Whatsapp
Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
Online Kurumsal Alışveriş Sitesi
201 Ürün Bulundu

Nitril Eldiven | Nitril İş Eldiveni | Toptan Fiyat 1,60 TL

Eldivenlerimiz Avrupa Standartlarındadır. Cs Belgeli Kaliteli Eldivendir.Merdiven Altı Ürünlrle Kesinlikle Karşılaştırma Yapılamayacak Kadar Kalitelidir. Ürünlerimiz İthaldir.

Satışlarımız Toptandır. 1000 Adet Ve Üzeri Alımlarınızda Lütfen İletişime Geçerek Özel Fiyat Alabilirsiniz.

Farklı Eldiven Çeşitlerimiz İçin Bizleri Arayabilirsiniz.

Nitril Eldiven nitril eldiven, iş eldiveni, nitril iş eldiveni, eldiven

İnşaat, Montaj, Depolama, Dağıtım, Elleçleme, Yükleme Ve Boşaltma, Taşıma, Bahçe, Tamirat Gibi Pek Çok Farklı Alanda Kullanılabilen Genel Amaçlı Bir İş Eldivenidir. Nitril Eldiven, Genel Olarak "İş Eldiveni", "İş Eldivenleri" , "İşçi Eldiveni" "İnşaat Eldiveni" Veya "Sarı Eldiven" Olarak Da Bilinmektedir.

Firmamız Her Marka Ve Her Kalitede Nitril Eldiven Satışı Yapmaktadır. Dilerseniz Ucuz Ürünlerimizde Mevcuttur. Ancak Firmamız Toptan Satış Yaptığından Fiyatlar Yüklü Alımlar İçin Geçerlidir.

İş güvenliğinin gerekliliklerinden biri olan eldivenlerin ihtiyacınıza uygun olanını rahatlıkla bulabileceğiniz onlinesatinal.com.tr'de uygun fiyat ve hızlı kargo avantajları sizi bekliyor.El yaralanmaları, iş kazaları arasında en sık yaşananlardan biridir. Bu durumun çözümü ise ancak gerekli önlemleri almakla mümkün. İş güvenlik ürünlerinden biri olan iş eldiveni alternatifleri sizi çalışma sırasında oluşabilecek tehlikelerden korur. Farklı çalışma türlerine göre seçenekleri bulunan iş eldivenleri onlinesatinal.com.tr'nin uygun fiyat ve hızlı kargo avantajlarıyla sizi bekliyor.Temizlik alanında veya kimyasal çalışmalarda kullanmaya uygun olanlar kimyasal maddelerin cilde vereceği zararı önlemeye yardımcı olur. Yaralamaya en çok sebebiyet veren kesici aletlerin kullanımı için uygun olan iş eldivenlerine, ısıya karşı koruyacak olan iş eldivenlere, kısacası iş güvenliğiniz için ihtiyacınız olan tüm iş eldiveni çeşitlerine bu kategoriden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.Kullanım alanına uygun olanı seçebilmeniz için deri, naylonlateks gibi çeşitli malzemelerle hazırlanmış olan eldivenlerden ihtiyacınız olan ürünü kategori sayfasından detaylı olarak inceleyebilirsiniz. İş güvenlik ürünlerinde güvenilir olan markaların çeşitli eldivenlerinden size uygun olanı onlinesatinal.com.tr ücretsiz iade ve taksit seçenekleri ile satın almak için ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Ödeme seçenekleri ve kapıya teslim avantajları da sunulan kolaylıklar arasında yer alıyor.

Nitril, Lateks Kaplama Eldivenler, Genel Amaçlı İş Eldivenleri.Yangın Iş Eldiveni,Soğuk Hava İş Eldivenleri · ‎Mekanik İş Eldivenleri, İş Eldivenleri | iş eldiveni | nitril eldiven | üretim ve imalatı

Nitril Eldiven Malzemesinin Tanımı

Nitril eldiven, doğal kauçuktan üretilmiş olan bir üründür. Günümüzde pek çok farklı özelliğe sahip olarak nitril eldivenleri üretilmektedir. Bu noktada pudralı ya da pudrasız nitril eldivenlerinde üretildiği bilinmektedir. Ayrıca sarı eldiven ve iş eldiveni veya işçi eldiveni olarak da tanımlan nitril eldiven, oldukça işlevsel bir malzeme olarak bilinmektedir. Üretim teknolojilerinin gelişmesi nitril eldivenlerin çok daha kaliteli bir şekilde üretilmesini sağlamıştır. Zira üretim teknolojilerinin gelişmesi sayesinde nitril eldiven malzemesinin kullanım alanları da genişlemiş olmaktadır. Bu durum ise doğal olarak nitril eldiveni malzemesine talebin artmasında etkili olmaktadır.  Nitril eldiven ürününün teminin kolay oluyor olması ve ucuz nitril eldiven malzemelerinin piyasada yer alıyor olması, bu ürüne olan talebi artmasında da etkili olmaktadır.

Nitril eldiven ürününün daha çok depolama, dağıtım, yükleme, boşaltma, bahçe, tamirat ve inşaat alanlarında yoğun olarak kullanıldığı bilinmektedir. Esasında genel tanım itibariyle iş eldiveni olarak da isimlendirilen nitril eldiven, son zamanlarda oldukça yoğun bir talep görmektedir. Nitril eldiven ürünleri endüstriyel alanlarda kullanımı uygun olan ve iş güvenliğini ön plana çıkaran ürünler olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu noktada kaynakçı eldiveni, camcı eldiveni, ısıya karşı dayanıklı eldiven ya da kimyasallara karşı dayanıklı olan nitril eldiven çeşitlerinden söz etmek de mümkün olmaktadır. Nitril eldiven fiyatları, ürünün çeşidine ve özelliğine göre şekillenmektedir.

İş Güvenliği ve Nitril Eldiven Ürünleri

Nitril eldiven ürünü iş güvenliği alanında yoğun olarak kullanılan bir üründür. Nitril eldiven ürününün el kısmındaki pamuklu astar bölümünün üzeri nitril kaplama ile kaplanmıştır. Ayrıca nitril eldiven ürünün bilek kısmı örgü ile örülmüş durumdadır. Bunun yanı sıra genel amaçlı olarak kullanılan sarı nitril eldivenin yanında kevlar ve kauçuk takviyeli nitril eldivenler piyasada mevcuttur. Nitril malzemesi içerik itibariyle, petrol bazlı olan ve çapraz bağlardan oluşan bir film özelliğine sahiptir. Nitril eldiven yüksek koruma koşullarını sağladığı için iş güvenliğinde etkili olarak kullanılmaktadır. Ürün elastik bir özelliğe sahip olduğu için giyildikten birkaç dakika sonra kullanıcının eline oturmaktadır. Bu durum ise iş alanında tam performansın sağlanmasında önemli bir etkiye sahiptir.

İş güvenliği hususu son zamanlarda yoğun bir şekilde gündemde olan bir konudur. Nitril eldiven ürünleri iş güvenliğinin sağlanması noktasında önemli işlevleri olan bir eldiven türü olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Genel olarak üretim materyali olarak doğal kauçuk malzemeden üretilmiş olan nitril eldivenin sırt ve bileklik bölümü örgüden oluşmaktadır. Ayrıca asta kısmı ise genel olarak pamuklu bir özelliğe sahiptir. Bunun yanı sıra nitril eldiven malzemesinin avuç içi bölümü tutmayı kolaylaştırıcı bir yüzeye sahip olmaktadır. Sıralan bu özellikler esasında nitril eldiven malzemesinin iş güvenliği alanında etkili bir şekilde hizmet sunmasında etkili olmaktadır.

Ülkemizde Nitril Eldiven Fiyatları

Nitril eldiven malzemesinin fiyatları söz konusu olduğunda karşımıza pek çok farklı fiyat seçeneği çıkmaktadır. Özellikle sanayi alanında kullanım amacıyla geliştirilmiş olan nitril eldiven malzemesine olan talep her geçen gün artmaktadır. Yoğun talebin olması doğal olarak nitril eldiven fiyatları üzerine de etki etmektedir. Lateks alerjisi olan bireylerin rahatlıkla kullanabileceği bu ürünler, iş sahalarının vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Nitril eldiven İstanbul gibi sanayi ve yapı sektörünün etkin olarak faaliyet gösterdiği şehirlerde büyük talep görmektedir. Bu doğrultuda nitril eldiven malzemesinin kalitesini ve kullanım özelliklerinin sürekli olarak geliştirildiği de söylemek mümkün olmaktadır.

Nitril eldiven ürünü fiyatları ürünün kullanım özelliğine göre ve kullanım alanına göre şekillenmektedir. Ayrıca ürünün kalitesi de nitril eldiven fiyatları üzerinde etkili olmaktadır. Bu noktada nitril kaplı eldiven ürünlerinin fiyatının uygun olması kadar kaliteli olması da önemli bir unsurdur. Zira bu ürünler iş güvenliği açısından oldukça önemli işlevleri olan ürünlerdir.

Bu doğrultuda nitril eldiven satış konusunda hizmet sunan firmamız, sıralanan bütün unsurları karşılar bir nitelikte bir hizmeti müşterilere sunmak konusunda oldukça iddialıdır. En ucuz, en kaliteli ve en kullanışlı nitril eldiven ürünlerini müşterilerine sunan firmamız, uluslar arası hizmet standartları dahilinde bir faaliyeti yürütme konusunda da oldukça başarılıdır. Firmamız nitril eldiven ürünlerinin temini noktasında en yeni ürünlerin tüketiciye kazandırılması noktasında olukça etkin bir hizmeti yerine getirmektedir. 

 

İş Güvenliği eldivenler
Fiyatı

5,20 TL +KDV

5,62 TL
Fiyatı

932,00 TL +KDV

1.006,56 TL
Fiyatı

932,00 TL +KDV

1.006,56 TL
Fiyatı

1.243,00 TL +KDV

1.342,44 TL
Fiyatı

1.044,00 TL +KDV

1.127,52 TL
Fiyatı

1.301,86 TL +KDV

1.406,01 TL
Fiyatı

1.340,00 TL +KDV

1.447,20 TL
Fiyatı

1.297,00 TL +KDV

1.400,76 TL
Fiyatı

7,77 TL +KDV

8,39 TL
Fiyatı

6,48 TL +KDV

7,00 TL
Fiyatı

467,28 TL +KDV

504,66 TL
Fiyatı

64,80 TL +KDV

76,46 TL
Fiyatı

60,00 TL +KDV

64,80 TL
Fiyatı

16,71 TL +KDV

18,05 TL
Fiyatı

1,68 TL +KDV

1,81 TL
Fiyatı

6,00 TL +KDV

6,48 TL
Fiyatı

4,00 TL +KDV

4,32 TL
Fiyatı

EUR162,00 +KDV

EUR174,96
Fiyatı

EUR19,11 +KDV

EUR20,64
Fiyatı

EUR9,34 +KDV

EUR10,09
Fiyatı

EUR10,61 +KDV

EUR11,46
Fiyatı

EUR1,58 +KDV

EUR1,71
Fiyatı

EUR2,20 +KDV

EUR2,38
Fiyatı

12,63 TL +KDV

13,64 TL
Fiyatı

EUR2,76 +KDV

EUR2,98
Fiyatı

EUR4,66 +KDV

EUR5,03
Fiyatı

4,25 TL +KDV

4,59 TL
Fiyatı

EUR8,48 +KDV

EUR9,16
YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et