Whatsapp
Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal Medya Hizmetlerimiz

Bilindiği üzere sosyal medya platformları günümüzde internet pazarlamacılığı alanında son derece önem arz etmesi nedeniyle sizlere sunduğumuz sosyal medya hizmetlerimiz de işletmeleriniz adına hayati öneme sahip olacaktır. Bu sunduğumuz hizmetler sayesinde sosyal medya hesaplarınızdaki takipçi sayılarınız artmakla kalmayacak aynı zamanda buna bağlı olarak sizlerden alışveriş yapan kimselerin de sayıları bir hayli artacaktır. Bu kapsamda sizlere hangi hizmetleri sunduğumuzu yazımız içerisinde ayrıntılı bir şekilde anlatacağız.

Hizmetlerimiz

Sitemiz içerisinde sizlere sunmuş olduğumuz sosyal medya hizmetlerimiz ana kategoriler olarak 3 tanedir. Bunlar: İnstagram takipçi artırama, Youtube izlenme oranlarını artırma ve Google AdWords reklamlarında üst sıralarda görünmeyi sağlama. Şimdi bu hizmetlerin ayrıntılarına değinerek neden önemli olduklarını sizlere teker teker anlatacağız. İlk olarak İnstagram takipçi artırma hizmetlerimizden başlayalım.

İnstagram Takipçi Artırma

Eğer bir işletme sahibi iseniz ve internet siteniz de var ise bu durumda kesinlikle bunları bir de İnstagram hesabı ile desteklemeniz gerekmektedir. Bu sayede 3 farklı koldan sitenizi müşterilerinize duyurma fırsatını yakalayabileceksiniz. Zira İnstagram son zamanlarda internet üzerinden satış yapılan ciddi bir pazarlama ağına dönüşmüş durumdadır. Sizler de bu ağdan mahrum kalmayarak en kısa süre içerisinde bizlerden destek alarak takipçi sayılarınızı artırabilirsiniz.

Bu kapsamda çeşitli sayılarda İnstagram takipçi satın alma seçenekleri bulunmaktadır. 10 bin, 20 bin ya da 50 bin takipçi satın alarak popülerliğinizi son derece artırabilirsiniz. Üstelik tüm bunlar organik bir şekilde yapılacağından sizlere de herhangi bir zararı dokunmayacaktır. Bu sayede ilgili olduğunuz alan hakkında arama motorlarında yapılan aramalarda İnstagram hesabınız da gözükecektir.

Youtube İzlenme Oranlarını Artırma

En çok tıklanan videoların yer aldığı Youtube’da paylaştığınız videoların da çokça izlenmesini istiyorsanız o halde sizler de bizlerden destek alabilirsiniz. Bu sayede organik bir şekilde ciddi manada tıklanma oranlarına erişebilirsiniz ve bu sayede de yeni gelirler elde edebilmeniz mümkün olacaktır.

Tıklanma oranları belirli bir seviyeye ulaştığında Youtube tarafından kullanıcılarına para verilmektedir. Bu sayede sizler de bu ücretlerden alabilirsiniz. Üstelik bu hizmetlerimiz sayesinde sadece tıklanma oranlarını değil aynı zamanda da abone sayılarınızı da artırabilirsiniz. Bu Youtube kanalınızı da internet siteniz üzerinde paylaşmanız halinde son derece geniş kitlelere ulaşabilmeniz mümkün olacaktır.

Google AdWords Reklamları

Üçüncü olarak Google’ın sunmuş olduğu Google AdWords reklamlarında ilk sıralarda görünmek için bizlerden hizmet alabilirsiniz. Bu kapsamda yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmek ve ardından da hizmetlerimizden faydalanmaktır. Google AdWords reklamları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmayanlar için bu reklam çeşidini anlatmaktra fayda vardır. Bu reklamlar kişilerin arama motoru Google’da anahtar kelimeler ile yaptıkları arama neticesinde ortaya çıkan sonuçların üzerinde 4 adet reklamın çıktığı reklam çeşitleridir. İşte bu reklamlar arasında yer alarak arama motoru sıralamalarında üst sıralarda yer alan sitelerden dahi üst sıralarda bulunabilirsiniz. Sizler de bu hizmetlerden faydalanabilmek için en kısa süre içerisinde bizlerle iletişime geçebilir ve ardından da bu hizmetleri alabilirsiniz.

Ayrıca bu hizmetler sayesinde siteler içerisinde görseller ile de reklamlar verebilirsiniz. Bu sayede sitenizi ziyaret edecek müşterilerinizin sayısını daha da artırabilir ve dolayısıyla da gelirlerinizi de daha fazla artırabilirsiniz. Üstelik tüm bu reklamlara ödeyeceğiniz ücretler reklamların tıklanma oranlarına göre olacağından da ödediğiniz paralar kesinlikle boşa gitmeyecektir.

Başarı Garantisi

Yukarıda anlatmış olduğumuz tüm sosyal medya hizmetlerimiz sizlere başarı garantili bir şekilde sunulmaktadır. Bu sayede sizlere vaat edilen tüm hedefler gerçekleştirilecektir. Bu da sizlerin hedeflerinize ulaşmanızı bir hayli kolaylaştıracaktır.

12 Yıllık Tecrübe

Bu sektör içerisinde 10 yıldan fazla bir süredir faaliyet gösteren firmamız sayesinde artık sizler de deneyimli ekiplerimizden faydalanabileceksiniz. Ayrıca merak ettiğiniz tüm bu soruları uzman ekiplerimize yöneltebilirsiniz. Ekiplerimiz sizlere en kısa süre içerisinde dönüş yapacak ve tüm merak ettiklerinizi cevaplandıracaklardır.

Uygun Fiyatlar

Sitemizde sizlere sunulan sosyal medya hizmetlerimiz en uygun fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Bu sayede en uygun fiyatlar ile elde edeceğiniz hizmetler sizlere paha biçilemez karşılıklar getirecektir. Bunlar da sizlere gelir olarak geri dönecektir. Eğer tüm bunları elde etmek için sizler de sabırsızlanıyorsanız o halde biran evvel bizlerle iletişime geçebilir ve ardından da tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et