Whatsapp
Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
Barkod Etiketi

Barkod Etiket Nedir?

Sadece etiket üretmiyoruz, aynı zamanda çözümler de sunuyoruz.

Barkodlar, tarayıcı tarafından okunacak şekilde tasarlanmış alfanümerik karakterlerin görsel gösterimleridir. Barkodlar, aralığı ve genişliği depolanan verilerin yapısını belirleyen bitişik paralel çizgiler dizisinden oluşur. İlk olarak 1970'lerde market endüstrisi tarafından tanıtılan barkod etiketleme sistemi, çeşitli endüstriler için temel olmuştur. Bir bakkalda her bir ürün için standart bir sayı belirleyen Evrensel Ürün Kodu (UPC) sisteminden çıkan barkod etiketleme, indeksleme, parçalama ve izlemede sayısız avantaj sağlar.

Her şeyden önce, barkod etiketleme, perakendecilerin kesin stok envanterini  tutmasına olanak sağlar. Modern barkod tarayıcıları, daha hızlı ödeme yapmanın yanı sıra müşteri eğilimlerini izlemek için ideal bir yol sunar. Barkodlu bir ürün her satın alındığında ve tarandığında, veriler tarama sistemi tarafından saklanır. Bu sistem doğrudan bir envanter ve izleme veritabanına bağlıdır. Bir ürün satın alındığında, bilgi korelasyon değişikliğinin yapıldığı envanter listesine verilir. Bu zor bir görev gibi görülemese de, çok fazla çalışma saati tasarrufu sağlar. Her barkod doğrudan belirli bir ürünü temsil eder, yani bir üründen ne kadar alınmışsa bunun kaydı tutulur bu da barkod etiketinin önde gelen yararıdır. Bir lazerde basit bir kaydırma ile elde edilir. UPC sisteminin ilk aşamalarında, yeni sistemle ilişkili tasarruflar, büyük marketleri ve çoğu market için bir yıldan daha az bir süre içinde yeniden fiyatlama maliyetlerini dengeliyor. Bugün barkod etiketi, onlara inanılmaz miktarda para tasarrufu sağlar, programları ödüllendirmek için ideal bir yol sunar ve mükemmel pazarlama verisine yakın sonuçlar sağlar.

Barkod etiketi diğer endüstriler için daha az etkili değildir. Perakendeciler, tabii ki, marketlerde elde edilenlerle aynı faydaları paylaşıyorlar. Ancak ağır sanayi ve üreticiler sistemden de kazanç sağlayabilir. Aslında, ordu çok sayıda ağır ekipman depolama uygulaması için büyük barkod etiketleri kullanıyor. Modern nakliye, herhangi bir paketin dünya çapında izlenmesine izin veren barkod etiketi olmadan mevcut olamazdı. Her gün değiştirilen paketlerin hacminin, etkili bir kataloglama ve izleme sistemi olmadan eşleştirilmesi imkansız olacaktır.

Şirketler için çok sayıda barkod etiketleme seçeneği vardır. Barkodlar hemen hemen her yüzeye basılabilir, oyulabilir veya yapıştırılabilir. Termal transfer baskı ekipmanları, işletmelerin mevcut stoklara barkod etiketi uygulamalarını sağlar. Profesyonel yazıcılar envanter için doğru barkod etiketi belirleyebilir ve eksiksiz bir baskı seçeneği sunar. Bunlar, zorlu çevresel koşullara dayanabilen etiketleri, mikro etiketleri, FDA onaylı etiketleri, metal etiketleri ve daha fazlasını içerir. Üreticiler, herhangi bir sistemde kendileri için barkod etiketi üretmelerini sağlayan bir yazılım satın alabilir. Programcılar ayrıca her çeşit özel bağlantılı envanter ve izleme veritabanı yazılımı sunarlar.

Boş Barkod Etiketi

En uygun kalitede Boş Barkod Etiketlerini ve sarf malzemelerini uygun fiyat avantajları ile sunuyoruz. Boş barkod etiketlerimiz kendi etiket baskı operasyonlarımızda barkod baskısı almaya hak kazanmıştır ve barkod etiket baskı kalitesini ve dayanıklılığını arttırmak için tasarlanmıştır. Farklı boyutlar mevcuttur.

 

Parsel Barkod Etiketleri

Kaliteli barkod baskısı ve güçlü yapışkan barkod etiketi çözümleri sayesinde, parsel barkod etiketleme uygulamaları için RETECH BİLİŞİM barkod etiketleri çözümleri sayesinde işinizin yaşayabileceği barkod etiketi sıkıntılarından kurtulabilirsiniz.

 

Floresan Barkod Etiketi

Floresan barkod etiketi normal etiketlerden daha hızlı ve daha fazla farkedilebilir, bu nedenle Floresan barkod etiketler, müşterilerinizin dikkatini çekmeye yardımcı olabilir, ayrıca tehlikeli malzemeler için uyarılar da sağlayabilir. Malzemelerimiz, standart kalıcı yapışkanımız ile canlı, parlak renkli malzemelerdir. Her floresan barkod etiket renkli malzeme lazer ve mürekkep püskürtmeli yazdırılabilir.

 

Eczane Barkod Etiketleri

Kesinlikle tüketiciye doğru ilacı bulmak, eczanede her zamankinden daha önemlidir. Parlak beyaz, laminat, ultra pürüzsüz kağıt barkod etiketlerimiz ilaç işlemede güvenlik ve etkinlik sağlar.

 

Barkod Etiketleri Ölçekler

Süpermarketlerde, manav dükkanlarında, süpermarketteki kasap dükkanlarında, yüksek kalitede termal yüzeye sahip güçlü yapıştırıcı ve farklı boyutlarda barkod etiketler mevcuttur.

 

Raf Barkod Etiketi

Raflar sağlam, uzun ömürlü etiketlere ihtiyaç duyar. Raf etiketleri, özel renk kodlaması ve oklarla iyi kontrast için genellikle beyazdır. Retro-Reflektif Etiket Malzemeleri ayrıca uzun mesafeli barkod etiket taraması için gerekli olmaları nedeniyle de kullanılır.

Termal Etiket Nedir?

Termal etiketler başarılı işletmelerin ayrılmaz bir parçasıdır. Bu tür termal etiketleme, bir işletmenin faaliyetlerinin her aşamasında depolama, envanter  ve ürün bilgileri dahil olmak üzere çok çeşitli etiketleme gereksinimlerinden sorumludur. Kaliteli termal etiketlemeye yatırım yapan şirketler, yaş testine maruz kalmadan bağımsız olarak zamana dayanan uzun ömürlü, dayanıklı etiketler bekleyebilirler.

Termal etiketler, barkod, içerik ve tarih gibi talep üzerine bilgi yazdırmak için mükemmel çözümdür. Dikkate alınması gereken iki yöntem vardır, her birinin kendine göre avantajları vardır; direkt termal ve termal transfer.

Doğru termal etiketi seçmek, uygulama gereksinimlerini yazıcınızın yetenekleriyle eşleştirmeyi gerektirir. Hangi termal etiketin size daha çok yarayacağını belirlemek sizin için önemlidir.

Etiketleme konusunda seçeneklerini araştırmaya başlayan şirketler için, termal etiket kullanmanın faydalarını anlamak önemlidir.

Burada verilen bilgileri göz önünde bulundurun ve termal etiketleri özel ihtiyaçlarınız için nasıl kullanabileceğinizi öğrenin.

 

Termal etiketler çok temel bir gereksinim sağlamaktan sorumludur, ancak bir işletmenin düzgün çalışması için inanılmaz derecede önemlidir. Ürünün ayrılmaz bir parçası olmasalar da, her ürünün doğru şekilde işaretlendiğinden, organize edildiğinden, alındığından ve gönderildiğinden emin olmak için perde arkasındaki elektir.

Şirketler, her bir ürüne net ve doğru bilgilerin eklenmesini sağlamak için ofis, depo ve nakliye bölümlerinde termal etiketler kullanır.

Termal Etiket Türleri

Yaygın olarak kullanılan iki tür termal etiket vardır: Doğrudan Termal Etiketler ve Termal Transfer Etiketleri. Her iki stil de isteğe bağlı uygulamalar için idealdir ve gerekli görüntüleri oluşturmak için ısı kullanır.

