Online Kurumsal Alışveriş Sitesi

Ledli Acil Çıkış Lambaları

Ledli Acil Çıkış Lambaları Marka,Model ve Fiyatları

Ledli Acil Çıkış Levhaları

 TÜM LEDLİ ACİL ÇIKIŞ LAMBALARI MODELLERİMİZ AŞAĞIDA LİSTELENMİŞTİR.

Sabotaj, yangın ya da su baskını gibi acil durumların oraya çıktığı zamanlarda ledli acil çıkış levhaları son derece önemli rol oynamaktadır. Zira ledli acil çıkış levhası, elektriklerin kesilmesi durumunda anından otomatik olarak devreye girmektedir. Şayet herhangi bir nedenden dolayı normal aydınlatma sistemleri çalışmıyorsa; led acil çıkış levhası araçları derhal devreye girmektedir. Böylece oluşması muhtemel panik durumunun önüne geçilmektedir. Tek yönlü ve çift yönlü çıkış levhası modellerinin yanında kırmızı tepe lambası modellerimiz de bulunmaktadır. Bu durumun bilincinde olan firmamız, şarjlı ledli acil çıkış levhası ürünlerinin güvenli bir şekilde temin edilmesinde hassas bir çalışmaya imza atmaktadır. Ledli acil çıkış levhası fiyatları konusunda da oldukça uygun fiyat seçeneklerini müşterilerine sunabilen firmamız, %100 müşteri memnuniyetini oluşturmak konusunda da titiz bir çalışmaya imza atmaktadır.

 

Değerli Müşterimiz web sitemiz de Tüm kurumsal ihtiyaçlarınızı bulabilirsiniz. Başta Ofis Tüketim ürünlerinden; toner , kartuş, yazıcı sarf malzemeleri, Diğer ürün gruplarımız; İş güvenliği alanında İş ayakkabıları , iş kıyafetleri , iş güvenlik ekipmanları ve malzemeleri gibi bir çok kurumsal firmaların ihtiyaçlarını tedarik etmekteyiz. Firmamız en uygun fiyat politikası ile sizlere hizmet vermektedir. Toplu alımlarda düşük kar marjları ile size en iyi fiyatları sunuyoruz. Bu nedenle Toplu alımlar da firmamız ile iletişime geçerek mutlaka teklif isteyin.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu