Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
iş önlüğü

İş Önlüğü

Günümüzde geniş bir kullanım alanına sahip olan İş önlüğü, iş elbiseleri kategorisinde önemli bir yer tutmaktadır. Kamu ve özel sektörde çokça kullanılıyor. Bu sektörde söz sahibi olan firmamız, geliştirdiği iş önlüğü modelleri ile alandaki firmaların içerisinde en üst sıraya yerleşmiştir. Kalitesi ve özgün modelleriyle firmamız, Perpa Ticaret Merkezinde siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Kalite ve nitelikli hizmet anlayışıyla hareket eden firmamız yüklü miktarda alış veriş yaparak kaliteli ürünleri daha ekonomik bir şekilde müşterilerine sunuyor. Uzun yıllardır içinde bulunduğumuz sektörün kıdemli firmalarından olmamız, söz konusu piyasa da hakkımızda olumlu referanslar sağlamıştır. Bu haklı referanslar, dünya çapında kaliteye sahip ürünlerimizi uygun fiyatlarla edinebilmemize olanak sağlamaktadır. 

50 yılı aşkındır içinde bulunduğumuz iş önlüğü sektöründe hizmet sunmaktayız. Yılların verdiği tecrübe şıklığından ödün vermeyen kadın müşterilerimizin de bizi tercih etmelerine olana sağlıyor. Kadın iş önlüğü dikimi, hassas bir konudur. Ürün tercihinde erkek müşterilere göre daha titiz olan kadın müşterilerimiz, kullanılacak iş önlüğü özellikleri ile beraber birçok talepte bulunmaktadırlar. Müşterilerinin istek ve taleplerini daima önceleyen bir firma olmamız, gelen talepler göre ürü temin yoluna gitmemizi gerektirmiştir. Bu da her geçen gün ürün yelpazemizin genişlemesine vesile olmaktadır. Her türlü değişim ve gelişime açık hizmet anlayışımızla sürekli yenilediğimiz ürün portföyümüz müşterilerimizin haklı olarak beğenisini çekmektedir. Sektörde uzun süredir çalışmakta olan deneyimli personelimiz sayesinde sizlerin tüm iş önlüğü taleplerinize kolaylıkla cevap verebiliyoruz.

Sektördeki deneyimlerimizi müşterilerimizde gelen taleplerle geliştirdiğimiz ürünlerimizin hem şık hem kullanışlı hem de daha ekonomik olması çok çaba gerektirmektedir. Belli bir deneyim gerektiren İş önlüğü dikimi, herkesin kolayca üstesinden gelebileceği bir şey değildir. Online satış hizmetleri ile müşterilerinin taleplerini anlık olarak görebilmekteyiz. Bu taleplere çok hızlı bir şekilde çözümler üretebiliyoruz. Çeşitli bedenlerdeki ürünlerimizi en az 50 adet olacak şekilde sipariş edebilirsiniz. Deneyimli personelimiz sayesinde, sizlerin tüm taleplerine cevap veriyoruz. Kataloglarda bulunan ürünlerinizi, sipariş verildiği gün kargoya teslim etmekteyiz. Özel üretim taleplerinizi ise taleplerinizi aldıktan sonra yaklaşık olarak on on beş gün gibi kısa bir sürede ürünlerinizi sizlere ulaştırıyoruz.

İnsan doğası gereği içinde kendini güvende, rahat ve şık hissedebileceği kıyafetler tercih etmektedir. Her bireyin farlı zevk ve tercihleri olduğu da atlanılmaması gereken bir gerçektir. Bu durum iş kıyafetleri içinde geçerlidir. “Zevkler ve renkler tartışılmaz” deyiminden hareketle firma olarak biz, zevkleri ve renkleri tartışmıyor; her zevke ve renge uygun iş kıyafetleri üreterek müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Her bedene uygun olabilecek iş önlüğü kalıbı tasarımları hazırlayıp siz değerli müşterilerimizin onayı ve beğenisine sunuyoruz. Gündelik hayatta kullandığımız kıyafetlerde aradığımız şıklık, işlevsellik gibi özelliklerine ek olarak iş elbiselerinde aranan soğuk ve sıcaktan koruması özellikleri estetik bir biçimde sunulmaktadır. Kullanıldığı iş ortamının mahiyeti de iş önlüğü tercihinde etkili olmaktadır.

Uzun gömlek tipinde olan önlükleri genelde sağlık çalışanları kullanmaktadır. Yerli yerinde olan cepleri ile çalışanların üzerinde taşımaları gereken cihazlar için oldukça işlevsel ürünlerimiz bu sektör çalışanları tarafından çok rağbet görmektedir. Beyazın tercih edildiği kıyafetleri farklı renk seçenekleri ile sunuyoruz. Çalışılan işin mahiyetine göre ürün satışlarımızda bulunuyor. Ağır işlerde çalışanlara daha koyu renk önlüklerimizle hizmet sunuyoruz. İlgili şartnamelere uygun üretilen ürünlerimiz iş önlüğü bayan ve bay olarak da değişkenlik göstermektedir. Öğretmenler, veterinerler eczacılar daha çok beyaz renkli ve cepleri olan ürünlerimizi tercih etmektedirler. Uzun yıllardır iş elbisesi sektöründe hizmet sunmakta olan firmamız, online satış hizmetleri ile müşterilerinin taleplerini anlık olarak izlemekte ve bu taleplere çok hızlı bir şekilde çözümler üretebilmektedir.

Firmamız iş önlüğü teknik şartnamesi uygulamasına uygun, kaliteli, şık, dayanıklı, rahat çalışmaya elverişli, hemen hemen tüm sektörlere uygun iş kıyafetleri satışı yapmaktadır. Çok dikkatli çalışma performansıyla müşteri memnuniyeti hususunda oldukça iyi bir konumdadır. iş önlüğü fiyatları ve ödeme kolaylıkları firmamızın tercih edilmesinde etkili olmaktadır. 500 TL üzerindeki alımlarda kapıda ödeme kolaylığı sağlamaktayız. Kapıda ödeme seçeneğimizin yanında kredi kartı ile yapılan ödemelerde 9 taksit seçeneği de sunuyoruz. Firmamızın müşteri memnuniyetini önceleyen hizmet anlayışıyla, kaliteli ve uygun fiyatlı iş elbiselerinden almak istiyorsanız firmamızla irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. 

İş Önlüğü İmalatı

İnsanlar yapmış oldukları işlerde farklı kıyafetler giymekte ve böylece işlerini daha rahat yapmaktadırlar. İş kıyafetleri kimi zaman insanların sağlığını korurken kimi zaman da iş güvenliğine önemli katkı sağlamaktadır. İş önlüğü de bu kıyafetlerden bir tanesi olup bazı alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Firmamız uzun yıllardır iş kıyafetleri alanında faaliyet göstermekte olup iş önlüğü üretimi de yapmaktadır. Perpa’da 3 katlı mağazamızla siz değerli müşterilerimizin iş önlüğü ve diğer kıyafetleri ihtiyaçlarınız firmamız tarafından rahatlıkla karşılanabilmektedir. Farklı ve modern iş önlüğü modellerinden oluşan geniş bir ürün yelpazesi bulunan firmamız İstanbul’da faaliyet göstermesine rağmen ülkenin dört bir yanına kargo ile ürünlerini göndermektedir. Müşterilerimiz firmamız ürünlerini toptan ya da perakende olarak alabilmektedir.

