Online Kurumsal Alışveriş Sitesi

İş Ayakkabıları

İşçi Ayakkabıları

İş Ayakkası fiyatları

                                           

TOPLU İŞ AYAKKABISI ALIMLARINIZDA MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZİ ARAYARAK İNDİRİMLİ FİYATLAR ALABİLİRSİNİZ.

İş ayakkabısı alımlarınızda hangi marka modeli alacağınıza karar veremediyseniz müşteri temsilcilerimizi arayarak tavsiye alabilirsiniz. Tüm kurumsal toplu İş Ayakkabıları | Çelik Burun, Çelik Ara Tabanlı‎ Ayakkabı alımlarınızda bizden teklif isteyiniz.

Firmamız Perpa Ticaret Merkezi'nde iş ayakkabıları ve diğer iş güvenliği malzemeleri alanında genellikle atoklu çalışmaktadır. İş ayakkabısı alanında bir çok markanın bayiliğini satışını yapmaktadır. Kurumsal firmaların iş ayakkabısı alımlarında özel çözümler sunmaktayız. Firmamız iş ayakkabısı satışında şu şekilde çalışmaktadır.

İş ayakkabıları satışında şuanda bize internet sitemiz ulaşmanız sebebi ile tek adetli alım fiyatlarını görmektesiniz. Düşük adetli iş ayakkabısı alımlarınızı alışveriş sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Ancak toplu iş ayakkabısı alımlarınızda bizlere marka model, ayak numaraları ve istediginiz teknik özellikleri de mail adresimizden destek@onlinesatinal.com.tr bildirirseniz firmanıza özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz. 

iş ayakkabıları, iş ayakkabısı, çelik burunlu iş ayakkabısı, kompozit burun ayakkabı, çelik taban ayakkabı, iş botları, mühendis ayakkabıları, mimar ayakkabıları, mekap ayakkabı, yds ayakkabı, perpa iş ayakkabısı satış mağazası

Güvenlik ve konforu birleştiren ayakkabı ve çizme modelleri, Türkiye'nin en büyük alışveriş sitesi www.onlinesatinal.com.tr güvencesiyle ayağınıza geliyor.Sanayi bölgeleri, atölyeler ve şantiyeler gibi alanlarda çalışanlar için oluşabilecek tehditlere karşı ayakkabı ve çizme seçimi, güvenlik için önemli bir karar. www.onlinesatinal.com.tr 'nin sunduğu ayakkabı ve çizme modeli ürün yelpazesi, iş güvenliği alanında da hayatınızı kolaylaştırıyor.

Antistatik shock absorber taban, basınca dayanıklı çelik burun koruma, kayma dirençli taban, petrol türevlerine ve yağa dayanıklı taban gibi iş güvenliği alanındaki ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik özellikler, bunlardan sadece birkaçı.Ayaklarınızı korumak amacıyla özel olarak tasarlanmış, farklı kullanım alanlarına ve taleplere hitap eden ayakkabı ve çizme modelleri, aynı zamanda ayak sağlığı konusunda da seçenekler sunuyor.

Absorbe edebilen ve kısa sürede kuruyan iç astar, nefes alabilen özel dış kumaş, nefes alabilen açık hücre poliüretan mostra, ergonomik tasarım gibi tercihlerle hem güvenli hemde rahat çalışmak mümkün.Gezer, Yepar, Yds, Tuğbasan, SGS, Yeşil Sport gibi sektörün önde gelen markalarının ayakkabı ve çizme modellerine, Türkiye'nin en büyük online alışveriş mağazası www.onlinesatinal.com.tr ayrıcalığıyla ulaşma şansına sahipsiniz

Fiyatı

410,00 TL +KDV

483,80 TL
Fiyatı

496,00 TL +KDV

585,28 TL
Fiyatı

496,00 TL +KDV

585,28 TL
Fiyatı

430,00 TL +KDV

507,40 TL
Fiyatı

500,00 TL +KDV

590,00 TL
Fiyatı

470,00 TL +KDV

554,60 TL

Değerli Müşterimiz web sitemiz de Tüm kurumsal ihtiyaçlarınızı bulabilirsiniz. Başta Ofis Tüketim ürünlerinden; toner , kartuş, yazıcı sarf malzemeleri, Diğer ürün gruplarımız; İş güvenliği alanında İş ayakkabıları , iş kıyafetleri , iş güvenlik ekipmanları ve malzemeleri gibi bir çok kurumsal firmaların ihtiyaçlarını tedarik etmekteyiz. Firmamız en uygun fiyat politikası ile sizlere hizmet vermektedir. Toplu alımlarda düşük kar marjları ile size en iyi fiyatları sunuyoruz. Bu nedenle Toplu alımlar da firmamız ile iletişime geçerek mutlaka teklif isteyin.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu