 İş Ayakkabısı
Marka: HDS
Fiyat: 51,21 ₺ (KDV Hariç: 43,40 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
HDS Basic 116-S Süet İş Ayakkabısı HDS Basic 116-S Süet İş Ayakkabısı
Marka: HDS
Fiyat: 60,00 ₺ (KDV Hariç: 50,85 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
HDS Basic 118 Süet Bağcıklı Çelik Burunlu İş Ayakkabısı HDS Basic 118 Süet Bağcıklı Çelik Burunlu İş Ayakkabısı
Marka: HDS
Fiyat: 60,84 ₺ (KDV Hariç: 51,56 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
HDS Basic 2012-S S1 Süet Cırtlı İş Ayakkabısı HDS Basic 2012-S S1 Süet Cırtlı İş Ayakkabısı
Marka: HDS
Fiyat: 64,65 ₺ (KDV Hariç: 54,79 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
HDS Basic 202 Yazlık Sandalet İş Ayakkabısı HDS Basic 202 Yazlık Sandalet İş Ayakkabısı
Marka: HDS
Fiyat: 55,00 ₺ (KDV Hariç: 46,61 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
HDS Basic 202-S Süet Yazlık İş Ayakkabısı HDS Basic 202-S Süet Yazlık İş Ayakkabısı
Marka: HDS
Fiyat: 57,10 ₺ (KDV Hariç: 48,39 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Yukarı
Mağaza görüntüleme modundadır
Sitenin tam sürümünü görüntüle
DMCA.com Protection Status
E-Ticaret Sitesi