Online Kurumsal Alışveriş Sitesi

is-elbiseleri

iş elbiseleri imalatı

iş elbiseleri istanbul

MARKALAR
STOK DURUMU
FİYAT ARALIĞI
Fiyatı

216,00 TL + KDV

Fiyatı

36,00 TL + KDV

TÜM İŞ ELBİSELERİ MODELLERİMİZ AŞAĞIDA LİSTELENMİŞTİR.

Çalışma hayatının olmazsa olmaz gereçleri arasında iş elbiseleri yer almaktadır. İş elbiseleri çalışma ortamına ve mevsime göre değişiklik göstermektedir. Kışın giyilebilecek parka ve montların yanında yağmurlu havalarda kullanılmak üzere yağmurluklar ve tek kullanımlık yağmurluklar bulunmaktır. Firmamız tüm iş elbiseleri modelleri konusunda son derece modern bir hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır. Kullanılacak ortama göre özel güvenlikli olarak hazırlanmış iş elbiseleri farklı renklerde tasarlanmıştır. İş elbiseleri çalışma ortamında güvenliğin sağlanabilmesi için reflektörlü olarak hazırlanmaktadır. Tulum olarak ve iş önlüğü olarak kullanılmak üzere hazırlanmış iş elbiseleri firmamız tarafından satışa sunulmaktadır. Kurumsal kimliklerini ön plana çıkartmak isteyen kurum ve kuruluşlar, iş elbiseleri online satış merkezlerine başvurmaktadır. Firmamız iş elbiseleri satan yerler söz konusu olduğunda kalitesiyle ve güvenli bir hizmet sunmasıyla ön plana çıkmaktadır. Online satış işlemleri konusunda tecrübeli olan firmamız, iş elbiseleri fiyatları konusunda da indirimli seçenekleri müşterilerine sunabilmektedir. İş elbiseleri İstanbul ve diğer farklı kentlerde önemli bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Bundan dolayı firmamız, hemen her bölgeye iş elbisesi ürünlerini teslim etmek noktasında hassas bir çalışmaya imza atmaktadır.

İş Elbiseleri Modelleri & Fiyatları

En Kaliteli Yazlık İş Elbisesi Modelleri, En Uygun Fiyat Seçenekleri ile Onlinesatınal.com.tr'de!

Değerli Müşterimiz web sitemiz de Tüm kurumsal ihtiyaçlarınızı bulabilirsiniz. Başta Ofis Tüketim ürünlerinden; toner , kartuş, yazıcı sarf malzemeleri, Diğer ürün gruplarımız; İş güvenliği alanında İş ayakkabıları , iş kıyafetleri , iş güvenlik ekipmanları ve malzemeleri gibi bir çok kurumsal firmaların ihtiyaçlarını tedarik etmekteyiz. Firmamız en uygun fiyat politikası ile sizlere hizmet vermektedir. Toplu alımlarda düşük kar marjları ile size en iyi fiyatları sunuyoruz. Bu nedenle Toplu alımlar da firmamız ile iletişime geçerek mutlaka teklif isteyin.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu