Online Kurumsal Alışveriş Sitesi

İlk Yardım Seti

ilk yardım seti malzemeleri

ilk yardım seti malzemeleri

Fiyatı

160,00 TL +KDV

188,80 TL
Fiyatı

235,00 TL +KDV

277,30 TL

TÜM İLK YARDIM SETLERİ MODELLERİMİZ AŞAĞIDA LİSTELENMİŞTİR.

İlk yardım setleri hayat kurtaran ürünler olduğu için tüm yaşam alanlarında bulunması gerekmektedir. Bu bakımdan ilkyardım setleri içerisinde ecza dolaplarına ve araçlarda kullanılan çantalı ilkyardım setlerine ihtiyaç çok fazla olmaktadır. Evlerde ve araçlarda kullanılan ilkyardım setlerinin yanında yat ve teknelerde kullanılan ilkyardım setleri de bulunmaktadır. Bu setler içerisinde işyerlerinde ve askeriyede kullanılmak üzere tasarlanmış olan setler de bulunmaktadır. Setlerin içerisinde bulunan malzeme sayısı değişmektedir.  Tüplü ilkyardım setinde bulunan tüp acil durumlarda yangın müdahalesi bakımından da önemlidir. İlk yardım seti fiyatları günümüz itibariyle farklılık gösterebilmektedir. Burada önemli olan kaliteli bir ilk yardım seti ürününü uygun fiyatlı bir şekilde satın alabilmektir. Bundan dolayı firmamız ilk yardım seti satan yerler arasında %100 müşteri memnuniyetini oluşturmuş bir firma olarak ön plana çıkmaktadır. Uluslar arası kalite standartlarına sahip olan ilkyardım seti ürünlerine sahip olmak istiyorsanız, bize ulaşmanız yeterlidir.

Değerli Müşterimiz web sitemiz de Tüm kurumsal ihtiyaçlarınızı bulabilirsiniz. Başta Ofis Tüketim ürünlerinden; toner , kartuş, yazıcı sarf malzemeleri, Diğer ürün gruplarımız; İş güvenliği alanında İş ayakkabıları , iş kıyafetleri , iş güvenlik ekipmanları ve malzemeleri gibi bir çok kurumsal firmaların ihtiyaçlarını tedarik etmekteyiz. Firmamız en uygun fiyat politikası ile sizlere hizmet vermektedir. Toplu alımlarda düşük kar marjları ile size en iyi fiyatları sunuyoruz. Bu nedenle Toplu alımlar da firmamız ile iletişime geçerek mutlaka teklif isteyin.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu