Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
Yüksekte Çalışma Malzemeleri

Yüksekte Çalışma Malzemeleri

Yapı ve inşaat işlerinde yüksekte çalışanlar için önemli riskler bulunmaktadır. Yapım işlerinin dizayn aşamasından tutun uygulama aşamasına gelinceye kadar çok sayıda riskten söz etmek mümkün olmaktadır. Yapı sektöründeki teknolojik gelişmeler doğrultusunda yüksek katlı inşaatların hızlı bir şekilde yapılması mümkün hale gelmiştir. Bu durum beraberinde iş güvenliği ve işçi sağlığıyla alakalı olarak bazı önlemlerin alınmasını zorunlu hale getirmiştir. Günümüz itibariyle yaşanılan her 3 iş kazasından 1’i ya yüksekten düşmelerden ya da yüksekten düşen cisimlerden kaynaklanmaktadır. Bu tür kazalar ne yazık ki geçici/kalıcı sakatlık ya da ölüm gibi istenmeyen durumların yaşanmasına sebep olmaktadır. Bütün bu olumsuz sonuçların önüne geçmek için ise; yüksekte çalışma malzemeleri devreye girmektedir. Zira bu malzemeler, çalışanların can güvenliğini yüksek standartlara uygun bir şekilde karşılayabilmektedir. Firmamız toplumsal sorumluluklarının bilincine vararak, çalışma sahalarında üzücü olayların yaşanmaması adına yüksek güvenlikli yüksekte çalışma malzemelerini müşterilerine temin etmektedir.

Yüksekte çalışma ekipmanları, çok geniş bir ürün yelpazesinden oluşmaktadır. Yayınlanan en son iş güvenliği mevzuatı çerçevesinde yüksekte çalışanların kullanmak zorunda olduğu yüksekte çalışma ekipmanları da mevcuttur. Firmamız, yüksekte çalışırken iş güvenliğini maksimum seviyede sağlayacak pek çok farklı ekipmanı müşterilerine sunmaktadır. Bu ekipmanlardan bazıları şunlardır;

 • İş emniyet kemerleri
 • Uzatma halatı
 • Paraşüt tipi emniyet kemeri
 • Landyard ve şok emiciler
 • İki bacaklı Lanyard
 • Geri sayım düşüş durdurucu
 • Çelik kanca karabina ve diğer karabinalar
 • Kendinden toparlanabilir düşme önleyici
 • Konumlandırıcı Lanyard
 • Düşüş tutucu can halatı
 • Duvara sabitleme aparatları
 • Yatay yaşam hattı
 • Çift kollu şok emici
 • Tek bacaklı lastikli şok emici

Firmamız yukarıda sıralanan yüksekte çalışma malzemelerini sürekli olarak güncellemektedir. Böylece iş güvenliği hususunda piyasaya çıkan en yeni ürünlerin müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. Firmamız gerek iş emniyet kemeri ürünlerinde gerek şok emici ürünlerinde gerekse diğer farklı tüm yüksekte çalışma ekipmanlarında olsun son derece titiz bir şekilde çalışmalarını yürütmektedir. Zira firmamız, bu ürünlerin çalışanların can güvenliklerini sağlamakta olduğunun bilincindedir.

Firmamız yüksekte çalışma ekipmanları hususunda oldukça tecrübeli bir firmadır. İstanbul Perpa İş Merkezinde yer alan firmamız, yüksekte çalışma malzemelerini ilk elden müşterilerine ulaştırmaktadır. Yüksekte çalışma ekipmanları fiyatları söz konusu olduğunda firmamız, bu ürünleri ilk elden müşterilerine ulaştırdığı için oldukça önemli kazanımları müşterilerine sunmaktadır. Firmamızın müşterilerinin kullanımına sunmuş olduğu gerek iş emniyet kemeri fiyatları gerek şok emici fiyatları gerekse diğer pek çok yüksekte çalışma malzemeleri fiyatları konusunda oldukça uygun fiyatlı seçeneklerini müşterilerine sunmaktadır. Ülkemizde özellikle son zamanlarda yüksekte çalışanların düşmesini önleyici sistemler konusunda önemli çalışmalar yapılmaktadır. Yatay yaşam hattı, uzatma hayatları ya da karabina çengelleri gibi pek çok malzeme çalışanların yüksekten düşmesini önleyici sistemlerde etkili bir şekilde kullanılmaktadır.

Yüksekten düşmelerin önlenmesi hususunda kişisel koruyucu donanımların kullanılması önemli olmaktadır. Kişisel koruyucu donanımlar arasında; farklı tip ve özellikte emniyet kemerleri, emniyet halatları, emniyet kancaları, şok emici halatlar, baret ve güvenlik ağı gibi farklı malzemeler de bulunmaktadır. Firmamız sıralanan bütün b u malzemelerin temini konusunda son derece avantajlı bir hizmeti müşterilerinin ayağına kadar getirmektedir. İnternet üzerinden online satış sitemiz vasıtasıyla firmamızdan satın alınan ürünler, aynı gün içinde kargoya verilerek en seri bir şekilde müşterilerimize teslim edilmektedir. İş güvenliği ve işçi sağlığınıönem veren firmamız, özellikle bu ürünlerin yüksek ölçüde güvenilir ürünler olması hususuna özen göstermektedir.

Firmamız, müşteri memnuniyetli odaklı bir hizmet politikasını benimsemektedir. Bundan dolayı firmamız, tüm ürünlerimizde olduğu gibi yüksekte çalışma malzemeleri ürünlerinde de kalite ve uygun fiyat seçeneklerinden asla vazgeçmemektedir. Kredi kartına 9 taksit seçeneği gibi farklı avantajları da müşterilerine sunan firmamız, satmış olduğu ürünlerin arkasında da durmaktadır. Yüksekte çalışma ekipmanları gibi hassas bir konuda son derece profesyonel bir çalışma disiplinine sahip olan firmamız, kaliteli kontrolden geçmiş ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Bütün bu bilgiler ışığında siz de çalışanlarınızın can sağlığını güvence altına almak istiyorsanız, firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. Böylece hem yasal bir zorunluluğu yerine getirmiş olacaksınız hem de çalışanlarınızın can güvenliğini sağlama yönünde önemli bir kazanımı elde etmiş olacaksınız. Firmamız siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindedir.

Yüksekte Çalışma Malzemeleri

Yapı sektörü başta olmak üzere bazı sektörlerdeki çalışanların yüksekte çalışmaları gerekmektedir. Yüksekte çalışmak ise birçok risk içermekte olup buna uygun önlemlerin alınması gerekmektedir. Söz konusu önlemlere gereken özenin gösterilmemesi durumunda ortaya istenmeyen sonuçlar çıkacaktır. Bu önlemler alınırken yüksekte çalışma malzemeleri etkin olarak kullanılmakta ve yüksekte çalışan kişilerin güvenliklerini üst seviyelere çıkarmaktadır. Firmamız uzun zamandır iş güvenliği ve iş kıyafetleri ile ilgili üretimler yapmakta ve sektörün bu yöndeki ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Uluslararası kalite standartlarına göre üretilen bu ürünler dışarıdaki mağazalara göre çok daha uygun fiyatlara satışa sunulmaktadır. Yüksekte çalışma malzemeleri üretimi yapan firmamız, söz konusu ürünleri doğrudan müşteriye ulaştırmakta ve araya aracı mağaza girmemektedir. Bu da fiyatların çok daha düşük olmasını sağlamaktadır.

İstanbul’da üretimlerini yapan firmamız bünyesinde 30 personeli istihdam etmektedir. Perpa’da 3 katlı mağazası bulunan firmamız yüksekte çalışma malzemeleri imalatı konusunda son derece hassas olup üretimlerin her aşamasında kalite kontrol yapmaktadır. Bu malzemelerin üretimlerinde kullanılan her şeyin en kaliteli olanlarından kullanılmaktadır. Ayrıca uzman personelimiz üretimleri sırasında kalite işçilik ile ürünlerin kalitesinin daha da artmasını sağlamaktadır. Yüksekte çalışma malzemeleri üreten firmalar arasında üretmiş olduğu ürünlerin kalitesiyle sivrilen firmamız toptan ve perakende satış yapmaktadır. Müşterilerimizin vermiş oldukları siparişler kısa sürede üretilmekte ve kargo ile istenilen adrese gönderilmektedir. Böylece müşterilerimiz çok kısa sürede bu ürünleri temin etmiş olmaktadır.

Yüksekte çalışma malzemeleri denildiği zaman çok geniş bir ürün çeşitliliğinden bahsedilmiş olmaktadır. Yüksekteki her bir ayrıntı için farklı malzemeler kullanılabilmekte ve kullanılan bu malzemeler sayesinde çalışanların güvenlikleri üst seviyeye çıkarılmış olmaktadır. Yüksekte çalışma malzemelerinden bazıları şunlardır:

 • İş emniyet kemerleri
 • Paraşüt tipi emniyet kemeri
 • Çelik kanca karabina ve diğer karabinalar
 • Duvara sabitleme aparatları
 • Çift kollu şok emici
 • Tek bacaklı lastikli şok emici
 • Düşüş tutucu can halatı
 • Yatay yaşam hattı
 • Konumlandırıcı Lanyard
 • Uzatma halatı
 • Landyard ve şok emiciler
 • İki bacaklı Lanyard
 • Geri sayım düşüş durdurucu
 • Kendinden toparlanabilir düşme önleyici

Yukarıda belirtilen malzemelerin dışında da farklı ürünler bulunmaktadır. Bu ürünlerin her biri farklı bir rol üstlenmekte ve çalışanların güvenliklerini sağlamaktadır. Firmamız yukarıda bulunan ürünlerin kalitesini artırmak için sürekli çalışmalar yapmakta ve çok daha etkili sonuçlar vermesini sağlamaktadır. Ülkemizde yaşanan iş kazalarına genel olarak bakıldığında söz konusu kazaların her 3 tanesinden 1’i yüksekten düşme nedeniyle gerçekleşmektedir. Bundan dolayı yüksekte çalışma malzemeleri konusuna son dönemde daha fazla önem verilmekte ve bu ürünlerin daha da geliştirilmesi için çalışmalar yapılmaktadır. Firmamız ise bu çalışmaları çok uzun süredir yapmakta ve çalışanların güvenliklerini maksimum seviyede sağlamaktadır. Firmamız tarafından üretimi yapılan yüksekte çalışma malzemeleri, çalışanların can güvenlikleri ile doğrudan ilişkili olduğu için söz konusu çalışmalara daha fazla önem verilmekte ve büyük bir hassasiyet içerisinde yürütülmektedir.

Yüksekte çalışma malzemeleri çalışanlar için çok önemli bir faktör olup çalışanların hem güvenliklerini sağlamakta hem de performanslarını artırmaktadır. Kendini güvende çalışan personel çok daha rahat çalışmakta ve bu da yapılan işin kalitesini ve hızını olumlu şekilde etkilemektedir. Fakat kendini güvende hissetmeyen ve her an tehlikeli durum yaşama endişesini taşıyan kişiler, işlerini hem daha yavaş yapmakta hem de istenilen kalitede olmamaktadır. Bundan dolayı yüksekte çalışma malzemeleri üretimi yapan firmamız, bu şekilde çalışan kişilere çok büyük bir katkı sağlamaktadır. Çalışanların kullandıkları ürünler kişilerin boy ve ağırlıklarına göre farklılık göstermekte ve firmamız bu detayı dikkate alarak üretimlerini yapmaktadır. Böylece güvenlik çok daha üst seviyelerde sağlanmış olmaktadır.

Uzun yıllardır sektörde hizmet veren firmamız müşteri memnuniyetini odaklı hizmet vermekte ve yüksekte çalışma malzemeleri üretimini bu bilinçle yapmaktadır. Bunun dışında kişilerin can güvenliği konusu da eklenince çok hassas olunmakta ve üretilen ürünlerin kontroller sürekli yapılmaktadır. Böylece kalite standartları yükselmiş olmaktadır. Firmamız tarafından üretilen yüksekte çalışma malzemeleri fiyatları çok uygun seviyelerdedir. Firmamızdan bu ürünleri almak isteyenler online olarak da sipariş verebilmektedir. Siparişlere ait ödemeler ise kredi kartıyla yapılabilmekte üstelik 9 takside varan seçenekler bulunmaktadır. Söz konusu ürünleri almak isteyen müşterilerimizin bize farklı yollarla ulaşmaları yeterlidir

Onlinesatınal Bilgi Teknolojileri

H.Rıfat Paşa Mah. Yüzer Havuz Sok. No: 1/A Perpa Ticaret Merkezi kat 7 B Blok Mavi Avlu No 1073
Okmeydanı İstanbul 
34384 Şişli

Vergi Dairesi: Şişli

Vergi No: 65128343866

Ticaret.Sic.No: 66211-5

Sipariş ve Teklif Talepleri için E-mail: destek@onlinesatinal.com.tr

Telefon ile ulaşmak için (10:00-20:00 Pazartesi-Cumartesi) - 0 212 931 65 66

Müşteri Hizmetleri: 0850 677 1020

Fax : 0212 931 64 95

Acil Durumlar İçin Cep : 0532 167 1440

Sorumlu Kişi : Hakan KELEŞ

Değerli Müşterimiz web sitemiz de Tüm kurumsal ihtiyaçlarınızı bulabilirsiniz. Başta Ofis Tüketim ürünlerinden; toner , kartuş, yazıcı sarf malzemeleri, Diğer ürün gruplarımız; İş güvenliği alanında İş ayakkabıları , iş kıyafetleri , iş güvenlik ekipmanları ve malzemeleri gibi bir çok kurumsal firmaların ihtiyaçlarını tedarik etmekteyiz. Firmamız en uygun fiyat politikası ile sizlere hizmet vermektedir. Toplu alımlarda düşük kar marjları ile size en iyi fiyatları sunuyoruz. Bu nedenle Toplu alımlar da firmamız ile iletişime geçerek mutlaka teklif isteyin.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu