Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
İş Yağmurluğu

İş Yağmurluğu

Günümüzde insanlar çok farklı yerlerde çalışabilmektedir. Gerek kamu kurumları gerekse özel sektör çalışanları farklı ortamlarda görevlerini yapabilmektedir. Bu görev yerlerinin bazıları ofis, büro gibi kapalı alanlar olabildiği gibi bazıları da kapalı olmayan alanlardır. Yani çalışanların bir kısmı dışarıda çalışmak durumundadır. Dışarıda görev yapan personel, her türlü hava olayından etkilenmektedir. Bu hava olaylarında yağmur ya da kardan korunmak için iş yağmurluğu giyen personel, böylece ıslanmadan görevlerine devam etmektedir. Perpa Ticaret Merkezinde yer alan firmamız, iş yağmurluğu üretimi yapmaktadır. Yaklaşık 60 yıldır bu işi yapan firmamızın üretimlerinde birçok çeşit iş yağmurluğu modelleri bulunmaktadır. Bu ürünler, firmamız ilk elden müşterilerin sunulmaktadır. Bundan dolayı iş yağmurluğu fiyatları, dışarıdaki mağazalara göre çok daha uygundur.

1960 yılından günümüze kadar faaliyetlerini bu sektörde sürdüren firmamız, yılların vermiş olduğu deneyimle üretimlerini sürdürmektedir. İş kıyafetleri yağmurluk çeşitleri açısından geniş bir ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Müşterilerimiz firmamızı ziyaret ederek bu modeller arasından beğendiklerini seçmekte, eğer müşterilerimiz istedikleri gibi bir model bulamazlar ise ustalarımız kişiye özel kıyafet tasarımı yapmaktadır. Özel olarak üretilen kıyafetler en geç 10-15 gün içerisinde üretimi tamamlanarak müşterilerimize teslim edilmektedir. İş kıyafeti yağmurluk modellerinin üretimi en az 50 adet yapılmaktadır. Daha az yapılan siparişler maalesef kabul edilmemektedir. Verilen siparişten sonra, deneyimli personellerimiz en hızlı şekilde üretimi yapmaktadır. Siparişler, tamamlandığı gün kargoya verilerek müşterilerimize yollanmaktadır.

İş yağmurlukları, dışarıda çalışan personeller için çok önemlidir. Yağmur esnasında ıslanan personelin performansı düşecek ve bir noktadan sonra yağmur altında çalışmayı bırakmak zorunda kalacaktır. Bu durumlarda yağmurluklar büyük bir kurtarıcı olmaktadır. Fakat iş yağmurluğu seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Kullanılan kumaşın su geçirmeyecek kalitede ve kalınlıkta olması gerekmektedir. Ayrıca kullanılan dikişlerin de bu özelliği göstermesi gerekmektedir. Firmamız üretimlerinde bu konulara büyük önem vermektedir. Bunun sonucu olarak kumaşlarımız ve kullanmış olduğumuz dikişler, kesinlikle su geçirmez özelliktedir. Firmamızda üretilen iş yağmurluk erkek modelleri ve iş yağmurluk bayan modellerinde kullanılan kumaş ve dikişlerden, firmamız şimdiye kadar en ufak bir şikâyet almamıştır. Aksine müşterilerimizin geri dönüşleri hep olumlu olmuştur.

İş yağmurlukları, personeller tarafından kötü hava koşullarında kullanılmaktadır. Personeller bu yağmurlukları giydiklerinde çalışmaya devam etmektedir. Dolayısıyla bu yağmurlukların personelin çalışma hızını olumsuz etkilememesi gerekmektedir. Firmamız üretimlerinde bu konuyu dikkate almakta ve üretimlerini ona göre yapmaktadır. Çalışırken yağmurlukların personele rahatsızlık vermemesi için en uygun kumaş seçimleri yapılmaktadır. İş elbiseleri yağmurluk modelleri, bu kumaşlardan üretilmektedir. Böylece personelin çalışma hızına verilebilecek olumsuz etki en aza indirilmektedir. Firmamızın ürünlerinin bulunduğu katalogda, bütün çeşitlerimizi görülebilmektedir. Katalogdaki ürünlerin üretimlerinde bu kumaşlar kullanılmaktadır. Katalogdan yağmurluk seçerek sipariş verilebilmektedir. Firmamız aylık 100.000 adet üretim kapasitesi ile müşterilerimizin isteklerine rahatlıkla cevap verebilmektedir.

Firmamız iş güvenliği yağmurluk çeşitlerinin üretimini yapmaktadır. İş güvenliği yağmurluk modelleri, diğer yağmurluklardan farklı olarak daha rahat görülebilir şekilde üretilmektedir. Böylece yağmurlu bir ortamda personeli daha görünmesini sağlamakta ve güvenlik için gerekli tedbirlere katkı vermektedir. Firmamız bünyesinde çalışmakta olan ustalarımız, uzun yıllardır bu sektörün içindedir. Bundan dolayı son derece tecrübeli olan ustalarımız, üretimlerini çağın gerektirdiği kalitede yapmaktadır. Firmamızda bulunan ürünlerimiz bundan dolayı hem kaliteli hem de uygun fiyatlıdır. Ayrıca firmamızın online satış mağazası da bulunmaktadır. Buradan da kolaylıkla sipariş verilebilmektedir. Online satış mağazamıza girerek ürünlerimiz incelenebilmekte ve özellikleri ile ilgili bilgi alınabilmektedir. Bu bilgiler çerçevesinde istenilen model sipariş edilmekte ve firmamız mümkün olan en kısa sürede üretimleri tamamlayarak müşterilerimize ürünlerini teslim etmektedir.

Farklı iş koşullarında görev yapan personeller için en önemli konu iş güvenliğidir. Normal zamanlarda alınan önlemlere ek olarak, farklı hava koşullarında alınması gereken ekstra güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bunlardan en önemlilerinden bir tanesi de kötü hava koşullarında personellerin daha rahat görünebilir olmasını sağlamaktadır. İş güvenliği yağmurluk modelleri, bunu rahatlıkla sağlamaktadır. Firmamız bu ürünlerin üretimlerini yıllardır yapmaktadır. Üretimlerin firmamız tarafından yapılmasından dolayı müşterilerimiz ilk elden bu ürünlere ulaşabilmektedir. Bundan dolayı fiyatlar çok daha uygun olmaktadır. Ayrıca firmamız ödeme konusunda da müşterilerimize kolaylık sağlamaktadır. 500 lira ve üzerindeki siparişlerde kredi kartına 9 taksit imkânı bulunmaktadır. 

İş Yağmurluğu

Yaşanan değişim ile birlikte insanların iş imkanları ve iş yaptıkları alanlarda değişiklik göstermektedir. Bazı işler masa başında yapılırken bazıları kapalı alanlarda yapılmakta bazıları da dışarıda yani açık havada yapılmaktadır. Dolayısıyla çalışanlardan bir kısmı dışarıdaki farklı şartlar altında görevlerini yerine getirmektedir. Dışarıda görev yaparken özellikle bahar ve kış mevsimlerinde çalışanlar yağmur ve kar gibi hava olaylarından etkilenmekte ve bunlar da çalışanların performanslarını ciddi şekilde etkilemektedir. Bundan dolayı dışarıda çalışan personeller bahsedilen mevsimlerde iş yağmurluğu giymekte ve hava olaylarından korunmaktadır. Uzun yıllardır kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör içi iş yağmurluğu üretimi yapan firmamız, üretmiş olduğu kaliteli ürünlerle müşterilerini memnun etmeyi başarmaktadır. 

İstanbul’da üretimlerini gerçekleştiren firmamızın Perpa’da 3 katlı mağazası bulunmaktadır. Ayrıca firmamız bünyesinde alanında uzman 30 personeli istihdam etmekte ve bu sayede müşterilerimiz tarafından istenen büyük miktarlardaki iş yağmurluğu kıyafetlerini kısa sürede üreterek teslimatını yapmaktadır. Yıllardır bu sektörde bulunan firmamızın üretimleri her zaman uluslararası kalite standartlarında hatta bu standartların da üzerinde olmaktadır. Firmamızda bulunan 30 kaliteli personel sayesinde iş kıyafetlerinin kesim, dikim gibi bütün aşamaları kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Bunun dışında toptan iş yağmurluğu imalatı sırasında kullanılan malzemelerin birinci kalite olmasına da firmamız tarafından büyük özen gösterilmektedir. Firmamızda çok sayıda farklı iş yağmurluğu çeşitleri bulunmakta ve böylece müşterilerimiz istedikleri ürünleri rahatlıkla bulabilmektedir.

İş yağmurluğu dışarıda çalışan personeller için olmazsa olmazlar arasında bulunmaktadır. Çünkü özellikle yağmur ve kar gibi çalışanların ıslanmalarına sebep olan hava olayları, çalışanları olumsuz etkilemektedir. Yağmur ve kar hem o an işlerini tam performansla yapmalarını engellerken hem de daha sonrası için personellerin hastalanmalarına ya da farklı sağlık sorunları yaşamalarına neden olmaktadır. Bundan dolayı iş yağmurluğu kullanmak zaruri bir ihtiyaç halini almaktadır. Firmamız tarafından üretilen ürünler farklı özellikte ve ölçülerde olabilmektedir. Bayanlar için ayrı modeller bulunurken erkekler için ise farklı modeller firmamız tarafından üretilmektedir. Ayrıca tüm bu modeller katalogda yer almakta ve müşterilerimiz buradan seçimlerini rahatlıkla yapabilmektedir.

Firmamız tarafından yapılan iş yağmurluğu üretimleri sırasında işçiliğe çok büyük önem verilmektedir. Özellikle kullanılan dikişlerin su geçirmemesi için özel teknikler uygulanmakta ve daha sonrasında bunlar kontrol edilerek su geçirmediğinden emin olunmaktadır. İş yağmurluğu imalatı noktasında çok önemli bir marka haline gelen firmamız kaliteden ödün vermemektedir. Ayrıca firmamız tarafından üretilen ürünlerin fiyatları da çok uygun olmaktadır. İş yağmurluğu fiyatları dışarıdaki mağazalara göre çok uygun olup bunun temel sebebi firmamız tarafından üretilen ürünlerin birinci elden yani araya herhangi bir aracı girmeden doğrudan müşteriye ulaşmasıdır. Böylece aracıların yapmış oldukları masraf ve ekledikleri karlar ödenmek zorunda kalmadığından fiyatlar uygun seviyelerde olmaktadır. Firmamız hem kaliteli hem de ucuz ürünleri bu şekilde müşterilerimize sağlamaktadır.

İş yağmurluğu dışarıda görev yapan personellerin kış ve bahar mevsimlerinde neredeyse üzerinden hiç çıkarmadığı kıyafetler arasında bulunmaktadır. Bu kıyafetler dışarıda çalışan personellerin hava şartlarından etkilenmemesini sağlarken aynı zamanda çalışanların hareket kabiliyetlerini kısıtlamamalıdır. Bunun farkında olan firmamız üretimlerinde bu konuya büyük önem vermektedir. Firmamız tarafından üretimi yapılan iş yağmurlukları, kişilerin hareket kabiliyetlerini kısıtlamayacak özellikte olduğu gibi ayrıca çokta hafiftir. Çalışanlar söz konusu kıyafetlerin üzerinde olduğunu neredeyse hissetmemektedir. Ayrıca firmamız tarafından bu yağmurlukları giyen kişilerin rahat görülebilmesi için belli bölümlere fosforlu kumaşlar eklenmektedir. Böylelikle özellikle yoğun yağış altında çalışanlar rahatlıkla fark edilebilmektedir. Bu da iş kazalarına karşı da çalışanları korumaktadır.

İş yağmurluğu üreten firmalar arasında bir adım öne çıkan firmamızdan ürün almak isteyen müşterilerimiz telefon ya da SMS ile bize ulaşabilmektedir. Ayrıca firmamızdan online olarak da sipariş verilebilmektedir. Firmamız siparişleri aldıktan sonra planlamaları yapmakta ve kullanılacak olan kumaşları belirlemektedir. Kısa bir süre sonra da üretim aşamasına geçen firmamız üretimleri sayıya bağlı olarak farklı zamanlarda tamamlamaktadır. Daha sonra ise iş yağmurluğu içeren paketler müşterilerimize kargo ile gönderilmektedir. Toptan ve perakende satışlar yapan firmamız aylık 100.000 kıyafet üretme kapasitesine sahiptir. Müşterilerimiz ödemelerini dilerlerse kredi kartı ile 9 takside kadar yapabilmektedir. Hem kaliteli hem de uygun fiyata ürünler firmamızda yer almaktadır.

Değerli Müşterimiz web sitemiz de Tüm kurumsal ihtiyaçlarınızı bulabilirsiniz. Başta Ofis Tüketim ürünlerinden; toner , kartuş, yazıcı sarf malzemeleri, Diğer ürün gruplarımız; İş güvenliği alanında İş ayakkabıları , iş kıyafetleri , iş güvenlik ekipmanları ve malzemeleri gibi bir çok kurumsal firmaların ihtiyaçlarını tedarik etmekteyiz. Firmamız en uygun fiyat politikası ile sizlere hizmet vermektedir. Toplu alımlarda düşük kar marjları ile size en iyi fiyatları sunuyoruz. Bu nedenle Toplu alımlar da firmamız ile iletişime geçerek mutlaka teklif isteyin.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu