Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
Online Kurumsal Alışveriş Sitesi

Pars İş Ayakkabıları

Pars İş Ayakkabıları

Pars İş Ayakkabıları

Bu Kategoride 15 Ürün Bulundu

Pars iş ayakkabıları

Firmamız Perpa Ticaret Merkezi'nde Pars iş ayakkabıları ve diğer iş güvenliği malzemeleri alanında genellikle atoklu çalışmaktadır. Pars İş ayakkabısı alanında bir çok markanın bayiliğini satışını yapmaktadır. Kurumsal firmaların iş ayakkabısı alımlarında özel çözümler sunmaktayız. Firmamız Pars iş ayakkabısı satışında şu şekilde çalışmaktadır.

Pars İş ayakkabıları satışında şuanda bize internet sitemiz ulaşmanız sebebi ile tek adetli alım fiyatlarını görmektesiniz. Düşük adetli Pars iş ayakkabısı alımlarınızı alışveriş sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Ancak toplu iş ayakkabısı alımlarınızda bizlere marka model, ayak numaraları ve istediginiz teknik özellikleri de mail adresimizden destek@onlinesatinal.com.tr bildirirseniz firmanıza özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz. 

Pars iş ayakkabısı,pars s2 çelik burun çelik taban iş ayakkabısı, pars çelik burun deri iş ayakkabısı,pars çelik burun iş ayakkabısı, pars çelik burun, çelik taban deri iş ayakkabısı, pars iş ayakkabı

Not: Toptan alımlarda KARGO ÜCRETİ Alıcıya aittir.

Pars İş Ayakkabıları Ayaklarda Rahatlık ve Güvenlik

İşyerlerinde çalışan insanları bekleyen pek çok tehlike bulunmaktadır. İş kazaları ülkemizde çok fazla ölüme sebep olmaktadır. İş ve işçi sağlığı konusunda yapılan çalışmalarla bu kazların önüne geçilmeye çalışılmaktadır. Çalışma ortamlarında çalışanları bekleyen tehlikeleri ortadan kaldırmak için çeşitli çözüm yolları bulunmuştur. Bu amaçla hazırlanan kanunlarla çalışma ortamlarında bulunması gereken özellikler ve çalışanların kullanması gereken kıyafetler belirlenmiştir.

Bunlardan biri de çalışanların ayakkabılarında bulunması gereken özelliklerdir. Pars iş ayakkabıları, Pars çelik burunlu iş ayakkabıları, Pars çelik burun çelik taban iş ayakkabıları, Pars kompozit burunlu iş ayakkabıları, Pars çelik taban ayakkabı çalışanların ayaklarını korumak amacıyla hazırlanmış çok özellikli ayakkabılardır. Bu model ayakkabılar çalışanlar için işyerlerinde oluşabilecek herhangi bir ayak yaralanmasının önüne geçmek için tasarlanmıştır. Oldukça kalın bir kaplaması olan bu ayakkabıların satışı firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu ürünlerin toptan satışını yapan firmamız toptan siparişlerde iskonto uygulamaktadır.

Böylece Pars iş ayakkabıları, Pars çelik burunlu iş ayakkabıları, Pars çelik burun çelik taban iş ayakkabıları, Pars kompozit burunlu iş ayakkabıları, Pars çelik taban ayakkabı oldukça uygun fiyata müşterilerimize ulaşmaktadır. Her türlü çalışma ortamının getirdiği tehlikeli durumdan çalışanlar bu model ayakkabıları giyerek kurtulabilmektedir. İşverenlerin çalışanları için alacağı tedbirlerin başında bu ayakkabıları alarak çalışanlarının sağlığını korumak olacaktır. Bu ayakkabılar online olarak internet sitemizden ve, Perpa Pars iş ayakkabısı satış mağazasından görülebilir ve buralardan sipariş verilebilir.

Pars İş Ayakkabılarında Belirlenen Standartlara Uygunluk

İş ve işçi güvenliği konusunda yapılan çalışmalar sonucunda alınan bazı kararlar ve belirlenen bazı standartlar bulunmaktadır. Bu belirlenen standartlar sonucunda üretilen iş ayakkabılarında da uyulması gereken sabit standartlar bulunmaktadır. Bu standartlar çalışanların sağlığını korumaya yönelik çalışmalardır. Pars iş ayakkabıları üretim aşamasında bu belirlenen standartlara uymaktadır. Bu standartlar aşağıda belirtildiği gibidir.

P : Çelik Ara Taban Özelliği
C : İletken Ayakkabı Özelliği
A : Antistatik Ayakkabı Özelliği
HI: : Sıcağa Karşı Yalıtım Özelliği
CI: : Soğuğa Karşı Yalıtım Özelliği
E: : Topuk Bölgesinin Enerji Absorpsiyonu
WRU : Suya Dayanıklı Saya Özelliği
HRO : 300 °C'ye Dayanıklı Taban Özelliği
ESD : Elektrostatik Boşalım Özelliği

 Standart CE Teknik Etiketleme Bilgileri
200 joule - Çelik Darbe Dayanımı (EN ISO 20345 Güvenlik Ayakkabıları)
SB : Temel Güvenlik özelliği
S1 : Antistatik olması, Şok Emici Topuk Bölgesi, Yağa Dayanıklı Taban özelliği
S1 P : Antistatik olması, Şok Emici Topuk Bölgesi, Yağa Dayanıklı Taban, Çelik Ara Taban özelliği
S2 : Antistatik olması, Şok Emici Topuk Bölgesi, Yağa Dayanıklı Taban, Suya Dirençli olması
S3 : Antistatik olması, Şok Emici Topuk Bölgesi, Yağa Dayanıklı Taban, Suya Dirençli , Çelik Ara Taban özelliği

Burun Darbe Dayanımı olmayan (EN ISO 20347 İş Ayakkabıları)
01 : Antistatik olması, Şok Emici Topuk Bölgesi
01 P : Antistatik olması, Şok Emici Topuk Bölgesi , Çelik Ara Taban özelliği
02 : Antistatik olması, Şok Emici Topuk Bölgesi, Suya Dirençli olması
03 : Antistatik olmsı, Şok Emici Topuk Bölgesi, Suya Dirençli, Çelik Ara Taban özelliği

Pars iş ayakkabıları belirlenen bütün bu özellikleri bünyesinde taşıyan ayakkabı modelleri olarak oldukça yüksek güvenirlikli ürünler olarak piyasada bulunmaktadır. Farklı tasarımları ve geniş kullanım alanları ile bu ürünler firmamız tarafından satışa sunulmaktadır. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda isteyen Perpa Pars iş ayakkabısı satış mağazasından isteyen internet sitemizden bu ürünleri inceleme imkanı bulacaklardır.

Pars İş Ayakkabılarında Farklı Modeller

Pars iş ayakkabıları oldukça farklı modellerle kullanıcılarının hizmetine sunulmaktadır. Bu ayakkabılar çalışma ortamının taşıdığı risk göz önüne alınarak tasarlanmaktadır. Bu özelliklerine göre işverenler işyerlerindeki tehlikeleri ortadan kaldırmak için bu ayakkabı modellerini tercih etmektedirler. Pars çelik burunlu iş ayakkabısı, Pars kompozit burun ayakkabı, Pars çelik taban ayakkabı, Pars iş botları, Pars mühendis ayakkabıları olmak üzere farklı alanlarda kullanılmak üzere farklı modeller üretilmektedir. Bu ayakkabılar aynı zamanda mevsim şartlarına göre de farklı özellikleri barındıracak şekilde üretilmektedir. Çalışanların ayaklarına zarar vermeyecek ve her türlü dış etkiden korumak için tasarlanmış olan Pars iş ayakkabıları kullanıcıları tarafından beğeni almıştır. Bütün bu özelliklere sahip ayakkabı modellerini firmamız çalışanların hizmetine sunmaktadır. Özellikle toplu siparişlerde oldukça uygun fiyatlarla satın alınabilmektedir. Toplu çalışma ortamlarında şantiyelerde, fabrikalarda kullanım için oldukça uygundur. Kaliteli ve uygun fiyatlarla satışa sunduğumuz bu ayakkabı modelleri çalışanların ayaklarını ve sağlıklarını korumak için sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

 

Fiyatı

USD11,00 +KDV

USD11,88
Fiyatı

USD15,00 +KDV

USD16,20
Fiyatı

USD15,00 +KDV

USD16,20
Fiyatı

USD15,00 +KDV

USD16,20
Fiyatı

USD11,00 +KDV

USD11,88
Fiyatı

EUR15,00 +KDV

EUR16,20
Fiyatı

USD15,00 +KDV

USD16,20
Fiyatı

USD15,00 +KDV

USD16,20
Fiyatı

EUR15,00 +KDV

EUR16,20
Fiyatı

USD11,00 +KDV

USD11,88
Fiyatı

USD11,00 +KDV

USD11,88
Fiyatı

USD13,00 +KDV

USD14,04
Fiyatı

USD13,00 +KDV

USD14,04
Fiyatı

65,00 TL +KDV

70,20 TL
Fiyatı

80,00 TL +KDV

86,40 TL
YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et