Tedarikçiler

TÜM MÜHENDİS YELEĞİ MODELLERİMİZ AŞAĞIDA LİSTELENMİŞTİR.

 

MÜHENDİS YELEĞİ

TOPLU MÜHENDİS İKAZ YELEĞİ ALIMLARINIZDA MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZİ ARAYARAK İNDİRİMLİ FİYATLAR ALABİLİRSİNİZ.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0850 677 1020

Mühendis yeleği

Firmamız mühendis yeleği alanında kendi atölyelerinde üretim yapmaktadır. Bu nedenle mühendis yeleği alımlarınzda ilk elden aldığınız için uygun fiyatlara satın almış olacaksınız. 

Mühendis yeleği modelleri konusunda istenen her modeli kısa sürede üretebilmekteyiz. Toplu ikaz yeleği ve yönetici mühendis yeleği alımlarınızda özel fiyatlardan yararlanmak için bizimle mutlaka iletişime geçin.

Mühendis yeleği üretimi | Mühendis yeleği imalatı

Her daim stoklarımızda olan standart mühendis yelekler şunlardır. Sarı çok cepli mühendis yelekleri,  turuncu çok cepli mühendis yelekleri,  turkuaz mavi çok cepli mühendis yelekleri bunlar her daim stoklarımızda bulunmaktadır. Diğer modeller sınırlı stoklarda üretildiği için bizlere ulaşarak bilgi almanızı rica ediyoruz.

Mühendis Yeleği İmalatlarımız Hakkında

Firmamız mühendis yeleği imalatında geniş renk kumaş kartelasıyla firmanıza,projenize uygun teknik özellikler de de üretim yapmaktadır. Özel üretimler 100 adet ve üzeri alımlarda yapılabilmektedir. ortalama en erken 3 iş günü en geç yoğunluk durumuna göre 7 gün sürede üretilebilmektedir.

Sarı Mühendis Yeleği

Yüksek Görünürlüklü Yönetici İkaz Yeleği Kimlik cebi,kalemlik,telefon cebi Kullanışlı 2 büyük cep 120 Gram %100 Polyester Raşel Kumaş Renk Seçenekleri: Sarı, Turuncu,Kırmızı,Mavi,Yeşil

Turuncu Mühendis Yeleği

Yüksek Görünürlüklü Yönetici İkaz Yeleği Kimlik cebi,kalemlik,telefon cebi Kullanışlı 2 büyük cep 120 Gram %100 Polyester Raşel Kumaş Renk Seçenekleri: SarıTuruncu,Kırmızı,Mavi,Yeşil

Turkuaz Mavi Mühendis Yeleği

Turkuaz Mavi Mühendis Yeleğimiz Yüksek Görünürlüklü Yönetici İkaz Yeleği Kimlik cebi,kalemlik,telefon cebi Kullanışlı 2 büyük cep 120 Gram %100 Polyester Raşel Kumaş Renk Seçenekleri: SarıTuruncu,Kırmızı,Mavi,Yeşil

Mühendis Yeleği Nedir ?

2017 yılında iş kazalarında ölüm oranı %8.8 olarak açıklanmıştır. Bu oranın oldukça yüksek bir oran olduğu söylenebilir. İş kazalarının azaltılması konusunda iş ve işçi güvenliğinin yeterince önemsenmesi gerekmektedir.

İş kazalarının yaşanmaması, yaşanan kazaların da ölümle sonuçlanmaması gelişmişlik göstergesi olarak ifade edilmektedir. Ülkemizde bu konuda son zamanlarda oldukça fazla gelişme gösterilmiş ve iş yerlerinde gerekli tedbirlerin alınması ve işçilerin güvenliklerini sağlayacak uygulamaların yapılması sağlanmıştır. Alınan tedbirlerden biri de çalışma sırasında çalışanların kendilerini korumasına yardımcı olacak kıyafetlerin ve koruma aksesuarlarının kullanılmasıdır.

 Çalışanların güvenliğini sağlamak işyeri sahibinin sorumluluğundadır. İşverenin işyerinde çalışanların iş sırasında zarar görmelerini engellemek için uygun kıyafetleri alması ve işçilere bu kıyafetleri giydirmesi gerekmektedir.

Özellikle şantiyelerde çalışanlarda ve gece çalışanlarda iş ortamında kişilerin fark edilmelerini sağlamak için ikaz yelekleri giyilmektedir. İkaz yeleklerinin kullanım alanı oldukça farklıdır. Bu yeleklerin bir çeşidi de mühendis yelekleridir.

Mühendis yelekleri diğer ikaz yeleklerinin sahip olduğu özelliklere sahip olmakla birlikte onlardan farklılıkları bulunmaktadır. Bu model yeleklerde kalem, not defteri, telefon koymak için cepler bulunmaktadır. Bu yelekleri yol yapımında, inşaatlarda çalışan mühendisler ve yönetici konumunda olan kişiler kullanmaktadır. Mühendis yeleği diğer ikaz yelekleri gibi sarı, turuncu, mavi, turkuaz, kırmızı gibi renklerden yapılmaktadır.

Bu renklerden yapılmış yeleklerin üzerinde reflektör denilen ve ışık vurduğunda parlayan şeritler bulunmaktadır. Mühendis yelekleri renkleri ve üzerlerindeki reflektörler sayesinde çok kolay fark edilme sağlamaktadır. Böylece bu yeleği giyen kişi kolayca fark edildiği için kaza söz konusu olmayacaktır.

Mühendis Yeleğinin Tasarım Özellikleri

Mühendis yelekleri öncelikle işyerinde bulunan kişinin can güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Bu yelekler şantiyeleri kontrol etmek için burada bulunan yöneticiler ve mühendisler tarafından giyildiği için bu adı almıştır. Bu kişiler diğer çalışanlar gibi şantiye ortamına girdiklerinde bu yeleği giymek zorundadır.

Çünkü bu ortamda herhangi bir kazaya maruz kalabilirler. Onların can güvenliğinin sağlanması için de ikaz yeleği giymeleri gerekmektedir. İnşaat şirketleri veya işçileri dışarıda çalışan devlet kurumları mühendis yeleği toptan satın alınmalıdır.

Çalışanların sayısınca bu ürünler toptan satın alındığı için hem tüm çalışanlar aynı tip kıyafeti giyecektir hem de toptan alındığı için fiyatları daha uyguna gelecektir. Mühendis yelekleri tasarım aşamasında oldukça farklı ve ayrıntılı olarak tasarlanmaktadır.

Bu yelekleri giyecek kişiler iş ortamında yapılan işi denetleyen veya planlayan kişiler olduğu için mühendis yeleği olarak tasarlanan yeleklerde kalem, not defteri, telefon gibi araçların konulacağı cepler yapılmaktadır.

Mühendis yeleği imalatı sırasında bütün özelliklere sahip olarak üretimi yapılmaktadır. Bu yeleklerde en çok tercih edilen renkler turuncu ve sarı renklerdir. Bunun yanında tasarım sırasında bu kıyafetlerin rahat bir kullanıma sahip olması, kolay yıkanabilir olması, çabuk kuruması gibi özellikleri de göz önünde bulundurularak üretime geçilir.

Bu model yelekler sadece şantiye yöneticileri ve mühendisleri tarafından giyilmez aynı zamanda konserlerde, organizasyonlarda, güvenlikçilerde, motosiklet ve bisiklet sürücülerinde başta olmak üzere gece yolda bulunması gereken kişiler tarafından da kullanılmaktadır. Bu yelekler görünüş olarak diğer ikaz yeleklerine göre daha spor bir yapıya sahip bulunmaktadır.  Mühendis yeleklerinin arka kısmına ve ön kısımda şirketin veya kurumun logosu yerleştirilebilmektedir.

Mühendis Yeleklerinin Kullanım Alanları

Öncelikle mühendis yeleklerinin de için de bulunduğu ikaz yelekleri çalışanlar için can güvenliği sağlamak amacıyla kullanılan ürünlerdir.  Bu ürünleri trafik polislerinden acil servis görevlilerine, kurtarma ekiplerinden itfaiyecilere, özel güvenlik görevlilerinden şantiyelere çalışanlara kadar pek çok alanda insanlar kullanmaktadır.

İkaz yelekleri dışarıdan bakıldığında çok fazla dikkat çektiği için bu kişilerin daha çabuk fark edilmeleri söz konusu olmaktadır. Böylece çalışma alanında bu kişilerin başına gelebilecek herhangi bir kaza önlenmiş olmaktadır.

Mühendis yelekleri bu yelek çeşitleri içerisinde en çok kullanılanlardan biridir. Bu yelekleri ise bir şantiyede ya da çalışma ortamında mühendis olanlar, yönetici olanlar, konser, organizasyonlar görevli olanlar, güvenlik firmalarınsa çalışanlar kullanmaktadır.

Bunun dışında bisiklet veya motosiklet kullanıcıları mühendis yeleği kullanan kişiler arasında yer almaktadır. Son zamanlarda gece yolda bulunması gereken yayalar da mühendis yeleği giymektedirler. Bu kadar çok kullanıldığı için mühendis yeleği toptan sipariş ile üretilmektedir.

 

MÜHENDİS YELEĞİ SEÇENEKLERİ

 sarı mühendis yelekleri  turuncu mühendis yelekleri  turkuaz mavi ikaz yelekleri  bordo mühendis yelekleri
 beyaz mühendis yelekleri  yeşil mühendis yelekleri  cepli yönetici mühendis yelek  2 renk mühendis yelekleri
 mühendis tipi yelek  mühendis yelekleri  mühendis ikaz yelekleri  mühendis ikaz yelekleri fiyatı
mühendis yelek rengi mühendis ikaz yelekleri mühendis tipi ikaz yeleği mühendis tipi yelek
mühendis ikaz yeleği reflektörlü mühendis yeleği reflektif mühendis yeleği mühendis yelek fiyatları
mühendis yeleği mühendis yeleği fiyatları mühendis yeleği fiyat mühendis yeleği rengi
2 Renk Mühendis Yelekleri 2 Renk Mühendis Yelekleri
Fiyat: 29,10 ₺ ($6.00) (KDV Hariç: 26,94 ₺ ($5.56) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
2 YATAY,2 DİKEY REFLEKTÖR ŞERİTLİ,YAKA KARTLIKLI,ÇOK CEPLİ FERMUARLI SARI MÜHENDİS YELEĞİ 2 YATAY,2 DİKEY REFLEKTÖR ŞERİTLİ,YAKA KARTLIKLI,ÇOK CEPLİ FERMUARLI SARI MÜHENDİS YELEĞİ
Fiyat: 29,10 ₺ ($6.00) (KDV Hariç: 24,66 ₺ ($5.08) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
2 YATAY,2 DİKEY REFLEKTÖR ŞERİTLİ,YAKA KARTLIKLI,ÇOK CEPLİ FERMUARLI SARI MÜHENDİS YELEĞİ (10'lu Paket) 2 YATAY,2 DİKEY REFLEKTÖR ŞERİTLİ,YAKA KARTLIKLI,ÇOK CEPLİ FERMUARLI SARI MÜHENDİS YELEĞİ (10'lu Paket)
Fiyat: 267,43 ₺ ($55.14) (KDV Hariç: 226,64 ₺ ($46.73) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
2 YATAY,2 DİKEY ŞERİTLİ SARI İKAZ YELEĞİ 2 YATAY,2 DİKEY ŞERİTLİ SARI İKAZ YELEĞİ
Fiyat: 29,10 ₺ ($6.00) (KDV Hariç: 24,66 ₺ ($5.08) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
2 YATAY,2 DİKEY ŞERİTLİ SARI İKAZ YELEĞİ (10'lu Paket) 2 YATAY,2 DİKEY ŞERİTLİ SARI İKAZ YELEĞİ (10'lu Paket)
Fiyat: 267,43 ₺ ($55.14) (KDV Hariç: 226,64 ₺ ($46.73) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
2 YATAY,2 DİKEY ŞERİTLİ TURUNCU İKAZ YELEĞİ 2 YATAY,2 DİKEY ŞERİTLİ TURUNCU İKAZ YELEĞİ
Fiyat: 29,10 ₺ ($6.00) (KDV Hariç: 24,66 ₺ ($5.08) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
2 YATAY,2 DİKEY ŞERİTLİ TURUNCU İKAZ YELEĞİ (10'lu Paket) 2 YATAY,2 DİKEY ŞERİTLİ TURUNCU İKAZ YELEĞİ (10'lu Paket)
Fiyat: 267,43 ₺ ($55.14) (KDV Hariç: 226,64 ₺ ($46.73) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Bordo Mühendis Yelekleri Bordo Mühendis Yelekleri
Fiyat: 29,10 ₺ ($6.00) (KDV Hariç: 26,94 ₺ ($5.56) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Cepli Yönetici Mühendis Yelek Cepli Yönetici Mühendis Yelek
Fiyat: 29,10 ₺ ($6.00) (KDV Hariç: 26,94 ₺ ($5.56) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
IZRASA REFLEKTÖRLÜ ÇOK CEPLİ OXFORD YELEK ORANJ IZRASA REFLEKTÖRLÜ ÇOK CEPLİ OXFORD YELEK ORANJ
Marka: IZRASA
Fiyat: 101,85 ₺ ($21.00) (KDV Hariç: 86,31 ₺ ($17.80) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
IZRASA REFLEKTÖRLÜ ÇOK CEPLİ OXFORD YELEK ORANJ (10'lu Paket) IZRASA REFLEKTÖRLÜ ÇOK CEPLİ OXFORD YELEK ORANJ (10'lu Paket)
Marka: IZRASA
Fiyat: 926,93 ₺ ($191.12) (KDV Hariç: 785,53 ₺ ($161.97) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
IZRASA REFLEKTÖRLÜ ÇOK CEPLİ OXFORD YELEK ORANJ (10'lu Paket) IZRASA REFLEKTÖRLÜ ÇOK CEPLİ OXFORD YELEK ORANJ (10'lu Paket)
Marka: IZRASA
Fiyat: 926,93 ₺ ($191.12) (KDV Hariç: 785,53 ₺ ($161.97) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
IZRASA REFLEKTÖRLÜ ÇOK CEPLİ OXFORD YELEK SARI RENK IZRASA REFLEKTÖRLÜ ÇOK CEPLİ OXFORD YELEK SARI RENK
Marka: IZRASA
Fiyat: 101,85 ₺ ($21.00) (KDV Hariç: 86,31 ₺ ($17.80) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
IZRASA REFLEKTÖRLÜ ÇOK CEPLİ OXFORD YELEK SARI RENK (10'lu paket) IZRASA REFLEKTÖRLÜ ÇOK CEPLİ OXFORD YELEK SARI RENK (10'lu paket)
Marka: IZRASA
Fiyat: 926,93 ₺ ($191.12) (KDV Hariç: 785,53 ₺ ($161.97) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
İKİ RENKLİ SARI MÜHENDİS YELEĞİ İKİ RENKLİ SARI MÜHENDİS YELEĞİ
Fiyat: 23,00 ₺ (KDV Hariç: 21,30 ₺ )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
  • Yeni
KAFADAN GEÇMELİ İKAZ YELEĞİ KAFADAN GEÇMELİ İKAZ YELEĞİ
Fiyat: 9,70 ₺ ($2.00) (KDV Hariç: 8,98 ₺ ($1.85) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Mühendis - Yönetici İkaz Yeleği Mühendis - Yönetici İkaz Yeleği
Fiyat: 29,10 ₺ ($6.00) (KDV Hariç: 26,94 ₺ ($5.56) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Mühendis ikaz yeleği Mühendis ikaz yeleği
Fiyat: 29,10 ₺ ($6.00) (KDV Hariç: 26,94 ₺ ($5.56) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Mühendis İkaz Yelekleri Fiyatı Mühendis İkaz Yelekleri Fiyatı
Fiyat: 29,10 ₺ ($6.00) (KDV Hariç: 26,94 ₺ ($5.56) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Mühendis Tipi Yelek Mühendis Tipi Yelek
Fiyat: 29,10 ₺ ($6.00) (KDV Hariç: 26,94 ₺ ($5.56) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
MÜHENDİS YELEĞİ MÜHENDİS YELEĞİ
Fiyat: 29,10 ₺ ($6.00) (KDV Hariç: 24,66 ₺ ($5.08) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
MÜHENDİS YELEĞİ MÜHENDİS YELEĞİ
Fiyat: 29,10 ₺ ($6.00) (KDV Hariç: 26,94 ₺ ($5.56) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
MÜHENDİS YELEĞİ (10'lu Paket) MÜHENDİS YELEĞİ (10'lu Paket)
Fiyat: 926,93 ₺ ($191.12) (KDV Hariç: 785,53 ₺ ($161.97) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
MÜHENDİS YELEĞİ 10'LU PAKET MÜHENDİS YELEĞİ 10'LU PAKET
Fiyat: 266,75 ₺ ($55.00) (KDV Hariç: 246,99 ₺ ($50.93) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
MÜHENDİS YELEĞİ 10'LU PAKET MÜHENDİS YELEĞİ 10'LU PAKET
Fiyat: 242,50 ₺ ($50.00) (KDV Hariç: 224,54 ₺ ($46.30) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
MÜHENDİS YELEĞİ 100'LÜ PAKET MÜHENDİS YELEĞİ 100'LÜ PAKET
Fiyat: 2.425,00 ₺ ($500.00) (KDV Hariç: 2.245,37 ₺ ($462.96) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
MÜHENDİS YELEĞİ 100'LÜ PAKET MÜHENDİS YELEĞİ 100'LÜ PAKET
Fiyat: 1.940,00 ₺ ($400.00) (KDV Hariç: 1.796,30 ₺ ($370.37) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
MÜHENDİS YELEĞİ 200'LÜ PAKET MÜHENDİS YELEĞİ 200'LÜ PAKET
Fiyat: 4.365,00 ₺ ($900.00) (KDV Hariç: 4.041,67 ₺ ($833.33) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
MÜHENDİS YELEĞİ 50'Lİ PAKET MÜHENDİS YELEĞİ 50'Lİ PAKET
Fiyat: 1.164,00 ₺ ($240.00) (KDV Hariç: 1.077,78 ₺ ($222.22) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
MÜHENDİS YELEĞİ 500'LÜ PAKET MÜHENDİS YELEĞİ 500'LÜ PAKET
Fiyat: 8.725,15 ₺ ($1,799.00) (KDV Hariç: 8.078,84 ₺ ($1,665.74) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Mühendis Yeleği Çok Cepli Beyaz Renk Mühendis Yeleği Çok Cepli Beyaz Renk
Fiyat: 29,10 ₺ ($6.00) (KDV Hariç: 24,66 ₺ ($5.08) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Mühendis Yeleği Çok Cepli Beyaz Renk Mühendis Yeleği Çok Cepli Beyaz Renk
Fiyat: 29,10 ₺ ($6.00) (KDV Hariç: 24,66 ₺ ($5.08) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Mühendis Yeleği Çok Cepli Beyaz Renk (10'lu Paket) Mühendis Yeleği Çok Cepli Beyaz Renk (10'lu Paket)
Fiyat: 267,43 ₺ ($55.14) (KDV Hariç: 226,64 ₺ ($46.73) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Mühendis Yeleği Çok Cepli Beyaz Renk (10'lu Paket) Mühendis Yeleği Çok Cepli Beyaz Renk (10'lu Paket)
Fiyat: 267,43 ₺ ($55.14) (KDV Hariç: 226,64 ₺ ($46.73) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Mühendis Yeleği Çok Cepli Bordo Renk Mühendis Yeleği Çok Cepli Bordo Renk
Fiyat: 29,10 ₺ ($6.00) (KDV Hariç: 24,66 ₺ ($5.08) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Mühendis Yeleği Çok Cepli Bordo Renk Mühendis Yeleği Çok Cepli Bordo Renk
Fiyat: 17,00 ₺ (KDV Hariç: 14,41 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Mühendis Yeleği Çok Cepli Bordo Renk (10'lu Paket) Mühendis Yeleği Çok Cepli Bordo Renk (10'lu Paket)
Fiyat: 267,43 ₺ ($55.14) (KDV Hariç: 226,64 ₺ ($46.73) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Mühendis Yeleği Çok Cepli Üst Sarı Alt Lacivert 2 Renk Mühendis Yeleği Çok Cepli Üst Sarı Alt Lacivert 2 Renk
Fiyat: 29,10 ₺ ($6.00) (KDV Hariç: 24,66 ₺ ($5.08) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Mühendis Yeleği Çok Cepli Üst Sarı Alt Lacivert 2 Renk (10'lu Paket) Mühendis Yeleği Çok Cepli Üst Sarı Alt Lacivert 2 Renk (10'lu Paket)
Fiyat: 267,43 ₺ ($55.14) (KDV Hariç: 226,64 ₺ ($46.73) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Mühendis Yeleği Çok Cepli Üst Turuncu Alt Lacivert 2 Renk Mühendis Yeleği Çok Cepli Üst Turuncu Alt Lacivert 2 Renk
Fiyat: 29,10 ₺ ($6.00) (KDV Hariç: 24,66 ₺ ($5.08) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Mühendis Yeleği Çok Cepli Üst Turuncu Alt Lacivert 2 Renk (10'lu Paket) Mühendis Yeleği Çok Cepli Üst Turuncu Alt Lacivert 2 Renk (10'lu Paket)
Fiyat: 267,43 ₺ ($55.14) (KDV Hariç: 226,64 ₺ ($46.73) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Mühendis yeleği fiyat Mühendis yeleği fiyat
Fiyat: 29,10 ₺ ($6.00) (KDV Hariç: 26,94 ₺ ($5.56) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Mühendis Yelek Fiyatları Mühendis Yelek Fiyatları
Fiyat: 29,10 ₺ ($6.00) (KDV Hariç: 26,94 ₺ ($5.56) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
ÖZEL GÜVENLİK İKAZ YELEĞİ ÖZEL GÜVENLİK İKAZ YELEĞİ
Fiyat: 14,55 ₺ ($3.00) (KDV Hariç: 13,47 ₺ ($2.78) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Reflektörlü mühendis yeleği Reflektörlü mühendis yeleği
Fiyat: 29,10 ₺ ($6.00) (KDV Hariç: 26,94 ₺ ($5.56) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Sarı Mühendis Yelekleri Sarı Mühendis Yelekleri
Fiyat: 29,10 ₺ ($6.00) (KDV Hariç: 26,94 ₺ ($5.56) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Turkuaz Mavi İkaz Yelekleri Turkuaz Mavi İkaz Yelekleri
Fiyat: 29,10 ₺ ($6.00) (KDV Hariç: 26,94 ₺ ($5.56) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Turuncu - Lacivert Mühendis İkaz Yeleği Turuncu - Lacivert Mühendis İkaz Yeleği
Fiyat: 29,10 ₺ ($6.00) (KDV Hariç: 24,66 ₺ ($5.08) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Turuncu - Lacivert Mühendis İkaz Yeleği (10'lu Paket) Turuncu - Lacivert Mühendis İkaz Yeleği (10'lu Paket)
Fiyat: 267,43 ₺ ($55.14) (KDV Hariç: 226,64 ₺ ($46.73) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Turuncu Mühendis Yeleği Turuncu Mühendis Yeleği
Fiyat: 29,10 ₺ ($6.00) (KDV Hariç: 24,66 ₺ ($5.08) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Turuncu Mühendis Yeleği (10'lu Paket) Turuncu Mühendis Yeleği (10'lu Paket)
Fiyat: 267,43 ₺ ($55.14) (KDV Hariç: 226,64 ₺ ($46.73) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Turuncu Mühendis Yelekleri Turuncu Mühendis Yelekleri
Fiyat: 29,10 ₺ ($6.00) (KDV Hariç: 26,94 ₺ ($5.56) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Ucuz Mühendis Tipi - Yönetici İkaz Yeleği Ucuz Mühendis Tipi - Yönetici İkaz Yeleği
Fiyat: 29,10 ₺ ($6.00) (KDV Hariç: 26,94 ₺ ($5.56) )
8% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Vizwell Mühendis Tipi İkaz Yeleği Sarı Vizwell Mühendis Tipi İkaz Yeleği Sarı
Marka: Vizwell
Fiyat: 58,20 ₺ ($12.00) (KDV Hariç: 49,32 ₺ ($10.17) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Vizwell Mühendis Tipi İkaz Yeleği Sarı (10'lu Paket) Vizwell Mühendis Tipi İkaz Yeleği Sarı (10'lu Paket)
Marka: Vizwell
Fiyat: 529,62 ₺ ($109.20) (KDV Hariç: 448,83 ₺ ($92.54) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Vizwell Mühendis Tipi İkaz Yeleği Turuncu Vizwell Mühendis Tipi İkaz Yeleği Turuncu
Marka: Vizwell
Fiyat: 58,20 ₺ ($12.00) (KDV Hariç: 49,32 ₺ ($10.17) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Vizwell Mühendis Tipi İkaz Yeleği Turuncu (10'lu Paket) Vizwell Mühendis Tipi İkaz Yeleği Turuncu (10'lu Paket)
Marka: Vizwell
Fiyat: 529,62 ₺ ($109.20) (KDV Hariç: 448,83 ₺ ($92.54) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
YÖNETİCİ VE MÜHENDİS TİPİ SARI FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ KIŞLIK YELEK YÖNETİCİ VE MÜHENDİS TİPİ SARI FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ KIŞLIK YELEK
Fiyat: 126,10 ₺ ($26.00) (KDV Hariç: 106,86 ₺ ($22.03) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
YÖNETİCİ VE MÜHENDİS TİPİ SARI FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ KIŞLIK YELEK (10'lu Paket) YÖNETİCİ VE MÜHENDİS TİPİ SARI FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ KIŞLIK YELEK (10'lu Paket)
Fiyat: 1.212,50 ₺ ($250.00) (KDV Hariç: 1.027,54 ₺ ($211.86) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
YÖNETİCİ VE MÜHENDİS TİPİ TURUNCU FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ KIŞLIK YELEK YÖNETİCİ VE MÜHENDİS TİPİ TURUNCU FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ KIŞLIK YELEK
Fiyat: 126,10 ₺ ($26.00) (KDV Hariç: 106,86 ₺ ($22.03) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
YÖNETİCİ VE MÜHENDİS TİPİ TURUNCU FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ KIŞLIK YELEK (10'lu Paket) YÖNETİCİ VE MÜHENDİS TİPİ TURUNCU FOSFORLU REFLEKTÖRLÜ KIŞLIK YELEK (10'lu Paket)
Fiyat: 1.212,50 ₺ ($250.00) (KDV Hariç: 1.027,54 ₺ ($211.86) )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Yukarı
Mağaza görüntüleme modundadır
Sitenin tam sürümünü görüntüle
DMCA.com Protection Status
E-Ticaret Sitesi