Online Kurumsal Alışveriş Sitesi

Kışlık Parka

kışlık parka fiyatları

işçi kışlık mont

MARKALAR
STOK DURUMU
FİYAT ARALIĞI

TÜM KIŞLIK MONT PARKA MODELLERİMİZ AŞAĞIDA LİSTELENMİŞTİR.

Soğuk havalarda bedenimizi sıcak tutmaya yarayan kışlık parka ürünleri, oldukça geniş bir yelpazede kullanılmaktadır. Açık havada çalışanlar için çetin hava şartlarına karşı koruma özelline sahip kışlık parkalar, çalışanların rahat etmesi açısından da kullanışlı ürünlerdir. Kışlık parka erkek modelleri söz konusu olduğunda karşımıza çok sayıda farklı seçenek çıkabilmektedir. Kışlık parkalarda ve montlarda çalışanların güvenliğinin sağlanması konusunda reflektör özelliği bulunmaktadır. Kışlık modellerin iç kısmının çıkarılması ile mevsimlik olarak kullanılması söz konusudur. Son zamanlarda kışlık parka satan yerler söz konusu olduğunda karşımıza en güzel seçenek olarak firmamız çıkmaktadır. Zira firmamız, kışlık parka fiyatları konusunda son derece uygun fiyatları müşterileriyle buluşturmaktadır. Kışlık parka İstanbul ve diğer pek çok farklı bölgede ihtiyaç duyulan kıyafet seçenekleri arasında yer almaktadır. Kışlık parka İstanbul ve diğer pek çok farklı bölgede ihtiyaç duyulan kıyafet seçenekleri arasında yer almaktadır.  En güzel tasarım özelliğine sahip olan kışlık parka modelleri ve ürünlerini müşterileriyle buluşturmak noktasında iddialı olan firmamız, ülkemizin hemen her şehrine teslimatlar yapabilmektedir.

YÜKSEK REFLEKTÖRLÜ KIŞ GÜVENLİĞİ MONT PARKA GİYİM

Yüksek görünürlük yansıtıcı kışlık kıyafetleri sizi sert soğuk ve dış mekan elemanlarından koruyacak şekilde tasarlanmıştır, böylece sıcak kalabilir ve işinize odaklanabilirsiniz. Kışlık işçi ceketleri, parkalar, uzun paltolar, örme başlıklar, yüz maskeleri, terlikler ve eldivenler arasından seçim yapın. Yüksek görünürlüklü kışlık ceketlerden oluşan geniş envanterimiz, polar astarlı, inceltilmiş yalıtım ve kapitone astarlar dahil olmak üzere birçok renk varyasyonunda ve farklı tarzlarda sunulmaktadır. Dayanıklı ceket kabukları, 300 denye oxford, rip stop ve yumuşak kabuk malzemelerinde mevcuttur. Bu yıl soğukta bırakılma; Aşağıdaki yansıtıcı yüksek görünürlüklü kışlık Parka Mont ürünlerimizi inceleyin.

Değerli Müşterimiz web sitemiz de Tüm kurumsal ihtiyaçlarınızı bulabilirsiniz. Başta Ofis Tüketim ürünlerinden; toner , kartuş, yazıcı sarf malzemeleri, Diğer ürün gruplarımız; İş güvenliği alanında İş ayakkabıları , iş kıyafetleri , iş güvenlik ekipmanları ve malzemeleri gibi bir çok kurumsal firmaların ihtiyaçlarını tedarik etmekteyiz. Firmamız en uygun fiyat politikası ile sizlere hizmet vermektedir. Toplu alımlarda düşük kar marjları ile size en iyi fiyatları sunuyoruz. Bu nedenle Toplu alımlar da firmamız ile iletişime geçerek mutlaka teklif isteyin.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu