Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
iş tulumu

İş Tulumu

Her iş dalı kendi özelliklerine uygun olan iş elbiselerini belirleyerek çalışanlarına giydirmektedir. Böylece işverenin yükümlüğünde bulunan iş ve işçi sağlığı konusunda gerekli önlemleri almayı hedeflemektedirler. Firmamız hemen her kolunun ihtiyaçlarını karşılayacak iş elbiseleri ürünlerini üreterek müşterilerimizin kullanımına sunmaktadır. Bu doğrultuda üretimini yapmış olduğumuz iş kıyafetleri kumaşlarını özenle seçen firmamız, üretimde kullanılan kumaşların işçi sağlığını koruyucu nitelikte olmasına büyük önem vermektedir. Bu noktada tek parçadan oluşan iş tulumu kıyafetleri konusunda da iddialı olan firmamız, akla gelen hemen her modelde işçi tulumlarını müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır. Firmamız gerek iş tulumu yazlık gerekse iş tulumu kışlık modelleri konusunda alanının en iddialı firmasıdır. Zira iş elbisesi dikimi konusundaki yarım asırlık tecrübemizi iş tulumu elbiselerine yansıtmaktayız.

Firmamızın yüksek kalitede iş tulumu ürünleri üreterek müşterilerine sunmaktadır. Müşterilerimizin beğenisine sunmuş olduğumuz iş tulumu kıyafetlerinin özelliklerini şöyle sıralamak mümkündür;

  • İş tulumu ürünlerimiz kolay yırtılmayan ve dayanıklı kumaşlardan üretilmiştir.
  • İş tulumu elbiselerimiz, ter emici özelliğe sahiptir.
  • İş tulumu yazlık ve kışlık olarak mevsim özellikleri kapsayacak kalitede üretilmektedir.
  • iş tulumu ürünlerimiz ter emici özellikte olup havalandırma deliklerine de sahip bir özellikte üretilmektedir.
  • İs tulumu kıyafeti ürünlerimiz ısıya ve aleve karşı yüksek bir dayanım göstermektedir.
  • Ürünlerimiz pamuklu kumaşın yanı sıra likralı kumaş destekli olarak üretilmektedir.

İş tulumu erkek ya da bayan olarak farklı benden ölçülerinde üretilmek durumunda olan bir kıyafettir. Zira iş tulumu bedenleri, çalışanların beden ölçüleriyle uyumlu olmak durumundadır. Böylece çalışanlar rahat bir şekilde çalışabilmektedir. Firmamız hemen her sektörün ihtiyacını karşılayacak bir özellikte iş tulumu ürünlerini üretmektedir. Ayrıca olası tehlikeli durumlarla karşılaşıldığında ya da yanıcı ve yakıcı bir maddeye maruz kalındığında seri bir şekilde çıkartılabilen tulumlardır. İş tulumu kıyafeti iş güvenliği alanının vazgeçilmez bir elbisesidir. İş tulumları standart ölçü birimlerine uyarlanarak üretilmektedir. Ancak iş tulumu kıyafetini giyen işçilerin kendilerini rahat hissetmeleri amacıyla belirli bölgelerde bazı düzenlemelere gidilmektedir. Bu doğrultuda özellikle bacak arası, diz ve sırt kısımlarına denk gelecek bölgelere özel eklentiler yapılmaktadır. Böylece, bahsi geçen bölgelerin olası tehlikeli durumlarda korunması amaçlanmaktadır.

Firmamız tüm iş alanlarının iş tulumu ihtiyaçlarını karşılayabilecek yetenekte olan bir firmadır. Bu noktada her iş alanına uygun renkte iş tulumu üretimini yapan firmamız, firmaların talepleri doğrultusunda özel dikim olarak da iş tulumu kıyafetlerini tasarlamaktadır. İş tulumu fiyatları söz konusu olduğunda firmamızın oldukça uygun fiyatlı olduğu görülmektedir. Zira firmamız iş tulumu ürünlerini ilk elden müşterilere sunmaktadır. Dolayısıyla firmamızın iş tulumu fiyatı mağazalardan çok daha uygun fiyatlı olmaktadır. Firmamız iş tulumu online satış yapan bir firmadır. Bu noktada bize internet ortamından ulaşmak oldukça kolay olmaktadır. İş tulumu ürünlerimizin her modelini online satış sitemizden ayrıntısıyla incelemeniz mümkün olmaktadır. Ayrıca bize telefon aracılığıyla ulaşmanızda oldukça kolay olmaktadır.

İş tulumu kumaşları söz konusu olduğunda; iş tulumu üretiminde kullanılan kumaşların özelliği oldukça önem kazanmaktadır. Zira iş tulumu kumaşları, iş tulumunun dayanıklılığını ve kullanışlılığını yüzde yüz oranında etkilemektedir. İş tulumu elbisesi, işçi güvenliğinin yanı sıra işçilerin rahatlığını da ön plana çıkarmak durumundadır. Bunun için iş tulumu tasarımının kaliteli olması gerekli olmaktadır. Çalışanların çalıştığı iş alanının niteliğine bağlı olarak çok farklı özelliklere sahip iş tulumu modelleri üretilmektedir. Bu doğrultuda firmamız hemen her türlü çalışma ortamında rahatlıkla kullanılabilecek olan iş tulumu ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca modaya uygun son derece şık iş tulumu elbiselerini müşterilerine sunan firmamız, uluslar arası kalite standartlarının çok üzerinde bir üretim gerçekleştirmektedir.

İş elbisesi seçimi oldukça özen gerektiren bir konudur. Zira iş elbiseleri pek çok özelliği bir arada barındırmak durumundadır. İş tulumu kıyafetleri ise iş elbiseleri içerisinde ayrı bir yerin olan kıyafetlerdir. Zira iş sahalarında en çok tercih edilen kıyafetler arasında iş tulumları yer almaktadır. Firmamız iş elbiseleri alanındaki tecrübesini iş tulumu kıyafetlerine yansıtarak yüksek kaliteli iş tulumlarını müşterilerin beğenisine sunmaktadır. Bunun yanı sıra kredi kartına 9 taksit avantajını da müşterilerine sunan firmamız, hem kaliteli hem de uygun fiyatlı iş tulumu kıyafetlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. 

İş Tulumu İmalatı

İnsanların yapmış oldukları işlerden bazılarından bir takım kıyafetlerin giyilmesi gerekmektedir. İşin türüne göre giyilecek olan kıyafetin özellikleri de farklılık göstermektedir. İş güvenliği ve işçi sağlığını korumak adına kullanılan kıyafetlerden bir tanesi de iş tulumu olup bu kıyafet tek parçadan oluşmaktadır. Firmamız tarafından da üretimi yapılan iş tulumları vücudun büyük bir bölümünü sarmakta ve çalışanları dış etkenlerden korumaktadır. Yapılacak olan işin türüne bağlı olarak firmamız tarafından ona uygun kumaş seçimi yapılmakta ve böylece müşterilerimizin kıyafetten beklentisi sağlanmış olmaktadır. Ayrıca farklı modellerde de üretimler yapılmakta ve bunlar firmamıza ait katalogda yer almaktadır. Müşterilerimiz söz konusu katalogdan rahatlıklar seçim yapabilmekte ve bu seçime göre de siparişlerini verebilmektedir.

İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız bünyesinde 30 uzman personel bulundurmaktadır. Bu personeller sayesinde müşterilerimizden gelen yüklü iş tulumu siparişleri rahatlıkla yapılabilmekte ve zamanında müşterilerimize teslim edilmektedir. Ayrıca iş tulumu üretimi sırasındaki kesim, dikim ve tasarım aşamaların tamamı uzman personelimiz sayesinde son derece kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Bu aşamaların her birinde kalite kontrol yapılmakta ve belirlenen kriterlere uymayan ürünler müşterilerimize gönderilmemektedir. Bu ve bunun gibi farklı yöntemler sayesinde ürünlerimizin kalitesi artmakta ve uluslararası kalite standartlarına uygun hale gelmektedir. Müşterilerimiz firmamızdan perakende ve toptan olarak iş tulumu alabilmektedir. Bunun için online sipariş verme seçeneği de bulunmakta olup üretimi tamamlanan ürünler hızlı bir şekilde müşterilerimize gönderilmek üzere kargoya verilmektedir. 

Firmamız tarafından üretimi yapılan ürünlerde kullanılan kumaşların kaliteli ve kısa sürede yırtılacak cinsten olmamasına özen gösterilmektedir. İş tulumu kullanan personellerin yapmış olduğu farklı işlerden dolayı dayanıklı olması ve kısa sürede yıpranmayacak özellikte olması firmamız üretimlerinin genel özellikleri arasında yer almaktadır. Ayrıca iş tulumu imalatı yapılırken ürünler kışlık ve yazlık olarak ayrı kumaşlardan üretilmektedir. Kış mevsiminde kullanılacak ürünlerin çalışanları sıcak tutacak kalınlıkta ve özellikte olmasına özen gösterilirken yaz mevsiminde kullanılacak ürünlerin ise çalışanları terletmeyecek ve ter emici özellikte olması sağlanmaktadır. Ayrıca iş tulumu vücudun büyük bölümünü sardığı için yaz mevsiminde kullanılacak ürünlerin bazı noktalarında havalandırma delikleri bulunmaktadır. Bu da işçilerin daha rahat ve bunalmadan çalışmalarını sağlamaktadır.

İş tulumu üreten firmalar arasında üretmiş olduğu kaliteli ürünlerle bir adım öne çıkan firmamız çalışanların bu tulumlar içerisinde rahat edebilmesi için tercihe bağlı olarak likralı ve pamuklu kumaşlar da kullanmaktadır. Bu kumaşların dışında çalışanların hareketlerini kısıtlayan dikim ve kesimlerden kaçınılmaktadır. Firmamız tarafından üretilen iş tulumu kullanan işçilerin olabildiğince rahat hareket etmesi sağlanmakta ve bu sayede işçilerin performanslarının artması hedeflenmektedir. Ayrıca çalışanların yaptıkları işe bağlı olarak diz, dirsek gibi eklem noktalarına destek olması amacıyla özel eklentiler yapılabilmektedir. Bu da işçilerin zarar görmeden daha rahat çalışmalarını sağlamaktadır.

Firmamız tarafından üretilen iş tulumu ve diğer iş kıyafetleri hem kaliteli hem de uygun fiyatlıdır. Bu kaliteli ürünlerin fiyatlarının dışarıdaki mağazalara göre çok daha uygun olmasının temel nedeni üreticiden müşteriye doğrudan ulaşmasıdır. Araya aracı girmesi, aracı mağazanın kar ve masrafları ürüne eklemesine neden olmakta bu da fiyatları artırmaktadır. Firmamızda böyle bir durum olmadığı için fiyatlarımız son derece uygundur. Firmamızda bulunan 30 uzman personel sayesinde aylık 100.000 gibi büyük bir rakamda üretim yapılabilmektedir. İş tulumu üretimi konusundaki firmamızın kapasitesinin yüksek olması müşterilerimizin bu alandaki isteklerine rahatlıkla cevap verebilmeyi sağlamaktadır. Kaliteden ödün vermeden hem hızlı hem de uygun fiyata iş tulumlarını firmamız siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

Firmamız tarafından uzun zamandır toptan iş tulumu üretimi yapılmakta ve bundan dolayı büyük bir tecrübe elde etmiş durumdadır. Bu tecrübe sayesinde uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretmiş olduğu ürünlerle dikkat çekmektedir. Firmamızda online sipariş seçeneği de bulunmakta olup müşterilerimizin buradan ya da telefonla vermiş olduğu perakende ya da toptan siparişler çok kısa bir sürede tamamlanarak kargo ile müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Müşterilerimiz firmamıza ödemelerini kredi kartı ile de yapabilmekte ve bu şekilde yapılan ödemelerde 9 taksit seçeneği bulunmaktadır. Modaya uygun şekilde tasarlanan ve iş alanında hem hareket becerisini kısıtlamayan hem de dış etkenlere karşı koruma sağlayan tulumlardan almak için firmamıza ulaşmanız yeterlidir.

Değerli Müşterimiz web sitemiz de Tüm kurumsal ihtiyaçlarınızı bulabilirsiniz. Başta Ofis Tüketim ürünlerinden; toner , kartuş, yazıcı sarf malzemeleri, Diğer ürün gruplarımız; İş güvenliği alanında İş ayakkabıları , iş kıyafetleri , iş güvenlik ekipmanları ve malzemeleri gibi bir çok kurumsal firmaların ihtiyaçlarını tedarik etmekteyiz. Firmamız en uygun fiyat politikası ile sizlere hizmet vermektedir. Toplu alımlarda düşük kar marjları ile size en iyi fiyatları sunuyoruz. Bu nedenle Toplu alımlar da firmamız ile iletişime geçerek mutlaka teklif isteyin.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu