Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
İkaz Yeleği

İkaz Yeleği

İş yelekleri kategorisinde yer alan ikaz yeleği ürünleri, iş güvenliği hususunda önemli bir işlevi yerine getirmektedir. İkaz yelekleri, kışlık ya da yazlık olarak da üretilebilmektedir. Bunun yanı sıra kolsuz olarak da üretilebilmektedir. Esasında iş yelekleri, acil kategorisinde ya da risk barındıran kategoride çalışan insanlar için kullanılması sorunlu olan iş güvenliği kıyafetlerindendir. Ayrıca pek çok farklı sektörde ikaz yeleklerinin giyilmesi yasal bir zorunluluktur. Bu doğrultuda firmamız, kamu kurum ve kuruluşların ve özel sektörün bu alandaki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla pek çok farklı özelliğe sahip ikaz yeleklerini satışa sunmaktadır. Firmaların taleplerine göre ikaz yeleği cepli ya da cepsiz olarak dahi üretilerek müşterilerin kullanımına sunulmaktadır.

Esasında ikaz yeleği kullanım alanı oldukça geniş kapsamlıdır. Zira ikaz yelekleri, spor müsabakalarından dernek sendika toplantılarına varıncaya kadar pek çok farklı alanda kullanılmaktadır. Bu noktada ikaz yeleği kumaşı, bu ürünün kullanılacağı alana göre özel olarak tasarlanmalıdır. Firmamız, farklı seçeneklerdeki ikaz yeleği kumaşlarıyla müşterin beğenisini kazanmaktadır. Firmamız ikaz yeleklerine istenilen türde reklam ve logoları da yerleştirebilmektedir. İkaz yeleği imalatı konusunda deneyimli olan firmamız, sivil savum ekipleri, polis teşkilatı ve jandarma teşkilatına uygun özellikte olan yelekleri de üretmektedir. İkaz yelekleri, üzerlerindeki fosfor sayesinde karanlık ortamlarda fark edilebilmektedir.  Bu durumdan kaynaklı olarak özelikle gece vardiyalarında çalışanların ikaz yelekleri giymesinde yarar vardır.

İkaz yeleği ürünleri iş güvenliği hususunda önemli ürünler olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Çünkü bu ürünleri iş güvenliğinin sağlanması hususunda önemli görevleri yerine getirmektedir. Bu doğrultuda çeşitli renk alternatiflerinin bulunduğu ikaz yeleklerini firmamız farklı özelliklere sahip olarak üretmektedir. İki şeritli reflektörlü ikaz yelekleri, cepli ikaz yelekleri, kollu ve kolsuz ikaz yeleklerinin müşterilerine uygun fiyatlı olarak sunulmasını sağlayan firmamız, ikaz yeleği toptan satışı hususunda da çok avantajlı seçenekleri müşterilerine sunmaktadır. İş elbiseleri dikimi konusunda son derece tecrübeli olan firmamız, müşterilerin talepleri doğrultusunda ikaz yeleklerinin üretimini gerçekleştirmektedir. İkaz yelekleri özellikle acil durumların ortaya çıktığı zamanlarda kargaşayı önlemektedir. Böyle durumlarda ise ikaz yeleklerinin kullanımı şart olmaktadır.

İnşaat sahalarında çalışanların fark edilmesi için ikaz yelekleri kullanılmaktadır. Ayrıca ikaz yelekleri, iş elbisesi kategorisinde yer alan en geniş kapsamlı kullanım olanağı bulunan ürünlerdir. Firmamız, talep edilen yüklü miktardaki ikaz yeleklerini çok kısa bir süre içerisinde teslim etme kapasitesine sahiptir. Bu doğrultuda ister toptan isterse perakende olarak müşterilerin hizmetinde olan firmamız, oldukça uygun fiyatlı olarak bu ürünleri temin etmektedir. İkaz yeleklerini ilk elden müşterilere sunan firmamız, bu sayede pek çok farklı mağazadan çok daha uygun fiyatlı olarak ikaz yeleklerinin satışını gerçekleştirmektedir. Bu durumun doğal sonucu olarak firmamız, ikaz yeleği fiyatları konusunda da avantajlı seçeneklerle müşterilerin karşısına çıkmaktadır.

Farklı meslek gruplarının kullanımına sunulan ikaz yeleği ürünleri, farklı çalışma alanlarında da etkili bir şekilde kullanılmaktadır. İkaz yeleği ürünlerinin çalışanların hareketini kısıtlayıcı özelliğe sahip olmaması oldukça önemli bir husus olarak karşımıza çıkmaktadır. Bundan dolayı firmamız, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda istenilen bedenlere uygun olarak ikaz yeleği ürünlerini temin etmektedir. Böylece çalışma ortamında çalışanların yüksek performans sergilenmesi sağlanmaktadır. İkaz yelekleri fiyatı söz konusu olduğunda farklı fiyat seçenekleri karşımıza çıkabilmektedir. Bu noktada firmamızın müşterine sunmuş olduğu fiyat seçeneklerinin oldukça cazip seçeneklerden oluştuğu bilinmektedir. Firmamızdan satın alınan ikaz yelekleri aynı gün içerisinde kargaya verilerek bu ürünlerin olabildiğince hızlı bir şekilde teslimatı sağlanmaktadır.

Firmamızdan satın alınan ikaz yeleği ürünlerinde 9 taksit avantajı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kapıda ödeme seçeneğini de müşterilerin hizmetine sunan firmamız, müşteri memnuniyetinin sağlanması hususunda oldukça titiz bir çalışma sergilemektedir. İkaz yeleği toptan alımlarda çok cazip fiyat seçenekleriyle müşterilerin karşısına çıkan firmamız, farklı model ve tasarım özelliklerine sahip olan ikaz yeleklerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Bütün bu bilgiler göz önünde bulundurulduğunda firmamızın hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ikaz yeleği ürünlerini müşterilerin hizmetine sunmak konusunda son derece başarılı olduğu görülmektedir. Bu doğrultuda firmamız müşteri memnuniyetinden taviz vermeden hizmetlerine devam etmektedir. Sizde firmamızın ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. Bize telefon ya da mesaj yoluyla da ulaşabilirsiniz. 

İkaz Yeleği İmalatı

İkaz yelekleri iş güvenliği açısından çok önemli bir rolü yerine getirmekte ve özellikle bazı alanlarda çalışanlara çok büyük fayda sağlamaktadır. Uzun yıllardır İstanbul’da ikaz yeleği satan firmamız, kamu kurumları ve özel kuruluşların bu alandaki ihtiyaçlarını karşılamaktadır. İkaz yeleği üretiminde çeşitliliğe sahip olan firmamız kollu ya da kolsuz yelek üretimi yapabildiği gibi yazlık ve kışlık ikaz yeleği üretimi de yapabilmektedir. Bunun dışında talep edilen şekilde son derece kaliteli bir şekilde üretimi yapılan ikaz yeleklerinin cepli ve cepsiz modelleri de bulunmaktadır. İş güvenliği yasasının ilgili bölümleri incelendiğinde bazı sektörlerde görev yapan kişilerin giymesi zorunlu olan bu yelekleri firmamız Perpa’da bulunan üç katlı mağazada müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

İkaz yelekleri ilk anda sadece iş güvenliği için yani riskli işlerde kullanılıyor gibi düşünülse de durum tam olarak bu şekilde değildir. Oldukça geniş bir kullanım alanı olan ikaz yelekleri dernek, sendika toplantılarından spor müsabakalarına kadar oldukça geniş alanlarda kullanılmaktadır. İkaz yeleği imalatı yapan firmalar arasında bulunan ve 30 kişiye istihdam sağlayan firmamız, müşterilerimizin isteğine göre üretimlerini gerçekleştirmektedir. İkaz yelekleri istenilen modelde üretildiği gibi yeleklerin üzerine reklam ve logo da yerleştirilebilmektedir. Böylece ikaz yeleği daha özel bir hal alabilmektedir. İkaz yeleği üretimi yapılırken jandarma, polis gibi güvenlik güçlerine uygun olanları da üretilmektedir. Yeleklerin üzerinde bulunan fosforlu bölüm sayesinde uzaktan ve karanlıkta rahatlıkla fark edilebilmekte ve yeleği kullanan kişi dikkat çekmektedir.

İkaz yeleği özellikle iş güvenliği noktasında çok önemli bir işleve sahiptir. Riskli işlerde bu yeleklerin kullanılması zorunlu olup bu sayede güvenlik daha rahat sağlanmaktadır. Uzun yıllardır ikaz yeleği üretimi yapan firmamız bu konulara oldukça hakim ve üretimlerinde bu hususları dikkate almaktadır. Böylece firmamız tarafından üretilen ikaz yelekleri istenilen katkıyı sağlamaktadır. Son derece kaliteli malzemeden üretimi yapılan yeleklerin satışı firmamız tarafından toptan olarak yapılmaktadır. Üretim müşterilerimizin istekleri dikkate alınarak kollu, kolsuz, cepli, cepsiz şeklinde yapılabilmektedir. Ayrıca yine müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yazlık ve kışlık ikaz yeleği de firmamızın müşterilerimize sunmuş olduğu seçenekler arasında bulunmaktadır.

İnşaat sahası başta olmak üzere birçok alanda kullanılan ikaz yeleği yukarıda da bahsedildiği gibi fark edilmeyi kolaylaştırmakta ki bu da tehlikeli iş alanlarında güvenlik için çok önemli bir katkı sağlamaktadır. Firmamız tarafından uzun zamandır üretimi yapılan ikaz yelekleri, müşterilerimize toptan ya da perakende olarak satışa sunulmaktadır. Müşterilerimizden gelen yüklü siparişleri dahi çok kısa sürede hazırlama kapasitesine sahip olan firmamız bunu bünyesinde bulundurmuş olduğu 30 kişilik ekiple başarmaktadır. İkaz yeleği imalatı konusunda son derece tecrübeli olan personellerimiz, yaptıkları kaliteli işçilikle de dikkat çekmektedir. Firmamız tarafından üretimi yapılan ikaz yelekleri hem son derece kaliteli hem de son derece uygun fiyatlıdır.

İkaz yelekleri farklı meslek grupları tarafından kullanılmakta olup bunların bir kısmı iş alanların bir kısmı ise farklı alanlarda kullanılmaktadır. İkaz yeleği üretimi yapılırken bu husus dikkate alınmakta ve yelekler buna göre dizayn edilmektedir. Ayrıca ikaz yeleği imalatı sırasında kullanacak olan kişilerin hareketlerini kısıtlayıcı olmamasına özen gösterilmekte ve üretim buna göre yapılmaktadır. Bu da kişilerin iş alanlarında gösterdiği performansın daha yüksek olmasını sağlamaktadır. Ayrıca ikaz yeleği üretimi sırasında müşterilerimize ayrı beden seçenekleri de firmamız tarafından sunulmaktadır. İkaz yeleği fiyatları istenilen ürünün özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Fakat firmamız tarafından müşterilerimize sunulan fiyatlar çok uygun seviyededir. Bunun en büyük sebebi ise firmamızın ikaz yeleklerini hem üretmesi hem de satışa sunmasıdır.

Toptan ikaz yeleği üretimi konusunda çok önemli bir yere sahip olan firmamız müşterilerimize online satın alma imkanı da sağlamaktadır. İnternet sitemiz üzerinden verilen siparişler kısa sürede hazırlanmakta ve ürünlerin hazır olduğu aynı gün içinde kargoya verilmekte ve müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Kredi kartı ile de ödeme yapma seçeneğine sahip olan müşterilerimize ayrıca 9 taksit fırsatı da sunulmaktadır. Uluslararası kalite standartlarında olan ürünlerimizi çok uygun fiyata alabilmek için farklı seçenekler arasından seçil yapılması ve bunun firmamıza bildirilmesi yeterlidir. Firmamızdan ürün almak ya da sipariş vermek isteyen müşterilerimiz bize telefon ya da SMS ile ulaşabilmektedir.

Değerli Müşterimiz web sitemiz de Tüm kurumsal ihtiyaçlarınızı bulabilirsiniz. Başta Ofis Tüketim ürünlerinden; toner , kartuş, yazıcı sarf malzemeleri, Diğer ürün gruplarımız; İş güvenliği alanında İş ayakkabıları , iş kıyafetleri , iş güvenlik ekipmanları ve malzemeleri gibi bir çok kurumsal firmaların ihtiyaçlarını tedarik etmekteyiz. Firmamız en uygun fiyat politikası ile sizlere hizmet vermektedir. Toplu alımlarda düşük kar marjları ile size en iyi fiyatları sunuyoruz. Bu nedenle Toplu alımlar da firmamız ile iletişime geçerek mutlaka teklif isteyin.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu