Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
Online Kurumsal Alışveriş Sitesi

Eked Loto Ekipmanları

Eked Loto

Eked Loto Malzemeleri

Bu Kategoride 109 Ürün Bulundu
MARKALAR
STOK DURUMU
FİYAT ARALIĞI

EKED LOTO EKİPMANLARI ÜRÜN TANITIM VİDEOSU 

LOTO EKED ÜRÜNLERİMİZ STOKTAN AYNI GÜN TESLİM

Tüm Eked Loto Ekipmanları Stoklarımızda Mevcuttur.

Eked Loto, Eked Loto İstasyonu, Eked Loto Şalter Kilidi, Eked Loto Etiketleri, Eked Loto Kilit Çoklayıcılar, Eked Loto İş Güvenliği Kilitleri, Loto EkedVana Kilidi, Eked Loto Şalter Kilidi

EKED, bir makine ya da ekipman üzerinde bir çalışma gerçekleşmeye başlamadan önce, tehlikeli enerjiyi kontrol altına almakta ve sıfır enerji durumuna getirmekte kullanılan birincil yöntemdir.​

Kilitleme etiketleme prosedürü kurumsal bir norm olarak ele alındığında, “Enerji Kesme-Kilitleme ve Verme” uygulamalarının her enerji noktasında ortak çalışmaları sürdürülürken, kilitleme etiketleme ekipmanlarıseçimi de kullanılan prosedürle uyum sağlamalıdır. Bir başka deyişle bir taraftan eked prosedürüuygulanma maksadı, diğer taraftan ise gerçek  nitelikli Loto ekipmanları kullanımından imtina edildiği hallerde etiketleme kilitleme yönetmeliğiuygulamasından bahsetmek mümkün değildir.

 Etiketleme kilitleme prosedürüenerji kaynaklarının nereden, nasıl, hangi ekipmanla, kim tarafından kesileceğini gösteren bir talimat kullanılarak, her iş güvenliği noktasında ortak uygulanacak bir sistem oluşturmalıdır.eked talimatı ekipmanların seçiminde nitelikli ve eked uygulamaları ile tam uyumlu olmalıdır.

İşte bu noktada VSB kavramı devreye girmiştir. Kısa bir özetle VSB kavramı aşağıda vurgulanmıştır:

LOTO / EKED Uygulama Ve Ekipmanları ile ilgili güncel bir gelişme de LOTO / EKED / OSHA prosedür ve uygulamaları için içeriksel detayda ve terminoloji akışkanlığı olarak; yenilikçi bir kavramın gelişmiş ülkelerde hızla önem kazanması.Bu kavram; VSB (Velocity in Safety Business) olarak adlandırılmakta.

Anılan teknik terminoloji kavramı, temel olarak OSHA (veya OSHAS) iş güvenliği yükümlülükleri ve LOTO / EKED uygulamaları prosedürleri çerçevesinde yine LOTO / EKED Ekipman ve Donanımlarının konjonktürel olarak harmonizasyonunu sağlayarak, iş sağlığı ve güvenliği önlemlerinin çabuk ve seri halde aplikasyon ve de-aplikasyonu için kullanılan ekipmanın temin etme-çeşitleme-kapsama platformları ve kullanıcı tarafından algısal uyumunu sağlayan kompakt ürün bloklarıdır. Yaklaşımsal olarak Dynamic'safe bu içeriğe fazlası ile sahip olup, yeni akımın öncülüğünü yapacak pek az marka ile birlikte "Donanım Bütünlüğü"nü sağlamaktadır.

Bu kapsamda eked prosedürüaçısından çok yaygın bir kullanım alanı bulan  Elektrik konusunda Eked ekipmanlarının seçimi geniş bir önem arz eder. Kilitleme için ilgili tüm çalışanlar EKED kutuları ile birlikte bireysel kilitleri ve elektrik kilitleme aparatlarını yaygın olarak bulundururlar ve kullanırlar.

Dynamic’safe LOTO EKED Ekipmanları ile ilgili ürün resimleri:

Eked elektrik ekipmanları ile eked kilitleri ve Türkçe Eked etiketleri

“Health & Safety Review Magazin” “OSHApublicersmonthly” yayıncılık dan alıntılanmış ve Dynamic’safe tarafından tercüme edilmiştir.

LOTO EKED

Şu anda incelemekte olduğunuz kategorimiz Eked “Etiketle Kilitle Emniyete al Dene” kategorisi.

Türkiye’de İş Güvenliği konusunda bu kategori şimdi çok önemli ve çok güncel.

Dynamic’safe markalı Eked Ekipmanlarını inceleyebileceğiniz sayfalarımız size konu ile ilgili geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Eked önemli bir İş Güvenliği içeriği olduğundan, Dynamic’safe ve Onlinesatınal olarak, gerek ürün çeşitliliği ve uyumluluğu, gerekse konuya ilişkin derinlemesine bilgi sunma imkanımız bulunuyor.

Kurumlarımız bünyesinde hizmet veren Eked uzmanlarımız size konu ile ilgili kapsamlı destek verebilirler, bizi telefonla da arayıp konuya ilişkin ön bilgi alabilirsiniz.

Teknik açıdan yeterliliği Uluslar arası sertifikalar ile kabul edilmiş, her zaman hazır stok ve uygun fiyat sunan Dynamic’safe ürünleri için Onlinesatınal olarak sizlere hizmete hazırız.

Fiyatı

EUR13,99 +KDV

EUR16,51
Fiyatı

EUR7,94 +KDV

EUR9,37
Fiyatı

EUR4,11 +KDV

EUR4,85
Fiyatı

EUR4,11 +KDV

EUR4,85
Fiyatı

EUR4,11 +KDV

EUR4,85
Fiyatı

EUR4,11 +KDV

EUR4,85
Fiyatı

EUR4,11 +KDV

EUR4,85
Fiyatı

EUR4,60 +KDV

EUR5,43
Fiyatı

EUR4,60 +KDV

EUR5,43
Fiyatı

EUR5,56 +KDV

EUR6,56
Fiyatı

EUR14,98 +KDV

EUR17,68
YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et