Firmamız uzun yıllardır bu sektörde çalışmış olmanın vermiş olduğu tecrübeyle kaliteli ürünler üretmektedir. İş önlüğü üretimi firmamız bünyesinde bulunan 30 personel ile sağlanmakta ve uluslararası kalite standartlarına uygun üretimler yapılmaktadır. Üretim aşamalarının tamamında firmamız yetkilileri tarafından kalite kontrolleri yapılmakta ve böylece müşterilerimize göndermiş olduğumuz ürünlerde herhangi bir sorun çıkmamaktadır. Firmamız tarafından yapılan iş önlüğü imalatı sayesinde müşterilerimiz dışarıdaki mağazalara göre çok daha uygun fiyatlara bu önlüklere sahip olabilmektedir. Firmamız tarafından üretilen iş önlükleri doğrudan müşterilerimize ulaşmakta ve araya farklı bir mağaza girmemektedir. Böylece üretimden sonra doğrudan alınan ürünlerin fiyatları haliyle gayet uygun olmaktadır.

Uzun yıllardır sektörde hizmet vermenin sağlamış olduğu tecrübe, müşterilerin beklentilerine cevap verme konusunda da oldukça yardımcı olmaktadır. Firmamız kadın çalışanların beğeneceği modelde iş önlüğü tasarlamakta ve bunların farklı seçeneklerini kadın çalışanların beğenisine sunmaktadır. Kadınlar için farklı renkte kumaş gibi farklı seçenekler bulunmakta olup aynı durum erkek çalışanlar için de geçerlidir. İş önlüğü üreten firmalar arasında en fazla çeşidi ve seçeneği firmamız sunarken, bununla birlikte söz konusu kaliteli ürünler için en uygun fiyatı yine firmamızda bulunmaktadır. İş önlükleri sahip oldukları özelliklere göre farklı fiyatlarda olabilmektedir. İş önlüğü fiyatları kullanılan kumaşlara, tasarımına göre değişmektedir. Müşterilerimiz katalogda bulunan bu ürünlerden ihtiyaçları doğrultusunda istediklerini seçebilmektedir.

İş önlüğü üretimi oldukça kolay bir iş gibi gözükse de ciddi bir profesyonellik istemektedir. Çalışanların bu önlükler sayesinde iş yaparken daha rahat hareket etmeleri ve işteki performanslarının artması hedeflenmektedir. Bundan dolayı öncelikle iş önlüğü üretimi sırasında kullanılacak olan kumaşın yapılacak olan işe uygun bir şekilde seçilmesi gerekmektedir. Seçilen kumaşın mevsimlere uygun olması da gereken başka bir şarttır. Yaz mevsiminde kullanılacak önlüklerin kumaşının ince ve terletmeyen özellikte olması gerekirken kış mevsiminde kullanılacak önlüklerin ise nispeten daha sıcak tutacak olan kumaştan üretilmesi daha doğru olmaktadır. Ayrıca önlüğün tasarımı yapılırken çalışanlara uygun olması ve farklı beden seçeneklerinin bulunması gerekmektedir. Böylece çalışanlar önlüklerin içerisinde daha rahat edeceklerdir.

İş önlüğü üretimi sırasında çalışanların hangi işi yaptıklarının dikkate alınması gerekmektedir. Örnek vermek gerekirse sağlık çalışanların genellikle beyaz önlük giymektedir. Beyaz önlüğün tasarımı da sağlık çalışanlarına uygun olarak yapılmakta ve önlere cepler eklenmektedir. Söz konusu ceplere kullanılan bir takım muayene araçları ya da farklı eşyalar konulabilmekte ve bu da ciddi bir kolaylık sağlamaktadır. Beyaz iş önlüğü daha ağır bir iş yapan çalışanlara verildiğinde ise istenilen kullanışlılığı sağlamayacaktır. Çünkü beyaz renk önlüğün çok çabuk kirlenmesine ve bununda dışarıdan belli olmasına neden olacaktır. Bundan dolayı daha ağır ve kirlenme olasılığı daha fazla olan işlerde çalışan kişiler için tercih edilmesi gereken önlüğün koyu renkte olması gerekmektedir.

Toptan iş önlüğü üretiminde yukarıda belirtilen hususların hepsinin dikkate alınması ve buna uygun bir tasarımın yapılması gerekmektedir. Bu da ciddi bir uzmanlık gerektirmektedir. Firmamız uzun zamandır bu sektörde olduğundan bu uzmanlığa sahiptir. Ürün almak isteyen müşterilerimiz telefonla sipariş verebilecekleri gibi online olarak da sipariş verebilirler. Firmamız siparişleri aldıktan sonra gerekli hazırlıkları kısa bir sürede tamamlamakta ve üretime başlamaktadır. Üretim tamamlanır tamamlanmaz da kargo ile müşterilerimizin belirtmiş olduğu adreslere ürünler gönderilmektedir. Alınan ürünlerin ödemesi kredi kartı ile de yapılabilmekte olup ayrıca 9 taksit seçeneği de bulunmaktadır. Kaliteden ödün vermeden üretilen iş önlüğü ve diğer iş kıyafetlerine daha uygun fiyatlara sahip olma için bizi aramanız yeterlidir.

İş Önlüğü İmalatı

İnsanlar yapmış oldukları işlerde farklı kıyafetler giymekte ve böylece işlerini daha rahat yapmaktadırlar. İş kıyafetleri kimi zaman insanların sağlığını korurken kimi zaman da iş güvenliğine önemli katkı sağlamaktadır. İş önlüğü de bu kıyafetlerden bir tanesi olup bazı alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Firmamız uzun yıllardır iş kıyafetleri alanında faaliyet göstermekte olup iş önlüğü üretimi de yapmaktadır. Perpa’da 3 katlı mağazamızla siz değerli müşterilerimizin iş önlüğü ve diğer kıyafetleri ihtiyaçlarınız firmamız tarafından rahatlıkla karşılanabilmektedir. Farklı ve modern iş önlüğü modellerinden oluşan geniş bir ürün yelpazesi bulunan firmamız İstanbul’da faaliyet göstermesine rağmen ülkenin dört bir yanına kargo ile ürünlerini göndermektedir. Müşterilerimiz firmamız ürünlerini toptan ya da perakende olarak alabilmektedir.

Firmamız uzun yıllardır bu sektörde çalışmış olmanın vermiş olduğu tecrübeyle kaliteli ürünler üretmektedir. İş önlüğü üretimi firmamız bünyesinde bulunan 30 personel ile sağlanmakta ve uluslararası kalite standartlarına uygun üretimler yapılmaktadır. Üretim aşamalarının tamamında firmamız yetkilileri tarafından kalite kontrolleri yapılmakta ve böylece müşterilerimize göndermiş olduğumuz ürünlerde herhangi bir sorun çıkmamaktadır. Firmamız tarafından yapılan iş önlüğü imalatı sayesinde müşterilerimiz dışarıdaki mağazalara göre çok daha uygun fiyatlara bu önlüklere sahip olabilmektedir. Firmamız tarafından üretilen iş önlükleri doğrudan müşterilerimize ulaşmakta ve araya farklı bir mağaza girmemektedir. Böylece üretimden sonra doğrudan alınan ürünlerin fiyatları haliyle gayet uygun olmaktadır.

Uzun yıllardır sektörde hizmet vermenin sağlamış olduğu tecrübe, müşterilerin beklentilerine cevap verme konusunda da oldukça yardımcı olmaktadır. Firmamız kadın çalışanların beğeneceği modelde iş önlüğü tasarlamakta ve bunların farklı seçeneklerini kadın çalışanların beğenisine sunmaktadır. Kadınlar için farklı renkte kumaş gibi farklı seçenekler bulunmakta olup aynı durum erkek çalışanlar için de geçerlidir. İş önlüğü üreten firmalar arasında en fazla çeşidi ve seçeneği firmamız sunarken, bununla birlikte söz konusu kaliteli ürünler için en uygun fiyatı yine firmamızda bulunmaktadır. İş önlükleri sahip oldukları özelliklere göre farklı fiyatlarda olabilmektedir. İş önlüğü fiyatları kullanılan kumaşlara, tasarımına göre değişmektedir. Müşterilerimiz katalogda bulunan bu ürünlerden ihtiyaçları doğrultusunda istediklerini seçebilmektedir.

İş önlüğü üretimi oldukça kolay bir iş gibi gözükse de ciddi bir profesyonellik istemektedir. Çalışanların bu önlükler sayesinde iş yaparken daha rahat hareket etmeleri ve işteki performanslarının artması hedeflenmektedir. Bundan dolayı öncelikle iş önlüğü üretimi sırasında kullanılacak olan kumaşın yapılacak olan işe uygun bir şekilde seçilmesi gerekmektedir. Seçilen kumaşın mevsimlere uygun olması da gereken başka bir şarttır. Yaz mevsiminde kullanılacak önlüklerin kumaşının ince ve terletmeyen özellikte olması gerekirken kış mevsiminde kullanılacak önlüklerin ise nispeten daha sıcak tutacak olan kumaştan üretilmesi daha doğru olmaktadır. Ayrıca önlüğün tasarımı yapılırken çalışanlara uygun olması ve farklı beden seçeneklerinin bulunması gerekmektedir. Böylece çalışanlar önlüklerin içerisinde daha rahat edeceklerdir.

İş önlüğü üretimi sırasında çalışanların hangi işi yaptıklarının dikkate alınması gerekmektedir. Örnek vermek gerekirse sağlık çalışanların genellikle beyaz önlük giymektedir. Beyaz önlüğün tasarımı da sağlık çalışanlarına uygun olarak yapılmakta ve önlere cepler eklenmektedir. Söz konusu ceplere kullanılan bir takım muayene araçları ya da farklı eşyalar konulabilmekte ve bu da ciddi bir kolaylık sağlamaktadır. Beyaz iş önlüğü daha ağır bir iş yapan çalışanlara verildiğinde ise istenilen kullanışlılığı sağlamayacaktır. Çünkü beyaz renk önlüğün çok çabuk kirlenmesine ve bununda dışarıdan belli olmasına neden olacaktır. Bundan dolayı daha ağır ve kirlenme olasılığı daha fazla olan işlerde çalışan kişiler için tercih edilmesi gereken önlüğün koyu renkte olması gerekmektedir.

Toptan iş önlüğü üretiminde yukarıda belirtilen hususların hepsinin dikkate alınması ve buna uygun bir tasarımın yapılması gerekmektedir. Bu da ciddi bir uzmanlık gerektirmektedir. Firmamız uzun zamandır bu sektörde olduğundan bu uzmanlığa sahiptir. Ürün almak isteyen müşterilerimiz telefonla sipariş verebilecekleri gibi online olarak da sipariş verebilirler. Firmamız siparişleri aldıktan sonra gerekli hazırlıkları kısa bir sürede tamamlamakta ve üretime başlamaktadır. Üretim tamamlanır tamamlanmaz da kargo ile müşterilerimizin belirtmiş olduğu adreslere ürünler gönderilmektedir. Alınan ürünlerin ödemesi kredi kartı ile de yapılabilmekte olup ayrıca 9 taksit seçeneği de bulunmaktadır. Kaliteden ödün vermeden üretilen iş önlüğü ve diğer iş kıyafetlerine daha uygun fiyatlara sahip olma için bizi aramanız yeterlidir.

Değerli Müşterimiz web sitemiz de Tüm kurumsal ihtiyaçlarınızı bulabilirsiniz. Başta Ofis Tüketim ürünlerinden; toner , kartuş, yazıcı sarf malzemeleri, Diğer ürün gruplarımız; İş güvenliği alanında İş ayakkabıları , iş kıyafetleri , iş güvenlik ekipmanları ve malzemeleri gibi bir çok kurumsal firmaların ihtiyaçlarını tedarik etmekteyiz. Firmamız en uygun fiyat politikası ile sizlere hizmet vermektedir. Toplu alımlarda düşük kar marjları ile size en iyi fiyatları sunuyoruz. Bu nedenle Toplu alımlar da firmamız ile iletişime geçerek mutlaka teklif isteyin.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu