Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
iş elbisesi

İş Elbisesi

Günümüzde gerek kamu sektöründe gerekse özel sektörde çalışanların işyerinin özelliklerini içerisinde barındıran elbiseler giydiği bilinmektedir. Bu durum ise iş elbisesi kullanımını arttırmaktadır. Perpa Ticaret Merkezinde yer alan firmamız, iş elbiselerini ilk elden müşterilerine ulaştırmaktadır. İş elbiselerini ilk elden müşterilerimize sunabildiğimiz için; iş elbiseleri fiyatlarımız diğer farklı mağazalara göre çok daha uygun fiyatlı olmaktadır. Bunun yanı sıra işletmelerin taleplerine özel olarak da iş elbisesi imalatı yapmaktayız. Bu sayede kişiye özel olarak tasarladığımız iş elbiselerini uluslar arası kalite standartların müşterilerimize ulaştırmaktayız. Ürün kategorimiz sürekli olarak güncellenmektedir. İş elbiseleri ürün kategorilerimizin sürekli olarak güncellenmesi sayesinde, ürünlerimizin sürekli yenilenmesini sağlamaktadır. İş elbisesi fiyatları konusunda oldukça iddialı olan firmamız, perakende ve toptan olarak da iş elbiselerinin satışını yapmaktadır.

Online satış hizmetleri olarak müşterilerin taleplerine anlık olarak yanıt verme kabiliyetine sahip olan firmamız, 1960 yılından günümüze kadar geçen süreç içerisinde çok sayıda iş kıyafeti üretmiştir. İş kıyafeti imalatı konusundaki tecrübemizi, ürünlerimize yansıtarak, çok daha kaliteli iş elbiselerini müşterilerimize sunmaktayız. İş elbisesi imalatı ile müşterilerin hizmetinde olan firmamızın minimum üretim adedi 50 adet olmaktadır. Bütün bunların yanı sıra; müşterilerimizin talep ettikleri özel üretim iş elbiselerinin teslim süresi ise 10 ile 15 gün arasındadır. Firmamızın üretimini gerçekleştirmiş olduğu iş elbisesi beden ölçüleri, kişiye özel olarak da tasarlanabilmektedir. Firmamız deneyimli personel yapısı sayesinde müşterilerimizin tüm iş elbisesi taleplerini rahat bir şekilde karşılayabilmektedir. Müşterilerimizin ürünleri talep ettiği andan itibaren firmamız, olabilecek en hızlı süre içerisinde iş elbisesi dikimini tamamlayarak aynı gün içerisinde kargoya vermektedir.

İş elbiseleri çalışanların rahat bir şekilde çalışmalarını sağlamak zorunda olan ürünlerdir. Bu noktada iş elbiselerinin çalışanların performansını olumlu yönde etkilediği de bilinmektedir. Firmamız iş elbisesi polar ürünlerini üreterek çalışanların soğuk hava koşullarında dahi yüksek performans sağlamalarında etkili olmaktadır. Bunun yanı sıra firmamızın stoklarında yer alan binlerce ürün arasından sipariş geçtiğiniz taktirde firmamız ürünleri aynı gün içerisinde kargoya vererek ürünleri oldukça seri bir şekilde müşterilerin hizmetine sunmaktadır. Firmamızda tüm iş elbiseleri kategorisi bulunmaktadır. Ayılık 100.000 adet üretim hacmi bulunan atölyemizde iş elbisesi modellerinin üretimini gerçekleştirmekteyiz. İş elbisesi bayan ya da bay olarak beden ölçülerine uygun bir şekilde üretilmektedir. İş elbisesi satan yerler arasında firmamızın ayrıcalıklı bir yeri bulunmaktadır. Zira firmamız kendi üretimini yapmış olduğu iş kıyafetlerini müşterilerin hizmetine doğrudan sunmaktadır. Bu durum ise firmamızın hem uygun fiyatlı hem de kaliteli iş elbiselerini müşterilerinin kullanımına sunmasını sağlamaktadır.

Çalışanlar çoğu zaman çalışma ortamlarında farklı tehlikeli durumlar ile karşılaşmaktadır. Bu noktada iş yeri sahiplerinin çalışanların güvenliğini sağlamaları yasal bir zorunluluktur. Firmamız iş yeri sahiplerinin talepleri doğrultusunda iş yerlerinin çalışma ortamındaki güvenlik unsurlarını karşılar özellikleri sağlayan ürünler üretmektedir. İş elbisesi baskı yapma hususunda da oldukça iddialı bir konumda olan firmamız, iş kıyafetlerinin üzerine istenilen tüm baskıları işleyebilmektedir. İş elbisesi dikimi hususunda oldukça tecrübeli olan firmamız, müşterilerin talepleri doğrultusunda tüm iş kıyafeti modellerini üretmektedir. Bu durum ise çalışanların güvenli bir şekilde çalışma hayatında yer almasını sağlamaktadır. İş elbisesi diktirmek isteyen firmalar, online satış mağazamızdan diledikleri iş elbisesi modelini tercih ederek firmamıza bildirebilmektedir.  Firmamız ise iş elbisesi modelleri konusunda oldukça tecrübeli bir firmadır. Bundan dolayı firmamızdan talep edilen iş elbisesi modellerine anında yanıt vermekteyiz.

Günümüz itibariyle çalışma ortamlarında çok farklı riskli durumlarla karşılaşmak mümkün olmaktadır. Bu durum esasında iş yerlerinin faaliyet gösterdiği alanla yakından ilgili olmaktadır. Bu doğrultuda şayet işyeri su ile yoğun temasın olduğu bir ortamda ise; su geçirmez iş elbiseleri tercih edilmelidir. Eğer çalışma ortamı gece vardiyalarının bulunduğu bir ortamsa ikaz yeleklerinin giyilmesi şart olabilmektedir. Bunun yanı sıra yüksek sıcaklık şartlarında bir çalışma sergilenecekse ısı geçirmeyen iş kıyafetleri tercih edilmelidir. Bütün bu bilgiler ışığında iş elbiselerinin iş güvenliği hususunda elverişli olmasının gerekliliği ortaya çıkmaktadır. Firmamız iş elbisesi kumaşları konusunda oldukça titiz bir çalışma sergilemektedir. Bu sayede hemen her koşulda kullanılabilen dayanıklı iş elbiseleri üretmekteyiz. 500 TL üzerindeki alımlarda kapıda ödeme seçeneğini de müşterilerimize sunan firmamız, kredi kartına 9 taksit yapmaktadır. Sizde firmamızdan en kaliteli ve en uygun fiyatları talep etmek isterseniz firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır.

İş Elbisesi İmalatı

İnsanlar hayatlarını devam ettirmek için farklı işlerde çalışmaktadır. Çalışanların bir kısmı kamu personeli olarak görev yaparken diğer kısmı ise özel sektörde görev yapmaktadır. Çalışanların bir kısmı görevlerini yerine getirirken özel elbiseler giymekte ve bu şekilde görevlerini yerine getirmektedir. Firmamız uzun yıllardır iş elbisesi üretimi yapmakta ve bu konuda olan ihtiyaca cevap vermektedir. İstanbul’da bulunan firmamız ülkenin her yerine bu elbiseleri gönderebilmektedir. Farklı model ve renkte çok sayıda elbisenin yer aldığı katalogdan müşterilerimiz istedikleri ürünü seçebilmekte ve firmamızda istenilen sayıda üretim yapmaktadır. Bu katalog sürekli güncellenmekte ve yeni ürünler eklenmektedir. Firmamız iş elbisesi üretimlerini uluslararası kalite standartlarına uygun olarak yapmaktadır. 

Perpa’da 3 katlı mağazası bulunan firmamızın bünyesinde toplam 30 çalışanı bulunmakta olup aylık 100.000 iş elbisesi imalatı yapabilmekte ve müşterilerimizin yüklü siparişlerinin üretimini kısa sürede tamamlamaktadır. İş elbisesi üretimi yapılırken kesiminden dikimine varıncaya kadar her aşamanın kusursuz bir şekilde yapılması için gereken özen gösterilmektedir. Ayrıca her aşamada yetkili kişiler tarafından kalite kontrol yapılmakta ve varsa hatalı işlemler düzeltilmektedir. Böylece üretim kalitesi sürekli artış göstermektedir. Ayrıca firmamız tarafından üretilen iş elbisesi fiyatı, dışarıdaki mağazalara göre çok daha uygun seviyelerdedir. Bunun en büyük nedeni ise ürünlerin üretimden sonra doğrudan müşteriye ulaşmasıdır. Araya aracı mağazalar girdiğinde bunlar masraf ve kar gibi ücretleri fiyatlara eklemekte ve böylece fiyatların daha yüksek olmasına neden olmaktadır.

İş elbisesi üretimi yapan firmalar arasında tecrübesiyle öne çıkan firmamız, müşteri memnuniyetini merkeze alarak hizmet vermektedir. Bundan dolayı da firmamız bu alanda en fazla tercih edilen bir marka haline gelmiştir. İş elbisesi imalatı yaparken ciddi bir profesyonellik ve tecrübe gerekmektedir. Dışarıdan bakıldığında herkes tarafından yapılabilecek bir kolaylıkta gözükmesine rağmen son derece zor ve bilinmesi gereken inceliklerin bulunduğu bir iştir. Öncelikle iş elbisesi üretiminde kullanılacak olan kumaşın belirlenmesi gerekmektedir. Her meslek için aynı kumaş kullanılamayacağı gibi her mevsim için de aynı kumaş kullanılamamaktadır. Yazları daha ince ve serin tutma özelliği bulunan kumaşlar tercih edilirken kışları kalın ve sıcak tutma özelliği bulunan kumaşlar kullanılmaktadır.

İş elbisesi üretiminde dikkat edilmesi gereken bir başka husus ise çalışanların söz konusu elbiselerin içinde rahat hareket etmeleridir. Çalışanların rahat hareket etmesi performanslarını da doğrudan etkilemekte ve bu da işin çok daha kaliteli ve kısa sürede bitmesini sağlamaktadır. Aksi durumda işçiler rahat hareket edememekte ve bundan dolayı da performans düşmesi olmaktadır. Bunun dışında iş elbisesi kullanışlı da olmak zorundadır. Elbisenin üzerinde bulunan cepler, yapılan işe büyük katkılar sağlayabilmekte ve ciddi zaman tasarrufu yapılabilmektedir. Yapılacak olan işe göre önde, yanlarda ve arkada farklı tipte cepler bulunabilmektedir.

Firmamız tarafından üretilen iş elbisesi üzerine istenilmesi halinde fosforlu bölümler de eklenmekte ve bu bölümler sayesinde işçiler karanlıkta dahi rahatlıkla görülebilmektedir. İş güvenliği açısından son derece önemli bir husus olan fosforlu bölümler hem ön ve arka bölümlere hem de yan bölümlere eklenebilmektedir. Bunun haricinde istenilmesi halinde elbiselerin üzerine firma logosu ya da ismi de yazılabilmektedir. Böylece hem firmanın prestiji artmakta hem de reklamı yapılmış olmaktadır. Firmamız tarafından farklı tipte iş elbisesi imalatı yapılmakta olup bunlar uygun olan işlerde rahatlıkla kullanılmaktadır. Hem işçilerin güvenliğini sağlayan elbiseler hem de ciddi bir performans artışına neden olmaktadır. İkaz yeleği, iş tulumu, işçi yeleği gibi farklı tarzda birçok ürün hem bay hem de bayan çalışanlar için üretilmektedir.

Firmamız tarafından üretimi yapılan iş elbisesi almak isteyenlerin en az 50 adet alması gerekmektedir. 50 ve daha üstünde sipariş veren müşterilerimizin ürünleri hızlı bir şekilde üretilmekte ve istenilen adrese kargo ile gönderilmektedir. Müşterilerimiz telefon ve SMS ile bize ulaşabildiği gibi online olarak da sipariş verebilmektedir. Ödeme seçenekleri arasında kredi kartı da bulunmakta olup ödemeler 9 takside kadar bölünebilmektedir. İş elbisesi fiyatları son derece uygun olup bunun nedeni yukarıda da açıklandığı gibi firmamızın üretimi olan ürünlerin doğrudan müşterilere ulaşmasıdır. Firmamızdan iş elbisesi ya da diğer iş kıyafetlerinden almak isteyen müşterilerimizin bize ulaşması yeterlidir.

Değerli Müşterimiz web sitemiz de Tüm kurumsal ihtiyaçlarınızı bulabilirsiniz. Başta Ofis Tüketim ürünlerinden; toner , kartuş, yazıcı sarf malzemeleri, Diğer ürün gruplarımız; İş güvenliği alanında İş ayakkabıları , iş kıyafetleri , iş güvenlik ekipmanları ve malzemeleri gibi bir çok kurumsal firmaların ihtiyaçlarını tedarik etmekteyiz. Firmamız en uygun fiyat politikası ile sizlere hizmet vermektedir. Toplu alımlarda düşük kar marjları ile size en iyi fiyatları sunuyoruz. Bu nedenle Toplu alımlar da firmamız ile iletişime geçerek mutlaka teklif isteyin.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu