Tedarikçiler

ortopedik terlik satın al

TOPLU ORTOPEDİK TERLİK ALIMLARINIZDA MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZİ ARAYARAK İNDİRİMLİ FİYATLAR ALABİLİRSİNİZ.

Sabo Ortopedik Terlik İmalatı Hakkında Bilgi

ORTOPEDİK SABO TERLİK

Firmamız ihtiyacınız olan en iyi Ortopedik Terlikleri siz değerli müşterilere sunmaktadır. satışlarımız ister tek çift ister toplu şekildedir. toplu Ortopedik Terlik alımlarınız da lütfen bizimle iletişime geçiniz. 0850 677 10 20 & 0212 931 65 66

HASTANE, HEMŞİRE, DOKTOR ORTOPEDİK SABO TERLİK TOPLU ALIMLARINDA ÖZEL İSKONTOLAR UYGULANACAKTIR. HASTANE VE MEDİKALCİLER İÇİN TOPLU ALIMALR İÇİN BİZİ ARAYIN.

Hemşire, Doktor Ortopedik Sabo Terlik Siparişi

En Uygun Ortopedik Terlikler Tüm Ürünler Aynı Gün Stoktan Kargo! Sabo terlikler ortopedik | sabo terlik modelleri,hastane terlik modelleri,sabo terlikler,iş terliği,sabo terlik fiyatları,sabo terlık,iş terlikleri,sabo terlikleri

Hastane Hemşire,  Doktor Ortopedik Sabo Terlik

iş terliği, işçi sabo terlik, iş güvenliği sabo terlik, toptan terlik, toptan iş terlikleri, fortis terlik, ortopedik sabo terlik, sabo işçi terliği, ortopedik işçi terliği işçi sabo terlikleri, personel terlikleri, hastane terlik, hemşire sabo terlik, hemşire ortopedik terliksabo ortopedik hastane doktor terliği

Sabo Ortopedik Terlik | Hemşire Sabo Ortopedik Terlik | Ortopedik Bay Terlik - Ortopedik Bayan Terlik - Doktor Terliği Toptan İmalattan Direk satış

Ortopedik terlikler ayağınızın anatomik yapısına uygun olarak üretilmiş ürünlerdir. Ayağın boyu ve enine göre destekleme noktalarına sahiptir. Ortopedik terlikler; destek noktaları sayesinde ayağında problemi olanlar için büyük rahatlık sunar. Ortopedik şekilde üretilmiş terliklerde parmakların sıkışmaması ve rahat etmesi için geniş parmak alanı vardır. Doğal deriden imal edilen terlikler ayağın nefes alabilmesi için uygundur.

Doktor, Hemşire Ortopedik Terlik Fiyatları

Ortopedik Terlikler vücudunuzun ihtiyaç duyduğu sağlık koşullarına uygun tasarlanır, rahatlığınız ön planda tutularak kullanıma sunulur. Ortopedik terlik seçerken terliğin tabanına, yapıldığı malzemeye ve ağırlık noktalarının tasarımına önem verilmelidir. Terliğin antibakteriyel özellikte olması da bütün gün kullanım için önemli bir noktadır.

Ayağınız için rahat, ergonomik tasarımlı ortopedik terlikler üretilmiştir. Ortopedik terlikler; tüm gün ayakta kalıyorsanız ayağınıza masaj yaparak yorgunluğunuzu hissettirmez. Geniş ürün seçenekleriyle sağlığınıza ve bütçenize uygun fiyatları olan ortopedik terlikleri inceleyebilir, size uygun özellikte olan terliği deneyebilirsiniz.

Ortopedik Terlik Nedir?

Gün boyu tüm vücudun ağırlığını taşıyan ayaklarınızın yapısına en uygun şekilde tasarlanmış ortopedik terlikler ayakta kaldığınız süre boyunca sizi rahatlatacaktır. Ayak problemi olan ve ağrı çeken kişilerin, ayak sağlığını korumak için ortopedik terlikler kullanmaları önerilmektedir. Ayakları hassas olan, konforlu ve yumuşak terlik ihtiyacı olanlar tarafından tercih edilen ortopedik terlikler; ergonomiktir.

Ayak tabanında bulunan refleks noktaları ortopedik terlik kullanımıyla uyarılmakta, verilen uyarılarla tüm bedeniniz dinlenebilmektedir. Ayrıca bu refleks noktaları uyarıldığında bağlı oldukları organların da doğru ritimde çalışmasını sağlayabilmektedir. Ayağınıza uygun olmayan sert malzemelerden yapılmış terliklerin uzun süre kullanılması çeşitli sağlık problemlerine neden olabilmektedir. Ortopedik terlik; ayak tabanınızın yere mükemmel bir temas kurmasını desteklemekte böylece tüm bedenin asimetrik duruşta olmasını sağlamaktadır.

İş nedeniyle uzun süre ayakta kalan kişiler tarafından ortopedik terlikler tercih edilir. Ortopedik terlikler; Hastane ve Sağlık Ocaklarında doktor ve hemşireler, otel, restoran ve catering firmalarında çalışan aşçılar ve mutfak görevlileri, otel ve temizlik firmalarında çalışan temizlik personelleri tarafından sıklıkla kullanılır. Terliklerin ayağa uyumlu olması ve rahatlığı sunması nedeniyle doktorlar ve hemşireler tarafından tercih edilir. Hamileler için de son derece idealdir. Ortopedik terlik ihtiyacı olan herkes tarafından kullanılabilir.

Doğal malzemelerden üretilen ortopedik terlikler, cilt sağlığınızın korunması sağlar, ayaklar hava alır böylece nasır, mantar gibi rahatsızlıkların oluşmasını engeller. Uzun süre giyilen ayakkabılarda ve nemli kalan ayaklarda mantar problemi oluşabilir. İyi hava alabilen terlikler ciltte gelişebilecek mantar problemlerinin engellenmesine yardımcıdır. Birçok kişide olan bir rahatsızlık olan topuk dikeninde, ortopedik terlik kullanımı olumlu sonuçlar verir. Sürekli sert zeminlerde yürümek, ayağa uygun olmayan ayakkabılar giymek, gebelik, uzun koşular, ileri yaş, aşırı kilo ve yüksek topuklu giymek topuk dikeni rahatsızlığına sebep olabilir. Ortopedik terlikler hayat kalitenizi düşüren bu rahatsızlığa karşı sizi rahatlatır. Ayağınızda oluşan ağrıları hafifletmeye yardımcı olur. Topuk dikeni rahatsızlığı olup ağrı çekenler için özel olarak üretilmiş terlikler bulunur. Topuk dikeni hastalığına sahip, topuklarında ağrı hissedenler için üretilen bu terlikler son derece kullanışlıdır.

Ortopedik terliklerin bazı modellerinde bulunan anatomik iç destek yastık sayesinde kan dolaşımı hızlanmakta ve ayağınız dinlenebilmektedir. Tabanlarında bulunan darbe emici tabanlık ayağınızı yormaz. Terliklerin tasarımındaki delikler ayağın hava almasını sağlar böylece ayağınız

Ortopedik Sabo Terlik ve Özellikleri

Ayakların anatomik yapısına uygun şekilde tasarlanmış olan terliklere ortopedik terlik denilmektedir. Ortopedik terliklerde ayağın boyuna doğru ve enine doğru desteklendiği noktalar bulunmaktadır.

Ayaklarında sıkıntı olanlar için ortopedik terlik veya ayakkabı kullanımı oldukça büyük bir rahatlama sağlamaktadır. Ortopedik terliklerin hammaddesi hakiki deri olduğu için bu terlikler ayağın nefes almasını sağlamaktadır ve bu da ayaklarda deri hastalıklarının oluşumunu önlemektedir.

Ortopedik terliklerde ayağın ön tarafı geniş olduğu için parmaklar sıkışmaz ve kullanan kişiler rahat eder. Özellikle ayakları taraklı kişiler için bu terlikler idealdir.

Sabo terlik ülkemizdeki en önemli ortopedik terlik üreticilerden biri olarak bilinmektedir.  Bu terlikler genelde hastane elemanlarının giydikleri ve üzerinde beyaz havalandırma deliklerinin bulunduğu terlik modelleri olarak bilinmektedir.  Ortopedik sabo terlikler sadece sağlık sektöründe değil uzun süre ayakta durması gereken mesleklerde ve çalışma alanlarında da kullanılmaktadır. 

Sabo Ortopedik Terliklerin Üretimi

Sağlıklı terlik üretiminde sektörünün en iyilerinden olan Sabo terlikler kullanım olarak da oldukça farklı sektörlerde kullanılmaktadır. Sabo ortopedik terlik imalatı konusunda dikkat edilen pek çok özellik bulunmaktadır.  Öncelikle bu terlikler doğal deriden üretilmektedir.

Terliklerin taban kısımları poliüretan denilen malzemeden yapılmaktadır. Bu malzeme oldukça hafif ve esnek bir malzeme olduğu için terliği kullananlar ayaklarında hiçbir şey yokmuş gibi rahat etmektedirler. Bu model terliklerin yere basan kısımlarında ise yere basıldığında kaymayacak şekilde uygun malzemeler kullanılmaktadır. Ayrıca terliklerin taban kısmının tahtadan yapıldığı modeller de bulunmaktadır.

Bu modellerin yere basan kısmı ise kauçukla kaplanmıştır. Bu terliklerin üretim aşamasında zararlı olabilecek kimyasallar ve boyalar kullanılmamaktadır. Bu sebeple Sabo terlikler oldukça sağlıklı ürünler olarak kullanıcıları tarafından gönül rahatlığı ile kullanılmaktadır. 

Sabo terlikler klasik modellerin dışında son zamanlarda oldukça renkli ve farklı modellerle kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır. Dolgu topuklu terliklerden tam anatomik ve rengarenk terliklere kadar yeni bir çok model ile üretime geçilmiştir.  Doktor onaylı olarak kullanılan bu terlikler sağlıklı ayak isteyenlerin başvurduğu terliklerdir. Bu terlikler aynı zamanda vücut yapısını da desteklediği için sağlıklı bir beden için de kullanılması gereken terliklerdir.

Ortopedik Sabo Terliklerin Sağlık Bakımından Önemi

Özellikle hastanelerde karşılaştığımız doktor, hemşire ortopedik terlik giymektedir. Sağlık çalışanlarının ayak ve vücut sağlıklarına dikkat ettikleri düşünülürse kullandıkları bu ortopedik terlikler oldukça sağlıklı ürünlerdir denilebilmektedir.

Ortopedik Sabo terlikler öncelikle insanın ayak yapısı düşünülerek bu yapıya uygun olarak tasarlanmaktadır. Terlikler ayağı birçok yönden desteklediği için hem ayak terliğin içinde rahat etmekte hem de ayağa alttan destek verdiği için masaj etkisi yapmaktadır.

Ortopedik terlikler ayakları taraklı olanlar için de ön tarafının geniş olması sebebiyle rahat bir kullanım sağlamaktadır. Bu ürünler üretim aşamasında tamamen doğal ürünlerden üretildiği ve hammaddelerinin içinde kimyasallar bulunmadığı için de oldukça sağlıklı ürünlerdir.

Doktor onaylı sağlık terlikleri olarak kullanılan ortopedik Sabo terlikleri özellikle beyaz renkte üretilmektedir. Beyaz renk ise hijyeni ve güveni temsil eden bir renk olduğu için kullanıcıların tercih sebebi olmaktadır.

Sabo Ortopedik Terliklerin Kullanım Alanları

Ortopedik terlik üretimi konusunda Sabo ülkemizde en çok ortopedik terlik üreten firma olarak bilinmektedir. Özellikle toplu olarak kullanım gerektiren kurum ve işletmelerde Sabo ortopedik terlik kullanımı söz konusudur.

Ortopedik Sabo terlik hastaneler ve sağlık işletmelerinde doktorlar, hemşireler ve sağlık çalışanları tarafından kullanılmaktadır. Bu ürünlerin sağlık alanında kullanılması hastalara hijyen konusunda güven vermektedir. Sağlık sektörünün dışında yine hijyen gerektiren bir sektör olan otel ve restoranlarda aşçı ve mutfakta çalışanlarının ortopedik Sabo terlik giydikleri görülmektedir. Ayrıca otel ve restoranlarda çalışan temizlik elemanları da bu model terliklerden giymektedir. 

Ortopedik Sabo terlik bu sektörlerin dışında vücut yapısı ile ilgili sıkıntı yaşayanlar tarafından da kullanılmaktadır. Bu kişilerden en önemlileri ise hamile bayanlardır. Hamilelikte bayanların kilolar arttığı için ve vücut dengesi değiştiği için ayaklarda ve vücudun birçok noktasında sıkıntılar yaşanmaktadır.

Sabo terlikler hamile bayanların ayak ve vücut sıkıntılarının giderilmesinde yardımcı olmaktadır.  İnsanlar sağlık konusunda kendilerine dikkat ettikleri için bu doktor onaylı ortopedik terlikleri günlük hayatta herhangi bir sıkıntısı olmayan kişiler de kullanmaktadır. Bu terlikler insanların yaşamına sağlıklı ayaklar kazandırmaktadır.

 

Ortopedik Terlik

Ayak sağlığı için vazgeçilmez ürünlerden en önemlisi ortopedik terlik kullanımıdır. Çok sayıdaki model, renk ve numara seçenekleri ile kadın, erkek, çocuk, büyük demeden herkesin ayağı bu terlikler sayesinde hem çok rahat edecek, hem de sağlıkla kalacak. Ortopedik terlik kullanmaya başladığınız zaman daha önce kullanmadığınıza pişman olacaksınız.

35 numaradan başlayarak 40 numaraya kadar olan bayan ortopedik terlikleri ile 40 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar süren erkek ortopedik terlikleri ayak sağlığınız için sizi bekliyor. Bayanlar için klasik terlikleri yanında estetik görünüme sahip dolgu topuk terlik çeşitleri de bulunuyor.

Ortopedik Terlik Nedir?

Ortopedik terlikler, ayak sağlığını korumak için özel olarak tasarlanan terliklerdir. Bu terliklerde estetik kaygıdan ziyade rahatlık ve sağlık ön plana çıkarılır. Tüm vücudun ağırlığını taşıyan küçük ama çok güçlü bir organ olan ayaklarımızı daha da yorma yerine yükünü hafifletmeyi amaçlar. Bu yüzden de terlik seçimi yapılırken taban, imal malzemesi, ağırlık ve destek noktaları gibi unsurlara mutlaka bakılmalıdır. Ayrıca anti bakteriyel olan terlikler tam gün kullanım için idealdir. Ayakta çalışan kişiler için bu terlikler ayağa masaj yapar ve yorulmaya müsaade etmediği gibi mevcut yorgunluğu da alır.

Herhangi bir ayak problemi yaşayan kişiler veya ayak ağrısı çekenler bu terlikler sayesinde ayak sağlığını koruyabilmektedir. Çünkü bu terlikler ayak yapısına tam uyum sağlayan ortopedik, konforlu ve yumuşak bir yapıya sahiptir.

Ortopedik Terlik Özellikleri

Ortopedik terlik ayak sağlığını korumak için pek çok özellik ve donanıma sahiptir. Bilimsel araştırmalar sonucu belirlenen bu özellikler, imalat sonrasında da terliklerin kontrolü ile tespit edilmiştir. Birçok kullanıcı tarafından bu özelliklerin ayak sağlığına etkisi teyit edilmiştir. Ortopedik terliklerin özelikleri şunlardır:

 • Hafif tabana sahiptir.
 • Anti bakteriyel özelliktedir.
 • Ayak sağlığınız için koruyucudur.
 • Teri emer ve koku yapmaz.
 • Hava geçişi sağladığı için ayaklarınızı serin tutar.
 • Hijyenik yapısı sayesinde ayaklarda bakteri ve mantar oluşumunu engeller.
 • Sıcak ve soğuğu izole eden yapısı sayesinde ayak terlemelerini en aza indirir.
 • Kadın ve erkek ayakları için uygun anatomik yapısı sayesinde ayağınıza mükemmel giriş sağlar.
 • Ayak boyu ve enine göre bulunan destekleme noktaları sayesinde terlikler ayağınıza son derece uygundur.
 • Terliklerin tümü parmakların sıkışmaması ve üst üste çıkmaması için uygun olarak üretilmiştir ve yeterince genişliğe sahiptir.
 • Doğal deriden üretilen terlikler ayağınızı nefes aldıracak potansiyeldedir.

Kimler Ortopedik Tercih Etmeli?

Ortopedik terlik özellikler iş sebebiyle aksama kadar ayakta duran kişiler tarafından tercih edilmektedir. Mesela; Hastane ve Sağlık Ocaklarında faaliyet gösteren doktor ve hemşireler, otel, cafe, restoran gibi yerlerde çalışan aşçılar ile mutfak personelleri, kurumsal temizlik firmalarında çalışan personeller gibi yoğun çalışma temposu bulunan kişiler ortopedik terlik tercih etmektedir.

Bu kişilerin kullanıyor olması diğer kişilerin kullanamayacağı anlamına gelmemektedir. Ayak sağlığına önem veren, yoğun iş temposu ile çalışan veya ayak problemi yaşayan herkes rahatlıkla bu terlikler tercih edebilir.

Özellikler gebelik, aşırı kilo, ilerleyen yaş, sık sık topuklu ayakkabı kullanımı gibi durumlarda mutlaka ortopedik terlikler tercih edilmelidir.

Ortopedik Terlik Kullanımının Yararları

 • Ayakta bulunan ve tüm vücudu uyaran noktalar ne kadar sağlıklı olursa, insan sağlığı da o kadar sağlıklı olacaktır.
 • Ayak tabanındaki refleks noktalarının uyarılması sayesinde tüm beden dinlendirilebilmektedir. Bu uyarılar vücuttaki diğer organların da belirli bir ritimde çalışmasını sağlayacaktır.
 • Ayağa göre şekil almayan tek kalıp terliklerin uzun süre kullanılması en basit ihtimalle ayağınızı vuracak, sertleşmelere yol açacak ya da sık sık ayak ağrıları oluşmasına sebebiyet verecektir. Tüm bu ihtimaller ortopedik terlik sayesinde unutuluyor.
 • Ortopedik terlik; ayak tabanınızın yere mükemmel bir temas kurmasını desteklemekte böylece tüm bedenin asimetrik duruşta olmasını sağlamaktadır.
 • Ortopedik terliklerin bazılarında yer alan  anatomik iç destek yastık, kan dolaşımını hızlandırdığı için ayakları daha hızlı dinlendirir.
 • Terlikler doğal malzemeden üretildiği için cilt sağlığını korur. Hava aldıran yapısı sayesinde mantar gibi rahatsızlıkları engeller.
 • Pek çok kişide karşılaşılan topuk dikeni gibi rahatsızlıkları önler ve mevcut olmasi halinde iyileşme sürecine katkıda bulunur. Topuk dikeni için özel olarak üretilen terlikleri tercih edebilirsiniz.

Hastanelerde sık sık şahit olduğunuz doktor terlikleri ortopedik terliklerdir. Sağlıklı olduğu kanıtlanmasa doktorlar tercih etmezdi değil mi?

 Magnetic Bordo Ortopedik Terlik Magnetic Bordo Ortopedik Terlik
Fiyat: 82,80 ₺ (KDV Hariç: 70,17 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
 Magnetic Krem Ortopedik Terlik Magnetic Krem Ortopedik Terlik
Fiyat: 82,80 ₺ (KDV Hariç: 70,17 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
 Magnetic Ortopedik Terlik Magnetic Ortopedik Terlik
Fiyat: 82,80 ₺ (KDV Hariç: 70,17 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
 Magnetic Siyah Ortopedik Terlik Magnetic Siyah Ortopedik Terlik
Fiyat: 82,80 ₺ (KDV Hariç: 70,17 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Bayan Ortopedik Terlik Beyaz Bayan Ortopedik Terlik Beyaz
Fiyat: 82,80 ₺ (KDV Hariç: 70,17 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Bayan Ortopedik Terlik Beyaz Çicek Motifli Bayan Ortopedik Terlik Beyaz Çicek Motifli
Fiyat: 82,80 ₺ (KDV Hariç: 70,17 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Bayan Ortopedik Terlik Lacivert Bayan Ortopedik Terlik Lacivert
Fiyat: 82,80 ₺ (KDV Hariç: 70,17 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Bayan Ortopedik Terlik Mor Beyaz Bayan Ortopedik Terlik Mor Beyaz
Fiyat: 82,80 ₺ (KDV Hariç: 70,17 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Bayan Ortopedik Terlik Siyah Bayan Ortopedik Terlik Siyah
Fiyat: 82,80 ₺ (KDV Hariç: 70,17 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Epinli Ortopedik Terlik Beyaz Çicek Motifli Epinli Ortopedik Terlik Beyaz Çicek Motifli
Fiyat: 82,80 ₺ (KDV Hariç: 70,17 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Gezer Sabo Ortopedik İş Terlik Gezer Sabo Ortopedik İş Terlik
Marka: GEZER
Fiyat: 30,00 ₺ (KDV Hariç: 25,42 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Hallux Valgus Ortopedik Terlik Hallux Valgus Ortopedik Terlik
Fiyat: 82,80 ₺ (KDV Hariç: 70,17 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Hastane Doktor Ortopedik Sabo Terlik Beyaz Hastane Doktor Ortopedik Sabo Terlik Beyaz
Fiyat: 82,80 ₺ (KDV Hariç: 70,17 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Hastane, Hemşire, Doktor Ortopedik Sabo Terlik Lacivert Hastane, Hemşire, Doktor Ortopedik Sabo Terlik Lacivert
Fiyat: 82,80 ₺ (KDV Hariç: 70,17 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Hastane, Hemşire, Doktor Ortopedik Sabo Terlik Siyah Hastane, Hemşire, Doktor Ortopedik Sabo Terlik Siyah
Fiyat: 82,80 ₺ (KDV Hariç: 70,17 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Ortopedik Sabo Terlik Bay -Lacivert Ortopedik Sabo Terlik Bay -Lacivert
Fiyat: 82,80 ₺ (KDV Hariç: 70,17 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Ortopedik Sabo Terlik Bay -Siyah Ortopedik Sabo Terlik Bay -Siyah
Fiyat: 82,80 ₺ (KDV Hariç: 70,17 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Ortopedik Sabo Terlik Bayan Beyaz Ortopedik Sabo Terlik Bayan Beyaz
Fiyat: 82,80 ₺ (KDV Hariç: 70,17 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Ortopedik Sabo Terlik Bayan Lacivert Ortopedik Sabo Terlik Bayan Lacivert
Fiyat: 82,80 ₺ (KDV Hariç: 70,17 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Ortopedik Sabo Terlik Bayan Siyah Ortopedik Sabo Terlik Bayan Siyah
Fiyat: 82,80 ₺ (KDV Hariç: 70,17 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Ortopedik Yürüyüş Terliği Beyaz Ortopedik Yürüyüş Terliği Beyaz
Fiyat: 82,80 ₺ (KDV Hariç: 70,17 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Ortopedik Yürüyüş Terliği Siyah Ortopedik Yürüyüş Terliği Siyah
Fiyat: 82,80 ₺ (KDV Hariç: 70,17 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Hastane Doktor Ortopedik Sabo Terlik Siyah Hastane Doktor Ortopedik Sabo Terlik Siyah
Fiyat: 82,80 ₺ (KDV Hariç: 70,17 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Hastane, Hemşire, Doktor Ortopedik Sabo Terlik Beyaz Hastane, Hemşire, Doktor Ortopedik Sabo Terlik Beyaz
Fiyat: 82,80 ₺ (KDV Hariç: 70,17 ₺ )
18% vergi dahil, kargo ücreti hariç
Yukarı
Mağaza görüntüleme modundadır
Sitenin tam sürümünü görüntüle
DMCA.com Protection Status
E-Ticaret Sitesi