Bu termal etiketler arasında, nasıl yapıldıkları ve etiketlemek için en iyi ne tür öğelere uygun oldukları dahil olmak üzere birkaç önemli fark vardır.

Doğrudan Termal Etiketler

Doğrudan Termal Etiket yazıcıları, doğrudan termal ortamı etkinleştiren termal baskı kafasına ısı uygulayarak çalışır. Doğrudan Termal Etiketler, ısıya duyarlı bir malzemeden yapılmıştır ve daha sonra görüntüyü oluşturmak için ısının uygulandığı yere etiketi karanlık hale getirir.

Bu tür bir termal etiketle, mürekkep, toner veya şerit gerekmez.

Doğrudan Termal Etiketlerin bir sınırlaması, çizilmeye karşı dayanıklı olmadıkları ve parlak ışığa veya aşırı sıcağa maruz kaldıklarında renk kontrastını kaybetmeye başlayacaklar ve bu da okumayı zorlaştıracakdır. Görüntünün etiketin içinden çekilmesi gerektiğinden, beyaz veya pastel dışındaki etiketlerin kullanılması önerilmez. Genellikle bir nakliye etiketi gibi kısa süreli kullanım için ve sağlık endüstrisi gibi, şeritsiz yazdırmayı tercih eden şirketler için en iyi şekilde kullanılırlar.

Doğrudan Termal Etiketlerin örnekleri, makbuzları, nakliye etiketlerini, ad etiketlerini, barkodları ve pasoları içerir.

Termal Transfer Etiketleri

Doğrudan Termal Etiket ve Termal Transfer Etiketleri arasındaki temel fark, Termal Transfer Etiket Yazıcılarının baskı için bir şerit gerektirmesidir. Görüntüyü bir balmumu veya reçine şeridinden etikete aktaran termal baskı kafasına ısı uygulanır.

Termal transfer etiket görüntüleri çizilme ve diğer durumlara karşı dayanıklıdır. Bu da uzun ömürlü olması gereken veya çeşitli elementlere maruz kalacak etiketler için onları çok daha ideal kılar. Daha dayanıklı bir uygulama için ve çok uzun ömürlü bir etiket için kağıttan ziyade BOPP termal etiketleri yapılabilir.

Etiketler, pastel renklerden flüoresanlara kadar geniş bir renk yelpazesinde bulunmakta olup ürün tanımlaması veya depo uygulamaları için yardımcı olabilir. Görüntünüzün siyah dışında bir renge gereksinim olduğunu düşünüyorsanız Termal Transfer Şeritleri de çeşitli renklerde bulunur.

Termal transfer etiketlerine örnek olarak envanter  tanımlama (barkodlar) ve laboratuvar örnekleri ile dış mekan ve dondurucu uygulamaları.

 

Termal Etiketinizi Seçme

İşletmenizin ihtiyaçları için hangi tür termal etiketlerin en iyisi olduğundan hala emin değilseniz, daha eğitimli bir karar vermenize yardımcı olması için bu ana özellikleri göz önünde bulundurun.

Gereksinimler

Termal etiket yazıcısı satın almadan önce, gereksinimlerinize uyacağından emin olun. Öncelikle Termal Transfer (uzun süreli kullanım) veya Doğrudan Termal (kısa süreli kullanım) gerekip gerekmediğine karar verin. Hangi boyutta termal etiketi yazdırmanız gerekiyor?  Bir günde / haftada ne kadar etikete ihtiyacınız olacak? Yüksek miktarda etiket kullanıyorsanız, geniş bir etiket rulosuna sahip daha büyük bir yazıcı daha iyi bir seçenektir.

Bu iki termal etiket seçeneği arasından seçim yapmadan önce, işletmeler ana etiketleme ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmalıdır. Kısa ömürlü etiketler gerektiren bir işletme kesinlikle doğrudan termal etiketleri düşünmek isteyecektir, ancak dayanıklı, uzun ömürlü termal etiketler uygulamak isteyen bir şirket daha güçlü bir seçeneğe ihtiyaç duyacaktır.

Maliyet

Termal Transfer yazıcılar genellikle Doğrudan Termal yazıcılardan daha pahalıdır. Bununla birlikte, Termal Transfer yazıcıları gerekirse şerit olmadan Doğrudan termal ortamlara da yazdırabilir.

Doğrudan Termal etiketler, genellikle Termal transferden biraz daha pahalıdır, ancak kurdelenin ek masrafına sahip değildir.

Termal Transfer Yazıcılarının yaşam ömrünün artması, genellikle bu tasarımı daha pahalı ancak potansiyel olarak daha uzun ömürlü bir yazıcıya yatırım yapmak isteyen şirketler için daha cazip bir seçenek haline getirir.

Sonuç

Her iki tür termal etikete de ihtiyaç duyan şirketler için Termal Transfer yazıcılarının her iki tarzı da üretebildiğini hatırlamak önemlidir. Bu aynı zamanda tüm termal etiketleme ihtiyaçlarının tam olarak farkında olmayan ve her iki stili de kullanan işletmeler için faydalı olabilir.

 

Vellum Etiketleri

Vellum'un Tarihi

Tarihi zamanlardan itibaren, Vellum hayvan derisinden yapılan bir ürün gibi parşömene verilen terimdi. Parşömen genellikle koyun ve bazen de keçi derisinden yapılan bir malzemeye atıfta bulunurken, Vellum' un bunun yerine, özellikle buzağı derisinden yapılan, kurutulmuş, gerilmiş, güçlü, pürüzsüz ve inanılmaz değerli bir yazı malzemesi haline getirilmiş daha kaliteli bir ürün olduğu belirtildi.

Vellum'un üretimi baldırın derisiyle başlayan uzun bir süreçti. Derinin daha sonra kireç suyunu içeren, çürümüş ve fermente edilmiş sebzelerden elde edilen bir çözelti haline gelmeden önce herhangi bir kir, kir ve kandan kurtulması için cildin 24 saat boyunca suya batırılması gerekirdi. Cilt ıslatılıp tüy döktükten sonra, cildi germek, pürüzsüzleştirmek ve kurutmak ve doğru kalınlığa hazırlamak için ahşap bir gerdirme çerçevesine yerleştirilir. Vellum, daha yumuşak hale getirmek için çeşitli farklı çözeltilerle de muamele görürdü.

Vellum Etiketler Nedir

Vellum, sentetik kağıtların icadından çok önce yüksek statü belgelerine sahip kitaplar veya kitaplar oluşturmak için kullanılmıştır.

Vellum etiketleri, özel TTR tasarımlı kağıttan, bir yapıştırıcıdan ve arka kısımdan yapılmıştır. Kaplanmamış, ahşapsız, beyaz yüzlü bir kağıt. Tipik olarak vellum etiketler, emtia etiketleme ve bilet malzemelerinde kullanılır. Vellum etiketler özellikle termal transfer baskı yöntemleri için uygundur.

 

Vellum etiketler kalıcı, çıkarılabilir veya dondurucu bir yapıştırıcı ile birleştirildiğinde, bu etiket malzemesi mükemmel bir ekonomik seçimdir ve olağanüstü baskı sonuçları sunar.

 

Etiketleriniz üzerinde kaliteli ve dayanıklı bir baskıya ihtiyacınız varsa, termal şeritler ile birlikte vellum etiketleri standart çözümünüzdür. 
 

Vellum etiketleri uygun fiyata yüksek kalitede yumuşak mat bir yüzey sunar, aynı zamanda mükemmel baskı sonuçları sunar. İmalat üretim sürecini sağladığımız vellum etiketlerle sadece yüksek kaliteli yapıştırıcılar kullanıyoruz. Vellum etiketleri son derece emicidir ve bu nedenle genel amaçlı, aşırı baskı, termal transfer baskı, elle yazılmış / genel bilgiler ve barkodlama için tercih edilen malzemedir. Vellum etiketlerin dayanıklı yapısı ve etiketlerin kaplanması, iyi, yüksek aralıklı bir tarayıcı okunabilirliği sundukları anlamına gelir.

Vellum etiketleri kalıcı, soyulabilir veya dondurucu bir yapıştırıcı ile birleştirilebilirler.

Yapışkan, vellum etiketin bir nesneye yapışmasını sağlayan bir parçadır. 3 ana tip yapıştırıcı mevcuttur. Yapışkan tabaka genel olarak bir üst kat olarak uygulanır, ancak yalnızca belirli alanların yapıştırıcı ile kaplandığı bir düzende uygulanabilir.

Gereken yapıştırıcı tipi, uygulanacağı ürün, uygulanacağı yöntem, kullanılacağı şartlar / ortam ve ne için kullanılacağı ile belirlenir.

Kalıcı yapıştırıcı, sert bir yapıştırıcıdır ve kendinden yapışkanlı etiket pazarında en yaygın yapıştırıcıdır. Çok yüksek yapışma özelliğine sahip kalıcı bir yapıştırıcıdır. Ürüne uygulandıktan sonra (makul basınçta) uygulamadan çıkarılmaz. Yalnızca hurdalama, yıkama veya çözücü bazlı bir temizleyici kullanılarak giderilir. Genel olarak konuşursak, bu ürün bilgisinin önemli olduğu yerler için uygundur. Serin ve kuru şartlar / ortamlar söz konusu olduğunda 12 ay raf ömrüne sahiptir. İdeal olacakları yerler depolar, kimya endüstrisi, catering, lojistik ve taşımacılıktır. Sert bir yapıştırıcıya sahip olduğu gibi lastikler, aküler ve kereste gibi yüzeyleri etiketlemek zorlaşır.

Soyulabilir yapıştırıcı, uygulandığı ürünlerden kolayca çıkarılmasını sağlar. Halen dayanıklılık sağlayan düşük yapışma, metal, plastik ve kumaş dahil olmak üzere birçok üründen çıkarılabilir.

Soyulabilir bir yapıştırıcı, basılan bilgiye sahip etiketin kolaylıkla üründen çıkarılması gereken promosyon fiyat işaretlemesinde yaygın olarak kullanılır. Kimyacılar, Giyim Endüstrisi, Elektrik Toptancıları vb. için idealdir.

GÜMÜŞ MAT POLYESTER ETİKET NEDİR

Gümüş Mat Polyester Etiket

Gümüş Mat Polyester Etiket  dayanıklı malları, ekipman tanımlama amaçlarını, isim plakalarını ve barkod etiketlerini etiketlemek için uygundur. Çizilmeye / aşınmaya, suya ve çözücülere karşı yüksek direnç gerektiren dış ve iç uygulamalar içinde Gümüş Mat Polyester Etiket kullanmaya el verişlidir.

Bilgi etiketleri, Varlık etiketleri, Derecelendirme etiketleri, Marka etiketleri vb. için kullanılan özel sınıf yapışkanlı Yüksek Performanslı Polyester Etiketlerdir.  Gümüş Mat Polyester Etiket güçlü ve çekici karakteristik özelliklere sahiptir.

Gümüş Mat Polyester Etiketler dayanıklıdırlar, yırtılma, sıcağa, soğuğa ve hatta yoğuşmaya dayanabilirler.

Bu etiketler, yapışkanlığı yüksek bir yapışkan madde içerir.

Gümüş Mat Polyester Etiketler, yazdırılan etiketlerin kesinlikle çarpıcı görünmesini sağlar.

Bu etiketler, daha koyu yüzeylere sahip ürünlerde olağanüstü iyi görünür.

Etiketlerimiz dosya klasörlerinde, kitaplarda, çekmecelerde, kutularda ve baharat raflarında bile harika görünür.

Gümüş Mat Polyester Etiketler, hediye ve el yapımı ürünlerini etiketlemek için de kullanıma uygundur.

Bu etiketler, kalıcı bir su geçirmez yapıştırıcıyla A4 yapraklı Gümüş Mat Polyester üzerine tedarik edilir. Lazer yazıcılar ve fotokopi makineleri ile kullanım içindir. Bu Gümüş Mat Polyester Etiketler dekoratif veya profesyonel bir görünüme sahip olan dayanıklı, uzun süreli ve / veya su geçirmez bir etiket gerektiğinde genellikle seçilirler. Bilgilerin vurgulanması veya mat bir yüzeye sahip bir yüzeyin eşleştirilmesi için idealdir, bu da marka ürünlerinde ve ambalajlarda, CD'ler ve DVD'ler gibi medya depolarında, şirket broşürlerinde ve pazarlama malzemelerinde popüler olmasını sağlar.Gümüş Mat Polyester Etiket uzun ömürlü izleme veya ürün etiketleri olarak, özellikle etiketlerin ürün bilgilerini, hizmet sonuçlarını ve ilgili şirket iletişim bilgilerini tanımlamak için kullanıldığı cihazlarda ve elektronik cihazlarda yaygın olarak kullanılırlar.

Gümüş Mat Polyester Etiketlerimiz polyester malzeme, su geçirmez yapışkan ve lazer baskı işlemi nedeniyle su geçirmezdir. Basılı etiketin ıslanabileceği koşullara çok uygundurlar. Gümüş Mat Polyester Etiketlerin yaygın kullanım alanları, sıvıları tutan, mutfak ve banyo gibi nemli koşullarda, mağazaların dışında veya bahçe merkezlerinde sergilenen eşyalar üzerinde veya uzun mesafelerde sevk edilecek paketlerde sıvı içeren şişeler ve kaplardır.

Gümüş Mat Polyester Etiketler lazer yazıcılarla uyumludur, ancak metalize polyesterden yapıldıkları için, kaynaştırıcı birimden geçerken ısıyı yansıtacaktır, bu da tonerin düzgün bir şekilde yapışmasını önleyebilir ve kıvrılma oluşmasına neden olabilir. Bu nedenle, bu etiketlerin doğru şekilde yazdırılması için daha az ısı gerekir, bu nedenle yazıcının "Etiketler" ayarından "Normal Kağıt" ayarına ayarlanması gerekir.

Hava koşullarına dayanıklı, baştan sona kadar göze çarpan, dayanıklı, su geçirmez ve güzel görünen Gümüş Mat Polyester Etiketler oluşturmak için bizi tercih etmelisiniz.

Kuşe Etiket Nedir

Kuşe Etiket, termal transfer yöntemiyle yani ribon ile baskı yapılmasına rağmen uygun fiyatlı olması ve bunla beraber düşük baskı maliyetine sahip olması kağıt yapılı etiketler içerisinde daha çok ilgi odağıdır. Kağıt bazlı olarak en popüler ve en yaygın olarak kullanılan etiket türü Kuşe Etikettir. Kuşe etiket yüzeyinin üst kısmı hem yarı parlak hem de pürüzsüzdür ve çukuru yoktur. Kuşe Etiket bu yapısı sayesinde ribon baskısıyla birlikte kusursuz bir baskı vermektedir. Baskılı ve baskısız seçenekleriyle özel olarak istenilmiş boyutlarda Kuşe Etiket için üretim yapılır. İstenilen renklerde de Kuşe Etiket baskısı yapılabilir. Bu özelliklerinden dolayı da Kuşe Etiket çok tercih edilir.

Kuşe Etiket

Kuşe Etiketin Yapısı

Kuşe Etiket güçlü bir yapışkana sahiptir.

Kuşe Etiket kağıt içerikli olduğu için yırtılma durumu vardır.

Kuşe Etiket parlak olduğu için baskı daha canlı gözükür.

Kuşe Etiketi yazıcınız baskı vermesi için barkod etiket yazıcısına ribon takmanız lazımdır.

Kuşe Etiket ribon gerektiren baskıya uygun olduğu için barkod etiket yazıcınızda da ribonlu baskı verebilme özelliği gerekmektedir.

Kuşe Etiket, depo koşullarına dayanklılık gösterir.

Kuşe Etiket, termal etikete karşı daha fazla dayanlıklıdır. Yaklaşık 5 kat daha fazla dayanıklılık.

Kuşe Etiketler nem, sıvı ve sürtünmelere karşı dayanıksızdır. Bunlardan korunmalıdır.

Kuşe Etiketlerde baskı esnasında kullanılacak ribonun ne kadar kaliteli olduğu hususuna önem vermelisiniz. Eğer kaliteli bir ribon seçmesseniz Kuşe Etiket üzerindeki baskılar ufak bir fiziksel temas halinde üstündekilerin dağılmasına sebebiyet verebilir ve bunla beraber okunmaz bir hal alır. Kuşe Etiketin üretimi sonrası alacağınız ribonu önce bir test etmelisiniz. Kuşe Etiketi üretiminde problem yaşamamak ve daha rahat bir şekilde işinizi halletmek için Kuşe Etiketi hangi firmada yaptırdıysanız orada ribon uygunluğunu test ettiriniz ve uyumlu ribonları seçip onları kullanınız. Kuşe Etiketi üretimi için termal transfer metoduyla baskı almanızı sağlayacak barkod yazıcınızın olması gerekmektedir.

Kuşe Etiketi Nerelerde Kullanılır

Kuşe Etiketi satın aldığınız bütün ürünlerde kullanılır. Herhangi bir marketin raflarında veya herhangi bir yerde satılan ürünün alt veya yan kısmındaki (barkodların yer aldığı) etiketlerdir. Bu Kuşe Etiketler uzun süre dayanırlar. Normalde termal etiketlerin ömürleri bulundukları ortama göre 1 yılı geçmez. Ama Kuşe Etiketler yaklaşık 2-3 sene dayanırlar.

 

Kuyumcu Etiketi Nedir

Kuyumcu Etiketleri etrafındaki etiketlerde profesyonel bilgileri göstermek için özel olarak üretilmiştir. Kuyumcu Etiketleri, çeşitli mücevher türlerini çevreye zarar vermeden sarmak için özel olarak tasarlanmıştır. Kuyumcu etiketlerinin genel şekilleri kuyumcu eşyalarının üzerinde tutkal lekesinin kalmaması için kuyruğun ya da halterin orta kısmının yapışkan olmayan hale getirildiği kelebek, halter veya fare kuyruğudur. Kuyumcu Etiketlerimiz neme ve temizlik kimyasallarına dayanacak dayanıklı bir sentetik malzemeden yapılmıştır.

Kuyumcu Etiketi Neden Önemli

Kuyumcu Etiketleri çoğu kuyumcu dükkanının önemli bir parçasıdır. Sadece etikete bakarak mücevher parçasıyla ilgili temel bilgileri hızlı bir şekilde tanımlamaya yardımcı olurlar, böylece müşteri için bekleme sürelerini önler ve daha hızlı satış sağlarlar.

Kuyumcu Etiketlerinin üzerindeki detaylar bir barkod yazıcısı ve barkod yazdırma yazılımı kullanılarak yazdırılır. Ağırlık, tip, orijin, kalite vb. önemli detaylar, istenen standartlara göre etikete basılmıştır. Barkod, her mücevher parçasına verilen benzersiz numaradır, böylece satış kanalı boyunca kolayca takip edilebilir.

Kuyumcu Etiketi Yapımında Biz

Kuyumcu Etiketi yapımı uzmanlık alanlarımızdandır. Düz Beyaz Kuyumcu Etiketleri, Önceden Basılı Kuyumcu Etiketleri, Güvenlik özellikli Kuyumcu Etiketleri, kullanılan ürünlerin bazılarıdır.

Ürün etiketleme ve güvenlik için sayısız yenilikçi çözümler sunuyoruz. Bu Kuyumcu Etiketleri suya, yumuşak kimyasallara ve solventlere karşı dirençlidir, bu nedenle baskı dayanıklılığı sağlar. Bu etiketlerle ilgili birçok teknik detay vardır ve geniş deneyimlerimiz sayesinde müşterilerimizin karşılaştığı tüm zorlukların üstesinden geldik.

Polipropilen BEYAZ – GOLD – GÜMÜŞ Optik Çerçeve ve Kuyumcu Etiketi

Kullanışlı rulolarda satılan Optik Çerçeve ve Kuyumcu Etiketleri beyaz, altın veya gümüş renklidir. Optik Çerçeve ve Kuyumcu Etiketleri; takılarda, atölyelerde veya vitrinlerde fiyat kontrolü, referans numarası, isim vb. basit bir ekleme yöntemi veya stok kontrolü ve etiketleme için kullanılır. Kendinden yapışkanlı Kuyumcu Etiketler zincirler, kelepçeler, bilezikler ve halkalar etrafımıza sarılır ve kalıntı bırakmadan güvenli bir uyum sağlar.

BEYAZ POLİPROPİLEN OPTİK ÇERÇEVE VE KUYUMCU ETİKETİ

GOLD POLİPROPİLEN OPTİK ÇERÇEVE VE KUYUMCU ETİKETİ

GÜMÜŞ POLİPROPİLEN OPTİK ÇERÇEVE VE KUYUMCU ETİKETİ

 

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et