Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
Yerli Üretim Ürünler

Onlinesatınal Bilgi Teknolojileri olarak uzun yıllardır E-Ticaret kanalı üzerinden bir çok markanın ürün satışını web sitemiz üzerinden yapmaktayız.2009 Yılından bugüne dek bir çok firmanın ürünlerini web sitemizden satışını en uygun fiyatlarla yapmaktayız.

Ancak Satmış olduğumuz ürünlerin %80'i ithal ürünlerdir. Bu nedenle uluslararası marka değeri taşıdıklarından oldukça pahalı ürünlerdir. Ülkemizde bu markalarla aynı kalitede olan 100'lerce ürün bulunmaktadır. Amacımız sizlere aynı kalite ürünü en uygun fiyata satmaktır.

"Bizimle Yüksek Marka Fiyatlarını değil, Gerçek ürün Fiyatlarını Ödeyin" Bunun için yapmanız gereken bizimle iletişimde kalarak yerli ürünleri tercih etmektir. Bizler firma olarak sizlere en iyi yerli ürünleri en uygun fiyata sunmayı garanti ediyoruz. Toplu ürün alımlarınızda bizlerle iletişime geçerek en doğru ürün önerilerini alabilirsiniz.

Onlinesatınal Bilgi Teknolojileri - Hakan KELEŞ
H.Rıfat Paşa Mah. Yüzer Havuz Sok. No: 1/A Perpa Ticaret Merkezi kat 7 B Blok Mavi Avlu No 1073
Okmeydanı İstanbul  34384 Şişli

Vergi Dairesi: Şişli - Vergi No: 65128343866 - Ticaret.Sic.No: 66211-5

Sipariş ve Teklif Talepleri için E-mail: destek@onlinesatinal.com.tr

Telefon ile ulaşmak için: (10:00-20:00 Pazartesi-Cumartesi) - 0 212 931 65 66

Müşteri Hizmetleri: 0850 677 1020

Fax : 0212 931 64 95

Acil Durumlar İçin Cep : 0532 167 1440

Sorumlu Kişi : Hakan KELEŞ

Değerli Müşterimiz web sitemiz de Tüm kurumsal ihtiyaçlarınızı bulabilirsiniz. Başta Ofis Tüketim ürünlerinden; toner , kartuş, yazıcı sarf malzemeleri, Diğer ürün gruplarımız; İş güvenliği alanında İş ayakkabıları , iş kıyafetleri , iş güvenlik ekipmanları ve malzemeleri gibi bir çok kurumsal firmaların ihtiyaçlarını tedarik etmekteyiz. Firmamız en uygun fiyat politikası ile sizlere hizmet vermektedir. Toplu alımlarda düşük kar marjları ile size en iyi fiyatları sunuyoruz. Bu nedenle Toplu alımlar da firmamız ile iletişime geçerek mutlaka teklif isteyin.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu