Whatsapp
Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
5 Ürün Bulundu

Demir İş Ayakkabıları İle Ayaklarınız Güvende

Çalışma ortamlarında çalışanları bekleyen pek çok tehlike bulunmaktadır. Bu tehlikelerin en önemlileri ise çalışanlarını ayaklarını hedef alan ve zarar veren tehlikelerdir. İş kazalarında bu konuda oldukça fazla yaralanma ve sakat kalmanın söz konusu olduğu yapılan araştırmalarla ortaya çıkmaktadır. Bu sebeple iş güvenli ve işçi sağlığı alanında çalışma yapan kurumlar ve firmalar ayakların korunması için özel çalışmalar yaparak bu konuda pek çok standart belirlemişlerdir. İş ayakkabısı üreten ve satan firmalar olarak bizler de bu belirlenen standartları baz alarak iş ayakkabısı üretimi yapmaktayız. İş ayakkabısı üretiminde dikkat edilen en önemli hususlardan en önemlisi ayağın her hangi bir darbe sırasında zarar görmemesi için ayakkabının sert ve dayanıklı olmasıdır. Bu da ayakkabının üretimi sırasında demir, çelik gibi dayanıklı malzemelerin kullanılması ile gerçekleştirilir. Demir iş ayakkabıları ayakların korunması için firmamız tarafından satışa sunulan ayakkabı modelleri arasında bulunmaktadır. Demir ayakkabı modelleri çalışma ortamına göre farklı özellikler taşısa da her biri bu alanda en iyi koruyucu ayakkabı olarak bilinmektedir. Bu ayakkabıların satışında toplu siparişlerde iskontolar uygulayan firmamız bu modellerin en uygun fiyatta satışını yapmaktadır. Demir iş ayakkabıları farklı modelleri ile firmamız tarafından fabrikadan müşteriye aracısız satışı yapılmaktadır. Perpa demir iş ayakkabısı satış mağazasında özellikle fabrikalar, şantiyeler, inşaat firmaları gibi toplu alım yapan firmalara uygun satışlarımız bulunmaktadır.

 

Demir İş Ayakkabıların Özellikleri

Çalışma ortamlarında çalışanların sağlığının korunması çalışanların performansının artması açısından oldukça önemli bir husustur. Bu konuda çalışanların güvenliği için hazırlanan demir iş ayakkabıları ayak sağlığını korumak için tasarlanan en dayanıklı ürünlerdendir. Bu ayakkabılarda bulunması gereken bazı standartlar bulunmaktadır. Öncelikle CE işareti bulundurulması gereken ayakkabılarda kişisel koruyucu şartlarını içeren EN ISO 20344 standardının bulunması ve zorunlu testlerden geçmiş ürünler olması gerekmektedir. Ayakkabılarda bulunması gereken bazı ortak semboller bulunmaktadır.

P : Çelik ara taban özelliği

HI : Sıcaklığa karşı izolasyon

HRO : ısıya dirençli taban özelliği

CI : Soğuğa karşı izolasyon

A : Antistatik ayakkabı

ESD : Elektrostatik boşalım özelliği

WRU : Suya dayanıklı saya özelliği

C : Elektrik direnci 100 Kilo Ohm'a kadar dayanıklılık özelliği

E : Topuk bölgesinin enerji abzorbsiyonu

Bu standart sembollerin dışında EN ISO 20345 güvenlik ayakkabıları çelik darbe dayanımını ifade eden bazı ifadelere sahiptir. Bu özellikler;

  • SB : Temel güvenlik özelliği
  • S1 : Anti statik, şok emici topuk bölgesi, yağa dayanıklı taban özelliği
  • S1 P : Anti statik, şok emici topuk bölgesi, yağa dayanıklı taban, çelik ara taban özelliği
  • S2 : Anti statik, şok emici topuk bölgesi, yağa dayanıklı taban, suya dirençli
  • S3 : Anti statik, şok emici topuk bölgesi, yağa dayanıklı taban, suya dirençli , çelik ara taban özelliği

olarak belirtilmektedir. Demir iş ayakkabıları bu standartlara uygun olacak şekilde tasarlanan ve üretilen ürünler olarak firmamız tarafından Perpa demir iş ayakkabısı satış mağazasında satışa sunulmaktadır.

Demir İş Ayakkabıların Modelleri

 Firmamız tarafından satışı yapılan demir iş ayakkabıları kullanıldığı işe ve mekana göre farklı modellerde tasarlanmaktadır. Bu ayakkabıların farklı modelleri bulunmaktadır. Demir ayakkabıların; demir çelik burunlu iş ayakkabısı, demir kompozit burun ayakkabı, demir çelik taban ayakkabı, demir iş botları, demir mühendis ayakkabıları olmak üzere çeşitleri bulunmaktadır.  Bu modeller içerisinde firmamız tarafından satışı en çok yapılan ürünler; Demir 1202 S2 Çelik Burunlu İş Ayakkabısı,  Demir 1206 EXPS S1 Süet Bağcıklı Çelik Burunlu İş Ayakkabısı, Demir 1210 S2 Koruyucu İş Botu, Demir 1217 Çelik Burunlu Süet İş Ayakkabısı, Demir 1412 Kaynakçı İş Ayakkabısı olmak üzere sıralanmaktadır. Firmamız tarafından satışı yapılan ürünlerde nefes alabilen deri özelliğinin yanında su geçirmez özelliği de bulunmaktadır. Böylece uzun süre giyilen demiş iş ayakkabının ayağa zarar vermemesi sağlanmış olmaktadır. Kadın ve erkek için ayrı ayrı tasarımların bulunduğu ürünleri inceleyip alma imkanına sahipsiniz. Bu ürünler ve benzeri pek çok iş ayakkabı modeli firmamız tarafından satışa sunulmaktadır. Demir iş ayakkabıları denilince en uygun fiyattan satışlar firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Özellikle toplu alımlarda oldukça yüksek iskontolar uygulanmasıyla müşterilerimizin memnuniyeti sağlanmaktadır.

 

Demir iş ayakkabıları
Fiyatı

180,00 TL +KDV

194,40 TL
Fiyatı

130,00 TL +KDV

140,40 TL
Fiyatı

130,00 TL +KDV

140,40 TL
Fiyatı

130,00 TL +KDV

140,40 TL
Fiyatı

130,00 TL +KDV

140,40 TL
YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et