Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
iş pantolonu

İş Pantolonu

İş pantolonu ürünleri farklı sektörlerde etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Çalışma sahasına ve iş alanına göre kullanılacak olan iş pantolonlarının modelleri değişkenlik gösterebilmektedir. Esasında iş pantolonu ürünleri iş güvenliği hususunda son derece elverişli olan ürünlerdir. Zira iş pantolonu ürünlerinin iş hayatındaki pek çok farklı riskin önlenmesinde etkili olduğu bilinmektedir. Firmamızın müşterilerinin beğenisine sunmuş olduğu, iş pantolonu kıyafetleri, uzun ömürlü kullanıma müsait olan yüksek kalite standardına sahip ürünlerdir. Ayrıca arkası lastikli ve bol cepli seçenekleriyle müşterilerin kullanımına sunulan iş pantolonu kıyafetleri, iş hayatını kolaylaştırmasıyla da tanınmaktadır. Firmamızın müşterilerinin beğenisine sunmuş olduğu iş pantolonu kıyafetleri, sökülme ve yırtılmaya karşı oldukça mukavemet gösteren ürünlerdir.

İş pantolonu kot olarak tabir edilen kumaş cinslerinden üretildiği gibi müşterilerin talepleri doğrultusunda farklı özellikteki kumaşlardan da üretilebilmektedir. İş pantolonu ürünleri, komando cepli, kapaklı cepli, dizde alet cepli ya da yanlarda klasik cepli olarak da üretilebilmektedir. Pantolonlardaki cep adedi ve modeli tamamen müşterilerin taleplerine göre şekillenmektedir. Firma çalışanlarının şık görünmesine katkıda bulunan iş pantolonu ürünleri, firmaların prestijini de olumlu yönde etkilemektedir. Online satış alanında faaliyet gösteren firmamız, iş pantolonu ürünlerini ilk elden müşterileriyle buluşturmaktadır. Bu durumun doğal sonucu olarak ise iş pantolonu ürünlerinin mağazalardan çok daha uygun fiyatlı olarak müşterilere sunan firmamız, pek çok farklı özelliğe sahip olan iş pantolonu ürünlerini müşterilerin beğenisine sunmaktadır.

Firmamız iş pantolonu modelleri konusunda oldukça iddialı olan bir firmadır. Zira uluslar arası kalite standartlarının çok üzerinde olan iş pantolonu ürünlerini müşterileriyle buluşturan firmamız çok avantajlı seçenekleri müşterilerine sunmaktadır. Bu doğrultuda firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu pantolon modellerini aşağıdaki gibi şekillendirmek mümkün olmaktadır;

  • Çift Renk Soğuk Hava Depo İş Pantolonu
  • Gri İş Pantolonu
  • Gri Komando Cepli Pantolon
  • Kargo Cepli İş Pantolonu
  • Lacivert Komando Cepli Pantolonu

Sıralana bu model iş pantolonları haricinde firmamızdan çok farklı çeşit ve özellikleri bulunan iş pantolonlarını satın almak mümkün olmaktadır. Çünkü firmamız ürün portföyünü sürekli olarak yenilemektedir. Bu sayede sürekli olan yenilenen iş pantolonu modelleriyle müşterilerinin karşısına çıkan firmamız, iş pantolonu bayan ya da bay olmak farklı seçenekleri müşterilerine sunmaktadır.

İş pantolonu bedenleri konusu çalışanlar için oldukça önemli bir husustur. Çünkü işçilerin çalışma ortamında rahat bir şekilde çalışabilmesi kendi bedenlerine uygun olan pantolonlar sayesinde mümkün olmaktadır.  Esas olan iş pantolonu ürünlerinin çalışanların iş hayatlarını kolaylaştırmasıdır. Bunun yanı sıra tüm hava koşullarında çalışanların işlerini rahatlıkla yapabilmesine olanak tanıyan iş pantolonu ürünleri, oldukça önemli bir işlevi yerine getirmektedir. Bütün bu bilgiler ışığında firmamızın müşterilerinin beğenisine sunmuş olduğu iş pantolonu ürünlerinin bütün hava koşullarına uyumlu ürünler olduğu bilinmektedir. İş pantolonu ürünlerimizin her mevsim kullanıma uygun özellikte sahip olması konusuna özel bir önem gösteren firmamız, iş pantolonu ürünlerini S, M, L, XL beden ölçüleriyle müşterilerin hizmetine sunulmaktadır.

Gri iş pantolonu ürünlerimiz, oldukça geniş kapsamlı bir kullanım olanağına sahiptir. Tüm çalışma sahalarında kullanıma elverişli olan gri iş pantolonu ürünlerimiz, iki adet klasik ön ceplere sahiptir. Çift renk soğuk hava deposu iş pantolonu kıyafetlerimiz ise; soğuk hava şartlarına karşı çalışanları koruyan ve soğuk hava depolarında çalışanların rahat bir şekilde çalışmalarına olanak tanıyan ürünlerdir. Özel olarak tasarlanmış bu ürünler, kışlık olarak tabir edilen özel kumaşlardan yararlanmaktadır. Dış kumaşı su itici akrilik kumaştan oluşan soğuk hava deposu pantolonları, her beden ölçüsüne göre üretilmektedir. Gri komando cepli pantolon ürünlerimiz, 1. Kalite özel sanforlu olarak üretilmiştir. Lacivert komando cepli pantolon ürünlerimiz çok fonksiyonlu bir özelliğe sahiptir. Ayrıca kargo cepli iş pantolonu ürünlerinin kot kumaşından üretildiği bilinmektedir.

Firmamız, iş pantolonu kıyafetlerini online olarak müşterilerle buluşturmaktadır. İş pantolonu cepli modellerini müşterilerin hizmetine sunan firmamız, farklı iş pantolonu kombinasyonlarını oldukça avantajlı bir şekilde müşterilerine sunmaktadır. İş pantolonu kapıda ödeme seçenekleriyle müşterilerin karşısına çıkan firmamız, ayrıca kredi kartına 9 taksit de yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet sunan firmamız, kalite ve uygun fiyatlardan taviz vermemektedir. İş pantolonu fiyatları konusunda oldukça cazip seçeneklerimizle tanışmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

İş Pantolonu İmalatı

İnsanlar çalıştıkları işlerde farklı kıyafetler kullanmak suretiyle hem güvenliklerini sağlamakta hem de performanslarını artırabilmektedir. Bu kıyafetlerden bir tanesi de iş pantolonu olup çalışanlar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. İş pantolonları firmamız tarafından üretilmekte ve müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Firmamız tarafından üretilen ürünlerin farklı modelleri bulunmakta ve çalışanlar kendi pozisyonlarına göre uygun olanı seçmektedir. İstanbul’da faaliyet gösteren firmamızın Perpa’da 3 katlı mağazası bulunmaktadır. Yıllardır bu sektörde bulunan ve edinmiş olduğu tecrübe sayesinde kaliteli ve kullanışlı iş kıyafetleri üreten firmamız müşterilerimiz tarafından yoğun ilgi görmektedir. Uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretilen ürünler oldukça uzun ömürlüdür. İş pantolonu üretimi sırasında çalışanların ihtiyaçları dikkate alınmakta ve modeller buna göre tasarlanmaktadır.

Firmamız bünyesinde bulundurmuş olduğu 30 uzman personel sayesinde kaliteli ürünler üretmektedir. Üretimin dikiminden kesimine kadar olan her aşamasında kalite kontrol yapılmakta ve iş pantolonu gibi önemli bir kıyafetin sorunsuz bir şekilde üretilmesi sağlanmaktadır. Kalite kontrolleri sırasında uygun olmayan ürünler müşterilerimize kesinlikle gönderilmemektedir. Toptan iş pantolonu üretimi sırasında müşterilerimizin istekleri dikkate alınmakta ve bu isteklere uygun olacak farklı seçenekler sunulmaktadır. Ürettiğimiz kıyafetlerkomando cepli, yan cepli, kapaklı cepli, dizde alet cepli ve klasik cepli olabilmekte ve çalışanların ihtiyaçlarına göre bunlar pantolonlara eklenebilmektedir. Böylece iş pantolonu çalışanlara kolaylık da sağlamakta bu da çalışanların performanslarına olumlu bir şekilde yansımaktadır.

İş pantolonu imalatı sırasında farklı kumaşlar kullanılmakta olup müşterilerimiz bunlar arasında istediklerini seçebilmektedir. Kot gibi nispeten daha sert kumaşlardan bu ürünler üretilebildiği gibi kumaş gibi yumuşak kumaşlarda kullanılmaktadır. Bu seçenekler yapılacak işin türüne göre tercih edilmekte olup ayrıca pantolonların çalışanların hareket kabiliyetlerini kısıtlamamasına özen gösterilmektedir. Üretim esnasında bu hususa özellikle dikkat edilmekte ve çalışanların performansı bu sebepten düşmemektedir. Ayrıca iş pantolonu üretimi sırasında müşterilerimizin istedikleri logo ya da benzer şeyler pantolonların üzerine eklenebilmektedir. Bu da kurumların prestijlerini artırıcı yönde etki yapmaktadır. Tüm bunlara rağmen firmamız tarafından üretilen kaliteli iş pantolonu fiyatları dışarıdaki mağazalara göre çok daha uygun seviyededir. Bunun nedeni ise üretilen pantolonların doğrudan müşterilerimize ulaşmasıdır.

Firmamız tarafından üretilen iş pantolonu çeşitleri oldukça fazla olup bunlardan başlıca olanları şunlardır:

  • Çift Renk Soğuk Hava Depo İş Pantolonu
  • Gri Komando Cepli Pantolon
  • Gri İş Pantolonu
  • Lacivert Komando Cepli Pantolonu
  • Kargo Cepli İş Pantolonu 

Yukarıda bulunan çeşitlerin üzerinde müşterilerimiz tarafından istenilen değişiklikler yapılabilmektedir. Bu modellere logo eklenmesi, cep eklenmesi gibi değişiklikler yapılmakta ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek seviyede olması sağlanmaktadır. Ayrıca bunların dışında da farklı modellerimiz bulunduğu gibi müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yeni modeller de üretilebilmektedir. Bu modelleri bayan ve erkek çalışanlar için modelleri mevcut olup bu ürünler S, M, L, XL beden ölçülerinde bulunmaktadır.

Firmamız tarafından üretilen iş pantolonu çeşitleri farklı özelliklere sahiptir. Söz konusu özellikler sayesinde çalışanlar çevrenin olumsuz etkilerinden en az şekilde etkilenmekte ve bu da çalışanların performanslarının daha da yükselmesine neden olmaktadır. Pantolonların yapımında kullanılan kumaşların özellikleri bunun en önemli nedenleri arasında yer alırken pantolonlar üzerinde bulunan ceplerde iş sırasında çalışanlara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Soğuk hava deposu gibi yerlerde çalışanlar için kalın ve sıcak tutma özelliği bulunan kumaşlarla iş pantolonu üretimi yapılırken daha sıcak ortamlar için ise daha ince ve çalışanları rahatsız etmeyecek kumaşlar kullanılmaktadır. Özel tasarım olarak üretilen bu ürünler kolay kolay yıpranmamakta ve uzun süre rahat bir şekilde kullanılabilmektedir.

Firmamız bünyesinde bulunan 30 kişilik uzman personel sayesinde aylık 100.000 iş pantolonu ve diğer iş kıyafetlerini üretme sahiptir. Böylelikle müşterilerimizin yüksek sayılı kıyafet istekleri rahatlıkla karşılanabilmektedir. Uzun zamandır sektörde hizmet veren ve sunmuş olduğu kaliteli iş kıyafetleri ile marka haline gelmiş olan firmamızdan online olarak da toptan ya da perakende alışveriş yapmak da mümkündür. Firmamıza verilen siparişler kısa sürede tamamlanmakta ve ürünler müşterilerimize kargo ile gönderilmektedir. İş pantolonu ya da diğer iş kıyafetlerinden alan müşterilerimiz ödemelerini kredi kartıyla 9 taksit şeklinde ödeme imkanına sahiptir. Firmamız tarafından üretilen kaliteli ürünler böylece hem uygun fiyatlara hem de kolay ödeme seçenekleri ile alınabilmektedir.

Değerli Müşterimiz web sitemiz de Tüm kurumsal ihtiyaçlarınızı bulabilirsiniz. Başta Ofis Tüketim ürünlerinden; toner , kartuş, yazıcı sarf malzemeleri, Diğer ürün gruplarımız; İş güvenliği alanında İş ayakkabıları , iş kıyafetleri , iş güvenlik ekipmanları ve malzemeleri gibi bir çok kurumsal firmaların ihtiyaçlarını tedarik etmekteyiz. Firmamız en uygun fiyat politikası ile sizlere hizmet vermektedir. Toplu alımlarda düşük kar marjları ile size en iyi fiyatları sunuyoruz. Bu nedenle Toplu alımlar da firmamız ile iletişime geçerek mutlaka teklif isteyin.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu