Tedarikçiler

 TÜM İKAZ YELEĞİ MODELLERİMİZ AŞAĞIDA LİSTELENMİŞTİR.İKAZ YELEGİ

ikaz yeleği

TOPLU İKAZ YELEĞİ ALIMLARINIZDA MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZİ ARAYARAK İNDİRİMLİ FİYATLAR ALABİLİRSİNİZ.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0850 677 1020

İKAZ YELEKLERİ

Her sektöre uygun Fosforlu İkaz Yelekleri değişen model ve renk seçenekleri ile her zaman rahatlıkla kullanacağınız yelekler üretiyoruz. 

Tüm ikaz yeleği modellerini kendi atölyelerimizde üretiyoruz. Standart 70 grlık ikaz yelekleri ve 120 gramlık ce sertifikalı ikaz yelekleri her daim stoklarımızda yeteri kadar mevcuttur. Olmayan modelleri ise sipariş olduğu durumda 2 günde üretiyoruz. 

ikaz yeleği üretimi toptan ve parekende

Yerimiz Perpa Ticaret Merkezinde Bulunmaktadır. ikaz yeleği imalatı ve toptan satışı. Firmamız 4 yıldır ikaz yeleği üretimi ve toptan satışı yapmaktadır. 

PERPA'DA FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ SATAN FİRMA: 0850 677 10 20

ikaz yeleği özel dikim imalat

AYLIK 10 BİN ADET ÜRETİM KAPASİTESİNE SAHİP DİKİM ATÖLYELERİMİZDE PROJELERİNİZE UYGUN FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İŞÇİ İKAZ YELEĞİ ÜRETİMİ YAPIYORUZ. STANDART MODELLER HER DAİM STOKLARIMIZDA MEVCUTTUR. ÖZEL MODELLERİNİZ 50 ADET VE ÜZERİ ALIMLARDA 3 İŞ GÜNÜ İLE 7 GÜN ARALIKLARDA TESLİM EDİLEBİLMEKTEDİR.TOPLU İKAZ YELEĞİ ALIMLARINIZDA İNDİRİMLİ FİYATLARIMIZDAN YARARLANIN.

Firmamız İş güvenliği malzemeleri satışı yapmaktadır. Tüm Ürün Gruplarına firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Firmamız ikaz yelekleri fosforlu işçi yelekleri konusunda 30 kişilik üretim atölyesiyle her model ürününüzü üretebilecek kapasitededir. 100 adet ve üzeri alımlarda talebe göre ikaz yelekleriniz ücreti mükabilinde istediğiniz şekilde üretilebilmektedir. 

Standart ve ce belgeli fosforlu ikaz yelekleri her daim stoklarımızda mevcuttur. Firmamız ikaz yelekleri alımlarında adet miktarına göre özel fiyatlar uygulamaktadır.

 Sarı İkaz Yeleği -  Turuncu İkaz Yeleği -  Turkuaz Mavi İkaz Yeleği - Çok Cepli İkaz Yeleği

FOSFORLU İKAZ YELEKLERİ , ikaz yeleği, Fosforlu İkaz Yeleği, Trafik Yelekleri, Yol Güvenliği, Yelekleri, Damalı İkaz Yeleği, Fosfor Şeritli İkaz Yeleği, Fosforlu Emniyet Yeleği, İkaz Yeleği Fiyatları, Fosforlu İkaz Yeleği Fiyatları, Toptan Fosforlu Yelek Satışı, Fosforlu Yelek İmalatçıları, Fosforlu Yelek İmalatı, istanbul perpa Fosforlu Yelek, Fosforlu Emniyet Yeleği istanbul , Baskılı İkaz Yeleği, Fosforlu Baskılı İkaz Yelek, İkaz Yeleği Fiyatları

ikaz yeleği fiyat

Firmamız ikaz yeleği üretiminde ve fiyatlarında oldukça iddialıdır. o kadar iddialıyız ki tüm rakiplerimizin altında fiyatlarda satış yapmaktayız. Toplu alımlarda özel fiyatlar sunmaktayız. Yerimiz İstanbul Okmeydanı Perpa Ticaret Merkezinde yer almaktadır. Stoklarımızda her daim. Sarı ikaz yeleği, turuncu ikaz yeleği ve turkuaz mavi ikaz yeleği stoklu olarak bulunmaktadır. İkaz yeleklerinde malesef beden seçenekleri bulunmamaktadır. Xl olarak satılmaktadır.

iş güvenliği yeleği

Firmamız iş güvenliği yeleği alım ve taleplerinizde üretici olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmektedir. Ayrıca iş güvenliği yeleği özel taleplerinizde özel iş güvenliği yeleği modellerinizi de Üretebilmektedir.

fosforlu yelek

Diğer adıyla bilinen fosforlu yelek alımlarınızda firmamızla iletişime geçmeden alım yapmamanızı şiddetle tavsiye ederiz. Her daim Stoklarımızda hazır da fosforlu yelekleri bulabilir anında satın alabilirsiniz. fosforlu yelek alımlarınızda size en uygun fiyatları siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. fosforlu yelek lütfen bizimle iletişime geçerek sipariş verin. En ucuz fosforlu yelek satın almak için : 0212 931 65 66 arayabilirsiniz.

işçi yeleği

İşçi yeleği denilince ilk akla gelen Perpa Ticaret Merkezi gelmektedir. 4600 firmanın yer aldığı iş merkezimizde 3 katlı Mağazamız ve Ofisimizle Siz değerli müşterilerimize işçi yeleği ve iş güvenlik malzemeelri iş elbiseleri,iş kıyafetleri üretiyoruz. işçi yeleği üretiminde aylık 60 Bin adet işçi yeleği üretebilmekteyiz. işçi yeleği taleplerinizi fazlasıyla karşılayabilecek bir firmayız.

fosforlu yelek fiyatları

Firmamız üretim yapması sebebi ile fosforlu yelek fiyatları konusunda en uygun indirimli fiyatalr sunmaktadır. fosforlu yelek fiyatları aşağıda listelenmiştür. Ancak Aşağıda listelenmiş fosforlu yelek fiyatları Parekende alım fiyatlarıdır. Toplu fosforlu yelek alımlarınızda bizimle irtibata geçerseniz firmamızdan indirimli fosforlu yelek fiyatları alabilirsiniz.

Turuncu Fosforlu yelek

Turuncu Fosforlu yelekler firma-logo baskı için uygun, 80 gr Polyester raşel kumaştan imal edilmiştir. Yüksek görünümlü fosfor özellikli kumaşları sayesinde, Turuncu Fosforlu yelek gece veya gündüz görünümünüzü artar. Turuncu Fosforlu yelek; üzerindeki yüksek kaliteli reflektif şeritler ve fosfor sayesinde özellikle geceleyin, üzerinize ışık vurduğu anda parlama yapar ve görünmenizi sağlar. Özellikle trafikde araç dışında hareket edilmesi gerekirse reflektifli trafik yeleklerinin mutlaka kullanılması gerekir. Turuncu Fosforlu yelekler sadece trafikde değil (yol bakım çalışmaları, araç bakım v.s.) Şantiyelerde de çalışanların yüksek görünüm sağlayarak iş güvenliği önlemlerine katkı sağlar Reflektif ikaz yelekleri farklı ölçü ve varyosyanlarda üretilebilmektedir

Sarı Fosforlu yelek

Sarı Fosforlu yelekler firma-logo baskı için uygun,80 gr Polyester raşel kumaştan imal edilmiştir. Yüksek görünümlü fosfor özellikli kumaşları sayesinde, Sarı Fosforlu yelek gece veya gündüz görünümünüzü artar. Sarı Fosforlu yelek; üzerindeki yüksek kaliteli reflektif şeritler ve fosfor sayesinde özellikle geceleyin, üzerinize ışık vurduğu anda parlama yapar ve görünmenizi sağlar. Özellikle trafikde araç dışında hareket edilmesi gerekirse reflektifli trafik yeleklerinin mutlaka kullanılması gerekir. Sarı Fosforlu yelekler sadece trafikde değil (yol bakım çalışmaları, araç bakım v.s.) Şantiyelerde de çalışanların yüksek görünüm sağlayarak iş güvenliği önlemlerine katkı sağlar Reflektif ikaz yelekleri farklı ölçü ve varyosyanlarda üretilebilmektedir

Fosforlu yelek Modelleri

Aradığınız tüm Fosforlu yelek Modellerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Genellikle piyasada standart Fosforlu yelek Modelleri bulunmaktadır. Bizde de aynı şekilde Ancak firmamız Fosforlu yelek Modelleri arayışlarınızda üretim atölyelerimizde 50 adet Üzeri alımlarınızda dilediğiniz Fosforlu yelek Modellerini 7 ile 10 iş günü içinde üretebilmekteyiz. Farkımız ürettiğimiz işlerdendir. Fosforlu yelek Modelleri arayışlarınızda bizimle görüşmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

İkaz Yeleği Nedir?

Günümüzde işçi ölümleri ölüm olayları içerisinde oldukça büyük oranda yer almaktadır. Bu ölümle sonuçlanan işçi kazalarının önüne geçebilmek adına yüzlerce önlem alınmaktadır.  İkaz yelekleri işte bu ölümlerin önüne geçebilmek için tasarlanan ürünlerden biridir. Ayrıca ikaz yelekleri tehlikeli işlerde çalışan güvenlik görevlileri, doğal afet sırasında çalışma yapan görevliler tarafından da giyilmektedir. Bu yeleğin özelliği gündüz fosforlu renginden dolayı gece de reflektörler sayesinde çalışanların rahatça fark edilmesini sağlamaktadır. Sarı, turuncu, kırmızı, mavi, yeşil olmak üzere farklı renk seçeneklerine sahiptir. İkaz yeleğinin temel işlevi üzerinde bulunduğu kişinin gece gündüz fark edilmesini sağlamak ve tehlikeli durumlara maruz kalmasını engellemektir.

İkaz yeleklerinin genel özelliği aynı olmakla birlikte kullanım alanına göre ve kullanıldığı mevsime göre özellikleri değişmektedir. Bu yeleklerin reflektörleri şerit halinde üretilenler olduğu gibi kendinden reflektörlü kumaşlardan yapılanlar da vardır. Kendinden reflektörlü kumaştan yapılan yeleklerin fark edilmelerinin daha yüksek oranda olduğu belirlenmiştir. İkaz yeleği kullanmak kanunla zorunlu hale getirilmiştir. İş güvenliği konusunda alınması gereken önlemlerden sadece biri olan ikaz yeleği fiyatları yeleğin kumaşının kalitesine ve ürünün ayrıntılarının ve dikişlerinin durumuna göre değişmektedir. İş yeri sahiplerinin ve yönetici konumunda olan kişilerin ikaz yeleğinin giyilmesi konusunda hassas davranmaları gerekmektedir. Can güvenliği söz konusu olduğu için bu yeleklerin giyilmesi önemsenmektedir.

İkaz Yeleği Nerelerde Kullanılır ve İşlevleri Nelerdir?

Son dönemlerde ikaz yeleği imalatı ve kullanım alanı oldukça artmıştır. Polisler, ambulans görevlileri, acil serviste çalışanlar, güvenlik görevlileri, itfaiyeciler, acil kurtarma görevinde bulunanlar, yol çalışması yapan görevliler, şantiyelerde çalışan işçiler ve yöneticiler ikaz yeleği giymesi gereken çalışanlardır.  Bunun yanında gece görevi yapan muhabirler ve gece temizlik işi yapan görevliler de ikaz yeleği kullanmaktadırlar. İkaz yeleklerinde meslek olarak kullanım zorunluluğunun olmasının yanında can güvenliği sağlamak amacıyla kullanım alanları yaygınlaşmıştır.

Motosiklet ve bisiklet sürücüleri trafikte can güvenliği en tehlikede olan sürücülerdir. Bu sebeple motosiklet ve bisiklet sürücüleri özellikle gece trafikte ikaz yeleği giyerlerse çok daha çabuk fark edilirler ve can güvenlikleri sağlanmış olur. Otoban veya trafiğin yoğun olduğu yollarda yayaların kullanmaya başlaması ile ikaz yeleklerinin kullanım alanları yaygınlaşmıştır.  Yapılan araştırmada trafik polislerinin görev sırasında ikaz yeleği kullanım zorunluluğu getirilmesi ile % 99 oranında can güvenliği sağladığı belirlenmiştir. Özellikle son dönemde şantiyelerde işçi kazalarının çok fazla olması sebebiyle ikaz yelekleri kullanımında zorunluluk getirilmiştir. Çalışmalar sırasında işçiler ve yöneticiler bu yeleği giydiklerinde iş makineleri bu kişileri daha rahat fark ettiğinden iş kazası oranı ve ölüm oranları düşmektedir.

İkaz Yeleğinin İmalatı ve Fiyatları

İkaz yeleği imalatı özel olarak yapılan tasarımlar sonunda gerçekleştirilmektedir. Bu yeleklerin kalitesi değişmektedir. İkaz yeleklerinin genel özelliği renklerinin dikkat çekici olması, karanlıkta reflektörleri sebebiyle parlaması ve dikkat çekmesidir.  Bu yeleklerin kumaşları oldukça rahat ve yumuşak bir özelliğe sahiptir. Ayrıca bu yeleklerin kumaşları yıkanıp tekrar tekrar giyilebilecek özelliktedir.  İkaz yeleklerinin en önemli özelliği yelek üzerinde bulunan reflektör bantlarıdır. Bu bantlar yeleklerde asıl dikkati çeken bölümlerdir. Bu bantlar ne kadar kaliteliyse ve parlıyorsa o kadar iyi demektir. İkaz yelekleri polyesterden üretilmektedir.

Polyester hafif, yıkanabilen ve çabuk kuruyan aynı zamanda da ütüye gerek olmadan kullanılabilen bir kumaştır.  Bu yeleklerin pratik kullanımı zor şartlarda çalışan kişiler için oldukça önemli özelliklerdir. İkaz yeleklerinde farklı renklerde üretim yapılmakla birlikte en çok kullanılan renkler sarı ve turuncu renklerdir. Bu açık renk tonları daha çabuk fark edildiği için daha fazla üretilmekte ve kullanılmaktadır.  Beden olarak bakıldığında ikaz yelekleri her bedene uygun şekilde üretilmektedir.

Tasarım sırasında bu yeleklerin kullanıcının hareketlerinin kısıtlamamasına dikkat edilerek oldukça rahat yelekler üretilmektedir. Ayrıca bu yeleklerde yeleğin ön kısmına veya arka kısmına kurumun veya şirketin adı basılmaktadır. Bu baskı sırasında baskının çok büyük olmamasına ve yeleği kaplamamasına dikkat edilmelidir.  Bu ürünlerin kullanımı toplumun gelişmişlik düzeyini göstermektedir. Çünkü bu yelekler can güvenliği için kullanılmaktadır. Can güvenliği ise ancak gelişmiş toplumlarda önemsenir. İkaz yeleklerinde kaliteye göre fiyatlar da değişmektedir. En ucuz ikaz yelekleri konusunda şunu söylemek mümkündür. Hiç kullanmamaktansa ucuz da olsa bir ikaz yeleği kullanmak iyidir.

ikaz yeleği cepli

ikaz yeleği baskılı

ikaz yeleği baskı

ikaz yeleği satın al

ikaz yeleği beyaz

ikaz yeleği en ucuz

ikaz yeleği fiyatı

ikaz yeleği fileli

ikaz yelekleri fiyatları

ikaz yelek fiyatları

fosforlu ikaz yeleği

file ikaz yeleği

ikaz yeleği imalatı

ikaz yelekleri imalatı

kırmızı ikaz yeleği

logolu ikaz yeleği

ikaz yeleği mühendis

ikaz yeleği mavi

ikaz yeleği perpa

reflektörlü ikaz yeleği

sarı ikaz yeleği

turuncu ikaz yeleği

ikaz yeleği ucuz

yönetici ikaz yeleği

yazılı ikaz yeleği

reflektif ikaz yeleği

mavi ikaz yeleği

ikaz yeleği fiyatları

 

2 cepli,yaka kartlıklı Reflektörlü İkaz Yeleği 120 gram kumaş 2 cepli,yaka kartlıklı Reflektörlü İkaz Yeleği 120 gram kumaş
Fiyat: 11,00 ₺ (2,00 €) (KDV Hariç: 10,19 ₺ (1,85 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
2 cepli,yaka kartlıklı Reflektörlü İkaz Yeleği 120 gram kumaş (10 'lu Paket) 2 cepli,yaka kartlıklı Reflektörlü İkaz Yeleği 120 gram kumaş (10 'lu Paket)
Fiyat: 101,75 ₺ (18,50 €) (KDV Hariç: 94,21 ₺ (17,13 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
baskılı ikaz yeleği baskılı ikaz yeleği
Fiyat: 600,00 ₺ (KDV Hariç: 555,56 ₺ )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
baskılı ikaz yeleği 100 Adet baskılı ikaz yeleği 100 Adet
Fiyat: 600,00 ₺ (KDV Hariç: 555,56 ₺ )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
baskılı ikaz yeleği fiyatları baskılı ikaz yeleği fiyatları
Fiyat: 600,00 ₺ (KDV Hariç: 555,56 ₺ )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
baskılı ikaz yelekleri baskılı ikaz yelekleri
Fiyat: 600,00 ₺ (KDV Hariç: 555,56 ₺ )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Bordo Renk Fosforlu-Reflektörlü İkaz Yeleği Bordo Renk Fosforlu-Reflektörlü İkaz Yeleği
Fiyat: 8,25 ₺ ($1.70) (KDV Hariç: 6,99 ₺ ($1.44) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Bordo Renk Fosforlu-Reflektörlü İkaz Yeleği (10'lu Paket) Bordo Renk Fosforlu-Reflektörlü İkaz Yeleği (10'lu Paket)
Fiyat: 70,57 ₺ ($14.55) (KDV Hariç: 59,81 ₺ ($12.33) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Cepli ikaz yeleği Cepli ikaz yeleği
Fiyat: 11,00 ₺ (2,00 €) (KDV Hariç: 10,19 ₺ (1,85 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
cepli ikaz yeleği satın al cepli ikaz yeleği satın al
Fiyat: 11,00 ₺ (2,00 €) (KDV Hariç: 10,19 ₺ (1,85 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
cepli ikaz yeleği satın al perpa cepli ikaz yeleği satın al perpa
Fiyat: 11,00 ₺ (2,00 €) (KDV Hariç: 10,19 ₺ (1,85 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Cepli ikaz yelekleri Cepli ikaz yelekleri
Fiyat: 11,00 ₺ (2,00 €) (KDV Hariç: 10,19 ₺ (1,85 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
cepli ikaz yelekleri cepli ikaz yelekleri
Fiyat: 11,00 ₺ (2,00 €) (KDV Hariç: 10,19 ₺ (1,85 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
ÇİFT RENK MÜHENDİS İKAZ YELEĞİ 120GR -YT009 ÇİFT RENK MÜHENDİS İKAZ YELEĞİ 120GR -YT009
Fiyat: 29,10 ₺ ($6.00) (KDV Hariç: 26,94 ₺ ($5.56) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
ÇİFT RENK MÜHENDİS İKAZ YELEĞİ 120GR -YT009 (10'lu Paket) ÇİFT RENK MÜHENDİS İKAZ YELEĞİ 120GR -YT009 (10'lu Paket)
Fiyat: 266,75 ₺ ($55.00) (KDV Hariç: 246,99 ₺ ($50.93) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Çimen yeşili (yeşil biyeli) standart fosforlu-reflektörlü ikaz yeleği Çimen yeşili (yeşil biyeli) standart fosforlu-reflektörlü ikaz yeleği
Fiyat: 7,28 ₺ ($1.50) (KDV Hariç: 6,17 ₺ ($1.27) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Çimen yeşili (yeşil biyeli) standart fosforlu-reflektörlü ikaz yeleği (10'lu Paket) Çimen yeşili (yeşil biyeli) standart fosforlu-reflektörlü ikaz yeleği (10'lu Paket)
Fiyat: 66,83 ₺ ($13.78) (KDV Hariç: 56,64 ₺ ($11.68) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
ÇOCUKLAR,ÖĞRENCİLER İÇİN REFLEKTÖRLÜ FOSFORLU İKAZ YELEĞİ ÇOCUKLAR,ÖĞRENCİLER İÇİN REFLEKTÖRLÜ FOSFORLU İKAZ YELEĞİ
Fiyat: 799,00 ₺ (KDV Hariç: 739,81 ₺ )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Fileli Fosforlu Sarı İkaz yeleği Fileli Fosforlu Sarı İkaz yeleği
Fiyat: 8,25 ₺ (1,50 €) (KDV Hariç: 6,99 ₺ (1,27 €) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Fileli Fosforlu Sarı İkaz yeleği (10'lu Paket) Fileli Fosforlu Sarı İkaz yeleği (10'lu Paket)
Fiyat: 76,29 ₺ (13,87 €) (KDV Hariç: 64,65 ₺ (11,75 €) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
FİLELİ FOSFORLU SARI İKAZ YELEĞİ 120GR -YT003 FİLELİ FOSFORLU SARI İKAZ YELEĞİ 120GR -YT003
Fiyat: 8,25 ₺ (1,50 €) (KDV Hariç: 7,64 ₺ (1,39 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Fileli Sarı Reflektörlü İkaz Yeleği 120 gram kumaş Fileli Sarı Reflektörlü İkaz Yeleği 120 gram kumaş
Fiyat: 11,00 ₺ (2,00 €) (KDV Hariç: 10,19 ₺ (1,85 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Fileli Sarı Reflektörlü İkaz Yeleği 120 gram kumaş (10'lu Paket) Fileli Sarı Reflektörlü İkaz Yeleği 120 gram kumaş (10'lu Paket)
Fiyat: 100,98 ₺ (18,36 €) (KDV Hariç: 93,50 ₺ (17,00 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Fileli Turuncu İkaz Yeleği Fileli Turuncu İkaz Yeleği
Fiyat: 8,25 ₺ (1,50 €) (KDV Hariç: 6,99 ₺ (1,27 €) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Fileli Turuncu İkaz Yeleği (10'lu Paket) Fileli Turuncu İkaz Yeleği (10'lu Paket)
Fiyat: 75,74 ₺ (13,77 €) (KDV Hariç: 64,19 ₺ (11,67 €) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Fileli Turuncu Reflektörlü İkaz Yeleği 120 gram kumaş Fileli Turuncu Reflektörlü İkaz Yeleği 120 gram kumaş
Fiyat: 8,25 ₺ (1,50 €) (KDV Hariç: 7,64 ₺ (1,39 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Fileli Turuncu Reflektörlü İkaz Yeleği 120 gram kumaş (10'lu Paket) Fileli Turuncu Reflektörlü İkaz Yeleği 120 gram kumaş (10'lu Paket)
Fiyat: 75,74 ₺ (13,77 €) (KDV Hariç: 70,13 ₺ (12,75 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Fosforlu yelek Fosforlu yelek
Fiyat: 6,00 ₺ (KDV Hariç: 5,56 ₺ )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Fosforlu Yelek Fosforlu Yelek
Fiyat: 600,00 ₺ (KDV Hariç: 555,56 ₺ )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
fosforlu yelek fiyatları fosforlu yelek fiyatları
Fiyat: 6,00 ₺ (KDV Hariç: 5,56 ₺ )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Güvenlik Yeleği Güvenlik Yeleği
Fiyat: 600,00 ₺ (KDV Hariç: 555,56 ₺ )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
İKAZ YELEĞİ İKAZ YELEĞİ
Fiyat: 8,25 ₺ (1,50 €) (KDV Hariç: 7,64 ₺ (1,39 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
İKAZ YELEĞİ (10'lu Paket) İKAZ YELEĞİ (10'lu Paket)
Fiyat: 75,74 ₺ (13,77 €) (KDV Hariç: 70,13 ₺ (12,75 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
ikaz yeleği baskılı ikaz yeleği baskılı
Fiyat: 600,00 ₺ (KDV Hariç: 555,56 ₺ )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
İkaz yeleği cepli İkaz yeleği cepli
Fiyat: 11,00 ₺ (2,00 €) (KDV Hariç: 10,19 ₺ (1,85 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
ikaz yeleği en ucuz ikaz yeleği en ucuz
Fiyat: 1.750,00 ₺ (KDV Hariç: 1.620,37 ₺ )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
İkaz yeleği fiyatları İkaz yeleği fiyatları
Fiyat: 7,28 ₺ ($1.50) (KDV Hariç: 6,17 ₺ ($1.27) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
İkaz yeleği fiyatları İkaz yeleği fiyatları
Fiyat: 6,00 ₺ (KDV Hariç: 5,56 ₺ )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
İkaz yeleği fiyatları (10'lu Paket) İkaz yeleği fiyatları (10'lu Paket)
Fiyat: 61,21 ₺ ($12.62) (KDV Hariç: 51,87 ₺ ($10.69) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
İkaz yeleği imalatı İkaz yeleği imalatı
Fiyat: 6,00 ₺ (KDV Hariç: 5,56 ₺ )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
ikaz yeleği perpa ikaz yeleği perpa
Fiyat: 6,00 ₺ (KDV Hariç: 5,56 ₺ )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
ikaz yeleği toptan ikaz yeleği toptan
Fiyat: 1.750,00 ₺ (KDV Hariç: 1.620,37 ₺ )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
ikaz yelekleri fiyatları | İkaz yeleği cepli ikaz yelekleri fiyatları | İkaz yeleği cepli
Fiyat: 11,00 ₺ (2,00 €) (KDV Hariç: 10,19 ₺ (1,85 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
ikaz yelekleri imalatı | İkaz yeleği cepli ikaz yelekleri imalatı | İkaz yeleği cepli
Fiyat: 11,00 ₺ (2,00 €) (KDV Hariç: 10,19 ₺ (1,85 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
İş güvenliği yeleği İş güvenliği yeleği
Fiyat: 6,00 ₺ (KDV Hariç: 5,56 ₺ )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
İş Güvenliği Yeleği İş Güvenliği Yeleği
Fiyat: 600,00 ₺ (KDV Hariç: 555,56 ₺ )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
İşçi Yeleği İşçi Yeleği
Fiyat: 600,00 ₺ (KDV Hariç: 555,56 ₺ )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Kırmızı Renk Fosforlu-Reflektörlü İkaz Yeleği Kırmızı Renk Fosforlu-Reflektörlü İkaz Yeleği
Fiyat: 7,28 ₺ ($1.50) (KDV Hariç: 6,17 ₺ ($1.27) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Kırmızı Renk Fosforlu-Reflektörlü İkaz Yeleği (10'lu Paket) Kırmızı Renk Fosforlu-Reflektörlü İkaz Yeleği (10'lu Paket)
Fiyat: 66,78 ₺ ($13.77) (KDV Hariç: 56,59 ₺ ($11.67) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
LOGO BASKILI İKAZ YELEĞİ | TEK RENK BASKI DAHİL 100'LÜ PAKET LOGO BASKILI İKAZ YELEĞİ | TEK RENK BASKI DAHİL 100'LÜ PAKET
Fiyat: 599,00 ₺ (KDV Hariç: 554,63 ₺ )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
OMUZDAN ASKILI FOSFORLU SARI İKAZ YELEĞİ 120GR -YT006 OMUZDAN ASKILI FOSFORLU SARI İKAZ YELEĞİ 120GR -YT006
Fiyat: 13,97 ₺ (2,54 €) (KDV Hariç: 12,94 ₺ (2,35 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
OMUZDAN ASKILI FOSFORLU SARI İKAZ YELEĞİ 120GR -YT006 (10'lu Paket) OMUZDAN ASKILI FOSFORLU SARI İKAZ YELEĞİ 120GR -YT006 (10'lu Paket)
Fiyat: 13,97 ₺ (2,54 €) (KDV Hariç: 12,94 ₺ (2,35 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Reflektör Yelek Reflektör Yelek
Fiyat: 600,00 ₺ (KDV Hariç: 555,56 ₺ )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Reflektörlü Fosforlu İkaz Yeleği Reflektörlü Fosforlu İkaz Yeleği
Fiyat: 6,00 ₺ (KDV Hariç: 5,56 ₺ )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Reflektörlü yelek Reflektörlü yelek
Fiyat: 6,00 ₺ (KDV Hariç: 5,56 ₺ )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Sarı 2 Dikey Reflektör, 2 Yatay Reflektörlü İkaz Yeleği Sarı 2 Dikey Reflektör, 2 Yatay Reflektörlü İkaz Yeleği
Fiyat: 13,97 ₺ (2,54 €) (KDV Hariç: 11,84 ₺ (2,15 €) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Sarı 2 Dikey Reflektör, 2 Yatay Reflektörlü İkaz Yeleği (10'lu Paket) Sarı 2 Dikey Reflektör, 2 Yatay Reflektörlü İkaz Yeleği (10'lu Paket)
Fiyat: 128,26 ₺ (23,32 €) (KDV Hariç: 108,69 ₺ (19,76 €) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Sarı İkaz Yeleği Sarı İkaz Yeleği
Fiyat: 11,44 ₺ (2,08 €) (KDV Hariç: 10,59 ₺ (1,93 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Sarı İkaz Yeleği (10'lu Paket) Sarı İkaz Yeleği (10'lu Paket)
Fiyat: 100,98 ₺ (18,36 €) (KDV Hariç: 93,50 ₺ (17,00 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART BEYAZ FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 120GR -YT0024 STANDART BEYAZ FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 120GR -YT0024
Fiyat: 7,92 ₺ (1,44 €) (KDV Hariç: 7,33 ₺ (1,33 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART BEYAZ FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 120GR -YT0024 (10'lu Paket) STANDART BEYAZ FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 120GR -YT0024 (10'lu Paket)
Fiyat: 72,71 ₺ (13,22 €) (KDV Hariç: 67,32 ₺ (12,24 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART BEYAZ FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 70GR-YT0031 STANDART BEYAZ FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 70GR-YT0031
Fiyat: 5,78 ₺ (1,05 €) (KDV Hariç: 5,35 ₺ (0,97 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART BEYAZ FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 70GR-YT0031 (10'lu Paket) STANDART BEYAZ FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 70GR-YT0031 (10'lu Paket)
Fiyat: 53,02 ₺ (9,64 €) (KDV Hariç: 49,09 ₺ (8,93 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART CEPLİ ASETATLI FOSFORLU SARI İKAZ YELEĞİ 120GR -YT00041 STANDART CEPLİ ASETATLI FOSFORLU SARI İKAZ YELEĞİ 120GR -YT00041
Fiyat: 11,00 ₺ (2,00 €) (KDV Hariç: 10,19 ₺ (1,85 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART CEPLİ ASETATLI FOSFORLU SARI İKAZ YELEĞİ 120GR -YT00041 (10'lu Paket) STANDART CEPLİ ASETATLI FOSFORLU SARI İKAZ YELEĞİ 120GR -YT00041 (10'lu Paket)
Fiyat: 100,98 ₺ (18,36 €) (KDV Hariç: 93,50 ₺ (17,00 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART CEPLİ ASETATLI FOSFORLU SARI İKAZ YELEĞİ 70GR -YT004 STANDART CEPLİ ASETATLI FOSFORLU SARI İKAZ YELEĞİ 70GR -YT004
Fiyat: 11,00 ₺ (2,00 €) (KDV Hariç: 10,19 ₺ (1,85 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART CEPLİ ASETATLI FOSFORLU TURUNCU İKAZ YELEĞİ 70GR -YT0043 STANDART CEPLİ ASETATLI FOSFORLU TURUNCU İKAZ YELEĞİ 70GR -YT0043
Fiyat: 11,00 ₺ (2,00 €) (KDV Hariç: 10,19 ₺ (1,85 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART CEPLİ ASETATLI FOSFORLU TURUNCU İKAZ YELEĞİ 70GR -YT0043 (10'lu Paket) STANDART CEPLİ ASETATLI FOSFORLU TURUNCU İKAZ YELEĞİ 70GR -YT0043 (10'lu Paket)
Fiyat: 100,98 ₺ (18,36 €) (KDV Hariç: 93,50 ₺ (17,00 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART CEPLİ ASETATLI FOSFORLU TURUNCU İKAZ YELEĞİ 70GR-YT0004 STANDART CEPLİ ASETATLI FOSFORLU TURUNCU İKAZ YELEĞİ 70GR-YT0004
Fiyat: 11,00 ₺ (2,00 €) (KDV Hariç: 10,19 ₺ (1,85 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART CEPLİ ASETATLI FOSFORLU TURUNCU İKAZ YELEĞİ 70GR-YT0004 (10'lu Paket) STANDART CEPLİ ASETATLI FOSFORLU TURUNCU İKAZ YELEĞİ 70GR-YT0004 (10'lu Paket)
Fiyat: 100,98 ₺ (18,36 €) (KDV Hariç: 93,50 ₺ (17,00 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART CEPLİ ASETATLI REFLEKTÖRLÜ SARI İKAZ YELEĞİ 120GR -YT0015 STANDART CEPLİ ASETATLI REFLEKTÖRLÜ SARI İKAZ YELEĞİ 120GR -YT0015
Fiyat: 10,67 ₺ ($2.20) (KDV Hariç: 9,04 ₺ ($1.86) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART CEPLİ ASETATLI REFLEKTÖRLÜ SARI İKAZ YELEĞİ 120GR -YT0015 (10'lu Paket) STANDART CEPLİ ASETATLI REFLEKTÖRLÜ SARI İKAZ YELEĞİ 120GR -YT0015 (10'lu Paket)
Fiyat: 89,05 ₺ ($18.36) (KDV Hariç: 75,47 ₺ ($15.56) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART FOSFORLU SARI MÜHENDİS YELEĞİ 120GR -YT007 STANDART FOSFORLU SARI MÜHENDİS YELEĞİ 120GR -YT007
Fiyat: 19,86 ₺ (3,61 €) (KDV Hariç: 18,39 ₺ (3,34 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART FOSFORLU SARI MÜHENDİS YELEĞİ 120GR -YT007 (10'lu Paket) STANDART FOSFORLU SARI MÜHENDİS YELEĞİ 120GR -YT007 (10'lu Paket)
Fiyat: 182,33 ₺ (33,15 €) (KDV Hariç: 168,82 ₺ (30,69 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART KIRMIZI FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 120GR -YT002 STANDART KIRMIZI FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 120GR -YT002
Fiyat: 7,92 ₺ (1,44 €) (KDV Hariç: 7,33 ₺ (1,33 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART KIRMIZI FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 120GR -YT002 (10'lu Paket) STANDART KIRMIZI FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 120GR -YT002 (10'lu Paket)
Fiyat: 72,71 ₺ (13,22 €) (KDV Hariç: 67,32 ₺ (12,24 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART KIRMIZI FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 70GR -YT021 STANDART KIRMIZI FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 70GR -YT021
Fiyat: 5,78 ₺ (1,05 €) (KDV Hariç: 5,35 ₺ (0,97 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART KIRMIZI FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 70GR -YT021 (10'lu Paket) STANDART KIRMIZI FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 70GR -YT021 (10'lu Paket)
Fiyat: 50,49 ₺ (9,18 €) (KDV Hariç: 46,75 ₺ (8,50 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART KOYU YEŞİL FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 120GR -YT0026 STANDART KOYU YEŞİL FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 120GR -YT0026
Fiyat: 7,92 ₺ (1,44 €) (KDV Hariç: 7,33 ₺ (1,33 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART KOYU YEŞİL FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 120GR -YT0026 (10'lu Paket) STANDART KOYU YEŞİL FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 120GR -YT0026 (10'lu Paket)
Fiyat: 72,71 ₺ (13,22 €) (KDV Hariç: 67,32 ₺ (12,24 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART KOYU YEŞİL FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 70GR-YT0041 STANDART KOYU YEŞİL FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 70GR-YT0041
Fiyat: 5,78 ₺ (1,05 €) (KDV Hariç: 5,35 ₺ (0,97 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART KOYU YEŞİL FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 70GR-YT0041 (10lu Paket) STANDART KOYU YEŞİL FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 70GR-YT0041 (10lu Paket)
Fiyat: 53,02 ₺ (9,64 €) (KDV Hariç: 49,09 ₺ (8,93 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART MAVİ FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 120GR -YT012 STANDART MAVİ FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 120GR -YT012
Fiyat: 7,92 ₺ (1,44 €) (KDV Hariç: 7,33 ₺ (1,33 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART MAVİ FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 120GR -YT012 (10'lu Paket) STANDART MAVİ FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 120GR -YT012 (10'lu Paket)
Fiyat: 53,02 ₺ (9,64 €) (KDV Hariç: 49,09 ₺ (8,93 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART MAVİ FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 70GR -YT0212 STANDART MAVİ FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 70GR -YT0212
Fiyat: 5,78 ₺ (1,05 €) (KDV Hariç: 5,35 ₺ (0,97 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART MAVİ FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 70GR -YT0212 (10'lu Paket) STANDART MAVİ FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 70GR -YT0212 (10'lu Paket)
Fiyat: 53,02 ₺ (9,64 €) (KDV Hariç: 49,09 ₺ (8,93 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART MOR FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 120GR -YT013 STANDART MOR FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 120GR -YT013
Fiyat: 7,92 ₺ (1,44 €) (KDV Hariç: 7,33 ₺ (1,33 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART SARI FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 120GR  10'lu Paket STANDART SARI FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 120GR 10'lu Paket
Fiyat: 77,00 ₺ (14,00 €) (KDV Hariç: 71,30 ₺ (12,96 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART SARI FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 120GR  100'lü Paket STANDART SARI FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 120GR 100'lü Paket
Fiyat: 742,50 ₺ (135,00 €) (KDV Hariç: 687,50 ₺ (125,00 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART SARI FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 120GR  500'lü Paket STANDART SARI FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 120GR 500'lü Paket
Fiyat: 3.575,00 ₺ (650,00 €) (KDV Hariç: 3.310,19 ₺ (601,85 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART SARI FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 120GR -YT0027 STANDART SARI FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 120GR -YT0027
Fiyat: 7,92 ₺ (1,44 €) (KDV Hariç: 7,33 ₺ (1,33 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART SARI FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 70GR -YT0001 STANDART SARI FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 70GR -YT0001
Fiyat: 5,78 ₺ (1,05 €) (KDV Hariç: 5,35 ₺ (0,97 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Standart Sarı İkaz Yeleği Standart Sarı İkaz Yeleği
Fiyat: 7,28 ₺ ($1.50) (KDV Hariç: 6,17 ₺ ($1.27) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Standart Sarı İkaz Yeleği (10'lu Paket) Standart Sarı İkaz Yeleği (10'lu Paket)
Fiyat: 66,83 ₺ ($13.78) (KDV Hariç: 56,64 ₺ ($11.68) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Standart Sarı İkaz Yeleği 120 GR. Ce Sertifikalı Standart Sarı İkaz Yeleği 120 GR. Ce Sertifikalı
Fiyat: 9,70 ₺ ($2.00) (KDV Hariç: 8,22 ₺ ($1.69) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Standart Sarı İkaz Yeleği 120 GR. Ce Sertifikalı (10'lu Paket) Standart Sarı İkaz Yeleği 120 GR. Ce Sertifikalı (10'lu Paket)
Fiyat: 89,14 ₺ ($18.38) (KDV Hariç: 75,54 ₺ ($15.58) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART TURUNCU FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 120GR -YT0025 STANDART TURUNCU FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 120GR -YT0025
Fiyat: 7,92 ₺ (1,44 €) (KDV Hariç: 7,33 ₺ (1,33 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART TURUNCU FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 120GR -YT0025 (10'lu Paket) STANDART TURUNCU FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 120GR -YT0025 (10'lu Paket)
Fiyat: 72,71 ₺ (13,22 €) (KDV Hariç: 67,32 ₺ (12,24 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART TURUNCU FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 70GR -YT001 STANDART TURUNCU FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 70GR -YT001
Fiyat: 5,78 ₺ (1,05 €) (KDV Hariç: 5,35 ₺ (0,97 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART TURUNCU FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 70GR -YT001 (10'lu Paket) STANDART TURUNCU FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 70GR -YT001 (10'lu Paket)
Fiyat: 53,02 ₺ (9,64 €) (KDV Hariç: 49,09 ₺ (8,93 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Standart Turuncu İkaz Yeleği 120 GR. Ce Sertifikalı Standart Turuncu İkaz Yeleği 120 GR. Ce Sertifikalı
Fiyat: 9,70 ₺ ($2.00) (KDV Hariç: 8,22 ₺ ($1.69) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Standart Turuncu İkaz Yeleği 120 GR. Ce Sertifikalı 10'lu Paket Standart Turuncu İkaz Yeleği 120 GR. Ce Sertifikalı 10'lu Paket
Fiyat: 87,30 ₺ ($18.00) (KDV Hariç: 73,98 ₺ ($15.25) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Standart Turuncu İkaz Yeleği 120 GR. Ce Sertifikalı 100'lü Paket Standart Turuncu İkaz Yeleği 120 GR. Ce Sertifikalı 100'lü Paket
Fiyat: 776,00 ₺ ($160.00) (KDV Hariç: 657,63 ₺ ($135.59) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Standart Turuncu İkaz Yeleği 120 GR. Ce Sertifikalı 200'lü Paket Standart Turuncu İkaz Yeleği 120 GR. Ce Sertifikalı 200'lü Paket
Fiyat: 1.503,50 ₺ ($310.00) (KDV Hariç: 1.274,15 ₺ ($262.71) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Standart Turuncu İkaz Yeleği 120 GR. Ce Sertifikalı 500'lü Paket Standart Turuncu İkaz Yeleği 120 GR. Ce Sertifikalı 500'lü Paket
Fiyat: 3.007,00 ₺ ($620.00) (KDV Hariç: 2.548,31 ₺ ($525.42) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Standart Turuncu İkaz Yeleği 70 GR. Standart Turuncu İkaz Yeleği 70 GR.
Fiyat: 7,28 ₺ ($1.50) (KDV Hariç: 6,17 ₺ ($1.27) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART YEŞİL FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 120GR - YT014 STANDART YEŞİL FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 120GR - YT014
Fiyat: 7,92 ₺ (1,44 €) (KDV Hariç: 7,33 ₺ (1,33 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART YEŞİL FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 120GR - YT014 (10'lu Paket) STANDART YEŞİL FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 120GR - YT014 (10'lu Paket)
Fiyat: 72,71 ₺ (13,22 €) (KDV Hariç: 67,32 ₺ (12,24 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
STANDART YEŞİL FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 70GR -YT011 STANDART YEŞİL FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ 70GR -YT011
Fiyat: 9,85 ₺ (1,79 €) (KDV Hariç: 9,12 ₺ (1,66 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
toptan ikaz yeleği toptan ikaz yeleği
Fiyat: 1.750,00 ₺ (KDV Hariç: 1.620,37 ₺ )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Turkuaz Mavi İkaz Yeleği Turkuaz Mavi İkaz Yeleği
Fiyat: 11,44 ₺ (2,08 €) (KDV Hariç: 10,59 ₺ (1,93 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Turkuaz Mavi İkaz Yeleği (10lu Paket) Turkuaz Mavi İkaz Yeleği (10lu Paket)
Fiyat: 105,05 ₺ (19,10 €) (KDV Hariç: 97,27 ₺ (17,69 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Turkuaz Mavi Renk Fosforlu-Reflektörlü standart İkaz Yeleği Turkuaz Mavi Renk Fosforlu-Reflektörlü standart İkaz Yeleği
Fiyat: 66,83 ₺ ($13.78) (KDV Hariç: 56,64 ₺ ($11.68) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Turuncu İkaz Yeleği Turuncu İkaz Yeleği
Fiyat: 11,44 ₺ (2,08 €) (KDV Hariç: 10,59 ₺ (1,93 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Turuncu İkaz Yeleği (10'lu Paket) Turuncu İkaz Yeleği (10'lu Paket)
Fiyat: 75,79 ₺ (13,78 €) (KDV Hariç: 70,18 ₺ (12,76 €) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Turuncu Renk Fosforlu-Reflektörlü standart İkaz Yeleği Turuncu Renk Fosforlu-Reflektörlü standart İkaz Yeleği
Fiyat: 7,28 ₺ ($1.50) (KDV Hariç: 6,17 ₺ ($1.27) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
ucuz fosforlu ikaz yeleği ucuz fosforlu ikaz yeleği
Fiyat: 1.750,00 ₺ (KDV Hariç: 1.620,37 ₺ )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
ucuz ikaz yeleği ucuz ikaz yeleği
Fiyat: 6,00 ₺ (KDV Hariç: 5,56 ₺ )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
ucuz ikaz yelekleri ucuz ikaz yelekleri
Fiyat: 1.750,00 ₺ (KDV Hariç: 1.620,37 ₺ )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Yeşil İkaz Yeleği Yeşil İkaz Yeleği
Fiyat: 9,70 ₺ ($2.00) (KDV Hariç: 8,22 ₺ ($1.69) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Yeşil İkaz Yeleği (10'lu Paket) Yeşil İkaz Yeleği (10'lu Paket)
Fiyat: 89,14 ₺ ($18.38) (KDV Hariç: 75,54 ₺ ($15.58) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Yeşil Renk Fosforlu-Reflektörlü standart İkaz Yeleği Yeşil Renk Fosforlu-Reflektörlü standart İkaz Yeleği
Fiyat: 7,28 ₺ ($1.50) (KDV Hariç: 6,17 ₺ ($1.27) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Yeşil Renk Fosforlu-Reflektörlü standart İkaz Yeleği (10'lu Paket) Yeşil Renk Fosforlu-Reflektörlü standart İkaz Yeleği (10'lu Paket)
Fiyat: 66,83 ₺ ($13.78) (KDV Hariç: 56,64 ₺ ($11.68) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Yukarı
Mağaza görüntüleme modundadır
Sitenin tam sürümünü görüntüle
DMCA.com Protection Status
E-Ticaret Sitesi