Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
Kargo Süreleri Maliyet

Firmamızdan yapacağınız alışverişlerde Aşağıdaki kargo gönderi fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kargo şirketleri ile özel olarak anlaşmalar yapmaktadır. 500 TL Üzeri alışverişleriniz ÜCRETSİZ KARGO olarak gönderilmektedir.

Gönderi ücreti sipariş tutarına ve sipariş paket boyutuna bağlıdır. Tüm siparişler tek kutuda gönderilir ve bu sayede müşteriler sadece 1 kez gönderi ücreti öderler.

UPS KARGO FİYATLARIMIZ

Ups kargo ile gönderilen ürünleriniz 10 desiye kadar 15 TL+KDV, 10 Desi-20 Desi aras 30 TL+KDV'dir. Üst Desiler için Lütfen bizleri arayarak fiyat alabilirsiniz.
 Gönderi Zamanı

Siparişler , ürün stoklarımızda yer alması durumunda (gönderi dahil) AYNI GÜN içerisinde işleme alınırlar. Ancak ürün stoklarımızda yer almıyorsa, müşteri Hizmetlerimiz sizinle İletişime Geçerek Bilgilendirme Yapacaktır.

İSTANBUL İÇİ 500 TL ÜZERİ ALIMLARDA AYNI GÜN MOTORLU KURYEMİZ İLE 3 SAAT İÇİNDE TESLİM EDİLMEKTEDİR.

Saygılarımızla,

 www.onlinesatinal.com.tr Ekibi 


KARGOLARINIZ İSTANBUL İÇİ AVRUPA YAKASI 500 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE AYNI GÜN, 500 TL ALTINDA İSE ERTESİ GÜN SİZE ULAŞTIRILIR. TÜRKİYE GENELİ İSE YİNE AYNI ŞEKİLDE UZAKLIĞA BAĞLI OLARAK 1 GÜN İLE 2 GÜN ARASINDA DEĞİŞİKLİKLER GÖSTEREBİLİR.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et