Online Kurumsal Alışveriş Sitesi

Yangın Ekipmanları

yangın söndürme malzemeleri

Yangın Ekipmanları Fiyatları

Fiyatı

70,00 TL + KDV

TÜM YANGIN EKİPMANLARI MODELLERİMİZ AŞAĞIDA LİSTELENMİŞTİR.

Yangın en beklenmedik acil durum kaynağı olarak tanımlanmaktadır. Böyle durumlarda yangın ekipmanı ürünlerine sahip olmak hayat kurtarır. Günümüzde yangın ekipmanları oldukça geniş bir yelpazeden oluşan araçlardan oluşmaktadır. Yangın tüpleri, alev savar, solumun cihazları, yangın eldivenleri, yangın bareti, yangın yaklaşma eldiveni gibi ürünler bulunmaktadır.  Bu noktada yangın ekipmanlarının uygun fiyatlı olarak temin edilebilmesi önem kazanmaktadır. Firmamız, yangın ekipmanları fiyatları konusunda ideal bir hizmeti müşterileriyle buluşturduğu için, uygun fiyatlı yangın ekipmanlarının temini konusunda adından sıklıkla söz ettirmektedir. Yangın ekipmanları satan yer arasında seçkin bir yere sahip olan firmamız, yüksek kalitedeki yangın söndürme ekipmanları ürünlerini müşterilerine sunabilmektedir. Yangın ekipmanları İstanbul gibi büyük şehirlerin yanı sıra diğer farklı şehirlerde de ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Firmamız dünyanın hemen her noktasına yangın söndürme ekipmanlarını ulaştırma konusunda son derece iddialı olan bir firmadır.

Değerli Müşterimiz web sitemiz de Tüm kurumsal ihtiyaçlarınızı bulabilirsiniz. Başta Ofis Tüketim ürünlerinden; toner , kartuş, yazıcı sarf malzemeleri, Diğer ürün gruplarımız; İş güvenliği alanında İş ayakkabıları , iş kıyafetleri , iş güvenlik ekipmanları ve malzemeleri gibi bir çok kurumsal firmaların ihtiyaçlarını tedarik etmekteyiz. Firmamız en uygun fiyat politikası ile sizlere hizmet vermektedir. Toplu alımlarda düşük kar marjları ile size en iyi fiyatları sunuyoruz. Bu nedenle Toplu alımlar da firmamız ile iletişime geçerek mutlaka teklif isteyin.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu