Tedarikçiler

Bir hikaye anlatmak mı, Bir hikaye yaratmak mı ?

Biz enerji dolu, Yetenekli, Tecrübeli, hızlı, sonuç odaklı

Ve yaratıcı ekibimizle, başta tv ve dijital mecralar olmak üzere, pek çok değişik sektörden müşterilerimiz için senaryo sürecinden başlayarak, reklam filmleri, dijital filmler, kurumsal filmler üreten yaratıcı prodüksiyon ajansıyız.

iş ve eğlence dünyasının en efektif video prodüksiyon şirketi. Yaratıcı Videolar · Kurumsal Tanıtım Filmi · İnfografik Video · Dijital Video,Markanıza ait Yaratıcı Tanıtım Filmi, Reklam Çekimi Fiyatları için Teklif Alın! Kaliteli Prodüksiyon · Yaratıcı Senaryo · Yaratıcı Reklamlar · Profesyonel Ekip-Ekipman Hizmetler: Reklam Filmleri, Tanıtım Filmleri, 3D Reklam Animasyon Filmi

 

Reklam Prodüksiyon Hizmeti

 

Reklam ve prodüksiyon hizmetleri; yapılması planlanan işe göre ekipman, mekan, montaj ve kadro gibi farklı pek çok unsurun eş zamanlı bir şekilde organize edilmesini sağlar. Mükemmel bir reklam filmi çekimi için ya da diğer farklı çekim senaryoları için etkili bir prodüksiyon hizmetinin bulunması şart olmaktadır. Reklam ve prodüksiyon hizmetleri pek çok farklı organizasyonun bir ara gelmesiyle oluştuğu için oldukça disiplin gerektiren bir iştir.

Bundan dolayı reklam filmi gibi çalışmalarında tercih edilecek firmanın alanında uzman ve profesyonel olması şart olmaktadır. Firmamız, alanında uzman ve yetenekli kadrosuysa kusursuz bir prodüksiyon hizmeti sunma konusunda oldukça iddialıdır. Zira firmamız çekim ekipmanı konusunda ileri teknolojileri takip etmektedir. Böylece uluslar arası kalite standartlarının çok üzerinde bir hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır.

 

Prodüksiyon Hizmetimizin Kapsadığı Alanlar

 

Firmamız, kaliteli kadro yapısıyla oldukça geniş bir yelpazede prodüksiyon hizmeti sunmaktadır. Bu noktada farklı sektörlerdeki müşterilerimizin taleplerini karşılamak noktasında oldukça başarılı olmaktayız. Firmamızın sunduğu hizmetleri sıralayacak olursak;

 

  • Kurumsal Tanıtım Filmi

  • Reklam Filmi

  • İnfografik Video

  • Tanıtım Filmi

  • Yaratıcı Videolar

  • 3D Animasyon Filmi

  • Dijital Film

 

Sıralanan bu hizmetler haricinde firmamız, çağın ihtiyaçlarına göre gelişen reklam ve tanıtım ihtiyaçlarının karşılanması noktasında oldukça etkili bir hizmeti sunmaktadır. Firmamız, TV ve farklı dijital mecralara hizmet üretmek konusunda oldukça tecrübelidir. Bu tecrübemizden kaynaklı olarak, eğlence ve iş dünyasının en efektif video prodüksiyon ajansı olarak dikkatleri üzerimize çekmekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmeti profesyonel bir anlayışla buluşturmayı başaran firmamız, talepleriniz doğrultusunda en mükemmel senaryoların etkili bir şekilde çekimi sağlamaktadır.

 

Prodüksiyon Hizmetimizin Kalitesi

 

Gelişmiş çekim teknolojilerini kullanarak, farklı alanlarda film çekimleri yapabilme kabiliyetine sahip olan firmamız, kurumsallaşmanın getirdiği bir hizmet kalitesine sahiptir. Bu noktada tüm çekim tekniklerine hakim olan kadromuz sayesinde, profesyonel bir şekilde tanıtım filmlerini, reklam filmlerini ya da diğer farklı alanlardaki yüksek kalite standartlarında çekebilmektedir. Prodüksiyon hizmeti söz konusu olduğunda bir planlamanın yapılması şart olmaktadır. Zira teknik planlamanın etkili bir şekilde yapılmış olması, sonraki tüm çekim aşamalarını da etkilemektedir. Firmamızın sonuç odaklı ve yetenekli personel yapısı sayesinde planlama aşamasından montaj aşamasına varıncaya oldukça profesyonel bir prodüksiyon hizmetini müşterine sunduğundan söz etmek mümkün olmaktadır. Bu sayede ürün tanımı da dahil olmak üzere farklı film çekimlerinde nitelikli ve yüksek kalite standartlarına sahip bir prodüksiyon hizmetini almanız söz konusu olmaktadır.

 

Projeksiyon Hizmet Almadan Önce Firmamızdan Teklif Alın

 

İster reklam filmi çekimi ister 3D animasyon çekimi isterse kurumsal bazda çekimler konusunda projeksiyon hizmeti satın alacaksanız firmamıza iletişime geçmeniz beraberinde önemli avantajları kazanmanızı sağlayacaktır. Zira bu sayede hem yüksek kalite standartlarına sahip olan prodüksiyon hizmetimizle tanışmış olacaksınız hem de oldukça uygun fiyatlı seçeneklerimizle bütçenizi aşmamış olacaksınız. Prodüksiyon hizmeti söz konusu olduğun firmamız, profesyonel kadro yapısı, ileri teknoloji ürünü teknik ekipman ve tecrübesiyle ön plana çıkmaktadır. Bu doğrultuda kusursuz prodüksiyon çalışmalarının oluşturulması için mükemmel bir hizmeti müşterileriyle buluşturan firmamıza 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde ulaşmak mümkün olmaktadır.

 

Arama terimlerinizle eşleşen herhangi bir ürün bulunamadı.

Yukarı
Mağaza görüntüleme modundadır
Sitenin tam sürümünü görüntüle
DMCA.com Protection Status
E-Ticaret Sitesi